مثلث برمودا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

Shania

سپاس: 1

مثلث برمودا

پست توسط Shania »

شاید به نظرتون مسخره بیاد اولش منم که شنیدم به نظرم مسخره ترین سوال اومد ولی در حقیقت جواب منطقی براش ندارم smile039
تا اونجایی که من می دونم دلیل کشش اشیا به درون مثلث برمودا هنوز مشخص نشده.چرا یه روبات که بهش یه دوربین وصله نمیفرستن اونجا(شاید بگید چون دوربین ازکار میفته ولی با فیلمی که تا وقتی از کار بیفته گرفته شده شاید بشه دلیلی براش بیدا کرد...)
The Show Must Go On

faridl14

Re: مثلث برمودا

پست توسط faridl14 »

شما میتونید اینطور فکر کنید که همه این داستانها سیاسی و سیاست است. اینطوری همه چی حل خواهد شد. اگر دقت کرده باشید بیشتر این داستانهای برمودا در زمان جتگ سرد و تنشهای دول شرق و غرب اتفاق افتادند. ( یا ساخته شدند).
یکی بود، یکی نبود. غیر از خدا همه بودن...

Shania

پست توسط Shania »

اگرکه حرف شما درست باشه باز یه دریایی تو چین یا ژابن هست(دقیق یادم نمیاد) که مثل مثلث برمودا اشی رو طرف خودش میکشه.اونو چجوری میشه اثبات کرد؟ smile042
The Show Must Go On

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

پست توسط MRT »

Shania نوشته شده:شاید به نظرتون مسخره بیاد اولش منم که شنیدم به نظرم مسخره ترین سوال اومد ولی در حقیقت جواب منطقی براش ندارم smile039
تا اونجایی که من می دونم دلیل کشش اشیا به درون مثلث برمودا هنوز مشخص نشده.چرا یه روبات که بهش یه دوربین وصله نمیفرستن اونجا(شاید بگید چون دوربین ازکار میفته ولی با فیلمی که تا وقتی از کار بیفته گرفته شده شاید بشه دلیلی براش بیدا کرد...)

همانطور كه مي‌دانيم در زير آب نميتوان با امواج الكترومغناطيسي ارتباط برقرار كرد و سرعت و برد انتقال اطلاعات با سونارهاي دريايي ( امواج صوتي ) هم خيلي كم است . از طرف ديگر اين ارتباطات خيلي سريع قطع و كاوشكر مفقودالاثر ميشود . مشاهدات فقط از طريق ماهواره انجام مي‌گيرد و پديدهاي جوي مانع آن ميشوند اين منطقه خيلي مرموز و اسرار آميز است .
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
hooman_takin

نام: hooman farhang

محل اقامت: Milan

تماس:

پست توسط hooman_takin »

حدودا جاذبه آنجا چقدره میدونید؟

نمایه کاربر
bek

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط bek »

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.ph ... &sk=t&sd=a
یه سر به این لینک بزنید در مورد برمودا توش بحث شده! ببینید بد نیست!
"درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است"

نمایه کاربر
goddess

سپاس: 37

پست توسط goddess »

یعنی کسی منکر مثلث برمودا می شه؟؟
افسانه است؟؟؟؟؟؟

ولی اگه بخواهیم ندیده هار و باور کنیم هم سخت است چون هیشکی نمی تونه بره تصویری از اونجا بیاره چه برسه باور کنه

ولی همیشه چند تا عدد از مرگ مردم رو در اختیار ما می ذارن که رفتن و بر نگشتن

البته قضاوت نباشه گاهی ندیده ها رو هم منکر نمی توان شد smile039 smile015 smile015

نمایه کاربر
Legionnaire

سپاس: 15

تماس:

پست توسط Legionnaire »

Shania نوشته شده:اگرکه حرف شما درست باشه باز یه دریایی تو چین یا ژابن هست(دقیق یادم نمیاد) که مثل مثلث برمودا اشی رو طرف خودش میکشه.اونو چجوری میشه اثبات کرد؟ smile042
شانيا جان اسم اون مثلث اژدها هست كه تو يه تاپيك با همين نام نيز گفتم
موفق باشيد

Shania

پست توسط Shania »

خوب چه جوری میشه مثلث اژدها رو اثبات کرد؟
The Show Must Go On

نمایه کاربر
xphoenix

محل اقامت: Dortmund

سپاس: 3

تماس:

پست توسط xphoenix »

من مثلث ازدها رو نمیدونم ولی من اخیرا شنیدم که علت کشش مثلث برمودا کشف شده و علتش هم جریانهای ابی که اطراف این جزیره وجود دارن!حالا تا چه حد درسته و قابل تایید هستش.... smile001
ما مرد زهد و توبه و طامات نيستيم
با ما به جام باده صافی خطاب کن

----------------------------------------------
www.phoenixjun.blogfa.com

نمایه کاربر
Legionnaire

سپاس: 15

تماس:

پست توسط Legionnaire »

Shania نوشته شده:خوب چه جوری میشه مثلث اژدها رو اثبات کرد؟
نمي دونم فقط يه جا يه مطلب كوتاه دربارش خوندم
ببخشيد

fasle barooni

پست توسط fasle barooni »

سلام :
من جايي خوندم كه اين اتفاقات به خاطر گرداب هايي است كه در ناحيه ي مثلث برمودا وجود دارن . من فكر كنم اين گرداب ها كشتي ها رو به عمق اقيانوس ميكشونند و اون كشتي ها هم زير اقيانوس كاملا دفن ميشن . اين گرداب هاي شديد روي هواي اطراف خودشون هم تاثير ميذارن و اونو به دوران ميندازن (فكر كنم !!) و به همين علت هست كه هواپيماها هم گرفتار ميشن و به اقيانوس سقوط ميكنند و بعد هم به سرنوشت كشتي ها دچار ميشن .

نمایه کاربر
محمد مهدي غلامي

محل اقامت: مشهد

سپاس: 14

تماس:

پست توسط محمد مهدي غلامي »

با سلام .....
من بیشتر با این نظر موافقم که ممکنه این کار سیاسی باشه چون با این پیشرفت امکانات بعید به نظر میرسه که نتونن ازش سر در بیارن .
توی یک برنامه تلوزیونی (شاید فیلم بود) میگفت احتمالا امریکا اونجا کارهای نظامی میکنه و برای اینکه کسی اون طرفا نره این دااستانو سرهم کرده.
با شکر..........
جنگ نرم ... ؟!!!

نمایه کاربر
منطق

پست توسط منطق »

تئوری حباب‌های گازی
نظریه حباب‌های گازی نظریه‌ای عجیب، اما منطقی به نظر می‌رسد که از سوی برخی دانشمندان مطرح می‌شود. این دسته از دانشمندان بر وجود میزان بسیار زیادی هیدرات گازی در این منطقه اعتقاد دارند که این گازها باعث ایجاد چگالی زیادی در آب می‌شود و همین امر می‌تواند باعث بروز پیامدهای ناگواری شود.

من اینها رو شنیدم از معلم شیمیم هم که پرسیدم گفتند باید روش تحقیقات زیادی انجام بشه تا بتونیم قبولش کنیم

faridl14

پست توسط faridl14 »

میگم چرا این حبابهای گازی و جریانات آبی و این قهر طبیعت و از این جور چیزا باید اونجا اتفاق بیفته؟
یه دفعه به سرم زد ما هم بریم لوله هوا بکشیم وسط تنگه هرمز بعد گازها رو تو یه مخزن بزرگ ( مثلثی!) نگهداری کنیم، هر وقت یه کشتی بی ادب داشت از اونجا رد می شد ولش کنیم!! بقولی زیر پاش رو خالی کنیم! اسمش رو هم میزاریم مثلت هرمز!!
یکی بود، یکی نبود. غیر از خدا همه بودن...

ارسال پست