آيا نرم افزار خاصي وجود دارد كه بتوان از برخي پسودها گذشت

مدیر انجمن: parse

مهمان

آيا نرم افزار خاصي وجود دارد كه بتوان از برخي پسودها گذشت

پست توسط مهمان »

سلام به دوستان عزيزم
آيا نرم افزار خاصي وجود دارد كه بتوان برخي پسودها گذشت (بيشتر منظورم گرفتن مقاله است)
منظورم اين است كه براي دريافت برخي مطالب يا مقالات سايتها لاگين - پسورد مي خواهند
آيا توسط يك سايت يا نرم افزار مي توان با ايجاد پسورد يا به نحوي ديگر به اطلاعات مورد نظر دست پيدا كرد
براي پسورد ياهو چنين نرم افزاري وجود دارد
البته مي دانم اين از لحاظ اخلاقي چندان صحيح نيست. ولي چاره ديگري ندارم
با تشكر از همه شما

امگا1

سپاس: 2

تماس:

پست توسط امگا1 »

بله وجود دارد . . !

1- ليست پسورد . .

نحوه ي عملكرد اين نوع نرم افزارها به اين صورت است كه ليستي شامل يك سري پسورد هاي مادر و همينطور پسورد هايي كه احتمالشان بيشتر است يا خود شما به آن اضافه كرده ايد را درون يك فابل گذاشته و با امتحان آنها سعي در يافتن پسورد مي كند . .

2- امتحان تمام . .

اين نوع نرم افزار ها بر اساس تمام حالت هاي ممكن عمل مي كند شما مي توانيد در اين نوع نرم افزار ها با تنظيماتي (مانند انتخاب حالت فقط اعداد يا اضافه كردن حروف و نشانه ها و . . . و تعيين حداقل و حداكثر تعداد حرف يا رقم و . . . ) زود تر به جواب برسيد . !
در حالت پيشفرض تمام اعداد و حروف ممكن را براي رسيدن به جواب درست امتحان مي كنند . .
اين گونه نرم افزار ها بيشتر براي سرورهاي قدرت مند مناسبند . . و در كامپيوتر هاي معمولي ممكن است ماه ها طول بكشد تا به جوابي برسيدتصویر . .

هر دوي اين نرم افزار ها از روش آزمون و خطا استفاده مي كنند . . و بيشتر براي پيدا كردن پسوردهاي رار و زيپ و فولدر لوكر ها و. . . .استفاده مي شوند !

راه ديگر پيدا كردن اين نوع پسورد ها استفاده از خود منبع ذخيره سازي و يا نفوز به سيستم قفل گذاري و . . . . مثل بكدر ها و .. . استتصویر

.كه تنوعشان به اندازه ي تعداد هكر هاي روي زمين متنوع استتصویر . . !
شما در اين راه با استفاده از روش هايي نظير ارسال هاي زياد به منظور پر كردن بافر سرور يا استفاده از پورت هاي باز و . . . .مي توانيد به سرور مورد نظر نفوز كنيد و در آنجا با استفاده از پوشه هاي خاصي كه پسورد و يوزر ها را ذخيره سازي كرده اند تصویر. . آنها را كپي كرده و استفاده كنيد. . .

من خودم به سرور آي اس پي جهان نماي قم نفوز كردم (خيلي سيستم هاي اينجا ضعيفن ) البته از نام هاي كاربري و اينهاش استفاده نكردم چون اخلاقي نيست ..ممكن بود يكي بره و كارت اينترنتي بخره كه من ازش استفاده كرده باشمتصویر . .!

راه ديگري هم هست و آن ساختن يوزر و پسورد براي خود است و يا نفوز بدون يوزر و پس . . كه راه هاي مشكل تري هستند . كه فعلا ترجيح مي دم چيزي راجع بهشون نگم . .!

البته اگه تو كشور هايي هستي كه اين امر توشون غير قانونيه . . حتما يا از پروكسي هاي هاي انيمايز ويا از ترنسپرنت هاي كشورهايي نظير ايران كه اين قوانين رو رعايت نمي كنن استفاده كن . . و گرنه خطر داشته بيده . . تصویر

حالا سايتت رو بگو ببينيم چي هست . .تصویر!

ممنونم
امگا

در پرانتز
در رابطه با پست پاييني .. (كه اونم به شكل مهمان اومده !)
. .پست پاييني و به طبع پست بالايي مال سارا2006 بودش و ايشان هم منظورشون از من همان سارا2006 است . . !تصویر
آخرین ویرایش توسط امگا1 یک‌شنبه ۱۳۸۶/۳/۶ - ۱۱:۰۶, ویرایش شده کلا 3 بار
بزن باران به نام هر چه خوبیست . .

تصویر
تو ذهن کوچه های آشنایی . .پر شده از پاییز تن طلایی . .
تو نیستی و وجودمو گرفته . . شاخه ی خشک پیچک تنهایی . .

omega1.blogfa.com . .

مهمان

پست توسط مهمان »

ممنون امگا جان
پست بالايي من بودم (نمي دونم چرا وارد نشدم)
من ايرانم نشاني سايت رو برايت پي ام مي دم

نمایه کاربر
pagan

تماس:

پست توسط pagan »

امگا نظرت رو درباره هک همین سایت بگو مثلا یک مدت دیفیس بشه
قرآن كه مهين كلام خوانند آنرا
گه گاه و نه بر دوام خوانند آنرا
بر گرد پياله آيتي هست مقيم
كاندر همه جا مدام خوانند آنرا

امگا1

تماس:

پست توسط امگا1 »

pagan نوشته شده:امگا نظرت رو درباره هک همین سایت بگو مثلا یک مدت دیفیس بشه
برا چي . . ؟ تصویرمگه چه گناهي كرده بي چارهتصویر !

اما اين سايت از نظر امنيتي مشكلات زيادي داره .تصویر . .و با توجه به امكان ذخيره سازي تصویربر روي هارد ديسك آن .. . كه مي تواند ميزبان خوبي براي تروجان هاتصویر باشد اين كار چندان دشوار نيست تصویر. .!
البته اخلاقي هم به نظر نمي رسدتصویر . . !

تصویر

omega1.blogfa.com . .

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

كليه دوستان رو به هك تالار دعوت ميكنم. موفق باشيد...
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

امگا1

تماس:

پست توسط امگا1 »

admin نوشته شده:كليه دوستان رو به هك تالار دعوت ميكنم. موفق باشيد...
من به شخصه اعتراف مي كنم كه نمي توانمتصویر . .

اين تالار امنيتش چند مرحله برتر از ssl هم هست . .!خوب بيد . .؟تصویر

تصویر

omega1.blogfa.com . .

نمایه کاربر
ADMIN

تماس:

پست توسط ADMIN »

ضمنا كدهاي اچ تي ام ال تالار هم باز است. يعني آنچه هكرها دوست دارند. خاطرم هست حدود هشت نه ماه پيش بود كه يكي از دوستان سعي در هك سرور هوپا كرد كه البته من شخصا به علت اينكه هيچ موفقيتي به دست نياورد اصرار به عدم تنبيه وي داشتم ولي چون پورتهاي سرور را چك كرده بود به اصرار تيم امنيتي سرور كمي تنبيه شد و تعدادي از تصاوير شخصي هكر از روي هارد كامپيوتر وي در تالار درج شد تا هم كاربران كمي تفريح كنند و هم به اصطلاح هكر فكر چنين كارهايي را ديگر نكند. ضمنا بد نيست جهت آشنايي بيشتر اسم من را در گوگل سرچ كنيد:

http://www.google.com/search?q=%22Ashka ... 1&filter=0

امگا1

تماس:

پست توسط امگا1 »

admin نوشته شده:ضمنا كدهاي اچ تي ام ال تالار هم باز است. يعني آنچه هكرها دوست دارند. خاطرم هست حدود هشت نه ماه پيش بود كه يكي از دوستان سعي در هك سرور هوپا كرد كه البته من شخصا به علت اينكه هيچ موفقيتي به دست نياورد اصرار به عدم تنبيه وي داشتم ولي چون پورتهاي سرور را چك كرده بود به اصرار تيم امنيتي سرور كمي تنبيه شد و تعدادي از تصاوير شخصي هكر از روي هارد كامپيوتر وي در تالار درج شد تا هم كاربران كمي تفريح كنند و هم به اصطلاح هكر فكر چنين كارهايي را ديگر نكند. ضمنا بد نيست جهت آشنايي بيشتر اسم من را در گوگل سرچ كنيد:

راستي عكسش كجا بيده . .؟

تصویر

omega1.blogfa.com . .

امگا1

تماس:

پست توسط امگا1 »

راستي حالا مگه هوپا چي داره كه طرف بخواد هكش كنه . .؟تصویر

مثل منه كه چون چيزي براي از دست دادن تو كامپيوترم ندارم ويروس كشي هم تو كامپيوترم نيست . تصویر. .كلي هم تو كامپيوترم ويروسه ..كه فقط بعضي وقتا عملكرد اوناييش كه دارن مزاحمت ايجاد مي كنن رو با كنترل آلت دليت غير فعال مي كنم .تصویر .و باقيشونم راحت دارن مي چرخندتصویر . .!

يادش بخير يكي از بچه هاي ياهو مسنجرم به سيستم من چند روز پيش نفوز كرده بود و بدتر كامپيوترش هم ويروسي شده بودتصویر . .

تصویر

omega1.blogfa.com . .

نمایه کاربر
ADMIN

تماس:

پست توسط ADMIN »

امگاي عزيز معلوم هست كه از دنياي هكرها خيلي دوريد. هدف هكر ها از نفوذ به يك سايت تنها خودنماييست و مطمئنا هك كردن سايتي با رنك پنج تا شش گوگل (هوپا) از افتخارات هر هكري محسوب خواهد شد.

در مورد عكسهاي هكر سال گذشته ما بعد از چند روز تاپيك را ويرايش كرديم چون قصد آزار كسي را نداريم و اين تنها يك پيام براي مابقي هكرها بود.

تاپيك مربوطه را اينجا ملاحظه نماييد:

http://hupaa.com/forum/viewtopic.php?t=1702

جالب اينجاست كه اين دوست عزيز با گروه آشيانه نيز همكاري نزديكي داشت.

امگا1

تماس:

پست توسط امگا1 »

admin نوشته شده:امگاي عزيز معلوم هست كه از دنياي هكرها خيلي دوريد. هدف هكر ها از نفوذ به يك سايت تنها خودنماييست و مطمئنا هك كردن سايتي با رنك پنج تا شش گوگل (هوپا) از افتخارات هر هكري محسوب خواهد شد.

در مورد عكسهاي هكر سال گذشته ما بعد از چند روز تاپيك را ويرايش كرديم چون قصد آزار كسي را نداريم و اين تنها يك پيام براي مابقي هكرها بود.

تاپيك مربوطه را اينجا ملاحظه نماييد:

http://hupaa.com/forum/viewtopic.php?t=1702

جالب اينجاست كه اين دوست عزيز با گروه آشيانه نيز همكاري نزديكي داشت.
ببينيد هكر هاي حرفه اي هدف اصليشان كسب درامد يا ساير منافع كاري از اين امر است . . !

اما در كنار آن گاهي كارهايي هم مي كنند كه به خودنمايي تعبير مي شود . .كه سرفا براي انحراف فكري در اذهان صورت مي گيرد . . .ما بقي هم كه براي سرگرمي يا خودنمايي اين كار را مي كنند سرفا جوجه هكر هايي بيش نيستند . .كه تصور كرده اند اينگونه مسائل براي سرگرميست . . !
يا خودشان به اين منظور از آن استفاده مي كنند . .!

اما به شكل كلي يك هكر نيمه حرفه اي هم به صورت انيمايز عمل مي كند . . و نه به شكلي كه اجازه ي سند از درون كامپيوتر خودش را هم حتي بدهد .. . !

به هر حال اميدوارم همين طور كه شما مي گويد اينجا امنيت بالايي داشته باشد . . اما با توجه به همان هايي كه گفتم اينجا يا اكثريت فروم هاي ديگر غير قابل هك نيستند . . !

و امكانات ابتدايي كه سيستم هاي مثلا وي بي در ضمينه ي شناسايي آي پي و قرار دادن كروكي و حتي نام كامپيوتر و غيره دارند چندان براي رد گيري محاجمان حرفه اي مناسب نيستند . .!

تصویر

omega1.blogfa.com . .

امگا1

تماس:

پست توسط امگا1 »

پنهان شدن در ميان شلوغي . .يكي از طرفند هاي هكر ها . . !

يكي از كارهاي كه هكر ها براي محافظت از خود انجام مي دهند اين است كه سعي مي كنند خود را لابه لاي جمعيت مخفي كنند . .
به عنوان مثال يكي از كارهايي كه در اين ضمينه متداول است اين است . كه

پس از هك يك شماره حساب بانكي اينترنتي و برداشت مبلغي از آن . . مشخصات آن حساب را به صورت ايميل براي تعداد زيادي ديگر هم ارسال مي كنند . . ! به اين شكل خود را لابه لاي اين جمعيت مخفي كرده . .
و حتي در صورت دستگيري هم مي توانند مدعي شوند كه مشخصات اين حساب را از طريق ايميل دريافت كرده اند و . . . . .

يكي ديگر از اين طرفند ها انتشار روشهايي از هك در اينترنت است . . كه با آموزش افراد زيادي مي توانند خود را يكي از اينها جا بزنند . . !

در كل دنياي هك واقعي دنياي پيچيده ايست با كلاهبرداراني كه از باهوش ترين افراد روي زمين هستند . . .!

مي گم كه حالا كه صحبت اين حرفها شد اين تاپيك رو تبديل بكنيم به تاپيكي براي اطلاعاتي در اين ضمينه . . !

و مثلا حتي در باره ي ايميل هاي مشكوك و اهدافشون و . . .هم صحبت كنيم . . !
البته اگر دوستان موافق باشند !

ممنونم
امگا

تصویر

omega1.blogfa.com . .

نمایه کاربر
tom357

پست توسط tom357 »

بساري از هكرهاي حرفه اي كنسولها و نرم افزارهايشان را با++ C و اسمبلي مينويسند و اصلا از نرم افزارهايي كه قبلا براي اين كار طراحي شده استفاده نمي كنند.
OS بيشتر هكرها هم يا لينوكس يا OS/2 است البته لينوكس بين هكرها و انيماتورها از محبوبيت ويژه اي برخوردار است.

نمایه کاربر
tom357

پست توسط tom357 »

admin نوشته شده:ضمنا كدهاي اچ تي ام ال تالار هم باز است. يعني آنچه هكرها دوست دارند. خاطرم هست حدود هشت نه ماه پيش بود كه يكي از دوستان سعي در هك سرور هوپا كرد كه البته من شخصا به علت اينكه هيچ موفقيتي به دست نياورد اصرار به عدم تنبيه وي داشتم ولي چون پورتهاي سرور را چك كرده بود به اصرار تيم امنيتي سرور كمي تنبيه شد و تعدادي از تصاوير شخصي هكر از روي هارد كامپيوتر وي در تالار درج شد تا هم كاربران كمي تفريح كنند و هم به اصطلاح هكر فكر چنين كارهايي را ديگر نكند. ضمنا بد نيست جهت آشنايي بيشتر اسم من را در گوگل سرچ كنيد:

WOW

چقدر ديزاين كرده ايد :shock:

يك سوال از شما : براي هك نرم افزارهاي تحت پلتفروم جاوا آيا متد خاصي وجود دارد ؟

ارسال پست