یک سوال لطفا مرا راهنمایی کنید

مدیران انجمن: parse, javad123javad

phoenix123

یک سوال لطفا مرا راهنمایی کنید

پست توسط phoenix123 »

با سلام خدمت شما عزیزان
من جایی رو برای طرح این سوال پیدا نکردم درنتیجه به شما عزیزان پناه آوردم تا منو کمک کنید
من مهندسی عمرانم رو تازگی ها تموم کردم و نمی خوام ارشد عمران بخونم می خوام فیزیک بخونم

حالا از شما عزیزان می پزسم می تونم ارشد فیزیک قبول شم طی 2 سال درس خوندن و اگر بخو ام قبول شم باید چه کار کنم و منابعی که بتونه آدمی مثل منو بالا بکشه چی منون منتظر راهنمایی شما دوستان هستم

نمایه کاربر
Amir_HSK

محل اقامت: تهران

تماس:

Re: یک سوال لطفا مرا راهنمایی کنید

پست توسط Amir_HSK »

سلامبرتو ای فونیکس 123 !
برعکس خیلیا که می گن فیزیک دانشگاهی تعمیم داده شده ی فیزیک دبیرستانه ، من می گم که اینطور نیست...
لا اقل تا 2 سال اول تحصیلت درمقطع کارشناسی ...
ولی خیلی درسای شیرینی داره...
آن که گفت هیچ ندانست آن که دانست هیچ نگفت

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

منم عمران خوندم. به نظر بنده چون شما درسهای کارشناسی فیزیک رو پاس نکردی برای قبولی در کارشناسی ارشد فیزیک حتما حتما باید بری کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد رشته فیزیک smile072

phoenix123

پست توسط phoenix123 »

ممنون دوستان
من برم کلاس و حسابی بخونم می تونم طی یک پروسه 2 ساله فوق قبول بشم چون واقعا دوست دارم بهتر بگم عاشقشم
من یه خورده نا آشنا تازه واردم نمی دونم از کجا شروع کنم از چه درسی شروع کنم این موارد اگه میشه به من بگین ممنون میشم

نمایه کاربر
farnaspas

محل اقامت: بروجرد

سپاس: 96

تماس:

پست توسط farnaspas »

phoenix123 نوشته شده:با سلام خدمت شما عزیزان
من جایی رو برای طرح این سوال پیدا نکردم درنتیجه به شما عزیزان پناه آوردم تا منو کمک کنید
من مهندسی عمرانم رو تازگی ها تموم کردم و نمی خوام ارشد عمران بخونم می خوام فیزیک بخونم

حالا از شما عزیزان می پزسم می تونم ارشد فیزیک قبول شم طی 2 سال درس خوندن و اگر بخو ام قبول شم باید چه کار کنم و منابعی که بتونه آدمی مثل منو بالا بکشه چی منون منتظر راهنمایی شما دوستان هستم
سلام دوست گرامي smile124 smile124 smile124 smile017
براي شما مطلبي در زمينه اشنايي با ارشد فيزيك در وبم قرار دادم ميتونيد برويد فايل پي دي اف را دانلود كنيد و
اشنا بشويد ..به لينك مقابل برويد smile017 smile017 smile017 smile017
http://physical.mihanblog.com/post/612

phoenix123

پست توسط phoenix123 »

farnaspas نوشته شده:
phoenix123 نوشته شده:با سلام خدمت شما عزیزان

سلام دوست گرامي smile124 smile124 smile124 smile017
براي شما مطلبي در زمينه اشنايي با ارشد فيزيك در وبم قرار دادم ميتونيد برويد فايل پي دي اف را دانلود كنيد و
اشنا بشويد ..به لينك مقابل برويد smile017 smile017 smile017 smile017
http://physical.mihanblog.com/post/612
ممنون از پاسخ بسیار مفید شما ممنون

phoenix123

پست توسط phoenix123 »

دوستان این pdf واقعا کمک کرد

برای ارشد میگن خیلی خودتون رو با رفرنس ها درگیر نکنید و بیشتر از منابع خاصی که برای فوق نوشته شدن و چارچوب مطالبشون در راستای فوق استفاده کنید
مثلا در عمران مکانیک سیالات استریتر رو به عنوان منبع معرفی می کنن ولی میگن سیالات امیر افشاری که اتفاقا این کتاب بسیار راحتر و پوست کنده تر مطالب رو توضیح داده حالا در فیزیک این منابع چه چیزایی می تونن باشن مثلا جزوات پارسه خیلی مطرح میشن استفاده کرد چون با توجه به این که من رشتم نبوده منابه هرچی راحتتر توضیح داده باشن خیلی برام بهتره به خصوص آشنایی با مطالب و بعد پیشروی
ممنون دوستان

phoenix123

پست توسط phoenix123 »

دوستان کسی نیست کمکم کنه باید از کجا شروع کنم از کدوم درس از رو چه کتابایی بخونم رفرنس که سخته
پارسه چطوره خوبه پوران پجوهشو ....
لطفا راهنمایی کنید به کمکتون نیازمندم رو کمکتون حساب کردم

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

همونطور كه گارفيلد عزيز گفت رقابت با دانش آموختگان خود رشته فيزيك براي شما بسيار سخت خواهد بود و حتما بايد خودتون رو به سطح اونها برسونيد
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

phoenix123

پست توسط phoenix123 »

به نظر شما امیدی هست smile054
میشه کتاب هایی رو معرفی کنید که برای امسال من راحتتر باشه
و اینکه کتاب ها رو به ترتیب چطور بخونم مثلا نرم اول کوانتوم بخونم لطفا اینا رو بگید دیدم روشن بشه فیزیکی هم اطرافم نیست دستم به هیچ جا بند نیست لطفا کمکم کنید شروع کنم وضعیت گویا وحشتناک خرابه smile079

نمایه کاربر
sosiana

سپاس: 15

پست توسط sosiana »

phoenix123 نوشته شده:به نظر شما امیدی هست smile054
میشه کتاب هایی رو معرفی کنید که برای امسال من راحتتر باشه
و اینکه کتاب ها رو به ترتیب چطور بخونم مثلا نرم اول کوانتوم بخونم لطفا اینا رو بگید دیدم روشن بشه فیزیکی هم اطرافم نیست دستم به هیچ جا بند نیست لطفا کمکم کنید شروع کنم وضعیت گویا وحشتناک خرابه smile079
سلام دوست عزيز
برام جالب بدونم که شما چطور به فيزيک اونم بعد از طي کردن 4 سال تحصيل در رشته عمران علاقمنديد

ترتيب خوندن به صورت زير
اول اينکه فيزيک پايه 1 {مکانيک} رو مي خوني بعد ميري مکانيک تحليلي 1 و سپس تحليلي 2 رو مي خوني مباحث اين دروس کاملا به هم مربوطند
فيزيک پايه 2 {الکتريسيته ومغناطيس }رو مي خوني سپس درس الکترومغناطيس 1 سپس الکترو 2 رو ميخوني مباحث اين گروه کاملا يکسانند
فيزيک پايه 3 سپس فيزيک جديدبعد ترمديناميک ومکانيک اماري
بعد کوانتومي 1 وسپس کوانتومي 2
واقعا هدفتون تحسين اميزه
حتما موفق ميشيد انشالله
دو چيز را هميشه به ياد داشته باش
يكي خدا و ديگري مرگ
دو چيز را فراموش كن
بدي ديگران در حق خودت
خوبي خودت در حق ديگران
چهار چيزرا بيش از بيش نگهدار
شكمت را در سر سفره ديگران
زبانت را در جمع دوستان
چشمت را در خانه دوست
دلت را در سر نماز
روزگار دوروز است
يك روز براي تو و روزي بر عليه تو
اگر براي تو بود مغرور نشو
اگر بر عليه تو بود صبر داشته باش

phoenix123

پست توسط phoenix123 »

ممنونم ازت sosiana
از همه شما دوستان خوبم که واقعا به من کمک می کنید امید منم به همین انجمن تا پاسخ های شما رو بشنوم
فقط آخرین سوال من موند
اینکه فقط از روی رفرنس درس بخونم یا منابع ساده تری هم هست که برای آدمی مثل من مفید مثل پارسه که خیلی پوست کنده گفته درس یا پوران پجوهش چون می خوام برم منابع رو تهیه کنم می گم درست بخرم و معقول تا هم گیج نشم بین منابع مختلف و هم پولم هدر ندم ممنون دوستان

نمایه کاربر
sosiana

سپاس: 15

پست توسط sosiana »

خواهش مي کنم
حقيقتش من جزوه هاي پارسه يا موسسات ديگه اي رو نخوندم که بتونم به شما کمک کنم
اما فکر کنم بيشتر اين جزوات براي آمادگي در کنکور هستش براي اينکه بخواي واقعا مفهومي ياد بگيري به نظرم به منابع مراجعه کني بهتره چون هرچي باشه توضيحات بيشتري نسبت به جزوه ها داده
مطمئنا اگه از کسي بپرسي که اين جزوه ها رو داره بيشتر ميتونه کمکت کنه
با ارزوي موفقيت براي شما دوست گرامي
دو چيز را هميشه به ياد داشته باش
يكي خدا و ديگري مرگ
دو چيز را فراموش كن
بدي ديگران در حق خودت
خوبي خودت در حق ديگران
چهار چيزرا بيش از بيش نگهدار
شكمت را در سر سفره ديگران
زبانت را در جمع دوستان
چشمت را در خانه دوست
دلت را در سر نماز
روزگار دوروز است
يك روز براي تو و روزي بر عليه تو
اگر براي تو بود مغرور نشو
اگر بر عليه تو بود صبر داشته باش

phoenix123

پست توسط phoenix123 »

sosiana ممنون دوست من
دوستان اگه کسی می تونه به من کمکی کنه لطفا دریغ نکنه چون واقعا بی تجربه ام مخصوصا اگه کتابی کمک آموزشی مانند پارسه یا جزوه خاصی هست که می تونه موثر باشه ممنون از همگی

نمایه کاربر
Sinasuperman

محل اقامت: تهران

سپاس: 23

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

phoenix123 نوشته شده:sosiana ممنون دوست من
دوستان اگه کسی می تونه به من کمکی کنه لطفا دریغ نکنه چون واقعا بی تجربه ام مخصوصا اگه کتابی کمک آموزشی مانند پارسه یا جزوه خاصی هست که می تونه موثر باشه ممنون از همگی
phoenix123 جان عزیز کتابها و جزوات پارسه بدک نیست. امتحان کنید ولی همان طور که سوسیانای عزیز گفتند بیشتر به سبب شرکت در کنکور نگاشته شده اند ولی به هر حال می تواند کمک خوبی برای شما باشد البته امیدوارم اینطور باشد. اگر سوالی برایتان در مورد هر بخش فیزیک پیش آمد سعی خواهم کرد تا در خدمتتان باشم به خصوص در فیزیک کوانتوم و نسبیت!
با آرزوی موفقیت روز افزون و قبولی و ادامه ی تحصیل در رشته ی فیزیک برای شما
ارادتــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــمـــــــــــند
سینا.ج( smile072 )
( smile092)
. معما را در اینجا اینجابیابید..
. دیدن این رو از دست ندید.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

ارسال پست