ارتباط فیزیک و کامپیوتر

مدیر انجمن: parse

ارسال پست
نمایه کاربر
mozhgan 72

ارتباط فیزیک و کامپیوتر

پست توسط mozhgan 72 »

سلام
من ترم 2 مهندسی کامپیوتر هستم و فوق العاده به نظریات فیزیک و اخترفیزیک علاقه دارم
و میخوام بین این دو رشته ارتباط برقرار کنم
می خواستم راهنمایی کنید که من ترم بعد 2 رشته ای کنم یا اینکه لیسانس کامپیوتر بگیرم و در ارشد 2 رشته ای کنم آیا قسمت دوم امکانش هست اصلا؟
و یه سوال دیگه اینکه من الان می خوام ستاره شناسی و رصد و خودم بخونم و انجام بدم می خواستم ببینم از کجا شروع کنم و اینکه در کلاسهای نجوم و رصد شرکت کنم یا ....... ؟؟؟؟
«اگر انسان‌ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معده‌شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.» ((آلبرت انیشتین))

نمایه کاربر
quasar

سپاس: 44

Re: ارتباط فیزیک و کامپیوتر

پست توسط quasar »

mozhgan 72 نوشته شده: و یه سوال دیگه اینکه من الان می خوام ستاره شناسی و رصد و خودم بخونم و انجام بدم می خواستم ببینم از کجا شروع کنم و اینکه در کلاسهای نجوم و رصد شرکت کنم یا ....... ؟؟؟؟
میتونی با سرچ توی تاپیک ها جواب بگیری.
اگر هم کامپیوتر رو دوست داری و هم نجوم میتونی منجم آماتور بشی که در کنار مهندسی کامپیوتر به نجوم و رصد بپردازی.
بشر بخشی از یک کل است،کلی که ما آن را کائنات می نامیم.بشر بخشی محدود شده در زمان و فضا است.

" آلبرت انیشتین"

نمایه کاربر
mozhgan 72

پست توسط mozhgan 72 »

منجم آماتور؟!!!
نه من منظورم حرفه ای تر از این حرفاست
«اگر انسان‌ها در طول عمر خویش فعالیت مغزشان به اندازه یک میلیونیوم معده‌شان بود، اکنون کره زمین تعریف دیگری داشت.» ((آلبرت انیشتین))

jhvh

سپاس: 284

پست توسط jhvh »

آماتور ربطی به میزان دانش نداره

بلکه معنیش اینه که در کنار نجوم فعالیت دیگه ای هم داری

ارسال پست