سوالات شما در مورد رايانه؟

مدیر انجمن: parse

نمایه کاربر
Vanda

سپاس: 71

Re: سوالات شما در مورد رايانه؟

پست توسط Vanda »

اين سوالم بيشتر مربوط به موبايل ميشه تا كامپيوتر.
فايل هايي رو كه javaهستند(وپسوندjar)دارند رو ميشه به يه نوع ديگه تبديل كرد؟؟مثلا واسه گوشي يه جوري كه اندرويد بخونه.يا واسه كامپيوتر يه چي ديگه؟ smile042

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

Vanda نوشته شده:اين سوالم بيشتر مربوط به موبايل ميشه تا كامپيوتر.
فايل هايي رو كه javaهستند(وپسوندjar)دارند رو ميشه به يه نوع ديگه تبديل كرد؟؟مثلا واسه گوشي يه جوري كه اندرويد بخونه.يا واسه كامپيوتر يه چي ديگه؟ smile042
نه نمیشه.

نمایه کاربر
hossein_bw94

نام: حسین

سپاس: 49

تماس:

پست توسط hossein_bw94 »

edwardfurlong نوشته شده:
Vanda نوشته شده:اين سوالم بيشتر مربوط به موبايل ميشه تا كامپيوتر.
نه نمیشه.
میشه عزیزم! کشک که نیست نشه.
برای اجرای فایل های Jar موبایل روی کامپیوتر یه نرم افزار به اسمKEmulator هست کارکردن باشم خیلی راحته اون یه امولاتور جاواست.
برا اجرا فایل های Jar روی آندروید یه اپلیکیشن هست الان اسمش یادم نمیاد ولی بگردی راحت میشه پیدا کرد! بازم اطلاعات خواستی بگو. smile039
علی کسی بود که :به قاضی چنان امنیت و استقلالی داده بود که علیه خودش حکم کرد
صورتش را نزدیک آتش می برد و می گفت بچش علی، این سزای حاکمیست که مردمش را فراموش کند
علی کسی بود که :مردم که میگفت ،فقط مسلمانها را نمی گفت.
خودش به صراحت گفت که “مردم یا با ما همدین اند یا همنوع” یعنی حرمت و حقوق همه باید محفوظ باشد

نمایه کاربر
Vanda

پست توسط Vanda »

hossein_bw94 نوشته شده:را اجرا فایل های Jar روی آندروید یه اپلیکیشن هست الان اسمش یادم نمیاد ولی بگردی راحت میشه پیدا کرد! بازم اطلاعات خواستی بگو.
خب يه لحظه فك كن ....فك كردي؟ د خب من بايد چجوري دنبال يه چيز كه اسمشم نميدونم بگردم؟؟ smile023 smile024 يه كم فك كن يادت بياد حوصله سرچ تو اينترنتو ندارم ... smile033
مطمئني داره اصن؟خب اگه داشت كه بايد بازش ميكرد smile054

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

Vanda نوشته شده:
hossein_bw94 نوشته شده:را اجرا فایل های Jar روی آندروید یه اپلیکیشن هست الان اسمش یادم نمیاد ولی بگردی راحت میشه پیدا کرد! بازم اطلاعات خواستی بگو.
خب يه لحظه فك كن ....فك كردي؟ د خب من بايد چجوري دنبال يه چيز كه اسمشم نميدونم بگردم؟؟ smile023 smile024 يه كم فك كن يادت بياد حوصله سرچ تو اينترنتو ندارم ... smile033
باید این 3 تا کلمه رو سرچ کنی:
java emulator android

نمایه کاربر
hossein_bw94

تماس:

پست توسط hossein_bw94 »

Vanda نوشته شده:
خودتم یکم بسرچ!
نرم افزار Java / J2ME Runner هستش اینم لینک دانلود http://mobilesky.ir/download/netmite.andme.zip
پسوردشم http://www.mobilesky.ir
یه سایتم هست اونم Jar,Jad به apk تبدیل میکنه اینم سایت http://www.netmite.com/android/srv/1.7.0.2/getapk.php
البته من هنوز امتحان نکردمشون اگه کار کردن به مام بگین!
صورتش را نزدیک آتش می برد و می گفت بچش علی، این سزای حاکمیست که مردمش را فراموش کند
خودش به صراحت گفت که “مردم یا با ما همدین اند یا همنوع” یعنی حرمت و حقوق همه باید محفوظ باشد

نمایه کاربر
Vanda

پست توسط Vanda »

از هر دوممنون smile072 smile072 smile072 البته هنوز دانلود نكردمشون دوميه خيلي دير سايتشو مياره آدم پير ميشه smile033 smile097

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

درود
اگه برنامه خاصی رو در نظر داری بگو تا مشابه اندروید ان را در صورت وجود معرفی کنیم
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

Azinkm نوشته شده:علت خاموش کردن ناگهانی کامپیوتر چیست؟ smile024
اگر سیستم خانگی pc داری و این اتفاق زیاد میوفته مشکل از فن سیستم شما می باشد
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
Vanda

پست توسط Vanda »

SAEED نوشته شده:درود
اگه برنامه خاصی رو در نظر داری بگو تا مشابه اندروید ان را در صورت وجود معرفی کنیم
خب يه چند تا برنامه بود كه ميخاستمشون كه البته از خيرشون گذشتم smile025 الان يادم نمياد چيا بودن +يه چندتابازي smile015 ... smile025 ولي اينا جهنم يه چندتا فايل متني بود كه فقط باجاوا باز ميشد! smile024 اونا رو ميخاستم به pdf ي چيزي تبديل كنم كه اندرويد بتونه بخونه smile037 اصن از جاواخوشم نمياد(فك كنم اونم نسبت به من همين حسو داره!) smile097 اگه چيزي توچنته داري رو كنيد smile079
hossein_bw94 نوشته شده:اگه کار کردن به مام بگین!
اين يكي انگار آنلاين كار ميكرد smile012 دوسش نداشتم smile032

نمایه کاربر
hossein_bw94

تماس:

پست توسط hossein_bw94 »

Vanda نوشته شده:
SAEED نوشته شده:درود
خب يه چند تا برنامه بود كه ميخاستمشون كه البته از خيرشون گذشتم smile025 الان يادم نمياد چيا بودن +يه چندتابازي smile015 ... smile025 ولي اينا جهنم يه چندتا فايل متني بود كه فقط باجاوا باز ميشد! smile024 اونا رو ميخاستم به pdf ي چيزي تبديل كنم كه اندرويد بتونه بخونه smile037 اصن از جاواخوشم نمياد(فك كنم اونم نسبت به من همين حسو داره!) smile097 اگه چيزي توچنته داري رو كنيد smile079
البته زبان برنامه نویسی برنامه های Jar با آندروید یکیه هر دوشون از زبان جاوا استفاده می کنند!

نمایه کاربر
Vanda

پست توسط Vanda »

چرا اينطوري نوشته؟!!! smile024
مستر استيو جابز smile034 پ چرا گوشي من نميخونتشون؟ smile037 smile054
به هر حال من از جاوا خوشم نمياد با اون فنجونش! smile049

نمایه کاربر
hossein_bw94

تماس:

پست توسط hossein_bw94 »

Vanda نوشته شده:چرا اينطوري نوشته؟!!! smile024
مستر استيو جابز smile034 پ چرا گوشي من نميخونتشون؟ smile037 smile054
به هر حال من از جاوا خوشم نمياد با اون فنجونش! smile049
دستم خورد نصفش پاک شد!
گفتم با یه زبان نوشته شدن نگفتم که یه جور کامپایلر شدن!!!

نمایه کاربر
hossein_bw94

تماس:

پست توسط hossein_bw94 »

Vanda نوشته شده: به هر حال من از جاوا خوشم نمياد با اون فنجونش! smile049
چرا علامت آرم جاوا ، فنجان قهوه است ؟
برنامه نویس ها مثل اینکه عادت های خاصی داشتند و دارند مثلا خیلی از آنها شب ها بیدار می مانند و کد می زنند و روزها خواب اند شاید علت این بوده که مغز آدم شبها واسه کد زدن بهتر جواب میده! حالا این قصه را با یک فنجان قهوه پیوند بزنید یعنی شبها بیدار بمانیم و کد بزنیم و یک فنجان قهوه جاوا هم کنارمان باشد!

تعجب نکنید جاوا در واقع یک نوع قهوه بوده قبل از این که یک زبان برنامه نویسی شود!
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

نمایه کاربر
Vanda

پست توسط Vanda »

hossein_bw94 نوشته شده:
Vanda نوشته شده: به هر حال من از جاوا خوشم نمياد با اون فنجونش! smile049
چرا علامت آرم جاوا ، فنجان قهوه است ؟
برنامه نویس ها مثل اینکه عادت های خاصی داشتند و دارند مثلا خیلی از آنها شب ها بیدار می مانند و کد می زنند و روزها خواب اند شاید علت این بوده که مغز آدم شبها واسه کد زدن بهتر جواب میده! حالا این قصه را با یک فنجان قهوه پیوند بزنید یعنی شبها بیدار بمانیم و کد بزنیم و یک فنجان قهوه جاوا هم کنارمان باشد!

تعجب نکنید جاوا در واقع یک نوع قهوه بوده قبل از این که یک زبان برنامه نویسی شود!
ممنون smile061 جالب بود ..نميدونستم smile021
smile082 smile082 smile082 smile082 smile082 smile082 smile082 smile082 smile082 smile082

ارسال پست