انحنای فضا-زمان

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

Re: انحنای فضا-زمان

پست توسط professor.freak »

یعنی توی ابعاد اضافی؟
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

afi

محل اقامت: شیراز

سپاس: 54

پست توسط afi »

professor.freak نوشته شده:یعنی توی ابعاد اضافی؟
تا جایی که من میدونم سفیدچاله در نقطه دیگه ای از عالم قرار داره. کرم چاله یه جورایی شبیه تونل فضایی میمونه که سر اولش (قسمت ورودی) سیاهچاله هست ، جایی با انحنای مثبت ، یعنی به طرف داخل ؛ و سر دیگه اون سفید چاله هست ، با انحنای منفی ، به سمت بیرون.
که البته این نظریه خیلی مشکلات داره و بیشتر زاده معادلاته تا توجیه فیزیکی.
آسمان جایگاه من و توست
گاهی به آن نگاهی بینداز ...

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

afi نوشته شده:
professor.freak نوشته شده:یعنی توی ابعاد اضافی؟
تا جایی که من میدونم سفیدچاله در نقطه دیگه ای از عالم قرار داره. کرم چاله یه جورایی شبیه تونل فضایی میمونه که سر اولش (قسمت ورودی) سیاهچاله هست ، جایی با انحنای مثبت ، یعنی به طرف داخل ؛ و سر دیگه اون سفید چاله هست ، با انحنای منفی ، به سمت بیرون.
که البته این نظریه خیلی مشکلات داره و بیشتر زاده معادلاته تا توجیه فیزیکی.
میشه توریح بیشتری در باره انحنای مثبت و منفی بدید.
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

ارسال پست