نظریه ام رو درمورد برمودا کجا ارائه بدم؟؟؟؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
الی فیزیک دون

محل اقامت: Bermuda

سپاس: 2

Re: نظریه ام رو درمورد برمودا کجا ارائه بدم؟؟؟؟

پست توسط الی فیزیک دون »

tara-milan نوشته شده:من شنيدم تا حالا كسي زنده از اونجا بيرون نيومده پس چه شواهد محكمي مبني صادق بودن نظريه ها وجود داره؟ smile023
بله پس بااین وجود نظريه ای که شواهدبیشتری روتوجیه کنه برندس ونظريه من علاوه بر بقیه رنگ هوای اونجارو هم توجیه می کنه
...و صدایی آمد
آسمان کرنشی کرد
او دگر باره مرا نجوا کرد
بازگشتم کاسه ای بود پر از آب زلال
و درونش سیبی
که به افکار بشر می خندید
و من اینک در فکر
که چرا آدمیان می خندند...

نمایه کاربر
الی فیزیک دون

پست توسط الی فیزیک دون »

MRT نوشته شده:
الی فیزیک دون نوشته شده:من یه نظریه در مورد برمودا دادم که تمام شواهد اونجارو توجیه می کنه به نظرتون کجا ارائه اش بدم ؟؟؟؟ smile042 smile042 smile042

تمامي سايتهاي معتبر و با سابقه بانك اطلاعات ( پايگاه داده ) دارند . شما اگر با مشخصات حقيقي خود ثبت نام كنيد همه چيز در پايگاه داده ثبت و بايگاني ميشود . از اين پايگاه داده مرتبا پشتيبان گرفته ميشود .

1- هوپا
2- مقالات علمي ايران http://www.articles.ir/
3- سايت مرجع متخصصين http://www.irexpert.ir
4- نخبگان جوان http://njavan.ir/forum/
5- و هر تالار و وب لاگ و يا سايت ديگر
خیلی ممنون ولی من بیشتر دوست دارم تو یه مسابقه شرکت کنم چون حذف شدن کنکور خیلی برام مهمه smile056 smile056
...و صدایی آمد
آسمان کرنشی کرد
او دگر باره مرا نجوا کرد
و درونش سیبی
که به افکار بشر می خندید
و من اینک در فکر

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

اگه واقعاً و واقعاً در مورد نظریه ات مطمئن هستی باید توی همه ی رسانه ها مطرحش کنی!
توی مجله ها با تمام اطلاعات چاپش کنی و هر طور شده به قدری ازش تبلیغ کن تا همه مطلع شوند و از تو شرح یبیشتری بخوان! این نظر من بود smile072
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
پزشك آينده

سپاس: 1

پست توسط پزشك آينده »

نظريت حرف نداره روش كاركن البته چون مي دونم نظريت چيه اينوگفتم.

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

بهت تبريك ميگم حتي اگه نظريه ات صحيح نباشه. هميشه نبوغ افراد اشك شوق منو در مياره. smile124

فقط يادت باشه قبل از هركاري با يه وكيل مشورت كن. خيلي مهمه.

نمایه کاربر
الی فیزیک دون

پست توسط الی فیزیک دون »

garfield نوشته شده:بهت تبريك ميگم حتي اگه نظريه ات صحيح نباشه. هميشه نبوغ افراد اشك شوق منو در مياره. smile124

فقط يادت باشه قبل از هركاري با يه وكيل مشورت كن. خيلي مهمه.
شما همیشه به من لطف دارید واقعا نمی دونم چه طوری ازتون تشکر کنم...
...و صدایی آمد
آسمان کرنشی کرد
او دگر باره مرا نجوا کرد
و درونش سیبی
که به افکار بشر می خندید
و من اینک در فکر

go0lno0o0sh

سپاس: 7

تماس:

پست توسط go0lno0o0sh »

آخ جون می شه نظریه تو منم بدونم؟
من خیلی دوست دارم این موضوع رو.تورو خدا اگه چیزی می دونی به منم بگو.من خیلی گیج شدم!!!
تنها واقعیت ارزشمند، بصیرت و بینش است.

نسترن فرهادی

تماس:

پست توسط نسترن فرهادی »

سلام علیکم

در مورد مثلث برمودا چند ماه پیش در شبکه چهار برنامه ای پخش شد که یک تیم تحقیقاتی در آمریکا ، متشکل از دانشمندان مختلف و متبهر تحقیق کرده بودن و به این نتیجه رسیده بودن که هر هواپیما یا کشتی ای که می خواد به سواحل مورد نظر برسه دقیقا یک ساحل در سمت دیگر وجود دارد که رادارها از لحاظ انتخاب مسیر و هدف اشتباه می کنند و جزیره ای دورتر رو بر می گزینند که به اون جزیره نمیرسن و سوخت اونها تموم میشه ... برای اطلاع کامل و دقیق از اون می تونید با سروش سیما تماس بگیرید و برنامه مورد نظر رو سفارش بدید ...

شما اگر نظریه علمی ای داشته باشی باید نظریه های دیگر رو هم ببینی تا نظریه خودت کامل باشه .
البته اینها یکسری دانشمندان و مهندسان کاردرست هستند که این مسئله رو بررسی کردن .... البته بگم بگم بگم که این دلیلی قاطع بر درستی کامل کارشون نیست .... این رو باید شما بررسی کنید که چی درسته و چی غلطه !
دوستت دارم smile043
آخرین ویرایش توسط نسترن فرهادی دوشنبه ۱۳۸۷/۱۰/۲۳ - ۰۱:۲۱, ویرایش شده کلا 1 بار
او پیداست و نیست پنهان / من گمشده در خویشم / به دنبال چه می گشتم؟ / حیهات تو در پیشم ...

نسترن فرهادی

تماس:

پست توسط نسترن فرهادی »

من بی پرده صحبت می کنم

این نظریه شما 99% (که 9 با دوره گردش) غلطه ... اما

شما اگر در راستای زندگی خود همین راستا رو یه کم و فقط یه کم تغییرش بدی .... (میلیمتری) انسان فهیمی خواهی شد .... اگر همین مسیر رو نگه داری ، چند حالت ممکنه پیش بیاد :
1- در المپیادها موفق بشی و شهرتی نسبی کسب کنی
2- در تحقیقات نظری موفق به ارائه نظریه های درستی در سطح جهانی بشی
3- از علم زده بشی و مثل من بیخیال زندگی شی( smile021 )

اما گفتم اگر یک میلیمتر مسیرت رو درست تر انتخاب کنی انسانی دقیق و کامل و فهیم و با معرفت میشی.
بازم می گم : دوستت دارم smile043
او پیداست و نیست پنهان / من گمشده در خویشم / به دنبال چه می گشتم؟ / حیهات تو در پیشم ...

نمایه کاربر
الی فیزیک دون

پست توسط الی فیزیک دون »

نسترن فرهادی نوشته شده:من بی پرده صحبت می کنم

این نظریه شما 99% (که 9 با دوره گردش) غلطه ... اما

شما اگر در راستای زندگی خود همین راستا رو یه کم و فقط یه کم تغییرش بدی .... (میلیمتری) انسان فهیمی خواهی شد .... اگر همین مسیر رو نگه داری ، چند حالت ممکنه پیش بیاد :
1- در المپیادها موفق بشی و شهرتی نسبی کسب کنی
2- در تحقیقات نظری موفق به ارائه نظریه های درستی در سطح جهانی بشی
3- از علم زده بشی و مثل من بیخیال زندگی شی( smile021 )

اما گفتم اگر یک میلیمتر مسیرت رو درست تر انتخاب کنی انسانی دقیق و کامل و فهیم و با معرفت میشی.
smile043
سلام قبل از هر چیز ممنونم که جواب دادید...
می شه لطف کنید منظورتون رو واضح تر بیان کنید
متشکرم
...و صدایی آمد
آسمان کرنشی کرد
او دگر باره مرا نجوا کرد
و درونش سیبی
که به افکار بشر می خندید
و من اینک در فکر

doost

سپاس: 5

پست توسط doost »

اول ازهمه:
اینیشتین :
""تخیل از دانش مهم تر است""
این یعنی من موافق این نوع نظریه پردازی ها هستم هر چند اگر نادرست باشند همینکه تفکری سازمان یافته داشته باشید وبه نتایجی همراه با استدلال برسید خودش جای خوشحالیه
دوما:
به نظر من هم همه توجیه هارو درمورد برمودا جمع اوری ومستند سازی کنید ومیتونید توی سایت هایی که مرتبط هستند ثبت نام کنید ونظریه خو.دتون رو بگید در واقع من کلی کنف شدم چون فکر کردم نظریه تون رو اینجا بیان کردین
یه چیزی درمورد متصاعد شدن گاز کربنیک به هم چسبیدن حبابها وایجاد خلا وغرق کشتی ها را من توی یک برنامه یادمه
به هرحال موفق باشید ولی گوشه هایی رو ازش برای ما هم بگید

نسترن فرهادی

تماس:

استدلال و پیروزی

پست توسط نسترن فرهادی »

الی فیزیک دون نوشته شده: سلام قبل از هر چیز ممنونم که جواب دادید...
می شه لطف کنید منظورتون رو واضح تر بیان کنید
متشکرم
سلام

نظریه شما احتمالا غلطه .
منظور من از این نوشته ها اینه که برای تبدیل شدن به کسی که مردم بهش میگن نابغه، صرفا استعداد ذاتی لازم نیست بلکه باید روش تفکری و تحلیلی درست داشت.
از اصول درست اندیشیدن؛ "شجاعت در ابراز استدلال و عقیده" هست که شما با این سنتون این اصل رو رعایت کردین.
اگر همین اصل رو در ادامه زندگی داشته باشید به این سه حالت میرسید که قبلا گفتم.
اما اگر می خواهی انسانی فهیم و مشهور و کامل شی یه اصل دیگه به این اصل اضافه میشه و اون هم تفکر و ارزیابی روی "استدلال و عقیده ی شجاعانهء خودت" هست.

نمایه کاربر
Professional

سپاس: 3

تماس:

پست توسط Professional »

از این همه نظریه مختلف خسته شدم یکی میگه کار شوروی بوده فیلمی که همه دیدیم. یکی میگه اونجا دایناسورها هستند یکی میگه اونجا جاذبه سنگینی حکم فرما هست یکی میگه اونجا فضایی ها هستند.
باید یک مقاله معتبر پیدا کم تا به این اخبار پایان بدم.

نمایه کاربر
CLOUDYSKY

نام: سعید سیوف جهرمی

سپاس: 27

تماس:

پست توسط CLOUDYSKY »

دوستان عزیز اولین کار در ارائه ی هر نظریه ای تحقیق و برسی در مورد او و آشنایی با نظر کلیه افرادی که روی اون کار کردن هست و سپس رفع نواقصی که بتونه مطلب را بهتر توجیه کنه.
در مورد برمودا باید بگم که برمودا چیز غیر عادی ای نیست که نیاز به توجیه داشته باشه.
برموده یک پدیده هواشناسی هست که در اثر حضور یک توده هوای پرفشار در مجمع الجزایر برمودا باعث وقوع چنین پدیده هایی مشود.
توده هوای پرفشار خاصیت نزولی دارد و جریان هوای پایین کشنده ایجاد میکند. این پدیده در منطقه برمودا به دلیل وجود هوای گرم و رطوب بالای حاصل از دریا شدت میگیره.
کشتی ها و هواپیماهایی که دچار ثانحه میشوند به خاطر همین جریان هوای پایین کشنده و اشفتگی جوی موجود در منطقه است. نه هیچ چیز عجیب دیگه

دوستان خواهش میکنم قبل از ادعای هر نظریه ای کاملا در مورد اون تحقیق کنید

اطلاعات کامل در مورد برمودا و اینکه چیه و مکانیسم کارکرد این پدیده چگونه است در کتاب Meteorology today به طور کام شرح داده شده
این کتاب یک مرجع معتبر دانشگاهی است و عاری ار هرگونه خرافات علمی و مسایل غیر قابل باور است. پس همیشه با مستندات علمی صحبت کنید نه خرافات
من در همین مورد در چندین تاپیک مختلف توضیح داده ام ولی باز میبینم که هنوز خیلیهامون درگیر خرافات و مسایل غیر قابل باور در مورد پدیده ی برمودا هستیم
هنوز هم اگه یکی دیگه بیاد یه تاپیک جدید در مورد برمودا بزنه باز هم مسایل خرافی در مورد اون مطرح میشه از قبیل اینکه جای قاچاق چی ها است یا محل زندگی امام زمان و هزار مطلب پوچ دیگر

امید وارم در آینده شاهد اظهار نظر های علمی تر در مورد مسایل علمی عجیب باشیم.
موفق باشید
مدير شبكه فيزيك هوپا
http://www.saeedjahromi.com

نمایه کاربر
الی فیزیک دون

پست توسط الی فیزیک دون »

cloudysky نوشته شده:دوستان عزیز اولین کار در ارائه ی هر نظریه ای تحقیق و برسی در مورد او و آشنایی با نظر کلیه افرادی که روی اون کار کردن هست و سپس رفع نواقصی که بتونه مطلب را بهتر توجیه کنه.
در مورد برمودا باید بگم که برمودا چیز غیر عادی ای نیست که نیاز به توجیه داشته باشه.
برموده یک پدیده هواشناسی هست که در اثر حضور یک توده هوای پرفشار در مجمع الجزایر برمودا باعث وقوع چنین پدیده هایی مشود.
توده هوای پرفشار خاصیت نزولی دارد و جریان هوای پایین کشنده ایجاد میکند. این پدیده در منطقه برمودا به دلیل وجود هوای گرم و رطوب بالای حاصل از دریا شدت میگیره.
کشتی ها و هواپیماهایی که دچار ثانحه میشوند به خاطر همین جریان هوای پایین کشنده و اشفتگی جوی موجود در منطقه است. نه هیچ چیز عجیب دیگه

دوستان خواهش میکنم قبل از ادعای هر نظریه ای کاملا در مورد اون تحقیق کنید

اطلاعات کامل در مورد برمودا و اینکه چیه و مکانیسم کارکرد این پدیده چگونه است در کتاب Meteorology today به طور کام شرح داده شده
این کتاب یک مرجع معتبر دانشگاهی است و عاری ار هرگونه خرافات علمی و مسایل غیر قابل باور است. پس همیشه با مستندات علمی صحبت کنید نه خرافات
من در همین مورد در چندین تاپیک مختلف توضیح داده ام ولی باز میبینم که هنوز خیلیهامون درگیر خرافات و مسایل غیر قابل باور در مورد پدیده ی برمودا هستیم
هنوز هم اگه یکی دیگه بیاد یه تاپیک جدید در مورد برمودا بزنه باز هم مسایل خرافی در مورد اون مطرح میشه از قبیل اینکه جای قاچاق چی ها است یا محل زندگی امام زمان و هزار مطلب پوچ دیگر

امید وارم در آینده شاهد اظهار نظر های علمی تر در مورد مسایل علمی عجیب باشیم.
موفق باشید
واقعا ممنونم
من با خیلی از نظریه ها راجع به برمودا اشنایی دارم اما تا حالا با نظریه ای که رنگ اونجارو هم توجیح کنه مواجه نشدم ممنون می شم اگه در این مورد اطلاعاتی رو در اختیارم قرار بدید
منم با خرافاتی که راجع به گفته می شه کاملا مخالفم
در هر حال ممنون که جواب دادید
...و صدایی آمد
آسمان کرنشی کرد
او دگر باره مرا نجوا کرد
و درونش سیبی
که به افکار بشر می خندید
و من اینک در فکر

ارسال پست