کتابهایی که کمکم کنند گاسیوروویچ را بفهمم؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
yargol

محل اقامت: اهواز

تماس:

Re: کتابهایی که کمکم کنند گاسیوروویچ را بفهمم؟

پست توسط yargol »

کتاب مکانیک کوانتومی...اصول ها و کاربردها از نورالدین زتیلی در دو جلد ...
کتاب مناسبی بود به نظرم....اما در کل کوانتوم درس بد قلقیه....من خیلی باهاش مشکل داشتم و دارم
تصویر

[url]
www.mouod.blogfa.com
[/url]

نمایه کاربر
kako

سپاس: 145

تماس:

پست توسط kako »

با سلام
یک سوال دارم؟ smile037
جون خودتون جواب بدین smile079
می خوام ببینم که سایتی نمی شناسید که اموزش مکانیک کوانتومی رو به صورت فیلم برای دانلود یا خرید گذاشته باشه؟ smile020
اگر کسی هم داره من ازش خریدارم smile022
با تشکر
در ضمن به وبلاگ :
http://www.galexiq.blogfa.com
هم سر بزنید؟ smile039

8808903

سپاس: 1

پست توسط 8808903 »

سلام منم ترم پیش کوانتوم داشتم وباهمین مشکل روبه رو شدم امابه پیشنهاد استادم کتاب کوانتوم زتیلی انتشارات اراکس راخوندم واقعا نتیجه داد کتاب فوق العاده ایه اما نباید به عنوان کتاب مرجع ازش استفاده کنی درکنار گاسیوروویچ بخونش کتاب فایمن هم برای درک کوانتوم کتاب خوبیه البته من ترجمه شدشو پیدا نکردم زبان اصلیه.امیدوارم کمکت کنه smile018

Ramin Afshar

پست توسط Ramin Afshar »

سلام. به نظر من خود گاسیروویچ،خوب توضیح داده. البته قبول دارم که یه جاهایی واقعان درک موضوع رو سخت کرده. کتاب هایی از قبیل مکانیک کوانتومی نورالدین زتیلی از انتشارات آراکس،آیز برگ(البته آیز برگ رو باید قبل مکانیک کوانتومی و بعد از فیزیک مدرن،میخوندین.چون خیلی ساده و بصورت داستان مطالب رو بیان کده و روش های ریاضی رو کمتر توضیح داده.) یک کتاب دیگه هم هست که در کنار گاسیروویچ میشه استفاده کرد که اسمش مکانیک کوانتومی نوشته ی فرانتس شوابل و ترجمه ی دکتر محسن سربیشه ای و فاطمه اشرف مقیمی است که از انتشارات دانشگاه امام رضا ی مشهد. این کتاب فقط میتونه کمکی باشه و بعنوان منبع اصلی نمیشه استفاده کرد.چون طبق معمول در بعضی مباحث،نارسایی هایی داره.

sorsel

محل اقامت: شیراز

سپاس: 7

تماس:

پست توسط sorsel »

فکر کنم کتاب مکانیک کوانتوم و کاربرد ها نوشته ی نورالدین زتیلی بتونه کمکت کنه البته فاینمن رو بعد از این کتاب پیشنهاد میکنم

ddt

پست توسط ddt »

salam
az nazarate hame kamale tashakor ra daram, makhsosan az masoud600 ke maraje khobi ra moarefi kard smile072

ارسال پست