انرژی مثبت و منفی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

انرژی مثبت و منفی

پست توسط professor.freak »

کسی میتونه در این زمینه واسه من توضیح بده؟چین؟فرقشون چیه؟
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
javadansari

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

تماس:

Re: انرژی مثبت و منفی

پست توسط javadansari »

به نظر من انرژی مثبت چیزهای خوبه مثل بوی گل که به انسان یه حس خوب می ده و انژی های منفی چیزهای بد مثل بوی گند یا یه قاتل و به نظر من اینها از یه دورانی که انسان به یاد نمیاره تو ذهن آدم بوده ؟
شما چه فکر می کنید ؟
اگر در این دنیا تنها بودم
اول خدایی خلق می کردم

fateme.r

پست توسط fateme.r »

انرژی پتانسیل مثبت و منفی در مورد نیروهای جاذبه ودافعه است. انرژی پتانسیل منفی نشون میده بین دو جسم نیروی جاذبه است وانرزی مثبت بیانگر نیروی دافعه ی بین دو جسمه.
خدایا جهان تاریکی محض است، کنارم باش

نمایه کاربر
javadansari

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط javadansari »

fateme.r نوشته شده:انرژی پتانسیل مثبت و منفی در مورد نیروهای جاذبه ودافعه است. انرژی پتانسیل منفی نشون میده بین دو جسم نیروی جاذبه است وانرزی مثبت بیانگر نیروی دافعه ی بین دو جسمه.
ولی به نظر من انرژی مثبت و منفی برای هر چیزی به کار می ره و شاید هم مفهوم مثبت جذب دو چیز باشد نه دفع آنها
اگر در این دنیا تنها بودم
اول خدایی خلق می کردم

fateme.r

پست توسط fateme.r »

javadansari نوشته شده:
fateme.r نوشته شده:انرژی پتانسیل مثبت و منفی در مورد نیروهای جاذبه ودافعه است. انرژی پتانسیل منفی نشون میده بین دو جسم نیروی جاذبه است وانرزی مثبت بیانگر نیروی دافعه ی بین دو جسمه.
ولی به نظر من انرژی مثبت و منفی برای هر چیزی به کار می ره و شاید هم مفهوم مثبت جذب دو چیز باشد نه دفع آنها
یعنی به نظر شما توی فیزیک، به غیر از جاذبه و دافعه معنی دیگه ای هم داره؟
خدایا جهان تاریکی محض است، کنارم باش

ارسال پست