antiviros

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
javad123javad

نام: Javad

محل اقامت: NoWhere

سپاس: 211

Re: antiviros

پست توسط javad123javad »

fargol نوشته شده:کسی سایت فارسی آپلود برای گرفتن یه لینک مستقیم داره؟
ببینید من یه صفحه وب دارم که می خوام در نت نمایش داده بشه. در واقع یه آدرس اختصاصی برای دقیقاً همون صفحه باشه. smile072
سلام
اگه منظورتون قرار دادن صفحه وب در اینترنت و به نوعی ساخت یک وب سایت هست باید از وب سایت هایی که فضای رایگان می دن استفاده کنید....
یکی از این وب سایت هاwww.110mb.comهست که در حدود 5Gbفضا در اختیار کابر می گذارد....بعد از ثبت نام در سایت می تونید صفحه وب را در آنجا آپلود کرده و با تغییر نام آن به index.htmآن را فعال سازی کنید...

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

javad123javad نوشته شده:
ببینید من یه صفحه وب دارم که می خوام در نت نمایش داده بشه. در واقع یه آدرس اختصاصی برای دقیقاً همون صفحه باشه. smile072
سلام
اگه منظورتون قرار دادن صفحه وب در اینترنت و به نوعی ساخت یک وب سایت هست باید از وب سایت هایی که فضای رایگان می دن استفاده کنید....
یکی از این وب سایت هاwww.110mb.comهست که در حدود 5Gbفضا در اختیار کابر می گذارد....بعد از ثبت نام در سایت می تونید صفحه وب را در آنجا آپلود کرده و با تغییر نام آن به index.htmآن را فعال سازی کنید...
ممنونم. smile072
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

پست توسط MRT »

چرا از وب لاگها استفاده نمي‌كنيد كه كاملا مجاني و پر بازديد هستند و كار كردن با آنها خيلي راحته ؟
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

parse نوشته شده:سلام!

بنده از تعداد زیادی از آنتی ویروسها از جمله معروفترینها مثل: نود 32، mcafee، آنتی ویر و ...

استفاده کرده ام. اما هیچ یک قدرت و امنیت zonealarm را ندارند. سایتهایی که بار ها زمانی

که با این انتی ویروسها کار می کردم، وارد شدم و بعد با مشکل برخوردم، zonealarm حتی اجازه

وردو به آنها را نمی دهد.
اشتباه نكنيد، ZONE ALARM يه فايرواله نه آنتي ويروس.

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

garfield نوشته شده:
parse نوشته شده:سلام!

بنده از تعداد زیادی از آنتی ویروسها از جمله معروفترینها مثل: نود 32، mcafee، آنتی ویر و ...

استفاده کرده ام. اما هیچ یک قدرت و امنیت zonealarm را ندارند. سایتهایی که بار ها زمانی

که با این انتی ویروسها کار می کردم، وارد شدم و بعد با مشکل برخوردم، zonealarm حتی اجازه

وردو به آنها را نمی دهد.
اشتباه نكنيد، ZONE ALARM يه فايرواله نه آنتي ويروس.
همان طور که پیش از این هم گفتم ، نسخه های فول این پک امنیتی از نسخه 7 به بعد شامل آنتی ویروس قوی با موتور جستجوی ویروس مکافی می باشد .

یا حق . . . smile072

نمایه کاربر
parse

نام: سید محمد حسین نیری

محل اقامت: شيراز

سپاس: 34

تماس:

پست توسط parse »

سلام!

این نرم افزار، در حقیقت سه ار را همزمان انجام میدهد:

انتی ویروس، انتی اسپایور و فایروال. من برای اولین بار تعریف قدرت این نرم افزار رو چند سال پیش از یک

مهندس مایکروسافت شنیدم. اما در اخرین اخبار منتشر شده که حتما براتون پیداش می کنم و یک هفته پیش

منتشر شد، قدرتمندترین انتی ویروسهای موجود به ترتیب: بیت دیفندر، پاندا انتخاب شدند و هیچ یک از

معروفترینها از جمله: سیمانتک، مکافی و زون آلارم رتبه قابل توجهی دریافت نکردند.
ز کوی میکده دوشش به دوش می بردند
امام شهر که سجاده می کشید به دوش

حافظ

وبلاگ شخصی روزنوشت

نمایه کاربر
javad123javad

نام: Javad

محل اقامت: NoWhere

سپاس: 211

پست توسط javad123javad »

سلام
در این سایت می تونید رده بندی آنتی ویروس ها رو ببینید.....

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com
http://www.2009softwarereviews.com/defa ... f3f8WyUzXL
زون آلارم رتبه قابل توجهی دریافت نکردند.
عمده شهرت زون آلارم در بخش فایروال هست....فقط در جدیدترین نسخه اون پکیج آنتی ویروس هم اضافه شده و هنوز نمی تونه با رقبایی مثل AVGو BitDefender رقابت...ولی مطمئناً در آینده ای نزدیک جز بهترین ها خواهد بود

ارسال پست