آيا سفر به ماه بزرگترین دروغ تاریخ است ؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
aminph

سپاس: 1

Re: سفر به ماه بزرگترین دروغ تاریخ!!!!!!

پست توسط aminph »

فکر نمی کردم آمریکا اینقدر دروغگو باشه!
ترجیح می دهم سوار موتورسیکلتم باشم و به خدا فکر کنم تا در کلیسا به موتورسیکلتم فکر کنم
مارلون براندو
بانک مقالات فیزیک: وبلاگ فیزیک ایران
http://www.Aminph.persianblog.ir

نمایه کاربر
Siavash-pzr

محل اقامت: تهران

سپاس: 37

پست توسط Siavash-pzr »

aminph نوشته شده:فکر نمی کردم آمریکا اینقدر دروغگو باشه!
لطفا قبل از اینکه بخوای کسی یا جایی رو متهم به چیزی بکنی، یه نیگا به پست های قبلی هم بنداز!
شاید این جهان، جهنم جهانی دگر است...

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

آیاز نوشته شده:
Parmenides نوشته شده:دوستان این ها تبلیغات شوروی در آن زمان بوده، آن ها هم (مثل این ها) تبلیغات "دروغ" می کردند، دروغ های گنده می ساختند، تئوری توطئه اصلی ترین سلاحشان در مقابل مخالفان و رقیبان بود، زمین را به اسمان وصل می کردند و در هر چیزی دنبال مسائل "پشت پرده" بودند.
خلاصه این که این تبلیغات، به خاطر مسابقه ی فضایی ای که بین آمریکا و شوروی در آن زمان در جریان بود، در شوروی به طور وسیعی انجام می گرفت، روس ها هم بعد از باختنشان این جرزنی ها را راه انداختند.
قابل تامل است
ولي واقعا چرا پس از 40 و اندي سال بشر هنوز نمي تواند سفرش به ماه را نه تنها بهبود و توسعه بخشد بلكه نتوانسته آن را حتي تكرار كند؟
به نظر من اصلا نیازی به تکرار نیست.وقتی میشه با یه روبوت کوچیک و کم خرج (سالی چند صد میلیون دلار ).چندین برابر گارهایی که که یه لشکر آدم نیاز داره برای انجام دادن ،انجام داد دیگه نیازی به اون همه هزینه های مالی و جانی و اتلاف اون همه وقت نیست.
حتما باید یه بار دیگه چلنجر تکرار بشه تا مطمئن شی؟؟؟؟ smile032
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
radioobserver676

سپاس: 2

پست توسط radioobserver676 »

به نظر من که دروغ نیست smile031

نمایه کاربر
radioobserver676

به نظر من که دروغ نیست smile031

babak354

سپاس: 6

پست توسط babak354 »

نکته جالب اینجاست با وجودیکه کشور شوروی اولین کشوری بود که توانست انسان را به مدار زمین برساند هیچ وقت بعد از رفتن امریکایی ها به ماه تلاشی برای فرستادن فضانوردان روسی به کره ماه نکرد چرا روسها چه فهمیده بودند که از فرستادن سفینه با سرنشین به ماه تا کنون خوداری کرده اند سفر به ماه خطرات بسیارزیادی برای موجودات زنده دارد حتی خطرات روی سطح ان صدها برابر بیشتر از کره مریخ است در سایت زیر پاره ای از خطرات موجود در ماه و خارج زمین برای فضانوردان نوشته شده که تا کنون سبب ان شده که انسانها بیشتر از 500 کیلومتر نتوانند از زمین دور شوند چه بماند به 350000 کیلومتر تا کره ماه
http://sites.google.com/site/alipourato ... spacecraft
تصویر

نمایه کاربر
ماهان1

محل اقامت: Magdeburg, Germany

تماس:

پست توسط ماهان1 »

اگه دروغ بود، اون موقع و در بحبوحه جنگ سرد شوروی با جاسوس هاش و با مدارکی که بدست می آورد آمریکا رو رسوا میکرد با تبلیغات
ولی می بینیم که جز حاشا کشیدن و تبلیغ منفی کاری از پیش نبرد.

چنین مسئله ی بزرگی رو نمیشه پنهان کرد. مگر اینکه به شیوه ج.ا. بگیم تمام دنیا و تمام کشورها و تمام رسانه ها در خدمت امپریالیسم امریکا هستند که البته این غیر ممکن است!
ماهان- دوباره فیلتر شده:
http://maahan2.blogspot.com

نمایه کاربر
radioobserver676

بسیار خردمندانه بود. smile124

نمایه کاربر
الیسا

سپاس: 22

تماس:

پست توسط الیسا »

ولی با این همه دلایلی که آوردن شاید جزئی باشن ولی منطقین.من 1ی که واقعا 2به شکم....راستشم بیشتر فکر میکنم این که دروغه حقیقت داره.
---the night will rise&---

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

الیسا نوشته شده:ولی با این همه دلایلی که آوردن شاید جزئی باشن ولی منطقین.من 1ی که واقعا 2به شکم....راستشم بیشتر فکر میکنم این که دروغه حقیقت داره.
این دروغ حقیقت داره؟؟؟؟ smile022
مگه دروغی هم داریم که حقیقت داشته باشه؟ smile015
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
ماهان1

تماس:

پست توسط ماهان1 »

babak354 نوشته شده:نکته جالب اینجاست با وجودیکه کشور شوروی اولین کشوری بود که توانست انسان را به مدار زمین برساند هیچ وقت بعد از رفتن امریکایی ها به ماه تلاشی برای فرستادن فضانوردان روسی به کره ماه نکرد چرا روسها چه فهمیده بودند که از فرستادن سفینه با سرنشین به ماه تا کنون خوداری کرده اند سفر به ماه خطرات بسیارزیادی برای موجودات زنده دارد حتی خطرات روی سطح ان صدها برابر بیشتر از کره مریخ است در سایت زیر پاره ای از خطرات موجود در ماه و خارج زمین برای فضانوردان نوشته شده که تا کنون سبب ان شده که انسانها بیشتر از 500 کیلومتر نتوانند از زمین دور شوند چه بماند به 350000 کیلومتر تا کره ماه
تصویر
به نظرم میاد ایستگاه فضایی بین المللی که فضانوردان و محققان بعضن تا ماهها در آنجا به سر می برند خیلی بیشتر از 500 کیلومتر با زمین فاصله داره.
ماهان- دوباره فیلتر شده:

نمایه کاربر
ماهان1

تماس:

پست توسط ماهان1 »

ماهان1 نوشته شده:
babak354 نوشته شده:نکته جالب اینجاست با وجودیکه کشور شوروی اولین کشوری بود که توانست انسان را به مدار زمین برساند هیچ وقت بعد از رفتن امریکایی ها به ماه تلاشی برای فرستادن فضانوردان روسی به کره ماه نکرد چرا روسها چه فهمیده بودند که از فرستادن سفینه با سرنشین به ماه تا کنون خوداری کرده اند سفر به ماه خطرات بسیارزیادی برای موجودات زنده دارد حتی خطرات روی سطح ان صدها برابر بیشتر از کره مریخ است در سایت زیر پاره ای از خطرات موجود در ماه و خارج زمین برای فضانوردان نوشته شده که تا کنون سبب ان شده که انسانها بیشتر از 500 کیلومتر نتوانند از زمین دور شوند چه بماند به 350000 کیلومتر تا کره ماه
تصویر
به نظرم میاد ایستگاه فضایی بین المللی که فضانوردان و محققان بعضن تا ماهها در آنجا به سر می برند خیلی بیشتر از 500 کیلومتر با زمین فاصله داره.
البته تصورم اشتباه بود. چون گوگل کردم و توی ویکیپدیا دیدم که نوشته 350 کیلومتر فاصله داره با زمین.
ماهان- دوباره فیلتر شده:

نمایه کاربر
الیسا

سپاس: 22

تماس:

پست توسط الیسا »

professor.freak نوشته شده:
الیسا نوشته شده:ولی با این همه دلایلی که آوردن شاید جزئی باشن ولی منطقین.من 1ی که واقعا 2به شکم....راستشم بیشتر فکر میکنم این که دروغه حقیقت داره.
این دروغ حقیقت داره؟؟؟؟ smile022
مگه دروغی هم داریم که حقیقت داشته باشه؟ smile015
منظورم اینه که "این که میگن دروغه حقیقت داره"
---the night will rise&---

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

جهان سوم جايي است كه بعد از 40 سال يادشون ميافته كه ميشه يك حقيقت مسلم رو نقض كرد ... جهان سوم جايي كه براي انكار توانايي هاي يك كشور كه ماهواره هاش الان به مرز منظومه شمسي رسيدن و تلسكوپ هاش سال هاست كه دارن از فضا فضا رو جاروب مي كنند شرايط زيستي ماه رو زير سوال ميبرن ... جهان سوم جايي است كه همه درش صاحب نظر اند و به خودشون اجازه ميدن كه يك بحث كاملا علمي رو نجزيه و تحيل كنند ... smile012

نمایه کاربر
BLUE

سپاس: 49

پست توسط BLUE »

mamy72 نوشته شده:جهان سوم جايي است كه بعد از 40 سال يادشون ميافته كه ميشه يك حقيقت مسلم رو نقض كرد ... جهان سوم جايي كه براي انكار توانايي هاي يك كشور كه ماهواره هاش الان به مرز منظومه شمسي رسيدن و تلسكوپ هاش سال هاست كه دارن از فضا فضا رو جاروب مي كنند شرايط زيستي ماه رو زير سوال ميبرن ... جهان سوم جايي است كه همه درش صاحب نظر اند و به خودشون اجازه ميدن كه يك بحث كاملا علمي رو نجزيه و تحيل كنند ... smile012
درود

من هم تعجب می کنم، که هنوز هم در این مورد بحث می شود(!).
كتاب طبيعت با نمادهای رياضی نوشته شده است.
Galileo Galilei

ارسال پست