ایا زمان حال وجود دارد؟؟؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

Re: ایا زمان حال وجود دارد؟؟؟

پست توسط sadeghol »

galaxy73 نوشته شده:من فكر ميكنم كه ما فقط خودمون تو حال زندگي مي كنيم ولي بقيه رو تو گذشته مي بينيم.چون تا نور به اونها برسه و بعد به چشم ما برسه يه زماني مي گذره(هرچقدرم كه ناچيز باشه)و كسي كه من دارم مي بينم داره زمان حال زندگي ميكنه ولي گذشته مارو مي بينه. smile033

چه احمقانه مثلا وقتی جناب عالی gf بوسیدی تا تحریکات از نخاع و اعصاب به مغزت برسه یه زمانی میگذره پس این نتیجه رو بگیریم که مثلا تو قبلا gf رو بوسیدی. smile058
تصویر

نمایه کاربر
نفيس

محل اقامت: شهر زيباي خدا

سپاس: 4

تماس:

پست توسط نفيس »

sadeghol نوشته شده:
galaxy73 نوشته شده:من فكر ميكنم كه ما فقط خودمون تو حال زندگي مي كنيم ولي بقيه رو تو گذشته مي بينيم.چون تا نور به اونها برسه و بعد به چشم ما برسه يه زماني مي گذره(هرچقدرم كه ناچيز باشه)و كسي كه من دارم مي بينم داره زمان حال زندگي ميكنه ولي گذشته مارو مي بينه. smile033

چه احمقانه مثلا وقتی جناب عالی gf بوسیدی تا تحریکات از نخاع و اعصاب به مغزت برسه یه زمانی میگذره پس این نتیجه رو بگیریم که مثلا تو قبلا gf رو بوسیدی. smile058
واقعا براتون متاسفم كه طرز بيان در بحث هاي علمي رو هنوز بلد نيستيد!!! البته اين مشكل خيلي از جوان هاي ايرانه كه نسبت به مسائل ديد پايين و سطحي دارن! جدي بودن و وقت تلف نكردن براشون بي اهميته!!خوششون مياد كه همه ي مباحث رو به سخره بگيرن.! smile031
به خودت مغرور نباش برگها زماني كه فكر مي كنند طلا شده اند مي ريزند.!

http://www.stoptothink.persianblog.irوبلاگ فرهنگي مذهبي من

نمایه کاربر
Sinasuperman

محل اقامت: تهران

سپاس: 23

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

نفيس نوشته شده:
sadeghol نوشته شده:

واقعا براتون متاسفم كه طرز بيان در بحث هاي علمي رو هنوز بلد نيستيد!!! البته اين مشكل خيلي از جوان هاي ايرانه كه نسبت به مسائل ديد پايين و سطحي دارن! جدي بودن و وقت تلف نكردن براشون بي اهميته!!خوششون مياد كه همه ي مباحث رو به سخره بگيرن.! smile031
موافقم
. معما را در اینجا اینجابیابید..
. دیدن این رو از دست ندید.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
galaxy73

پست توسط galaxy73 »

sadeghol نوشته شده:
galaxy73 نوشته شده:

فقط ميتونم بگم متاسفم!

آقاي mohsen74 ممنون از متن مفيدي كه گذاشتيد.فقط من آخرشو نفهميدم.يعني چي كه حال آيندس؟آينده يه زمانيه كه هنوز نيومده ولي من فكر كنم كه ماخودمون داريم تو حال زندگي مي كنيم.نه؟
دین بدون علم کور است و علم بدون دین لنگ...

نمایه کاربر
sadeghol

پست توسط sadeghol »

از زندگی نا امید شدم smile054 مگر چی گفتم با نظریه خودش یه مثال رسا برای خودش گفتم هیچ جای دنیا با نظریه مضخرف مثال درست و حسابی نمیزنند smile097
آخرین ویرایش توسط sadeghol دوشنبه ۱۳۸۹/۸/۲۴ - ۱۹:۰۰, ویرایش شده کلا 1 بار
تصویر

نمایه کاربر
sadeghol

پست توسط sadeghol »

نفيس نوشته شده:
sadeghol نوشته شده:

دوست عزیز میشه یه مثال دید بالا و جامع بزنید ما هم بهره مند شیم اونم سخره نیست و طنزه
تصویر

نمایه کاربر
mohsen2545

سپاس: 98

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

آخرین ویرایش توسط mohsen2545 چهارشنبه ۱۳۹۱/۱/۲۳ - ۱۸:۰۴, ویرایش شده کلا 1 بار
دلم میخواد یه روزی فارغ از غم
تبسم رویِ لبهامون بشینه
شاید اون روز دوباره جون بگیره
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
mohsen2545

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

آخرین ویرایش توسط mohsen2545 چهارشنبه ۱۳۹۱/۱/۲۳ - ۱۸:۰۴, ویرایش شده کلا 1 بار
تبسم رویِ لبهامون بشینه
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
mohsen2545

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

آخرین ویرایش توسط mohsen2545 چهارشنبه ۱۳۹۱/۱/۲۳ - ۱۸:۰۵, ویرایش شده کلا 1 بار
تبسم رویِ لبهامون بشینه
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
sadeghol

پست توسط sadeghol »

mohsen74 نوشته شده:سلام اینم زمان از نظر من
من زمان را سه تا می دونم:
1-تیک تیک ساعت
2-ساعت درونی انسان
3-زمانی که بر روی نور سوار است
مورد اول رو که همه می شناسن و نیازی به توضیح نداره مورد دوم رو هم که خیلی هاتون می شناسین همان ساعتی است که ما را از خواب بیدار می کنه
ولی مورد سوم نظر خودمه زمانی که بر روی نور سوار است: یعنی نور منعکس شده از اجسام که الآن در مکان خاصی از فضا است مثلا یک سال پیش زمین رو می تونید تو فاصله ی یک سال نوری زمین ببینید!
که مورد آخر آینده و گذشته نداره
شما هم این سه مورد رو قبول دارید؟
smile072 smile124
گیا هان چی اونا رو تو کدوم دسته جا بدیم
تصویر

نمایه کاربر
MAN222

پست توسط MAN222 »

به نظر من چون سرعت ما نسبت به سرعت نور خیلی کمتره همیشه عقب تر هستیم و فکر میکنم در زمان حال زندگی نمی کنیم
اگر از کسی متنفری ،از قسمتی از خودت در او متنفری ،چیزی که از مانیست نمیتواند افکار مارا مغشوش کند(هرمان هسه)

اينم وب من: http://www.hamishenoor.blogfa.com

نمایه کاربر
mohsen2545

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

تبسم رویِ لبهامون بشینه
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
mohsen2545

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

تبسم رویِ لبهامون بشینه
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
sadeghol

پست توسط sadeghol »

mohsen74 نوشته شده:
sadeghol نوشته شده:
mohsen74 نوشته شده:سلام اینم زمان از نظر من
من زمان را سه تا می دونم:
1-تیک تیک ساعت
2-ساعت درونی انسان
3-زمانی که بر روی نور سوار است
مورد اول رو که همه می شناسن و نیازی به توضیح نداره مورد دوم رو هم که خیلی هاتون می شناسین همان ساعتی است که ما را از خواب بیدار می کنه
ولی مورد سوم نظر خودمه زمانی که بر روی نور سوار است: یعنی نور منعکس شده از اجسام که الآن در مکان خاصی از فضا است مثلا یک سال پیش زمین رو می تونید تو فاصله ی یک سال نوری زمین ببینید!
که مورد آخر آینده و گذشته نداره
شما هم این سه مورد رو قبول دارید؟
smile072 smile124
گیا هان چی اونا رو تو کدوم دسته جا بدیم
مگه گياهان هم عقل دارند؟
smile072
مگر نوری که شما گفتید عقل دارد
یا فصول سال
منظور منو از زمان گیاهان متوجه نشدید منظورم زمانبندی برای تغییر وانجام فعالیت در زمان خاصه در ایام مختلف smile042
تصویر

نمایه کاربر
MAN222

پست توسط MAN222 »

من خودم این نظر رو دارم اگه واقعاً ما با زمان پیش میرفتیم الان تمام دنیا و هر آنچه در 1000 سال آینده رو میتونیم کشف کنیم در شاید 1دقیقیه حل میشد! smile097
اگر از کسی متنفری ،از قسمتی از خودت در او متنفری ،چیزی که از مانیست نمیتواند افکار مارا مغشوش کند(هرمان هسه)

اينم وب من: http://www.hamishenoor.blogfa.com

ارسال پست