رشته فیزیک هسته ای

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
zahra78

نام: فیزیک دوست

سپاس: 15

رشته فیزیک هسته ای

پست توسط zahra78 »

سلام
من یه نوجوون 13 ساله هستم و به فیزیک هسته ای علاقه زیادی دارم. میخواستم بدونم برای این رشته کدوم دانشگاه بهتره؟ چه رتبه ای لازمه؟ اصلا این رشته برای خانوم ها خوبه یا بد؟
ممنون میشم جواب بدین. smile036

نمایه کاربر
galaxy121

محل اقامت: تهران

سپاس: 3

Re: رشته فیزیک هسته ای

پست توسط galaxy121 »

سلام ،من رشته م فیزیکه،گرایشای فیزیک با فیزیکی که تو دبیرستان میخونی خیلی فرق داره و سخته،شدیدا نیاز به پشتکار وبیشتر ازاون علاقه داره،درضمن باید توجه داشته باشی که بدون پارتی بازار کار خوبی هم نداره البته درایران!
به نظر من الان واسه تصمیم گیریت یه کم زوده باید روش شناخت بیشتری پیدا کنی!
بعدم چون علوم پایه س قبول شدنش زیاد سخت نیست،فارق التحصیل شدن سخته smile036
Building bridge,better than wall.

fateme.villa

نام: fateme.villa

پست توسط fateme.villa »

یعنی بازار کارش چه جوریه؟؟منظورم اینه که کجا میشه با این رشته کار کرد؟؟؟؟ smile042
من اگر بنشینم
تو اگر بنشینی
چه کسی برخیزد؟
چه کسی با دشمن بستیزد؟
چه کسی
پنجه در پنجۀ هر دشمن دون آویزد
گاندی

paliz

پست توسط paliz »

سلام ،براي اينكه در رشته علوم پايه موفق باشي بايد علاقه داشته باشي براي كسب علاقه بايد اون رشته را بشناسي اونوقت با مشورت از كساني كه در اين رشته هستند ميتواني يك انتخاب خوب داشته باشي .البته اين رو هم بگم كه فيزيك انقققققققققدر شيرين است كه اگر كسي بي علاقه بياد واقعا خوشش مياد smile022 براي دختر يا پسر نداره هيچ وقت براي هيچ چيز و در كنار هيچ كس اين تفكيك را انجام نده smile048 موفق باشي smile040

arak

نام: amin

پست توسط arak »

سلام توی لیسانس با سایر گرایشهای فیزیک فقط 9 واحد فرق داره ولی در مقاطع بالاتر خیلی فرق داره از این گذشته شما تا وارد دوره کارشناسی نشی نمی تونی زیاد درک درستی داشته باشی باید یکم صبور باشی و نظرات آدمای زیادی رو بخوای البته رشته های مرتبط هم زیاده مثل مهندسیه هسته ایی و... دانشگاه هم تهران فردوسی مشهد خواجه نصیر

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

fateme.villa نوشته شده:یعنی بازار کارش چه جوریه؟؟منظورم اینه که کجا میشه با این رشته کار کرد؟؟؟؟ smile042
ببین تو ایران اونطوری هام نیست یعنی اگر فکر کنی که وارد دانشگاه شدی چند ترم هم گذروندی بعد بری سر کار همچین چیزی محاله smile032
نظر منو بخوای اینکه برو ولی وقتی وارد دانشگاه شدی که انشاا... میشی خودت به اساتید نزدیکتر کن خودت به مرور نتیجشو میبینی
توی این رشت واسه خانوم ها زیاد مناسب نیست واسه ی اینکه رو حالات جسمی و درون جسمیت تاثیرات زیاد و خطرناکی به همراه داره که نمونش روی سیستم تخمدانی تاثیر زیادی میزاره که بعدا در بچه دار شدن مشکل پیدا میکنی smile057
اگر بچه مایه داری میتونی از ایرن فارغ بشی بری تو خارج کار کنی که تو خارج قدرتو بیشتر میدونن تا تو ایران
smile072 smile072 به هر حال در موردش بیشتر تحقیق کن چون داری سرنوشتت رو تعیین میکنی smile072 smile072

نمایه کاربر
hastikhanoom

نام: هستي حدادي

محل اقامت: قم

سپاس: 1

پست توسط hastikhanoom »

منم عاشق فيزيک هسته اي هستم. اما اين طور که معلومه يکمي بايد بيش تر فکر کنم.
اما من تحقيق کردم با مدرک فوق ليسانس و با دادن يه آزمون مي تونم وارد نيروگاه انرژي هسته اي بشم.

ناردانا

سپاس: 23

تماس:

پست توسط ناردانا »

zahra78 نوشته شده:سلام
من یه نوجوون 13 ساله هستم و به فیزیک هسته ای علاقه زیادی دارم. میخواستم بدونم برای این رشته کدوم دانشگاه بهتره؟ چه رتبه ای لازمه؟ اصلا این رشته برای خانوم ها خوبه یا بد؟
ممنون میشم جواب بدین. smile036
الان برای تصمیم گیری یه کم زود نیس!؟؟؟؟؟
نظرت تا 2 سال دیگه عوض می شه!!!
فعلا به درس خوندن فکر کن ! smile072

zahra78

نام: فیزیک دوست

سپاس: 15

پست توسط zahra78 »

به نظر من اینکه آدم فقط درس بخونه درست نیست. فرد باید هدف مشخصی برای خودش داشته باشد و به آن علاقه داشته باشد. نه اینکه صبر کند تا دبیرستان بعد تازه به انتخاب رشته فکر کند.

ارسال پست