کارشناسی ارشد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
sara66

محل اقامت: اهواز

سپاس: 1

کارشناسی ارشد

پست توسط sara66 »

سلام
اینجا دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد پیدا میشه؟چه گرایش اتمی چه جامد

محمد اخشيك

محل اقامت: كرج

سپاس: 30

Re: کارشناسی ارشد

پست توسط محمد اخشيك »

من دانشجوي ترم آخر كارشناسي ارشد هستم اما گرايشم هيچ يك از اين دو نيست، كمكي از من بر مي‌آيد؟
Our job in physic is to see things simply, To understand a great many complicated phenomena in a unified way, In terms of few simple principles... Steven Weinberg

نمایه کاربر
ALIREZA-01

سپاس: 28

پست توسط ALIREZA-01 »

محمد اخشيك نوشته شده:من دانشجوي ترم آخر كارشناسي ارشد هستم اما گرايشم هيچ يك از اين دو نيست، كمكي از من بر مي‌آيد؟
خوش به حالت اگه ماهم اون روزارو مي ديديم!!!!!!!!!!!!!!

sara66

پست توسط sara66 »

من دانشجوی ترم آخرارشداتمی هستم اما برای پایان نامه دارم نانو کار میکنم بااستفاده از روش سل ژل،میخواسنم این روش رو به زبان ساده واسم توضیح بدیدولی نمیدونم شما گرایشتون چیه!!و آیاازین روش اطلاعی داریدیانه، ولی خوشحال میشم بابچه های ارشدباگرایشهای دیگه غیرازگرایش خودم آشنابشم smile072

sara66

پست توسط sara66 »

ALIREZA-01 نوشته شده:
محمد اخشيك نوشته شده:من دانشجوي ترم آخر كارشناسي ارشد هستم اما گرايشم هيچ يك از اين دو نيست، كمكي از من بر مي‌آيد؟
خوش به حالت اگه ماهم اون روزارو مي ديديم!!!!!!!!!!!!!!
خیلی کارسختی نیس اگه تلاش کنی بهش میرسی smile072 smile020

محمد اخشيك

محل اقامت: كرج

سپاس: 30

پست توسط محمد اخشيك »

sara66 نوشته شده:من دانشجوی ترم آخرارشداتمی هستم اما برای پایان نامه دارم نانو کار میکنم بااستفاده از روش سل ژل،میخواسنم این روش رو به زبان ساده واسم توضیح بدیدولی نمیدونم شما گرایشتون چیه!!و آیاازین روش اطلاعی داریدیانه، ولی خوشحال میشم بابچه های ارشدباگرایشهای دیگه غیرازگرایش خودم آشنابشم smile072
راستش يك زماني در دوره‌ي ليسانس كه بودم يكي از همكلاسي‌هايم مي‌خواست با اين روش سل ژل ابر رسانا بسازد، اطلاعاتم از اين روش در همين حد است، گرايش من فيزيك انرژي‌هاي بالاست و در حال حاضر روي ماده‌ي تاريك كار مي‌كنم.
Our job in physic is to see things simply, To understand a great many complicated phenomena in a unified way, In terms of few simple principles... Steven Weinberg

sara66

پست توسط sara66 »

میشه بگیدکدوم دانشگاه درس میخونید

ارسال پست