مکعب و کعبه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

user8604

سپاس: 877

Re: مکعب و کعبه

پست توسط user8604 »

saeedmorida نوشته شده:صد بار توی پست های قبل توهین کردی به من هیچی نگفتم
البته انتظاری هم ازت ندارم چون همه ی اینا نشان دهنده ی تربیت و رفتار خانوادگیت هست. که بی فرهنگی داره بیداد میکنه
پست هایی که برا بقیه هم میزاری فقط توهینه البته شاید از کودکی عقده ای بار اومدی.
صدهزار بار توی پست های قبل توهین کردی به من هیچی نگفتم
البته انتظاری هم ازت ندارم چون همه ی اینا نشان دهنده ی تربیت و رفتار خانوادگیت + آی کیوی پایینته! هست. که بی فرهنگی داره بیداد میکنه
پست هایی که برا بقیه هم میزاری فقط توهینه البته شاید از قبل تولد عقده ای بار اومدی...
bamzi_5144 نوشته شده:سعید جان اونقدر براشون ردیفی اومدم توی پستای قبل که اگه ذره ای حتی قد سر سوزن به خردگرایی خودشون ایمان داشته باشن نیازی نیست بیان و بگن ما اشتباه میکردیم همینقدر که تو خودشون به چیزی که تا الان میدیدن شک کنن بسه
مل مل جان اونقدر براشون فیلیپینی اومدم توی پستای قبل که اگه ذره ای حتی قد سر سوزن به خردگرایی خودشون ایمان داشته باشن نیازی نیست بیان و بگن ما اشتباه میکردیم همینقدر که تو خودشون به چیزی که تا الان میدیدن شک کنن بسه . عصبی نشو مل مل! با رنگ قرمز مینویسی من میترسم.

saeedmorida

سپاس: 7

پست توسط saeedmorida »

تو مگه استدالالی جز توهین بلدی؟
برا کی استدلال کردی که ماندیدیم ؟
ای کیو تم بزار دم کوزه آبشو بخور

user8604

پست توسط user8604 »

saeedmorida نوشته شده:تو مگه استدالالی جز توهین بلدی؟
استدالاللالالاال! کردیم. برو این 25 صفحه رو بخون اگه سواد داری تا ببینی! هر آی کیو پایین جدیدی که پیدا شد که نباید واسش تکرار کنم....

Empty

نام: لسيه نچم

سپاس: 8

پست توسط Empty »

bamzi_5144 نوشته شده:
Empty نوشته شده:
آیاز نوشته شده:.
1. اینکه میگویند اگر 124000 شخصی که خود را پیامبر نامیده اند دروغ گفته باشند، دچار بیماری شدید روانی بوده اند و در راستای همین بیماری برای جلب توجه و جمع کردن دوره ای برای خود مجبور بودند رفتاری شایسته؛ حتی با دشمنانشان داشته باشند و جایی که دیگر دشمنان بیش از حد عاقل بودند روش کشت و کشتار پیش می گرفتند تا چه حدی میتواند درست باشد؟

2. امیوارم قسمتی را که درشت نمایی کرده ام درست متوجه شده باشم و در همین راستا می خواستم بدانم اینکه می گویند (البته بزرگان ديني اين را مي گويند نه بنده، دوست عزيز اگر حتي از مرجع تقليدتان بپرسيد تاييد خواهد كرد) قرآن مقدسی كه هم اکنون دستمان است، پس از رحلت پیامبر (ص) و توسط افراد زیادی جمع آوری و تبیین شده و حتی تفاوتهایی نیز با قرآن مکتوب شده توسط امام علی (ع) داشته است ولی گویا این کتاب به جای نگاشته مولا علی (ع) مورد تایید بزرگان قرار گرفته و به اصطلاح امروزی چاپ و نشر گردیده تا چه اندازه درست است؟ (آخر از نوشته شما چنین برداشتم که همین کتاب را خداوند (عزوجل) در همین قالب و محتوا و با همین ترتیب میلی متری آیه به آیه و سوره به سوره بر زمین افکنده است!)

3. البته اسلام ناب محمدی آمده است که آن کشورهای خارجی هم که برخیهاشان کارهای ناپسندی (همچون جنگ با دشمن و زدن زنها و دخالت در زندگی دیگران و اجبار در انتخاب ها و بخصوص انتخاب نوع دین افراد و ...) انجام می دهند اصلاح شوند و زیر پرچم عدالت جهانی اسلام جای گیرند، یا اینکه شما میگویید چون برخی از غربی های قانون شکن که برخلاف قوانین نوشته شده به دست انسان را عمل می کنند الگوی خداوند بلند مرتبه هستند؟!!!

4. در مورد بردگان صحبتی کردید و یادم آدم قرآن کتاب همه اعصار ما مسلمین است و همیشه درست، خواستم بدانم آیاتی که در مورد کنیزان مطرح گشته هنوز هم اعتبار دارند یا اعتبارشان تمام شده است؟ (من شخص مجردی هستم که خانه ای دارم بس بزرگ و حیاطی جنگلی می خواستم بدانم اگر دختران و پسرانی به عنوان غلام و کنیز استخدام کنم که در امور نظافت و پخت و پز کمک حالم باشند حق همه گونه استفاده از ایشان را خواهم داشت؟ آخر نوشته شده از کنیزان فقط به شرط کنیز نامیدنشان می شود هر نوع بهره برداری کرد آیا این درست است؟)

در مورد این قسمت سوالای شما البته بازم ببخشید منم خواستم جسارتی کنم و به وسع خودم مطلبی رو عرض کنم که در مورد هر قسمتی که بولد کردم بیشتر توضیح میدم که امیدوارم دوستان و شما نشونه هایی که میدم رو دنبال کنین !

1- در مورد 124 هزار پیامبر ! که نکته ای هم هست که تو سوال قبلتون از خودم باید در نظر گرفت
ببین دوست من همونطور که هممون خوب میدونیم اول اینکه هیچ کس نمیتونه مدعی باشه اسم 124 هزار تا رو و وقایع و رخدادهایی که طی قرن ها به سرگذشت آدمی گذشته رو میدونه و بهش علم داره !!!
دومم اینکه بخوایم غیرعلمیش کنیم و به قول دوستان علم مبنا با توهمات پاسخ بدیم تویکی از سوره های قرآن که اگه اشتباه نکنم سوره شماره 40 هست یه جا میگه : و ما سرگذشت همه اتفاق ها را برایتان بازگو نکردیم و نمیکنیم و ...
سوم که مهمترین نکته است و دارم بدون شوخی و باعلم مطلق به این قضیه میگم ( هرکس هم هرجور که دوست داشت مسخره کنه و برداش کنه عیبی نداره من ناراحت نمیشم ) که دنیا نه بر مبنای فیزیک که بر اصل ریاضیات بنا شده !!!
علم ریاضی بدون علم فیزیک میتونه به پدیده ها جواب بده ولی علم فیزیک هرگز نمیتونه بدون ریاضیات به پدیده ها جواب بده !!! حتی جواب غیرعلمی !!!

پس بازم بدون شوخی اخطار میدم سیگنال میدم که از علم اعداد قافل نشو دوست من !!! قبل اینکه هر سوالی بخوای بپرسی به نظر من برو دنبال جواب این سوال که چرا 124 هزارتا ؟ چرا نشده 125 هزارتا ؟ اگه میشد 120 هزارتا خدارو خوش نمی اومده یا به خودش توهین میشده که اینکارو نکرده ؟؟؟ یا دنبال این سوالات با

میدونم باورتون نمیشه و حق هم دارین اگه باور نکنین ولی شخصا با مصداق همین چیزا مثل اعداد و بازی ریاضیات تو قرآن یا نظریه هایی مثه ابرریسمان که دوستان رد میکنن توی کارم و توی شغلم انقلاب به پا کردم !
دقت کنین کاری که میگم بحث آزمون و خطا نیست ! بحث آزمایش و فرضیه ها یا روزه شک دار نیست !!! بحث پوله ؟ بشه یا نشه اما و اگری در کار نیست یا قطعا باید این علم اعداد تو ریاضیات منو به جواب برسونه که فردا فلان بانکها میخوان تبانی کنن و قیمت طلا رو بالاببرن یا نه فردا من اشتباه میکنم و صد در صد بی چاره میشم !!!!
در مورد حرفامم سنداش هست دوستان زیادی هم مثه خودم مشغولن و حرف یکی دونفرهم در کار نیست !!!

دومین قسمت یعنی کلمه دشمنان که بولد کردم ؟ بذارین سوال رو با سوال جواب بدم تا اینطوری شاید منظورم بهتر برسه
به نظر شما منظور از دشمنان اینجا کیان ؟ این دشمنان و اون دشمنان چه فرقی با هم دارن ؟ مگه دشمن با دشمن فرق داره ؟
چرا میگن قرآن فرقانه ؟ فرقان یعنی فرق آوردن بین حق و باطل جدا کننده بین خوب و بد بین درست و اشتباه بین روز و شب !!! پس الان یا باید تو روز باشیم یا تو شب !!! آیا حالت دیگه ای بین روز و شب و جود داره ؟
( نمیدونم چرا مردممون این کتاب رو میخونن و فکر میکنن یه فرشته مهربون خودکار کاغذ دستش گرفته داره تند تند براشون ثواب مینویسه ! یه زمانی از هرکدومتون کافرتر بودم که بازم برا اثباتش سند دارم که بدونین بچه شیخ نیستم و تو حوزه علمیه درس نخوندم که الان اینارو میگم و تک تک شبهاتی که برا شماها یقین شده برامن سالها قبل شده بود و به قوله از کفر به ایمان رسیدم ! ولی میگم شماها نرین چون برامن خیلی گرون تموم شد که اصلا ارزشی نداشت و ضمنا منم مثه خیلیا که عمدا رد می کنن عمدی درکارم نبود ! پس وای به حال اونایی که میگه : آیا آنان که می دانند با آنانی که نمی دانند برابرن ؟ )

2- اون چیزی که مردم کوچه بازار میگن بذارین بگن حقیقت داستان اینه که نه تحریفی تو این کتاب شده و نه سوره ای کم و زیاد چیزی که به قول سیاستمدارا و استراتژیست ها به نام استراتژی حب و بغض مشهوره اینه که قرآن رو برای ما بی ارزش کردن !!!
همین کلمه ساعت که ما خیلی عامیانه داریم ازش استفاده میکنیم یه کلمه عربی هست که تو قرآن اومده
وقتی میگه : اگر این کتاب بر کوه نازل می شد کوه را طاقت نبود و در آن ساعت متلاشی میشد ....
بقیشو ببینین منظورش چیه ؟ چی میخواد برسونه ؟

در مورد قسمتی که فرمودین به زمین افکند !!!
خدا هنوز چیزی رو به زمین نزده اون که میفرمایین میشه سقوط ولی خدا میگه هبوط !!!
مثه مورچه ای که کف دست من باشه و من دستمو بیارم پائین و بذارم زمین تا مورچه از رو دستم خودش بره رو زمین که میشه هبوط !
ولی اگه یه پشه همش جلو صورتم ویز ویز کنه و اعصابم ازش خورد شد رو هوا پشه رو میگیرم یا لهش میکنم یا اگه مگس بود بعد گرفتنش که کف دستم مشت شده چنان میکوبمش رو زمین که با شدت ضرب دست من لحظه ای وقت فهمیدن نداره که چی بود و چی شد ؟

3- اسلام و مسلمونی قبل از محمد هم بوده ! حضرت سلیمان که اسلام هم از خانواده این کلمه میشه مسلمون بوده ! وامروز افتخارش نصیب خواهران و برادران ایرانی الاصل ما یعنی یهودیای اسرائیلی شده که دوستان فکر میکنین دشمن اصلیشون عرب ها و اسلام و .... !
نه دوستان نه عزیزان اسلام مال عرب ها نیست همونطور که محمد هم عرب نیست همونطور که کلمه الله هم ذائیده تخیلات کسی به نام محمد نیست !!!
اگه اونایی که معتقدن عرب دشمنشونه و باید باهاش مقابله کرد یه کم بیشتر دقت کنن دارن افتخار محمد رو به عرب سوسمار خور هیچی ندار دو دستی پیش کش میکنن ! عربی که اعراب گذاری زبانش رو دوتا جوان ایرانی انجام داده !!!
نشون به اون نشون که هاجر و اسماعیل تنها و بی آب و غذا توی روستایی به نام مکه رها میشن و ....

الله از قبل محمد بوده مثه عبدالله ! قبلترش هم بوده مثه تورات که عین عبارتش هست : الله اکبر !!!!!!!!

اسلام واقعی و ناب محمدی که شیخامون میگن دوست من هنوز پیاده نشده و اینم شاید شاید هاله ای از اسم اسلام عیرنابش باشه که ایرانیا بعد 1400 سال پیاده کردن !!! نمیدونم اون اسلام ناب چیه ولی میدونم امروز باورم نمیشه با همین غیرنابش دنیا رو تو مشتت داشته باشی و به هرچی میخوای این دنیا و اون دنیا برسی !!! اون نابشم پیش کش اون آخوندای توهم زده ای که رو منبراشون فقط بلدن اشک مردم رو دربیارن !!!

اون جماعت آنگلاساکسون چشم آبی هیچی ندار هم به زودی میبینین که ایرانیا چه بلائی سرشون میارن !!!

4- میخواستم قسمت چهارم سوالتون در مورد غلام و کنیز جواب بدم ولی حرفام خیلی طولانی شد بهترم هست باشه بعدا از سر فرصت چون تک تک چیزای مطرح شده هرکدومش برای احساس و فهم کردن نه یه تاپیک که یه سایت نیازه مطلب علمی بنویسیم !!!

نمیخواستم اینو بنویسم ولی میگم و شایدهم دیگه مثه این پست اینقدر براتون منبر نرفتم ولی بدونین هرکدوم حرفای گذشته های ما و پدرای ما که به ماها رسیده نه تنها اشتباه نبوده و نیاز به هیچ تفسیر و تعبیری نیست که صد در صد منطقیه و نیازی به هیچ شرح و رمز گشائی هم نداره !
و فراموش نکنین ایرانی هیچ وقت فیلسوف نبوده ایرانی حکیم بوده و همیشه هم حکیم هست ! فلسفه به دنبال علم میگرده برای پاسخ به جواب ها ولی حکیم ایمان داره !!! مثه حکیم فردوسی توسی !!!

فکر نکنین چون خیلی چیزا رو به هر دلیلی نمیتونین باور کنین جنبه علمی نداره !
یا فکر نکنین ما و نسل امروز ما میفهمه و همه گذشته هامون نفهم بودن !
همونجور که به یه بچه نمیشه گفت مساله رابطه جنسی بین یک زن و مرد چه سازو کار پیچیده ای داره قبول کنین که خیلی چیزا هم به مرور درک میشه ! نیازی هم نیست کسی بهمون توضیح و تفسیر بده ! کم کم و ذره ذره نور خورشید روشن میشه !
فکر نکنین سیاست چیزیه که میبینین و ربطی به علم نداره یا ربطی به اقتصاد نداره یا ربطی به مذهب نداره یا ربطی اجتماع نداره !!!!
سیاست اونقدر کثیفه که بزرگان پدر این علم رو که پدر همه علوم هم هست شخصی به نام ابلیس رو یاد میکنن !!!!

تصویر

ابلیس یا شیطون یا هر سمبل دیگه فکر نکنین نیست که هست و صد در صد هم هست !
فقط سازو کارش اینه که اول اینکه اونا رقیق و غلیظ میشن ! هرچی غلیظ تر برا اونا بهتر و درک کردنشون و فیزیکی شدنشون سخت تر هرچقدر هم رقیق تر میشه زمان سلیمان که انسان تونست برای بار اول اونارو به زنجیر بکشه و به خدمت خودش در بیاره !!!
ضمن اینکه این شیطان اصلا هم کار خاصی نمیکنه و فکر نکنین اینا که میگم میخوام بترسین و مثه عوام شب سرتونو ببرین زیر پتو
این شیطان فقط برتری که داره استاد استراتژی و سناریو چیدنه !!!
مثه یه دومینو که فقط لازمه به اولی ضربه بزنی تا ته بقیه ردیفی میریزه !!!

میخواین باور کنین میخواین نکنین ولی نه به دید یک فیزیک دان که به دید یه استراتژیست بهتون هشدار میدم که مواظب خودتون باشین !

دنیا دنیای جنگ بین خدا و اجنه است !!! و مطمئن باشین تو این دعوای دوتا غول ریزه میزه هایی مثه انسان اگه حواسش نبود له میشه !!!

مثلا قدیما میگفتن آخر الزمان دجال یک چشم که سوار بر خر سفیده میاد و خیلیا رو دنبال خودش میبره ....
حالا اگه برین دنبالش میبینین باز هم میرسین به همین شهر مشهد خودتون و جغرافیای سیاسی اسلام که اتفاقاتی خواهد افتاد که از اینجا بنا به روایات و بنا به نقل قولهای سینه به سینه به ما رسیده !!!
و مطمئن باشین اگه چیزی هم شما رو نجات بده و یا خوشبختی براتون به همراه بیاره همین علم واقعی یعنی اسلامه !!!!
و مطمئن باشین اون جمله ای که : دین افیون توده هاست منظورش همین علم امروز ماست که در اصل این مذهب و این دینه و در اصل اون دین و مذهبی که میگیم صد در صد علم واقعی دنیاست !!! فقط استراتژیست ها عاشق عوض کردن لباس های خیلی چیزا باهمن !!!

این لینکو ببینین چون بعد سوریه و عراق و پاکستان نوبتی هم باشه نوبت ایرانه !!!
چون پروژه پروژه خاورمیانه بزرگه ! و تکنیک های نظامی فعلان منتفیه ولی تاکتیک های شیطانی در راس امروز همه جنگ های دنیاست !!!

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/2957 ... 8C%D8%B118

نمیگم درسته یا غلطه ولی آدم منطقی و آدم زرنگ کسیه که هرچیزی رو حتی با درصدی پائین احتمال بده !!!
سوالی بود در حد سواد و به شرط زمده بودن در خدمتم smile036
قضاوت با شما

دوست عزيز باز هم درود به شرف شما كه با جوابهاي ناقصتون يك جورهايي مي گوييد كه جواب نداريد و اين را مخاطبان محترم هوپا درك ميكنند و لزومي به اشاره مستقيم ندارد (محض اطلاع دوستاني كه جواب نداده مي زارن ميرن!).

هر چند جوابهايتان شبيه جواب نيست! يعني در حقيقت اصلا جواب سوالهاي بنده نيست، ولي باز خوشحالم و اميدوارم لا اقل خودتان فكري به اين سوالها كرده باشيد كه مي دانم در آينده اي نزديك تاثيرش را خواهد گذاشت :)

انتظار دارم تنها اين سوال بنده هم جواب بدهيد، كه قبلا مطرح كرده بودم و در اصل مربوط به موضوع اصلي بود. اما قبلا از آن يك سوال شخصي هم داشتم: شما واقعا به اين قياسهاي اتل متل توتوله اي (به قول دوستا) ايمان داريد؟؟؟ (واقعيت امر، بنده اين قياسها و خيلي پيچيده تر از اينهارو حدودا 8، 9 سال پيش تو اردوهاي تشكيلاتي يكي از ارگانهاي دولتي شنيده ام كه واقعا بچه گانه اند! خيليها اشتباه و اكثرا انتخابي هستن مثلا تو همين موضوع قياس دو رئيس جمهور حرفي از تاريخ تولدشان زده نشده چون تناسبي با هم ندارن و اگه واقعا برنامه ريزي شده بود مي توانستند دو آدم كه نسبت تاريخ تولدشان هم به هم بخورد پيدا كنند، اين موجودات فرا زميني كه سعي دارند ايمان به وجودشان را به خورد ما ها بدهند!)

اما سوال اصلي:

در مورد همه چی صحبت کردیم به جز موضوع تالار!!

دوست عزیزم واقعا یعنی مکعب همچین انرژی پنهانی داره؟!!

نمی دونم چرا اینهمه سوال و جواب شده ولی کسی اون سوال معروف خانه خدا رو نپرسیدن! نمی دونم شایدم جوابش پیدا شده، آخه یه زمانی جوابش همین بود که حکمته. اینکه مکعب و هر مخلوقی انرژی فوق العاده بالایی داره (طبق فرمول نسبیت آینشتین) درست ولی می خواستم بدونم اینکه می گن این موضوع انرژی بالای مکعب و زوایای آنچنانی و تاثیرات مغناطیسی و ... رو خداوند عزوجل دیر متوجه شدن و اون هم به خاطر محاسبات ملائکه بوده که نقطه بیت المقدس رو برای این خصوصیات نشون می داده درسته یا نه، فقط خداوند عزوجل تصمیم گرفتن تغییر مکان بدن؟

+ به قسمت هاي قرمز توجه بيشتري شود لطفا.

نمایه کاربر
bamzi_5144

نام: rasoul

سپاس: 13

پست توسط bamzi_5144 »

[
saeedmorida نوشته شده: سعید جان اونقدر براشون ردیفی اومدم توی پستای قبل که اگه ذره ای حتی قد سر سوزن به خردگرایی خودشون ایمان داشته باشن نیازی نیست بیان و بگن ما اشتباه میکردیم همینقدر که تو خودشون به چیزی که تا الان میدیدن شک کنن بسه

مل مل جان اونقدر براشون فیلیپینی اومدم توی پستای قبل که اگه ذره ای حتی قد سر سوزن به خردگرایی خودشون ایمان داشته باشن نیازی نیست بیان و بگن ما اشتباه میکردیم همینقدر که تو خودشون به چیزی که تا الان میدیدن شک کنن بسه . عصبی نشو مل مل! با رنگ قرمز مینویسی من میترسم.
[/quote]

نمیدونم چندسالته دوست من ولی همینو میتونم بگم که سالهاست مطالبتو میخونم و این جس ماجراجوئی که داری رو قبل حتی عضویتم دیده بودم که خوب یه جاهایی تلخ بودی یه جاهایی شیرین ! smile036
عزیز من هیچ قصدی نداشتم جز اینکه خودت یه چیزی رو از حرفام برداشت کنی الانم که دیدم این موضوع باعث رنجش و دلخوری شده جدا شرمنده ام حتی تا اون پست که دیدی مستقیم بهت اشاره ای نکرده بودم ولی میخوام الان در حضورهمه ازت عذر بخوام اگه جسارتی باحرفام بهت شد واقعا معذرت میخوام . امیدوارم موفق باشی

اینکه می گویند (البته بزرگان ديني اين را مي گويند نه بنده، دوست عزيز اگر حتي از مرجع تقليدتان بپرسيد تاييد خواهد كرد)

دوست عزيز باز هم درود به شرف شما كه با جوابهاي ناقصتون يك جورهايي مي گوييد كه جواب نداريد و اين را مخاطبان محترم هوپا درك ميكنند و لزومي به اشاره مستقيم ندارد (محض اطلاع دوستاني كه جواب نداده مي زارن ميرن!).

هر چند جوابهايتان شبيه جواب نيست! يعني در حقيقت اصلا جواب سوالهاي بنده نيست، ولي باز خوشحالم و اميدوارم لا اقل خودتان فكري به اين سوالها كرده باشيد كه مي دانم در آينده اي نزديك تاثيرش را خواهد گذاشت :)

انتظار دارم تنها اين سوال بنده هم جواب بدهيد، كه قبلا مطرح كرده بودم و در اصل مربوط به موضوع اصلي بود. اما قبلا از آن يك سوال شخصي هم داشتم: شما واقعا به اين قياسهاي اتل متل توتوله اي (به قول دوستا) ايمان داريد؟؟؟ (واقعيت امر، بنده اين قياسها و خيلي پيچيده تر از اينهارو حدودا 8، 9 سال پيش تو اردوهاي تشكيلاتي يكي از ارگانهاي دولتي شنيده ام كه واقعا بچه گانه اند! خيليها اشتباه و اكثرا انتخابي هستن مثلا تو همين موضوع قياس دو رئيس جمهور حرفي از تاريخ تولدشان زده نشده چون تناسبي با هم ندارن و اگه واقعا برنامه ريزي شده بود مي توانستند دو آدم كه نسبت تاريخ تولدشان هم به هم بخورد پيدا كنند، اين موجودات فرا زميني كه سعي دارند ايمان به وجودشان را به خورد ما ها بدهند!)

اما سوال اصلي:

در مورد همه چی صحبت کردیم به جز موضوع تالار!!

دوست عزیزم واقعا یعنی مکعب همچین انرژی پنهانی داره؟!!

نمی دونم چرا اینهمه سوال و جواب شده ولی کسی اون سوال معروف خانه خدا رو نپرسیدن! نمی دونم شایدم جوابش پیدا شده، آخه یه زمانی جوابش همین بود که حکمته. اینکه مکعب و هر مخلوقی انرژی فوق العاده بالایی داره (طبق فرمول نسبیت آینشتین) درست ولی می خواستم بدونم اینکه می گن این موضوع انرژی بالای مکعب و زوایای آنچنانی و تاثیرات مغناطیسی و ... رو خداوند عزوجل دیر متوجه شدن و اون هم به خاطر محاسبات ملائکه بوده که نقطه بیت المقدس رو برای این خصوصیات نشون می داده درسته یا نه، فقط خداوند عزوجل تصمیم گرفتن تغییر مکان بدن؟

+ به قسمت هاي قرمز توجه بيشتري شود لطفا.
[/quote][/quote]

مجدد عرض ادب عزیزو شرمنده بابت کوتاه کردنم از قسمت های کوت شده خیلی صفحات بلنده منم تو سفرم دسرسی به نت پرسرعت ندارم

خوب اما قبل اینکه برم سر سوالات اصلی شما با اجازه یه چندتا نکته رو یادآوری کنم
اول اینکه شما به من لطف دارین و همینقدر که برا نوشته هام ارزش قائل بودین و خوندین برام یه دنیا ارزش داره
ضمن اینکه قبول هم دارم از این جهت که شاید حرفام جواب سوالات شما یا خیلیهای دیگه نبوده و نباشه
بهر حال منم انسانم و نمیتونم ادعایی کنم که به همه علم دنیا آگاهی دارم و همه چیزو میدونم !

دوم هم
در مورد قسمت های قرمز رنگ تو پست های قبلی باید بگم :
والا منم نمیدونم و منم مثه خیلی های دیگه تو خیلی از کارای این دنیا موندم ! نه تنها نمیشه باعلم امروز من و شما احتمالش نیست که عده ای توی تاریخ دیوانه باشن که هیچ تضمینی هم نداره حتی منم آدم نورمال و سالمی باشم.
همونطور که توی پستای قبلی هم عرض کردم فقط هدفم این بود سناریوهایی غیراز دید دوستان فعال تو فیزیک ارائه بدم و نتیجه گیری هم گذاشتم به پای خودشون !
نه میخوام به کسی چیزی ثابت بشه و نه دوست دارم کسی به من چیزی رو ثابت کنه !
اگرم حقیقتی باشه چه درست چه غلط به نظرم باید خودش خودشو اثبات کنه !

درهرحال بنده بازم وظیفه میدونم ازتون بابت اون جمله قرمز رنگ دوم عذرخواهی کنم چون اصلا حرفام جسارت به شخص خاصی از بزرگان یا شما نبود

اما سوالاتتون
سوال اول شما که پرسیدین من چقدر خودم به این آمارها اعتقاد دارم و اشاره به تاریخ تولد و تاریخ مرگ شخصیتها یا موجودات فرازمینی که فرمودین

به نظرمنم یا بهتر بگم احساس منم میگه صد در صد موجودات فرازمینی باید وجود داشته باشن همونطور که موجودات زمینی دیگه ای هم هستن و باید باشن که علم انسان اونقدر کوچیکه و انسان هم اونقدر رو این زمین گرد تنهاست که نمیشه با قاطعیت درموردشون اظهار نظر کرد
ولی اینکه عده ای قصد دارن با توجیه پدیده های دیگه این مسائل رو به ماورا ربط بدن بنده بازم تو همون قسمت های قبل عرض کردم که متاسفانه یا خوشبختانه استراتژیست ها استاد درست کردن باورهای رنگارنگ برا عام مردمن !!!
در مورد تاریخ تولد و مرگ و آمارهایی که اعلام میشه چه میخواد رئیس جمهورفلان جا باشه چه میخواد منه شهروند بی نام و نشون باشه
درهرحالت علم آمار دروغ نیست و آمارهای اعلامی هم مطمئن باشین دروغ نیست !
کشورها یا بازم به قول خودم استراتژی ها نمیتونن دروغ بگن چون در این حالت قضیه کاملا منتفیه و اساسا بازی ها ادامه نخواهد داشت ولی اونا میتونن زمان اعلام آمارها رو عقب و جلو کنن !
چون در تئوری بازی ها به خصوص بخش قدرت نرم قراره مردم با ترفندی به نام حب و بفض که ابزار اصلیش شک و یقین هست به دو دسته اغوا شده و ارشاد شده تقسیم بشن !
ولی در مجموع برای این قسمت حرفاتون به نظر شخص خودم هرچند این آمارها درسته ولی پیشنهاد میدم اگه برای شما این بخشش ابهام داره به نکات دیگه ای مثل مثالی که درمورد 17 زدم توجه کنین !
توجه کنین چرا تو بازی ها اگه مثلا سیاست رو در نظر بگیریم یه شخصی به نام سید علی خامنه ای که تاریخ تولدش 18 ام ماه میشه چرا اگه تاریخ رو کانورت می کنیم به میلادی به ما دوباره 17 رو نشون میده ؟؟؟
حالا اگه باز دوستان از این جمله من هرتعبیری میخوان بکنن ولی الان تو همین مثال به نظرم بهتره دوستان به الگوریتم اصلی توجه کنن تا اینکه احساساتی میشن و به نماز جمعه و مریدای این آقا ربط میدن یا دشمنش میشن و ....

یا یه مثال دیگخ که بدونین رو باد هوا حرف نزدم مثلا از همین حالا منتظر باشین رئیس جمهور بعدی ایالات متحده یک زن خواهد بود و دو سه تا دوره رئیس جمهوری بعدی تو ایران هم این اتفاق خواهد افتاد و یک زن باید رئیس جمهور ایران بشه !
ببینید دوست من علم استراتژی اونقدر به آدم طمع میده که کسی مثه من غرقش میشه و اونقدر عظمت داره که باور خیلی چیزاش از دیوانگی هم شاید بدتر به نظر بیاد !
خیلی چیزها رو نه من که اگه الان مثلا یه کسی که حرفه ای تو این زمینه کار کرده باشه بیاد براتون بگه باور کنین شاید بیشتر از 90 درصد بچه ها از خنده ریسه برن و فکر کنن عجب جوک های قشنگی میگه طرف !

در مورد سوال دومتون یعنی مکعب که گفتین انرژی داره ؟
والا من یادم نمیاد گفته باشم این مکعب انرژی مخفی شده و راز گونه ای داره ! و الانم در مورد سوال شما مبنی بر اینکه چرا نغییر مکان داده یا اساسا چه قصد و هدفی به پشتش بوده بازم میگم نمیدونم !!! چون از این جنبه به کار من مربوط نبوده
و نمیدونمم جرا کار محاسبه رو به فرشته هاش سپرده یا اصلا اینکار رو کرده یا نکرده. شایدم خدا تو این زمینه قدرت محاسبه داره یا نداره. بهرحال من از این جنبه هاش نمیدونم و واقعیتش هم خوشم نمیاد بدونم. همینقدر که ایمان دارم به قول کتابش خدا سریع الحسابه برام کافیه چون اگه بخوام دنبال تک تک این جواب ها دیگه برام وقتی نمیمونه که کار و هدف اصلی خودمو رو انجام بدم
ولی توی لینک آخری که خدمتتون دادمش نسبت طلائی عدد فی رو در مکان جغرافیایی این مکعب کاملا روشن داره بررسی میکنه که فکر میکنم صد در صد هم علمی باشه ! و این نقد هم ( البته به نظر من ) به فیزیک وارده که نمیتونه پاسخ درستی به پرسش بده !!!

فقط حسارتا به همه دوستان منم یه بار دیگه تاکید میکنم مطالبی که تو پستای قبل زدم رو بارها مرور کنین . نه اینکه بخوام بگم من مطلب خاصی زدم یا چیزخاصیه به این خاطر که این سری مفاهیم واقعا زمان چاشنی درک بهترشه و همچنین تمام سعی منم این بود که ماه رو نشون بدم پس خواهش میکنم به خاطر این عیب منم که شده و نمیتونم درست بیان کنم شما بیشتر زحمت بکشین و ماه و پیدا کنین من ماه نیستم !
بازم اگه امری بود بنده در حد سوادم در خدمتم
اى انسان چه چيز تو را درباره پروردگارت مغرور ساخته؟ 6- 82

نمایه کاربر
bamzi_5144

نام: rasoul

سپاس: 13

پست توسط bamzi_5144 »

این فیلم ها رو پیشنهاد میدم به دقت برسی کنین که توضیحاتش رو هم باهاش ارائه میدم که فکر میکنم توی سوال قبلی شما خیلی مشکل گشا باشه

این وبینار به وسیله برنامه پژوهش رسانه در ایران متعلق به دانشکده ارتباطات آننبرگ دانشگاه پنسیلوانیا است و مدرس آن آرش آبادپور کمانگیر، دانش آموخته علوم ریاضی در مقطع کارشناسی ارشد و مهندسی برق و کامپیوتر در مقطع دکتری است.

در پایان هر جلسه از شرکت‌کنندگان خواسته می‌شود که به عنوان تمرین در مورد اخبار دیگر نیز این روش نقد آمار را به کار بگیرند.

این سری وبینارها شامل ۴ جلسه است. هر جلسه با مثالی از آمار منتشر شده در رسانه‌های رسمی حکومتی ایران آغاز می‌شود و با ارائه روش‌ها و تکنیک‌هایی به کارآموزان، تفسیر رسمی آمار و ارقام و نمودارها به چالش کشیده خواهد شد.

موفق باشید
اى انسان چه چيز تو را درباره پروردگارت مغرور ساخته؟ 6- 82

saeedmorida

پست توسط saeedmorida »

edwardfurlong نوشته شده:
saeedmorida نوشته شده:تو مگه استدالالی جز توهین بلدی؟
استدالاللالالاال! کردیم. برو این 25 صفحه رو بخون اگه سواد داری تا ببینی! هر آی کیو پایین جدیدی که پیدا شد که نباید واسش تکرار کنم....
اولا باید بگم صفات خودتون رو به بقیه نسبت ندید
در پایین لیستی از دانشمندانی هست که مسلمان شدند لابد از نظر تو اوناهم ایکو پایینن
كشیش ها و مبلغین مسیحی که اسلام آورده اند:

1. رئیس هیئت مبلغین مسیحی (تنصیر) در آفریقا، کشیش سابق مصری، اسحاق هلال مسیحا

2. ابراهیم خلیل فلوبوس، استاد الهیات مصری سابق

3. یوسف استس، کشیش سابق آمریکایی

4. دکتر ودیع احمد خادم سابق کلیسای مصری

5. کنث جینکینز، کشیش سابق آمریکایی

6. رئیس اسقف های تانزانیایی لوتری سابق، ابوبکر موایبیو

7. راهب سابق فیلیپینی، مارکو کوربس

8. دانشمند ریاضیات و مبلغ مسیحی سابق، دکتر کانادایی، گری میلر

9. کشیش مصری سابقف فوزی صبحی سمعان

10. کشیش سابق اتیوپیایی، شهید ملقاه فقادو

11. کشیش سابق اندونزیایی اصالتاً هلندیريال رحمت بورنومو

12. کشیش سابق مصری، عزت اسحاق معوض

13. کشیش سابق فیلیپینی، عیسی پیاجو

14. کشیش سابق فرانسوی، جان ماری دوشمان

15. معلم الهیات سابق آمریکایی، ماری واتسون

16. معلم مسیحی سابق سریلانکایی، آلدو دمریس

17. معلم مسیحی سابق هندی، کرست راجا

18. خادم کلیسای سابق مصری، سیف الاسلام تهامی

19.مبلغ مسیحی سابق آلمانی، جی میشل

20. معلم الهیات سابق، دکتر آرتور میلاستنوس

21. معلم الهیات سابق عبدالاحد داود

22. کشیش سابق محمد فؤاد هاشمی

23. کشیش سابق، دومین مقام بزرگ مسیحی در غنا

24. رئیس اسقف های ژوهانسبورگ، فردریک دولامارک

25. کشیش سابق ایرلندی، که نزد آرامگاه پیامبر خدا صلی الله علیه و سلم گریست

دانشمندان و ادیبانی که مسلمان شدند

26. جراح فرانسوی موریس بوکای

27. کیث مور، دانشمند معروف جنین شناس

28. عالم کالدشناسی تایلندی، تاجات تاجس

29. دانشمند زیست شناس آلمانی آلفرد کرونیر

30. دکتر فرانسوی، علی سلیمان بنوا

31. دانشمند مجاری، عبدالکریم جرمانوس

32. دانشمند جامعه شناس انگلیسی، حسین رئوف

33. متفکر انگلیسی، مارتین لنگز

34. نویسنده ی آمریکایی مایکل ولفی سیکتر

35. دانشمند و روزنامه نگار و مولف آلمانی، دکتر حامد مارکوس

36. نویسنده، قصه گو و شاعر بریتانیایی ویلیام بیکارد

37. نقاش و متفکر معروف فرانسوی اتییان دینیه

38. اندیشمند سوئیسی روژه دوباکیه

39.نویسنده ی آمریکایی کولنل دونالدس راکویل

40. دانشمند بریتانیایی آرتور آلیسون

41. لرد جلال الدین برنتون

42. استاد دانشگاه آمریکایی محمد آکویا

43. اندیشمند فرانسوی ونسنت مونتیه

44. استاد ریاضیات دانشگاه آمریکا جفری لانگ

45. اندیشمند اتریشی لیبولد وایس

46. استاد دانشگاه، دکتر روسی، آلا اولینکیووا

47. متفکر شهید اسپانیایی ماریا آسترا

48. نویسنده ی آمریکایی مارگارت کارکوس

49. نویسنده ی بریتانیایی ایلوین کوبلد

50. دانشمند کانادایی صوفی بوافیر

51. فیلسوف فرانسوی رینیه ژینو

52. پژوهشگر آمریکایی باربارا براون

53. استاد فلسفه ی دانشگاه فرانسه رابرت پیرژوزف

54. دانشمند روانشناس آلمانی فیلی بوتولو

55. استاد روزنامه نگاری آمریکایی مارک شلیفر

56. استاد ادبیات بریتانیایی جان مونرو

57. استاد دانشگاه اسپانیایی میچل پیرو

58. رئیس دانشکده ی بین المللی تکنولوژی در ریاض، دکتر ابراهیم شاهین

59. پژوهشگر کانادایی موردی دیوید کیل

60. استاد حقوق یهودی

61. دکتر یهودی سابق عراقی احمد نسیم سوسه

62. متفکر انگلیسی عبدالله کویلیام

user8604

پست توسط user8604 »

saeedmorida نوشته شده:60. استاد حقوق یهودی
آها!
خوب چند تا نکته ی ساده داره.
1.منبعت کو؟
2.اینا تقریبا همشون الهیاتی هستن! پس آی کیوشون پایینه . و اون چند تایی که نیستن باید بررسی کنیم که چرا؟ آیا ناشی از آی کیوی پایینشون بوده یا مجبورشون کردن.
3.به فرض تو یک دانشمند پیدا کنی که مسلمان شده 10 تا دانشمند پیدا میشه که آتییست شدن. شک نکن.منابع معتبر دارم که بعد از ارایه منبع معتبر از تو میگم.
پس نتیجه میگیریم آی کیوت پایینه.

saeedmorida

پست توسط saeedmorida »

edwardfurlong نوشته شده:
آها!
خوب چند تا نکته ی ساده داره.
1.منبعت کو؟
2.اینا تقریبا همشون الهیاتی هستن! پس آی کیوشون پایینه . و اون چند تایی که نیستن باید بررسی کنیم که چرا؟ آیا ناشی از آی کیوی پایینشون بوده یا مجبورشون کردن.
3.به فرض تو یک دانشمند پیدا کنی که مسلمان شده 10 تا دانشمند پیدا میشه که آتییست شدن. شک نکن.منابع معتبر دارم که بعد از ارایه منبع معتبر از تو میگم.
پس نتیجه میگیریم آی کیوت پایینه.

از 26 به بعد اگه سواد داری همه دانشمندند
یه سرچ تو نت کنی میبینی منبع کجاست.
چون وقتی مسلمان شدند بسیار خبر ساز شده

saeedmorida

پست توسط saeedmorida »

از بی‌خدایی تا خداباوری

فلو در سال ۱۹۵۰ با نگارش مقاله «الهیات و ابطال‌پذیری» مبحث تحقیق‌پذیری عبارات دینی و به ویژه عبارت «خدا وجود دارد» را از نو باز کرد.[۳] از آن زمان به مدت بیش از نیم قرن وی در جایگاه استادی فلسفه در دانشگاههای آکسفورد، آبِردین ، کیل و ریدینگ و به عنوان سخنران در بسیاری از دانشگاه های آمریکایی و کانادایی، در مباحث علمی ، کتابها، سخنرانی ها و مقالات خود از بی‌خدایی دفاع می کرد و به انتقاد از اعتقاد به زندگی پس از مرگ می پرداخت.[۴]
از مهم‌ترین آثار وی در این دوره می توان به رویکرد جدید به تحقیقات روانی، خدا و فلسفه ، مقدمه‌ای بر فلسفه غرب ، حیوان خردمند و فلسفه اعتقادی هیوم اشاره کرد.
او در سال 2004 از امضا کنندگان مانیفست انسان گرا بود(نک انسان گرایی و آرمان هایش) با این حال در سال ۲۰۰۴ در ۸۱ سالگی رسماً تغییر عقیده‌اش در زمینه فلسفه دین را اعلام کرد و پذیرفت که جهان آفریده شده‌است.[۵]
هنوز مدتی نگذشته بود که فلو کتاب خداوند وجود دارد: چگونه رسواترین بی‌خدای جهان فکرش را تغییر داد را تالیف نمود. کتاب مذکور با انتقادات بسیاری مواجه گشت و نیویورک تایمز نوشت که فلو به علت کهولت دچار زوال عقل شده و Roy Abraham Varghese مولف اصلی کتاب است.[۶] موضوع همچنان محل ستیز باقی‌ماند و واکنش‌های بسیاری برانگیخته شد.[۷][۸] این کتاب با نام هرکجا که دلیل ما را برد همراه با مقدمه‌ای تفصیلی از مترجم به فارسی برگردانده و توسط پژوهشگاه علوم انسانی چاپ شده است. [۹]
آنتونی فلو سرانجام در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۱۰ درگذشت.
آثار[ویرایش]

A New Approach to Psychical Research (1953)
New Essays in Philosophical Theology (1955) editor with السدیر مک‌اینتایر
Essays in Conceptual Analysis (1956)
Hume's Philosophy of Belief (1961)
Logic And Language (1961) editor
God and Philosophy (1966)
Logic & Language (Second Series) (1966) editor
Evolutionary Ethics (1967)
An Introduction to Western Philosophy - Ideas and Argument from Plato to Sartre (1971)
Body, Mind and Death (1973)
Crime or Disease (1973)
Thinking About Thinking (1975)
Sociology, Equality and Education: Philosophical Essays In Defence Of A Variety Of Differences (1976)
Thinking Straight (1977) (ISBN 978-0-87975-088-6)
A Dictionary of Philosophy (1979) editor, later edition with Stephen Priest
Philosophy, an Introduction (1979)
Libertarians versus Egalitarians (c.1980) pamphlet
The Politics of Procrustes: contradictions of enforced equality (1981)
Darwinian Evolution (1984)
* The Presumption of Atheism (1976). reprinted as God, Freedom and Immortality: A Critical Analysis. (1984)
Examination not Attempted in Right Ahead, newspaper of the Conservative Monday Club, Conservative Party Conference edition, October 1985.
God: A Critical Inquiry (1986) - reprint of God and Philosophy (1966) with new introduction
Agency and Necessity (Great Debates in Philosophy) (1987) with Godfrey Norman Agmondis Vesey
Did Jesus Rise From the Dead? The Resurrection Debate (1987) with Gary Habermas
Power to the Parents: Reversing Educational Decline (1987)
Prophesy or Philosophy? Historicism or History? in Marx Refuted, edited by Ronald Duncan and کالین ویلسون, Bath, (UK), 1987, ISBN 0-906798-71-X
Readings in the Philosophical Problems of Parapsychology (1987) editor
God, A Critical Inquiry (1988)
Does God Exist?: A Believer and an Atheist Debate (1991) with Terry L. Miethe
A Future for Anti-Racism? (Social Affairs Unit 1992) pamphlet
Atheistic Humanism (1993) (ISBN 978-0-87975-847-9)
Thinking About Social Thinking (1995)
Education for Citizenship (Studies in Education No. 10) (Institute of Economic Affairs, 2000)
Merely Mortal? (2000)
Equality in Liberty and Justice (2001) Transaction Publishers.
Does God Exist: The Craig-Flew Debate (2003) with William Lane Craig (ISBN 978-0-7546-3190-3)
Social Life and Moral Judgment (2003)
God and Philosophy (2005) - another reprint of God and Philosophy (1966) with another new introduction
There is a God: How the World's Most Notorious Atheist Changed His Mind (2007) with Roy Abraham Varghese (ISBN 978-0-06-133529-7)

ویکی پدیا

user8604

پست توسط user8604 »

saeedmorida نوشته شده:از 26 به بعد اگه سواد داری همه دانشمندند
چرا دایما به حاشیه میری؟ از 26 به بعد هم کاملا مبهمه. یک نمونه خیلی مبهم هم برات نقل قول کردم! واقعا اونقد آی کیوت پایینه که اون نقل قول رو هم درک نکردی.
یه سرچ تو نت بکنم میبینم که انیشتین هم مسلمان و شیعه شده! چون امثال دروغ پرداز هایی مثل شما از این کارا زیاد میکنن. پس به حاشیه نرو.
اگر منبع معتبر داری ارایه کن و گرنه دروغ پردازی رو بزار کنار. اگر خدایی وجود داشته باشه دشمن دروغ گو هاست!
مورد سوم هم دوباره بهت گوشزد میکنم . به فرض تو یک دانشمند پیدا کنی که مسلمان شده . 100 دانشمند پیدا میشه که آتییست شده. با پیشرفت علم مردم عاقل تر میشن و نه جاهل تر که افسانه های احمقانه رو باور کنن.

saeedmorida

پست توسط saeedmorida »

edwardfurlong نوشته شده:
saeedmorida نوشته شده:از 26 به بعد اگه سواد داری همه دانشمندند
چرا دایما به حاشیه میری؟ از 26 به بعد هم کاملا مبهمه. یک نمونه خیلی مبهم هم برات نقل قول کردم! واقعا اونقد آی کیوت پایینه که اون نقل قول رو هم درک نکردی.
یه سرچ تو نت بکنم میبینم که انیشتین هم مسلمان و شیعه شده! چون امثال دروغ پرداز هایی مثل شما از این کارا زیاد میکنن. پس به حاشیه نرو.
اگر منبع معتبر داری ارایه کن و گرنه دروغ پردازی رو بزار کنار. اگر خدایی وجود داشته باشه دشمن دروغ گو هاست!
مورد سوم هم دوباره بهت گوشزد میکنم . به فرض تو یک دانشمند پیدا کنی که مسلمان شده . 100 دانشمند پیدا میشه که آتییست شده. با پیشرفت علم مردم عاقل تر میشن و نه جاهل تر که افسانه های احمقانه رو باور کنن.
اگه میتونی جواب بده خوب
چرا چرت و پرت میگی
دوستان اقرار کنید ایکیو متریالیستا بالاس ایشون ارضاشه
شما خودت به کجا رسیدی که اینقدر ادعا و غرور داری که پیروان خدا رو جاهل میدونی؟

user8604

پست توسط user8604 »

saeedmorida نوشته شده:اگه میتونی جواب بده خوب
سوال نپرسیدی که ج بدم.
saeedmorida نوشته شده:چرا چرت و پرت میگی
بحث رو منحرف نکن
saeedmorida نوشته شده:دوستان اقرار کنید ایکیو متریالیستا بالاس ایشون ارضاشه
بحث هیچ ربطی به مادی گرایی نداره. اصلا معنی واژه هایی که استفاده میکنی رو میفهمی آی کیو پایین؟
saeedmorida نوشته شده:شما خودت به کجا رسیدی که اینقدر ادعا و غرور داری که پیروان خدا رو جاهل میدونی؟
در حالت کلی به دو دسته جاهل و احمق تقسیم میشن. احمق اونیه که اگه استدلال هم بکنی و بهش اطلاعات بدی باز هم پیرو خداست!
والا خدایی که تو به خیال خودت میپرستی ادعا کرده هر کی قبولش نداشته باشه کور دله ه و از این جور اهانات.
پس هر جا دیدی توهینی بهت شده بدون قبلا خیلی بیشتر ها توهین کردی. چه خودت بدونی . چه ندونی.

قفل شده