مکعب و کعبه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
metra70

نام: مصطفی

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

Re: مکعب و کعبه

پست توسط metra70 »

عجب شانسی آوردیم کعبه رو مخروطی یا کروی درست نکردند ! وگرنه......
آخرش هم خدا در لای معادله های دیفرانسیلی وانتگرال ها پیداش می شد smile022
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

garfield نوشته شده: یکی از دلایل موندن من توی هوپا وجود عزیزانی مثل آیاز و ادوارد عزیز هستند smile072
وگرنه خیلی وقته که اینجا، خرافه جای فیزیک رو گرفته.
smile124
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

saros

سپاس: 3

پست توسط saros »

آیاز نوشته شده:
edwardfurlong نوشته شده:
2ba نوشته شده:تو به مقدساتشان توهین نکن، تا آن ها نیز به مقدسات تو(بدنت) توهین نکنند.
شراب جزو مقدسات من است . قرآن شما و خودتان به آن توهین کرده و میکنید (نجس میخوانید). و کسانی را که از این مقدسترین چیز غافل نیستند را تازیانه میزنید!
من حدقل برای این ادعام دلیل منطقی میارم. مثلا میگم شراب ناب علاوه بر نشاط حداقل 27 خاصیت دیگر برای بدن نیز دارد. به علاوه ی اینکه شعور رو بالا میبره.
ولی دلیل منطقی شما برای اینکه روزی بیش از 17 بار به سمت عربستان پیشونیت رو زمین میزنی چیه؟
ادوارد عزیز قصد داشتم بیام و ازت خواهش کنم تا به عقاید دیگران توهین نکنی ولی دیدم که کاملا حق باتوست
من همواره با اینکه به دین و مذهب اعتقاد ندارم سعی می کنم محترمانه با پیروانشون برخورد کنم و بهشون توهین نکنم ولی الان متوجه شدم این رفتار باد دو طرفه باشه و اینکه همیشه این ماییم که مثل مثال شما مورد توهین قرار می گیریم و در دم زدنی به توهین کردن محکوم میشیم.
ایاز یعنی طرز تفکر تو در مورد توهین نکردن به پیروان ادیان به همین یه جمله بند بود؟؟یعنی از این به بعد به اونا توهین میکنی؟
درمورد ما بقی عقایدت هم با یه مثال ازشون برمیگردی؟

درود بر شما

saros

پست توسط saros »

alijohar نوشته شده:اصلا توهين يعني چي ۀ اين چه وضعي است هر كس حرفي مي زند توهين تلقي مي شود و بايد حد شرعي بر او اجرا كرد ؟
و آن حد شرعي هم دادن طلا به نايب امام است ؟
من هم مي گويم كسي كه به ماده سراپا مقدس من اعتقاد ندارد توهين است
alijoharاعتقاد نداشتن چه ارتباطی داره به توهین کردن؟؟؟؟ smile042
فرقه بین اعتقاد نداشتن و توهین.شما میتونی به مساله دید انتقادی داشته باشی یا به اون توهین کنی.

saros

پست توسط saros »

edwardfurlong مظر بودن شراب و ابشنگولی و امثال ذالک برای جسم روعلم پزشکی تائید کرده.
یعنی شما واقعا قبول داری شراب شعورو بالا میبره؟؟؟؟
یعنی با شعورا همشون شرابخورن؟یعنی بی شعورا شراب خور نیستن؟
یعنی اگه به گاو یا گوسفند یا بقیه ی جکوجونوراشراب بدیم با شعور میشنو دیگه همه جا خراب کاری نمیکنن یا همه جارو کثیف نمیکنن؟؟میشه بگی اینو از کجا در اوردی؟؟؟یعنی دانشمندا اومدن مرکز شعور توی مغزو پیدا کرد دیدن اگه شراب بخوری اونجا خیلی بهتر کار میکنه یا اون قسمت از مغز بزرگتر شده یا.....؟؟اگر هم شعور به مغز ربط نداره یعنی شراب قسمت شعورو حالا هر جا میخاد باشه رو تحت تاثیر مثبت قرار میده؟
دانسته های شما در مورد اسلام در همین حده ؟؟؟؟؟روزی 17 بارسجده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببینید از کعبه به کجا پریدیم smile058

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

saros نوشته شده:edwardfurlong مظر بودن شراب و ابشنگولی و امثال ذالک برای جسم روعلم پزشکی تائید کرده.
یعنی اگه به گاو یا گوسفند یا بقیه ی جکوجونوراشراب بدیم با شعور میشنو دیگه همه جا خراب کاری نمیکنن یا همه جارو کثیف نمیکنن؟؟میشه بگی اینو از کجا در اوردی؟؟؟یعنی دانشمندا اومدن مرکز شعور توی مغزو پیدا کرد دیدن اگه شراب بخوری اونجا خیلی بهتر کار میکنه یا اون قسمت از مغز بزرگتر شده یا.....؟؟اگر هم شعور به مغز ربط نداره یعنی شراب قسمت شعورو حالا هر جا میخاد باشه رو تحت تاثیر مثبت قرار میده؟
شما آن را امتحان نکرده . پس در جایگاهی نیستی که نظر بدی!
دانسته های ما همین قدره!
البته اینو هم میدونیم که وقتی صورتتون رو به زمین میزنید روحتون غذا میخوره!(عجب روح کثیفی)

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

saros نوشته شده:ایاز یعنی طرز تفکر تو در مورد توهین نکردن به پیروان ادیان به همین یه جمله بند بود؟؟یعنی از این به بعد به اونا توهین میکنی؟
درمورد ما بقی عقایدت هم با یه مثال ازشون برمیگردی؟

درود بر شمام smile058
منظور شما رو متوجه نشدم
من قصد توهين به كسي رو ندارم مي خوام بگم اگر هم توهين بكنم تازه مقابل به مثل كردم. يعني حالا كه ادوارد داره جواب توهين هاي ما رو مي ده كاري در مقام كار شما انجام داده
شما مي فرماييد شراب مضر و كثيفه ايشون هم ميگن نماز مسخره است خب اين اسمش اگه توهين هم باشه در جواب توهين شماست
دوست عزيز smile036
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
jeneral

سپاس: 7

تماس:

پست توسط jeneral »

saros نوشته شده:edwardfurlong مظر بودن شراب و ابشنگولی و امثال ذالک برای جسم روعلم پزشکی تائید کرده.
بله بله بله
خالصش علاوه بر هوش روی اندام بدن و تناسب نیز نقش خاصی دارد.باور نداری؟
یه سر به محله ارمنیهای شهرتون بزن و جواناشونو با جونای خودمون (فقط) از لحاظ فیزیکی مقایسه کن smile022
کفر لغت دیگرى است براى آزادى اندیشه. ((گراهام گرین))

كلیه حقایق بزرگ جهان در ابتدا كفر محسوب میشدند. ((برنارد شاو))

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

چرا پرت و پلا میگین؟ الان دیگه حتی توی پانسیون های جوانان که زیر نظر سازمان های بهداشت جهانی اداره میشه مصرف هفته ای یک لیوان آبجو اجباریه. (برای جلو گیری از عفونت دستگاه گوارش) فکر میکنی چرا بیماری های عفونی دستگاه گوارش توی کشورهای مسلمون تا 80% بیشتر از متوسط جهانیه؟ چون الکل مصرف نمیکنن. فقط باید بدونین که هر چیزی اندازه ای داره وگرنه ویتامین رو هم اگه زیاد بخوری مرگ آور میشه. به عنوان نمونه این خبر رو بخون:

مصرف شراب قرمز موجب پیشگیری از سکته مغزی میشود:

http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 133118.htm

ضمنا سایت sciencedaily یکی از معتبر ترین سایتهای علمی دنیاست.

نمایه کاربر
2ba

محل اقامت: كرمان

سپاس: 59

تماس:

پست توسط 2ba »

edwardfurlong نوشته است:
یه بحث هری پاتر راه بندازیم خیلی بهتره و منطقی تر از این چیزایی است که میگین. تازه هیجانشم بیشتره!تکراری هم نمیشه(قول میدم!)
معلومه کسی که به خدا اعتقاد نداره، این مباحث براش گنگه.
پیشنهاد می کنم بری همون بحث هری پاتر رو راه بندازی.

edwardfurlong نوشته است:
شراب جزو مقدسات من است . قرآن شما و خودتان به آن توهین کرده و میکنید (نجس میخوانید). و کسانی را که از این مقدسترین چیز غافل نیستند را تازیانه میزنید!
من حدقل برای این ادعام دلیل منطقی میارم. مثلا میگم شراب ناب علاوه بر نشاط حداقل 27 خاصیت دیگر برای بدن نیز دارد. به علاوه ی اینکه شعور رو بالا میبره.
مضرّات شراب خیلی بیشتر از مفادشه.

edwardfurlong نوشته است:
ولی دلیل منطقی شما برای اینکه روزی بیش از 17 بار به سمت عربستان پیشونیت رو زمین میزنی چیه؟
به دلیل اینکه کعبه قبله مسلمین است.

edwardfurlong نوشته است:
حکمتشم که نمیتونی درک کنی.در نتیجه آدم ها یا گاون یا گوسفند.بعضی هاشون هم(همون پیامبرا)گاو چرون!
من نگفتم نمی تونم حکمتش رو درک کنم، منظور من این بود هنوز حکمتش رو نمی دونم.

edwardfurlong نوشته است:
2ba نوشته است:
چشم دوزخی؟!!!!!!(؟؟؟!!!!)

مگه نشنیدی!؟
جدیده. تازه هاله ی نورم داریم.هر سایزی بخوای.
چرندیاتت رو می تونی تو همون مبحثت (هری پاتر!) بیان کنی!
تصویر
کاش تمام شود این روزهای سخت نبودنت...
اللهم عجل لولیک الفرج

http://muslimbeliefs.blog.com/

نمایه کاربر
garfield

پست توسط garfield »

اینم یادم رفت بگم: در کتاب بوعلی سینا روش ساخت بیش از 70 نوع شراب درمانی شرح داده شده است.

نمایه کاربر
2ba

محل اقامت: كرمان

سپاس: 59

تماس:

پست توسط 2ba »

edwardfurlong نوشته است:
saros نوشته است:
edwardfurlong مظر بودن شراب و ابشنگولی و امثال ذالک برای جسم روعلم پزشکی تائید کرده.
شما آن را امتحان نکرده . پس در جایگاهی نیستی که نظر بدی!
دانسته های ما همین قدره!
البته اینو هم میدونیم که وقتی صورتتون رو به زمین میزنید روحتون غذا میخوره!(عجب روح کثیفی)
پس من هم می توانم بگویم تو در جایگاهی نیستی که بخواهی نظر دهی.(در همه موارد دین)
این همون جوابیه که به جناب saros داده ای.

edwardfurlong نوشته است:
مثلا میگم شراب ناب علاوه بر نشاط حداقل 27 خاصیت دیگر برای بدن نیز دارد. به علاوه ی اینکه شعور رو بالا میبره.
شراب به دلیل داشتن الکل باعث مستی می شود، شما برای افزایش هوش می تونید کشمش بخرید(نه شرابی که ضررش خیلی بیشتر از مفادشه)

garfield نوشته است:
چرا پرت و پلا میگین؟ الان دیگه حتی توی پانسیون های جوانان که زیر نظر سازمان های بهداشت جهانی اداره میشه مصرف هفته ای یک لیوان آبجو اجباریه. (برای جلو گیری از عفونت دستگاه گوارش) فکر میکنی چرا بیماری های عفونی دستگاه گوارش توی کشورهای مسلمون تا 80% بیشتر از متوسط جهانیه؟ چون الکل مصرف نمیکنن. فقط باید بدونین که هر چیزی اندازه ای داره وگرنه ویتامین رو هم اگه زیاد بخوری مرگ آور میشه. به عنوان نمونه این خبر رو بخون:

مصرف شراب قرمز موجب پیشگیری از سکته مغزی میشود:

http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 133118.htm

ضمنا سایت sciencedaily یکی از معتبر ترین سایتهای علمی دنیاست.
مبتلا شدن مسلمونا به بیماری های عفونی دستگاه گوارش به دلیل غافل شدنشون از داروهای گیاهیه.
http://www.goonagoon.org/SubjectForPrint.aspx?key=13735
تصویر
کاش تمام شود این روزهای سخت نبودنت...
اللهم عجل لولیک الفرج

http://muslimbeliefs.blog.com/

نمایه کاربر
garfield

پست توسط garfield »

مبتلا شدن مسلمونا به بیماری های عفونی دستگاه گوارش به دلیل غافل شدنشون از داروهای گیاهیه.
واقعا خسته نباشی smile021
چه ربطی به مسلمونا داره؟ یعنی همه دنیا دارن مریم گلی میخورن جز مسلمونا؟!!!!!!! (کو منبعت؟)
میخوای 100 تا دارو بهت معرفی کنم که عفونت دستگاه گوارشو درمان میکنه؟ این که دلیل نشد برادر من. باید ببینی توی عادت غذایی مسلمونا با غیرمسلمونا چه تفاوتهایی هست. که بزرگترینشون الکله.

نمایه کاربر
garfield

پست توسط garfield »

How Red Wine May Shield Brain from Stroke Damage: Researchers Discover Pathway in Mice for Resveratrol's Apparent Protective Effect

ScienceDaily (Apr. 21, 2010) — Researchers at Johns Hopkins say they have discovered the way in which red wine consumption may protect the brain from damage following a stroke.

Two hours after feeding mice a single modest dose of resveratrol, a compound found in the skins and seeds of red grapes, the scientists induced an ischemic stroke by essentially cutting off blood supply to the animals' brains. They found that the animals that had preventively ingested the resveratrol suffered significantly less brain damage than the ones that had not been given the compound.

Sylvain Doré, Ph.D., an associate professor of anesthesiology and critical care medicine and pharmacology and molecular sciences at the Johns Hopkins University School of Medicine, says his study suggests that resveratrol increases levels of an enzyme (heme oxygenase) already known to shield nerve cells in the brain from damage. When the stroke hits, the brain is ready to protect itself because of elevated enzyme levels. In mice that lacked the enzyme, the study found, resveratrol had no significant protective effect and their brain cells died after a stroke.

"Our study adds to evidence that resveratrol can potentially build brain resistance to ischemic stroke," says Doré, the leader of the study, which appears online in the journal Experimental Neurology.

Red wine has gotten a lot of attention lately for its purported health benefits. Along with reducing stroke, moderate wine consumption has been linked to a lowered incidence of cardiovascular disease -- the so-called French paradox. Despite diets high in butter, cheese and other saturated fats, the paradox goes, the French have a relatively low incidence of cardiovascular events, which some have attributed to the regular drinking of red wine.

Doré cautions against taking resveratrol supplements, available alongside vitamins and minerals and on websites touting its benefits, because it is unclear whether such supplements could do harm or good. He has not tested resveratrol in clinical trials. And while resveratrol is found in red grapes, it's the alcohol in the wine that may be needed to concentrate the amounts of the beneficial compound. Doré also cautions that drinking alcohol carries risks along with potential benefits.

He also notes that even if further research affirms the benefits of red wine, no one yet knows how much would be optimal to protect the brain, or even what kind of red wine might be best, because not all types contain the same amount of resveratrol. More research is needed, he says.

Doré says his research suggests that the amount needed could end up being quite small because the suspected beneficial mechanism is indirect. "Resveratrol itself may not be shielding brain cells from free radical damage directly, but instead, resveratrol, and its metabolites, may be prompting the cells to defend themselves," he suggests.

"It's not likely that brain cells can have high enough local levels of resveratrol to be protective," he says. The resveratrol is needed to jump-start this protective enzymatic system that is already present within the cells. "Even a small amount may be sufficient," Doré says.

Doré says his ongoing research also suggests some therapeutic benefits to giving resveratrol to mice after a stroke to limit further neuronal damage.

The research was supported in part by grants from the National Institutes of Health, the Wine Institute and the ABMR Foundation.

Other Johns Hopkins authors of the study include Hean Zhuang, M.D.; Herman Kwansa, Ph.D; and Raymond C. Koehler, Ph. D.

نمایه کاربر
garfield

پست توسط garfield »

اینم چند تا مورد دیگه (از اینها خیلی هست اگر به انگلیسی سرچ کنید):

خواص ضد سرطانی شراب:
http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 073922.htm

خواص درمانی برای پروستات:
http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 131320.htm

استدعا میکنم کمی به چیزهایی که توی کودکی در مدرسه به خوردتون دادن شک کنید. هیچ دلیلی نداره همش درست باشه.
اگر هم که درست بود ضرر نکردید. حداقل کمی تحقیق کردید.

قفل شده