سازمان ناسا مخفی کاری میکند

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
ALIbaghbani

سپاس: 6

تماس:

سازمان ناسا مخفی کاری میکند

پست توسط ALIbaghbani »

به تازگی سایتی به نامwe the people باز شده است که در آن مردم آمریکا میتوانند هر سوالی را که از اوباما دارند بپرسند
چند روز پیش 55% مردم پرسشی را به شرح زیر مطرح کرده اند :

موجودات فضائی کیستند و از کجا می آیند؟

جواب اوباما :

او گفت ما در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از آنان نداریم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خیلی جالب است نه smile035

به نظر شما آیا میشود سازمان ناسا که به تازگی اطلاعات بسیاری از موجودات فضائی دارد این پاسخ را دهد؟
آخرین ویرایش توسط ALIbaghbani جمعه ۱۳۹۰/۸/۲۰ - ۰۲:۴۷, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

Re: سازمان ناسا مخفی کاری میکند

پست توسط mamy72 »

ALIbaghbani نوشته شده: به نظر شما آیا میشود سازمان ناسا که به تازگی اطلاعات بسیاری از موجودات فضائی دارد
آيا ميشود شما منبع اين حرفتان رو بگوييد؟

نمایه کاربر
ALIbaghbani

تماس:

پست توسط ALIbaghbani »

جناب استاد منبع حرفهایم را به آن بزرگی نوشته ام .. یکباردیگر هم مینویسم www.wepeople.com روشن شدید؟

mehransmart

سپاس: 27

پست توسط mehransmart »

فکر نکنم اوباما حرف دروغی گفته باشه چون ایشون یه آدم سیاسی هستش و لازم نیست دیگه در تموم زمینه ها مانند پزشکی و فیزیک و ... به جزئیات این علوم بپردازه

نمایه کاربر
ALIbaghbani

تماس:

پست توسط ALIbaghbani »

mamy72 نوشته شده:
ALIbaghbani نوشته شده: به نظر شما آیا میشود سازمان ناسا که به تازگی اطلاعات بسیاری از موجودات فضائی دارد

با درود به استاد بزرگ وسلام من منبع حرف هایم را در همان ابتدای جمله گذاشتم اگه ندیده اید یکبار دیگر میگویم

www.wethepeople.com

و در ضمن با اینترنتی با سرعت 2MB برای اتصال به این شبکه نیاز است به دلیل فیلترها وگرنه اتصال به آن امکان پذیر نمیباشد.
آخرین ویرایش توسط ALIbaghbani جمعه ۱۳۹۰/۸/۲۰ - ۱۹:۲۰, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
ALIbaghbani

تماس:

پست توسط ALIbaghbani »

ALIbaghbani نوشته شده:
mamy72 نوشته شده:

با درود به استاد بزرگ وسلام من منبع حرف هایم را در همان ابتدای جمله گذاشتم اگه ندیده اید یکبار دیگر میگویم

www.we the people.com

بعد از ورود به آن کلمه ی network solutions را اتخاب نمایید.

دوستان عزیز من این حرف ها را نمیگویم که شما بدانید که من راجع این انسان ها بد فکر میکنم نه , میخواهم به شما بگویم که این ها
هم پرده ای بر روی گیتی است تا از هدف رسیدن به راه اصلی بازمانیم ودر ضمن فکر نکنید که من معلم دینی هستم حرف های من همه و همه پشتوانه ی علمی دارد(نه از لحاظ اسلامی ودینی) بلکه از لحاظ آگاهی و نه آن آگاهی که شما فکر میکنید (آگاهی با علم)
بازهم میگویم به دین مربوط نمیشود و پشتوانه ی علمی آن را در بعد هفتم کشف خواهند کرد

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

راستش من كه هر چه قدر گشتم(با فيلتر شكن)چيزي پيدا نكردم تو خود گوگل هم سرچ كردم و با پسوند br آخرش پيدا شد كه اصلا نفهيمدم براي كدوم كشور و اين شكلي شدم smile033 ... يك سايت ديگه هم بود كه انگليسي بود كه اصلا ربطي به اين مباحث نداشت !

لطفا لينك دقيق اين كه ناسا ميداند كه موجودات فضايي وجود دارد ولي نمي گويد رو بده !! (كاري به پرسش و پاسخ اوباما ندارم!)

در مورد بقيه حرف هاتون هم ترجيح ميدم تا زماني كه يك سند قاطع علمي بياريد كه ناسا از چيزي خبر داره كه با بي خبريم چيزي نگم !

نمایه کاربر
ALIbaghbani

تماس:

پست توسط ALIbaghbani »

mamy72 نوشته شده:راستش من كه هر چه قدر گشتم(با فيلتر شكن)چيزي پيدا نكردم تو خود گوگل هم سرچ كردم و با پسوند br آخرش پيدا شد كه اصلا نفهيمدم براي كدوم كشور و اين شكلي شدم smile033 ... يك سايت ديگه هم بود كه انگليسي بود كه اصلا ربطي به اين مباحث نداشت !

لطفا لينك دقيق اين كه ناسا ميداند كه موجودات فضايي وجود دارد ولي نمي گويد رو بده !! (كاري به پرسش و پاسخ اوباما ندارم!)

در مورد بقيه حرف هاتون هم ترجيح ميدم تا زماني كه يك سند قاطع علمي بياريد كه ناسا از چيزي خبر داره كه با بي خبريم چيزي نگم !
ناسا اطلاعات بسیار زیادی از موجودات فضائی دارد که ما از آن بی خبریم تقریبا میتوانم بگویم اطلاعاتی که ما داریم 1 دهم اطلاعاتی است که آنان دارند گرچه خودم هم به تازگی به اطلاعات بسیار کوچکی از آنان دست یافتم در واقع بیشتر چیزهایی که ما درباره ی موجودات فضائی میدانیم نادرست است

مقاله ی دومی را حتما بخوان

نام وبسایت:
http://www.wethepeople

توجه داشته باشید بین کلمات فاصله نباشد در ضمن پس از ورود برروی کلمه ی Network کلیک کنید

اما اسناد و مدارک : مدارک آنقدر زیاد است که نمیتوانم همه ی آن ها را بگویم اما قسمتی را مینویسم(به دلیل مسائل امنیتی)]اگر چیزهایی را که راجع ناسا میدانم بنویسم یک راست به ................... میروم

1:

اعتراف دانشمند ناسا به جاسوسي براي اسرائيل

كارمند سابق سازمان ملي هوانوردي و فضايي آمريكا (ناسا) به تلاش براي فروش اطلاعات محرمانه مربوط به ماهواره‌هاي نظامي آمريكا به رژيم صهيونيستي اعتراف كرد.

به گزارش ايسنا به نقل از خبرگزاري آسوشيتدپرس، استوارت ديويد نوزت 54 ساله داراي دكتراي علم نجوم از دانشگاه تكنولوژي ماساچوست است. وي با اعتراف به گناهكار بودن، مدت محكوميت خود را كه 30 سال حبس و يا حبس ابد بود، به 13 سال كاهش داد.

نوزت بطور مکتوب اعتراف كرده است با عوامل مخفي دفتر پليس فدرال آمريكا (اف.بي.آي) که خود را افسران امنيتي رژيم صهيونيستي معرفي مي‌کردند، براي فروش اطلاعات نظامي در قبال دريافت پول ديدار كرده است.

وکيل نوزت کاهش حکم زندان موکلش را " عادلانه" خواند.

مقامات فدرال آمريکا، نوزت را كه قبلاً در مراكز دولتي فعاليت كرده و سمت‌هاي مهمي را در پروژه‌هاي فضائي محرمانه به عهده گرفته بود ، در روز 19 اكتبر 2009 پيش از ارائه اطلاعات محرمانه به فردي كه گفته مي‌شد افسر امنيتي رژيم صهيونيستي است، بازداشت کردند.

لسلي مارتل، از عوامل مخفي اف.بي.آي در شهادت‌نامه خود نوشته است که نوزت به يكي از همكارانش در ماه ژانويه 2009 گفته بود اگر دولت آمريكا وي (نوزت) را به عللي غيرمرتبط با كارش زنداني كند، به سرزمين‌هاي اشغالي و يا كشوري ديگرخواهد رفت و هر آنچه را كه مي‌داند در اختيار آنها قرار مي‌دهد.

نوزت از سال 1998 تا سال 2008 مشاور فني يك مركز علوم فضايي رژيم صهيونيستي بوده و اين مرکز مجموعاً 225 هزار دلار در قبال خدمات و جوابگويي به سوالات به وي پرداخت کرده است.

وي که داراي اسرار فوق سري بوده، در دوران رياست جمهوري جورج بوش پدر در کاخ سفيد و شوراي امنيت ملي آمريکا کار کرده است.

يكي از عوامل مخفي اف.بي.آي ابتداي سپتامبر سال 2010 با نوزت تلفني تماس گرفت و خود را افسر امنيتي رژيم صهيونيستي معرفي كرد. اين دو سرانجام در واشنگتن با يكديگر ديدار كردند و نوزت در اين ديدار آمادگي خود را براي همكاري با سرويس اطلاعاتي اسراييل اعلام كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شبکه خبري العالم، اين عامل مخفي چند بار ديگر با نوزت ديدار كرد و نوزت اطلاعاتي "محرمانه" را از طريق يك صندوق پستي تحت کنترل اف.بي.آي در اختيار وي مي‌گذاشت.

نوزت در يكي از مكالمات تلفني خود با اين مامور گفته بود كه اطلاعات وي براي دولت آمريكا 200 ميليون دلار تا يك ميليارد دلار هزينه در بر خواهد داشت. وي به اين مامور گفته بود كه حداقل يك درصد از اين مبلغ كه دو ميليون دلار مي‌شود را بايد به وي پرداخت كنند.

2:

افشای پنهان کاری ناسا: ژاپن، چین و غرب آمریکا ناپدید می شوند!

یک فیزیکدان آمریکایی و نویسنده کتابهای نجومی اظهار داشت: در سال 2012 فاجعه ای بزرگ رخ می دهد که طی آن مناطقی از شرق آسیا و غرب سواحل آمریکا در پی زلزله ای بسیار شدید ناپدید می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رادیوی "بی بی اس"، "الکساندر رتروف" فیزیکدان و نویسنده کتاب "گرانیت سرخ" که در آن به تشریح برخی مسائل نجومی پرداخته، تاکید کرد: ناسا به علت اینکه نمی خواهد باعث ایجاد نگرانی در بین مردم شود به آنها دروغ می گوید. smile035

با گذشت چند روز از زلزله اخیر نیویورک، این فیزیکدان آمریکایی اظهار داشت: پس از بررسیهای صورت گرفته از سوی بسیاری از پژوهشگران علت تغییر در میزان جاذبه زمین و تمایل مدار "مشتری" به جهتی نامعلوم مشخص شد اما ناسا همچنان در این باره دروغ می گوید.

رتروف افزود: در سال 2012 فاجعه ای بزرگ رخ خواهد داد و در پی زلزله ای قوی مناطقی از شرق آسیا و غرب سواحل آمریکا ناپدید می شود.

وی تاکید کرد: در پی این زلزله بسیار شدید ژاپن، چین، کره شمالی، اندونزی و مناطقی از ساحل غربی آمریکا ناپدید خواهد شد.

منتظر مدارک بعدی باش...
آخرین ویرایش توسط ALIbaghbani شنبه ۱۳۹۰/۸/۲۱ - ۱۹:۰۹, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

قبلا گفتم باز هم ميگم ...لطفا لينك دقيق و مستقيم از يك سايت معتبر علمي بديد ( فكر نكنم لازم به گفتن باشه كه خبر هاي جاهايي مثل مهر و ايسنا ... smile012 ) ... اين سايتي هم كه گفتيد در دست تعمير و مشغول خريد و فروشه ! من كه اثري از مقاله علم درش نديدم !!

poping

پست توسط poping »

میگم آقای ALIbaghbani
این چیز ها را خودتون تنهایی فکر کردید یا سازمان فضایی ناسا کمکتون کرده بگید؟
smile058 smile058 smile058 smile058 smile058

smile015 smile015

نمایه کاربر
ALIbaghbani

تماس:

پست توسط ALIbaghbani »

mamy72 نوشته شده:قبلا گفتم باز هم ميگم ...لطفا لينك دقيق و مستقيم از يك سايت معتبر علمي بديد ( فكر نكنم لازم به گفتن باشه كه خبر هاي جاهايي مثل مهر و ايسنا ... smile012 ) ... اين سايتي هم كه گفتيد در دست تعمير و مشغول خريد و فروشه ! من كه اثري از مقاله علم درش نديدم !!

ابتدا بعد از ورود به سایت باید در کنترل پنل network solution ثبت نام کرده و پس ورود به web Hosting و Domin name میتونید مقالات و پرسش و پاسخ ها را ببنید
و در ضمن لینک مستقیمی ندارد ومن تنها از همین راه تونستم این مقاله رو ببینم

وهمچنین 2 راه برای پبت نام وجود دارد یکی از راه Login و دیگری از راه IP آمریکایی چون این سایت فقط متعلق به آمریکاست و کشور های دیگر نمیتونند به آن دسترسی داشته باشند ودر ضمن آی پی هم باید خریدیری شده باشد.

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

ياد كارل ساگان بزرگ گرامي

سايت اصلي خبرتون رو كه نميشد با آي پي اروپا درش رفت و همين يعني يك سايت كه در اين مورد صاحب نظر باشه نيست
سايت هاي فارسي زباني هم كه ازشون مطلب آورديد رو بهتره در موردشون حرفي نزنم ... سايتي كه هنوز درگير 2012 و حضور دو ماه در آسمان است اصلا نبايد تيتر خبر هاي علمي اش هم خونده بشه !

من از اول بحث ازتون خواستم كه يك لينك دقيق بديد كه نشون بده آدم هاي فضايي صد در صد وجود دارن و ناسا هم از اين موضوع باخبره و اوباما دروغ گفته !
اوايل بحث ، حرف از دين زديد كه من هنوز نفهميدم ربطش به موضوع چيه ؟ در ادامش گفتيد كه حرفاتون همه پشتوانه علمي داره ... كه من بعد از چند روز هنوز ذره اي اين پشتوانه رو نديدم و خيلي منتظرم كه با دلايل منطقيتون بهم اثبات كنيد ناسا از چيزي خبر داره و به ما نميگه ... يا اصلا به طور علمي اثبات كنيد كه آدم فضايي ها صد در صد وجود دارن

حرف از بعد هفتم زديد در حالي كه دانشمندان دارن روي بعد 11 كار مي كنند ... (لطفا بحث رو ديني نكنيد !)

نمایه کاربر
ALIbaghbani

تماس:

پست توسط ALIbaghbani »

mamy72 نوشته شده:ياد كارل ساگان بزرگ گرامي

سايت اصلي خبرتون رو كه نميشد با آي پي اروپا درش رفت و همين يعني يك سايت كه در اين مورد صاحب نظر باشه نيست
سايت هاي فارسي زباني هم كه ازشون مطلب آورديد رو بهتره در موردشون حرفي نزنم ... سايتي كه هنوز درگير 2012 و حضور دو ماه در آسمان است اصلا نبايد تيتر خبر هاي علمي اش هم خونده بشه !

من از اول بحث ازتون خواستم كه يك لينك دقيق بديد كه نشون بده آدم هاي فضايي صد در صد وجود دارن و ناسا هم از اين موضوع باخبره و اوباما دروغ گفته !
اوايل بحث ، حرف از دين زديد كه من هنوز نفهميدم ربطش به موضوع چيه ؟ در ادامش گفتيد كه حرفاتون همه پشتوانه علمي داره ... كه من بعد از چند روز هنوز ذره اي اين پشتوانه رو نديدم و خيلي منتظرم كه با دلايل منطقيتون بهم اثبات كنيد ناسا از چيزي خبر داره و به ما نميگه ... يا اصلا به طور علمي اثبات كنيد كه آدم فضايي ها صد در صد وجود دارن

حرف از بعد هفتم زديد در حالي كه دانشمندان دارن روي بعد 11 كار مي كنند ... (لطفا بحث رو ديني نكنيد !)

سلام
من اطلاعاتی را که از منابع گوناگون بدست آوردم با تحقیقات خود طتبیق دادم که در این میان بعضی از آن ها درست وبعضی نادرست اند پرای مثال به عقیده ی من سازمان ناسا با استفاده از تکنلوژی هایی
که تاکنون بدست آورده . با استفاده از پرتوی گاما بر روی هسته ی زمین آزمایشاتی انجام داده
که متحمل این سیلاب ها در نواحی مختف از جمله هلند . چین و ژاپن که به تازگی در آن زلزله ای رخ داده است
وبرای این که بیشتر بدانی من چه میگویم بهتر است به دانشمندانی نظیر لئوناردو داوینچی و بوتیچلی و
نیوتون که در آن موقع نیز به دلیل نبود آزادی بیان (از شیوه هایی دیگر) کتاب هایی نوشتند که در آن
از شیوه های کنترل جهان و نقل از مصادیق علمی گذشته استفاده کرده اند که بحران بسیاری برای آنان
به دنبال داشت برای مثال بعضی از آنان دیوانه شده اند مانند دئوخون که پس ورود به جهان های موازی و خروج از آن به بسیاری از بیماری های جسمی و روحی مبتلا شده بود .
بحث و عوض نکنیم . خلاصه میخواهم بگویم در گذشته پای انسان های ماوراء الطبیعه توسط این انسان
ها بازشده و هر روز این نقاط توسط سازمان های بزرگی نظیر ناسا مورد تحریک و تحول قرار میگیرد
وسال 2012 دقیقا همینگونه است که احتمالا راهی برای ورود به اینگونه جهان ها نخواهیم داشت
و در آینده حسرت این روز ها را خواهیم خورد که چرا در گذشته در مقابل این سازمان ها کاری انجام
نداده ایم. ختم موضوع

اطلاعات زیادی دارم ولی خوب نمیتوان همه را در این جا گفت چون به دلیل مشغله وقت تایپ ندارم

میدونید چرا حرف از بعد هفتم زدم . چون مهمترین بعد است وبه موضوع مقاله مربوط میشود وگرنه ما 12 بعد داریم !!
و در ضمن حضور 2 ماه در آسمان خرافات است و وجود ندارد!!

یه مقاله هم به تازگی در مقالات به اسم بررسي فلسفي فيزيكي جسم و عالم ابعاد در حكمت نوصدرائي گذاشته ام آن را بخوان

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

من با دلايل خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي علمي كه آورديد قانع شدم ! ...

نمایه کاربر
ALIbaghbani

تماس:

پست توسط ALIbaghbani »

mamy72 نوشته شده:من با دلايل خيلي خيلي خيلي خيلي خيلي علمي كه آورديد قانع شدم ! ...

ممنون که خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی قانع شدید ! ... smile124 smile041 smile041 smile041 smile041 smile041 smile041 smile041 smile058 smile058 smile058 smile058 smile058 smile058 smile058 smile058

ارسال پست