با هم برای کنکور بخوانیم

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Amir75

سپاس: 78

Re: با هم برای کنکور بخوانیم

پست توسط Amir75 »

جریان این7000و8000 منطقه دوریاضی چیه من با8000منطقه دوفیزیک دانشگاهای تهران نیاوردم به نظرمن فقط به علاقتون توجه کنید الان دیگه توایران برای کارشناسی فرقی نمی کنه کدوم دانشگاه مهم اینه که معدلت بالاباشه بیشترمدرک ارشدمهمه.به علاقتون توجه کنید که اگردو روز دیگه توهر رشته ای کار پیدا نکردیدحداقل افسوس نخوریدوازدرستون لذت ببردیدالان بحث نکنیدبذاریدرتبتون بیادچون کنکورواقعاغیرقابل پیش بینیه smile018 البته مشاوره خواستیدمن هستم بالاخره من دوتاپیرهن بیشتراز شماپاره کردم smile055
امیدواری به خداوند، ارزشمندترین چیزها و نردبان عزت است. "امام جواد(ع)"

سرگشته بودن در وادی امید، بهتر از بدبینی است. "ویل دورانت"

نمایه کاربر
Anne Shirley

محل اقامت: آنجا که خورشید بر می آید

سپاس: 41

پست توسط Anne Shirley »

من هم دلمو به ارشد خوش کردم ولی فکر نمی کنم جواب بده، چون بعد از المپیاد فیزیک هم دلمو به کنکور خوش کرده بودم!!! smile034
آنکه با کتاب آرامش یابد هیچ آرامشی را از دست نداده است.
امام علی(ع)

نمایه کاربر
1300144

سپاس: 79

پست توسط 1300144 »

ramsar-mahboobeh نوشته شده: ولی کلا قبول دارید قبولی تو رشته های مهندسی اسونتره؟
اگه بخوایم از همون جنبه که به رشته های تجربی توجه میکنید ،رشته های ریاضی رو بررسی کنیم،نه
چون تو ریاضی هم چند تا رشته ست که نسبت به بقیه شاخصه و اینی که شما می گی عمران بابل، مثل اینه که من بگم تو تجربی قبولی خیلی ساده ست چون یه نفر بارتبه بالا تونسته رادیولوژی یه شهر دور قبول شه

شما برید منابع موثقو بررسی کنید ببینید کسایی که تونستن تو رشته های خوب تو دانشگاههای تهران قبول شن چه رتبه ای داشتن و بعد بیاید با پزشکی تهران مقایسه کنید که اینجا یه اختلاف زیاد بین این دوتا رشته مشخص میشه که مشکل هم از اینه که تجربی فقط یه پزشکی داره ولی ریاضی لااقل 4 تا رشته ی شاخص داره..اگه اینطور بخوایم بگیم ،بله حق با شماست.ولی اینم باید در نظر بگیرید که کنکور شما ساده تره smile034
گرم بیایی و پرسی چه بردی اندر خاک؟ .................... ز خاک نعره برآرم که آرزوی تو را

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

ramsar-mahboobeh نوشته شده:اما برقو دارم فردا اسکن می کنم الان امکانش نیست با کامپیوتر نیستم
زحمت نكش!
http://www.kanoon.ir/Public/MainUniPerCourse.aspx
(اگه يك بار موقع كارنامه گرفتن يه نگاه به سايت ميانداختي اين رو مي ديدي !)

-------
كنكور يعني اين ! smile015 ... 80 تا تست عمومي رو تو 30-40 دقيقه زدم و راحت گرفتم چرت زدم و به مراقب سپردم بيدارم كنه ! ... اختصاصي هم بعد از يك ساعت حوصلم سر رفت اومدم بيرون ! ... نكته سوال فيزيكش تبديل كيلومتر به ساعت به متر بر ثانيه بود smile039
ايكاش اول همين آزاد رو ميداديم روحيه ميگرفتيم واسه سراسري smile001

نمایه کاربر
me-alone

محل اقامت: Winnipeg

سپاس: 76

پست توسط me-alone »

خاک بر سر هوپا کنن, چرا اینجوری میکنه؟؟ smile097 هی آدمو میندازه بیرون میگه دوباره باید "درون آمدن" کنم!! (کلمه ای مضحک تر از درون آمدن نبود بذارن به خدا؟؟) smile097 smile097

___________________________________________________________________________________

mamy بمیرم براتون!! من که حالا خیلی برام فرق نداشت و نداره که دبستان چی بوده و چی نبوده, چون در هر صورت از پایه که بگی کلن بوق میباشم! وقتی عرفان وارد دبستان شد, یه چیزایی یاد میگرفت که من اصلن نمی فهمیدم چیه!! smile024 البته به روی مبارک هم نمیاوردم و وقتی ازش میپرسیدن بلد نبود, سرکوفت میزدم!! برای مثال واحد شمارش هواپیما که الآن یادمه که بلدش نبودم, اما یادم نمیاد چی بود!! smile024

__________________________________________________________________________________

های روزگار! تابستون پارسال mamy پز میداد که کنکوری بودن خیلی خوبه چون در حالی که جلو کامپیوترت لم دادی, اگه در اتاق باز شه و بهت بگن تختتو مرتب کن, میگی من وقت این کارا رو ندارمو شما اصلن به فکر آینده ی من نیستید!! اما الآن که بنده دارم اینو مینویسم, صدای فریاد خانم والده ام در خونه پیچیده که:
دختر فلانی اسمش تو مجله کانونه, پسر فلانی 2رقمی آورد و پزشکی میخونه, سامان هم که صنعتی شریف بود و بعدم scholarship از Oxford براش اومد و بای بای!! خدا منو از دست تو بکشه که هیچی نمیشیو مجبورم عروست کنم!!
شانس هیچی نداشتیم که! برم درس بخونم که حداقل صدای ایشون خاموش شه و یه شهر دور افتاده (مثلن خرم آباد) قبول شم از هر چی خاله زنکه بازی و چشم هم چشمی هست, راحت شم, یه شوهر لر هم گیر بیارم, سوارش شم و خر سواری کنم!! smile001 smile001 (امیدوارم توهین نشده باشه)
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

1300144 نوشته شده:شما برید منابع موثقو بررسی کنید ببینید کسایی که تونستن تو رشته های خوب تو دانشگاههای تهران قبول شن چه رتبه ای داشتن و بعد بیاید با پزشکی تهران مقایسه کنید که اینجا یه اختلاف زیاد بین این دوتا رشته مشخص میشه
برق:
شریف منطقه 2 :153
امیرکبیر : 247
علم و صنعت : 385
خواجه نصیر 771
شهید بهشتی 888
منبع :http://www.kanoon.ir/Public/MainUniPerC ... k3ICj0vg==
پزشکی تهران منطقه 2 :329
شهیدبهشتی113

نمایه کاربر
Gravity1642

محل اقامت: مازندران

سپاس: 3

تماس:

پست توسط Gravity1642 »

ramsar-mahboobeh نوشته شده:رياضي اكه 20000م بياري سراسري معماري بابل‏(فكر كنم‏)قبولي
رتبه بدترم بياري باز رشته خوبي قبولي
اصلا نگران نباش

20000 پنیر سازی علی آباد کتول هم فک نمکنم قبول شه کسی! smile024
Finish for Ever!

نمایه کاربر
Gravity1642

محل اقامت: مازندران

سپاس: 3

تماس:

پست توسط Gravity1642 »

Myself نوشته شده:کنکورِ 89 یکی از اطرافیان فک کنم 900 منقطه سه آورد پزشکی قبول نشد
تا اونجایی که من دیدم تو اطرافم همچین رتبه ای پزشکی نیاورده
smile072
900 منطقه 3 ک ی کم ... smile001
Finish for Ever!

Hall

محل اقامت: تهران

سپاس: 105

پست توسط Hall »

ramsar-mahboobeh نوشته شده:
1300144 نوشته شده:شما برید منابع موثقو بررسی کنید ببینید کسایی که تونستن تو رشته های خوب تو دانشگاههای تهران قبول شن چه رتبه ای داشتن و بعد بیاید با پزشکی تهران مقایسه کنید که اینجا یه اختلاف زیاد بین این دوتا رشته مشخص میشه
برق:
خواجه نصیر 771
شهید بهشتی 888
شهیدبهشتی113
منطقه 1 رو بگو!
شهیدبهشتی برا ریاضی ها برق: 1616
شهیدبهشتی برا تجربی ها پزشکی:300
smile029

user31714

سپاس: 7

پست توسط user31714 »

سلام.امیدوارم حال واحوال همه کنکوری یای هوپاخوب باشه.من که واقعادیگه نمی دونم چیکارکنم.دلم خیلی گرفته.داره کشتیام می غرقه من دارم توجایی درس می خونم که رشته ریاضی نداره.رفتن به یه جای دیگه هم ممکن نیس.اصلا هم قدرت تجربی خوندن روندارم.مجبورم خودم تنهایی درسای ریاضی روبخونم کنکورریاضی بدم.ازروحیم میترسم واقعاخرابه تواین جاهیش کی همدردمن نیس که بتونیم به هم کمک کنیم ؟ smile047

meaning

سپاس: 223

تماس:

پست توسط meaning »

رسپينا جان فضاي ناعادلانه ي آموزشي و تحصيلي هميشه چيزي بوده كه ما دانش آموزان ازش رنج كشيديم والبته ضربه هاي مهلكي هم ازش خورديم
ولي اصلن جاي نگراني نيست
چه بسا شما خيلي موفق تر بشيد از اون كسي كه امكانات اطرافش فوران ميكنه
با آرامش و شادابي هرچه بيشتر درساتو بخون و اگه تونستي بي درده سر مشكلتو حل كني خب چه بهتر
ولي اصلن ذهنتو درگير اين مسائل كه مانع رشد و علاقت ميشه نكن
پاينده باشي
“ Two things awe me most, the starry sky above me and the moral law within me“.
Immanuel Kant
Critique of Practical Reason, 1788

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

Hall نوشته شده:
برق:
خواجه نصیر 771
شهید بهشتی 888
شهیدبهشتی113
منطقه 1 رو بگو!
smile029
پزشكي شهيد بهشتي رو به عنوان دومين انتخاب خوب بايد با برق تهران يا مكانيك شريف به عنوان دومين انتخاب رياضي ها مقايسه كني ... صرفا نبايد رشته هاي مختلف يك دانشگاه مقايسه بشه smile001

Hall

محل اقامت: تهران

سپاس: 105

پست توسط Hall »

mamy72 نوشته شده:
Hall نوشته شده:
برق:
خواجه نصیر 771
شهید بهشتی 888
شهیدبهشتی113
منطقه 1 رو بگو!
smile029
پزشكي شهيد بهشتي رو به عنوان دومين انتخاب خوب بايد با برق تهران يا مكانيك شريف به عنوان دومين انتخاب رياضي ها مقايسه كني ... صرفا نبايد رشته هاي مختلف يك دانشگاه مقايسه بشه smile001
نه! smile024
ما دو تا دانشگاه بیشتر تو تهران نداریم! اونوقت شما همینجوری هی رشته و دانشگاه دارین!تازه تعدادتون هم که نصفه!
الان شما راحت میتونین اگه تهران و شریف برق قبول نشدین برین امیرکبیر یا جاهای دیگه!
ولی ما اگه تهران و بهشتی قبول نشدیم برای تهران موندن در کنار خانواده باید سراسری رو با رتبه350 دختر بیخیال شیم!
قبول کن دیگه من الان دلم پره! smile031

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

mamy72 نوشته شده:پزشكي شهيد بهشتي رو به عنوان دومين انتخاب خوب بايد با برق تهران يا مكانيك شريف به عنوان دومين انتخاب رياضي ها مقايسه كني ... صرفا نبايد رشته هاي مختلف يك دانشگاه مقايسه بشه
smile012
1300144 نوشته شده:ببینید کسایی که تونستن تو رشته های خوب تو دانشگاههای تهران قبول شن چه رتبه ای داشتن و بعد بیاید با پزشکی تهران مقایسه کنید که اینجا یه اختلاف زیاد بین این دوتا رشته مشخص میشه
درسته شریف و خواجه نصیر در یک سطح نیستن اما بیشتر استاداشون یکیه! مثل علوم تحقیقات تهران که بعضی استاداش با شریف یکیه!!!
این یعنی همه چیز!!! دانشجواشم که بد نیستن به هر حال رتبه های خوب کشورن پس می شه مقایسه کرد

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

Hall نوشته شده:ولی ما اگه تهران و بهشتی قبول نشدیم برای تهران موندن در کنار خانواده باید سراسری رو با رتبه350 دختر بیخیال شیم!
قبول کن دیگه من الان دلم پره!
قبول دارم واسه شما سخت تره قبول شدن ، مخصوصا واسه تهراني ها ولي خوب وقتي مقايسه مي كني بايد درست مقايسه كني !! smile001 اينكه قبول شدن واسه ما راحت تره يك بحثه ، سطح دانشگاه و رتبه ها يك بحث ديگه

ramsar-mahboobeh نوشته شده:درسته شریف و خواجه نصیر در یک سطح نیستن اما بیشتر استاداشون یکیه! مثل علوم تحقیقات تهران که بعضی استاداش با شریف یکیه!!!
این یعنی همه چیز!!! دانشجواشم که بد نیستن به هر حال رتبه های خوب کشورن پس می شه مقایسه کرد
تا جايي كه من ميدونم يك استاد (به كلمه استاد دقت كنيد و با مدرس اشتباهاش نگيريد!) نميتونه تو دو تا دانشگاه سراسري درس بده
كسي نگفت نميشه مقايسه كرد ولي تو مقايسه بايد با هم سطح خودش مقايسه كرد ، برق بهشتي قابل مقايسه با پزشكي بهشتي نيست!

ارسال پست