ایا سیگنالها در زمان سفر میکنند

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
koorosh1

محل اقامت: تهران

سپاس: 35

Re: ایا سیگنالها در زمان سفر میکنند

پست توسط koorosh1 »

an astronomer نوشته شده:
koorosh1 نوشته شده:یک سوال دارم انیشتن مدتها پیش گفته بود که سرعتی سریعتر از نور نمیتواند باشد و اگر جسمی بتواند با سرعت نور حرکت کند در زمان سفر میکند سوال من این است که بیشتر شما میدانید که سرعت امواج سیگنال از نور بیشتر است و میدانید که سیگنالهای ارتباطی ازجنس الکتروفوتون نور هستند خب چرا فرضا ما از تهران به سان دیگو زنگ میزنیم اگر مثلا از طریق ماهواره ها ما بفهمیم که ساعت ساندیگو10:30am و ساعت تهران 11:00pmباشد خب قاعدتا سیگنالها باید در زمان سفر کنند مثلا از تهران به سان دیگو وقتی که ما به انجا زنگ میزنیم ساعت باید 10:55pmباشد یعنی فرضا ما به پنج دقیقه پیش سان دیگو زنگ زدیم ولی این اتفاق نمیافتد البته نسبیت این قضیه را ممنوع کرده است ولی به نظر من انیشتن برای اینکه دستش رو نشود ان را بی دلیل ممنوع کرد نظراتتونو بنویسید وخواهشا جواب درست را به من بگید تا من از سردرگمی بیرون بیام. smile033 smile033 smile033 smile033 smile033
اصلا یه سوال؟
کی گفته سرعت سیگنالها بالاتر از سرعت نوره؟
مگه نمیگن سرعت هیچ چیز بیشتر نور نیست؟ smile024
ببینید سرعت سیگنالها یا برابره نوره یا بالاتر ازنور. همه دانشمندها اندازه گرفتند و اینو قبول کردن.
THE FIRST STEP FOR SUCCESS IS;
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
koorosh1

پست توسط koorosh1 »

an astronomer نوشته شده:
f.sd نوشته شده:
koorosh1 نوشته شده:خب این را که من میدانم .سوال من این بود که سیگنال ها ان هم از نوع جنس نور که سرعت بالاتری از نور دارند چرا درزمان نمیتوانند سفر کننداما نور خالی میتواند? مثلا نوری که از خورشید به ما میرسد میگویند برای 8.3دقیقه قبل است یعنی نور برای رسیدن به زمین 8.3دقیقه وقت میگذارد و همزمان هم در 8.3دقیقه گذشته سفر میکند.منظورم این است که امکان دارد بحث سفر به زمان اشتباه باشد? smile023
شما از کجا می دونی نمی تونن؟
همه در حال سفردر زمان هستیم....
شما یا واقعا خوابی یا خودتو بخواب زدی. منظور ایشون سفر به گذشته یا اینده است مگر نه همه ی ما در زمان سفر میکنیم(که البته درستش اینکه بگی زمان در ما سفر میکنه و رویدادهای مارو میسازه و مارو بطرف اینده هدایت میکنه).
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
metis441

سپاس: 121

پست توسط metis441 »

koorosh1 نوشته شده:
an astronomer نوشته شده:
koorosh1 نوشته شده:یک سوال دارم انیشتن مدتها پیش گفته بود که سرعتی سریعتر از نور نمیتواند باشد و اگر جسمی بتواند با سرعت نور حرکت کند در زمان سفر میکند سوال من این است که بیشتر شما میدانید که سرعت امواج سیگنال از نور بیشتر است و میدانید که سیگنالهای ارتباطی ازجنس الکتروفوتون نور هستند خب چرا فرضا ما از تهران به سان دیگو زنگ میزنیم اگر مثلا از طریق ماهواره ها ما بفهمیم که ساعت ساندیگو10:30am و ساعت تهران 11:00pmباشد خب قاعدتا سیگنالها باید در زمان سفر کنند مثلا از تهران به سان دیگو وقتی که ما به انجا زنگ میزنیم ساعت باید 10:55pmباشد یعنی فرضا ما به پنج دقیقه پیش سان دیگو زنگ زدیم ولی این اتفاق نمیافتد البته نسبیت این قضیه را ممنوع کرده است ولی به نظر من انیشتن برای اینکه دستش رو نشود ان را بی دلیل ممنوع کرد نظراتتونو بنویسید وخواهشا جواب درست را به من بگید تا من از سردرگمی بیرون بیام. smile033 smile033 smile033 smile033 smile033
اصلا یه سوال؟
کی گفته سرعت سیگنالها بالاتر از سرعت نوره؟
مگه نمیگن سرعت هیچ چیز بیشتر نور نیست؟ smile024
ببینید سرعت سیگنالها یا برابره نوره یا بالاتر ازنور. همه دانشمندها اندازه گرفتند و اینو قبول کردن.
حتما همون اتفاقی که واسه فوتون ها فک کنم افتاد تکرار شده
an astronomer بودم -_-

نمایه کاربر
metis441

پست توسط metis441 »

koorosh1 نوشته شده:
an astronomer نوشته شده:
f.sd نوشته شده:
koorosh1 نوشته شده:خب این را که من میدانم .سوال من این بود که سیگنال ها ان هم از نوع جنس نور که سرعت بالاتری از نور دارند چرا درزمان نمیتوانند سفر کننداما نور خالی میتواند? مثلا نوری که از خورشید به ما میرسد میگویند برای 8.3دقیقه قبل است یعنی نور برای رسیدن به زمین 8.3دقیقه وقت میگذارد و همزمان هم در 8.3دقیقه گذشته سفر میکند.منظورم این است که امکان دارد بحث سفر به زمان اشتباه باشد? smile023
شما از کجا می دونی نمی تونن؟
همه در حال سفردر زمان هستیم....
شما یا واقعا خوابی یا خودتو بخواب زدی. منظور ایشون سفر به گذشته یا اینده است مگر نه همه ی ما در زمان سفر میکنیم(که البته درستش اینکه بگی زمان در ما سفر میکنه و رویدادهای مارو میسازه و مارو بطرف اینده هدایت میکنه).
بنده بر طبق حرف های انیشتین و هاوکینگ این حرفا رو زدم
an astronomer بودم -_-

نمایه کاربر
koorosh1

پست توسط koorosh1 »

من که هنوز نفهمیدم پرسش اصلی تو چیه تا پاسختو بدم. smile024
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
metis441

پست توسط metis441 »

koorosh1 نوشته شده:من که هنوز نفهمیدم پرسش اصلی تو چیه تا پاسختو بدم. smile024
من نپرسیدم
فقط نظر دادم!!!!! smile034 smile039
an astronomer بودم -_-

نمایه کاربر
koorosh1

پست توسط koorosh1 »

Thank you very much mam. I Liked those. smile131
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
metis441

پست توسط metis441 »

koorosh1 نوشته شده:Thank you very much mam. I Liked those. smile131

smile040 you're welcome!!!
an astronomer بودم -_-

هورین

سپاس: 16

پست توسط هورین »

درسته که از ساعت اتمی استفاده کردید . ولی مثلا وقتی شما به دوستتون گفتید که ساعت رو نگه داره مغز اون اول پیام شما رو تحلیل کرده و بعد مغزش به دستاش دستور داده که ساعت رو نگه داره . خود این فرایند زمان میبره خوب در واقع اختلافشون یک دهم ثانیه بوده ولی یک دهم ثانیه صرف این فرایند شده .
دانشمندا هم که این کارو کردن با استفاده از دستگاه بوده و مثل شما و دوستتون نبوده که شما به اون بگید بعد اونم این کارو کنه . اصلا هیچ انسانی توش نقش نداشته تمام فرمان ها به وسیله ی کامپیوتر داده شده .
سال پیش هم تو سرن که با پیشرفته ترین دستگاه ها کار می کنه یه خطا ایجاد شده که می گفتن نوترینوها بیشتر از سرعت نور دارن ولی بعد معلوم شد یه خطای انسانی بوده . تازه اونجا که از پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می کنن . حالا شما فکر میکنید ازمایش شما دچار خطا نشده!

نمایه کاربر
koorosh1

پست توسط koorosh1 »

پس ازمایش های نسیبت هم برای سفر بزمان اشتباس. چون همراه با تحلیل مغزه. در ضمن شما از کجا میدونی دانشمندا نیز ازمایش منو کردند. این ازمایش خلاقیت خودم بود. درمورد ازمایش نوترینو هم بگم مشخص نشد که اشتباس. گروه اپرا خودش جا زد.گفتند شاید احتمالات تو کارمون باشه.
BELIEVING YOURSELF

هورین

پست توسط هورین »

کی کفته که ازمایش های اونا با نحلیل مغز بوده .
چند سال پیش یه ازمایشی انجام دادن : یه ساعت اتمی گذاشتن تو ماهواره ای در فضا و یکی دیگه رو زمین بعد 10 ثانیه رو با اون که رو زمین بود اندازه گرفتن در همون زمان اون یکی دیگه رو از حرکت باز داشتن بعد معلوم شد به دلیل جاذبه زمین که ما چون رو زمینیم زمان برامون کند تر میگذره و توی ماهواره تند تر میگذره . این اختلاف در حد خیلی کم یعنی نود میلیاردم ثانیه بود . خوب شما فکر میکنید اگه با مغز این کارا رو انجام می دادن می تونستن این مقدار کم رو اندازه بگیرن . شما فکر میکنید این ازمایشا الکی که هر کی از راه رسید با وسیله های ابتدایی بیاد و قوانین رو تغییر بده . اونو تمام تمام کاروشون با کامپیوتره . اینجور نیست که مثلا طرف بگه حالا ساعت رو نگه دار بعد اون نگه داره . کاراشون فقط با دستگاه هست .
در باره ی نوترینو ها هم برو یه تحقیقی بکن بد نیست . خیلی وقته که معلوم شده اون نتیجه حاصل یه خطای انسانی بوده .
یه توصیه . شما باید خیلی مواظب باشید . ممکنه به خاطر این نبوغ و خلاقیتتون شما رو بدوزدن . خودتو برو به یه جا معرفی کن . دانشمندایی مثل شما هر یک میلیارد سال پیدا می شن .
شما با این خلاقیت و این ازمایشگاه مجهزتون می تونید یه ماهه تمام قوانین فیزیک رو تغییر بدید . مواظب باش هر لحظه ممکنه یکی از عوامل غربی شما رو بدزده و ببره از این وجود سرشارتون استفاده کنه !!!!!!!!!! smile055

نمایه کاربر
koorosh1

پست توسط koorosh1 »

هورین نوشته شده:کی کفته که ازمایش های اونا با نحلیل مغز بوده .
چند سال پیش یه ازمایشی انجام دادن : یه ساعت اتمی گذاشتن تو ماهواره ای در فضا و یکی دیگه رو زمین بعد 10 ثانیه رو با اون که رو زمین بود اندازه گرفتن در همون زمان اون یکی دیگه رو از حرکت باز داشتن بعد معلوم شد به دلیل جاذبه زمین که ما چون رو زمینیم زمان برامون کند تر میگذره و توی ماهواره تند تر میگذره . این اختلاف در حد خیلی کم یعنی نود میلیاردم ثانیه بود . خوب شما فکر میکنید اگه با مغز این کارا رو انجام می دادن می تونستن این مقدار کم رو اندازه بگیرن . شما فکر میکنید این ازمایشا الکی که هر کی از راه رسید با وسیله های ابتدایی بیاد و قوانین رو تغییر بده . اونو تمام تمام کاروشون با کامپیوتره . اینجور نیست که مثلا طرف بگه حالا ساعت رو نگه دار بعد اون نگه داره . کاراشون فقط با دستگاه هست .
در باره ی نوترینو ها هم برو یه تحقیقی بکن بد نیست . خیلی وقته که معلوم شده اون نتیجه حاصل یه خطای انسانی بوده .
یه توصیه . شما باید خیلی مواظب باشید . ممکنه به خاطر این نبوغ و خلاقیتتون شما رو بدوزدن . خودتو برو به یه جا معرفی کن . دانشمندایی مثل شما هر یک میلیارد سال پیدا می شن .
شما با این خلاقیت و این ازمایشگاه مجهزتون می تونید یه ماهه تمام قوانین فیزیک رو تغییر بدید . مواظب باش هر لحظه ممکنه یکی از عوامل غربی شما رو بدزده و ببره از این وجود سرشارتون استفاده کنه !!!!!!!!!! smile055

بسیار خوب. اقا احسان بمن گفت سرعت فرکانس های مغز یک دهم سرعت نوره. یعنی 30000m/s . پس من تو ازمایش بعدیم یک دهم ثانیه فقط مال ساعت اتمی خودمو میبرم جلو. بعدا خواهیم دید کی درست میگه. درمورد ازمایش نوترینو من تحقیق کردم. تو نکردی. همین طوری رفتی توی یک سایت الکی و دروغ.گروه اپرا خودش گفت که احتمالات اشتباه تو کارمونه. بیچاره ها مورد فشار بقیه قرار گرفته بودند.دنیا با کسی ایراد های نظریه یک صهیونیست یهودیرو بگیره مخالفه و برای اشکار نشدن اشتباهات فقط مسخره میکنه.گروه اپرا که خودش اندازه نگرفته بود سیستم های پیشرفتشون اندازه داشت میگرفت.حرکت نسبیتی هم که عاملش نبود.دیگه خطای انسانی در کار نبود. از خودت حرف در نیار.در ضمن اقای هورین خودت هیچ ازمایشیرو تجربه نکردی میای برای من وراجی هم میکنی. باز وجودم که از توی کچل پرسرشارتره. کم زر بزن.دوست داری هی بزنم توی سره بی مخت ؟ smile101
BELIEVING YOURSELF

هورین

پست توسط هورین »

عقل که نباشه جون عذابه smile017 .
الان میدونم از حرفایی که زدم حسابی عصبانی شدی و صورتت قرمز شده و اون قدر زورت گرفته که میخوای هر چی که دم دستت هست روبزنی بشکنی . smile097
اشکال نداره . این یه توهم . توهم خود دانشمند بینی تا چند مدت دیگه ممکنه خوب شه یا ممکنه انقدر پیشرفت کنه که خودتو به جای استیفن هاوکینگ اشتباه بگیری . برو پیش یه روان پزشک . حتما میتونه کمکت کنه . smile021
تا دو ماه دیگه این حرفی که می زنم محقق میشه: روزنامه ی خبر: جوانی به نام کوروش بعد از اینکه خود را به جای هاوکینگ اشتباه گرفته بود در یک حرکت خودجوش به انگلستان سفر کرده سپس هاوکینگ اصلی را به رقابت در باره ی موضوع سرعت سیگنال ها و نور دعوت کرده و پس از شکست از شدت عصابانیت((ازبس زورش گرفته )) به جان هاوکینگ سوء قصد کرده و البته سوء قصد اون نا فرجام مانده و سپس به وسیله ی ماموران پلیس به تیمارستان انگلستان تحویل داده شده smile024 .
زورت نگیره ها ولی واقعیت . راستی دانشمندا دنبال یه چیزین که حرف انیشتین رو رد کنه و بتونن جایزه ی نوبل رو بگیرن . حالا فکر میکنی اونا همین طور الکی جا میزنن . تو اون ازمایش خطا بوجود اومده . smile058
راستی منبع تحقیقت کجاست . حتما منبع تحقیقت اون دوست نابغه تر از خودت هست . وگرنه تو هر سایتی اینو نوشته که ازمایش دچار خطا شده . smile030
راستی به خاطر چیزی که نوشتم زورت نگیره اگه هم گرفت وسایل خونه رو نشکن . برو یه لیوان اب بخور تا اروم بشی . smile012
من می دونم . من تجربه نکردم . ولی شما تونستید با استفاده از دو نابغه یکی خودت و اون یکی اون دوستت . و اون از مایشگاه مجهز قوانین رو تغییر بدی . بابا اگه من میخواستم با دوتا ساعت اتمی موبایل و یه ادم نابغه ازمایش بکنم تا الان مرکز تحقیقاتی زده و بودم و تمام قوانینن رو تغییر میدادم . اگه به اینه من برات هزارتاشو انجام میدم. smile055

نمایه کاربر
koorosh1

پست توسط koorosh1 »

بنده عصبانی نبودم. واقعیت رو بهتون گفتم ولی شما انقدر بیسوادی وکوری و چشاتو از واقعیت بستی که بجای اینکه پاسخ منو بدی تمام متنت مسخره کردن من بود.پس تو بهت زور وارد شد. اصلا شما پاسخ همین یک جمله ی منو بده بعدا باهم قدم به قدم این بحثو حل خواهیم کرد. قبول دارید شما که (دنیا با کسی ایراد های نظریه یک صهیونیست یهودیرو بگیره مخالفه و برای اشکار نشدن اشتباهات فقط مسخره میکنه) بخصوص امریکایی ها و انگلیسی ها. فقط مسخرم نمیکنند میان ازمایشاتی رو انجام میدن و دنیا بصورتی از اینا طرفداری میکنه که شخص کنجکاو و زیرسوال برندرو پشیمون میکنند. همین اتفاقی که برای گروه اپرا افتاد. شما خبر نداری کامل و چیزهای توی اینترنتو خوندی. smile067 مبنا امریکا همین یکارشونه. دلایل دیگری هم هست و ... شما فعلا پاسخ این پرسشمو بده. نوروز را به همه ی ایرانیان تبریک می گویم. smile083
BELIEVING YOURSELF

هورین

پست توسط هورین »

من نمیخواستم شما رو مسخره کنم . شما اول اومدی توهین کردی منم مسخره کردم .
خوب من میگم اگه شما میرفتی تو یه ازمایشگاه و دقیق اندازه میگرفتی بهتر بود . خوب من با ازمایش شما مشکل دارم . چون ازمایش شما استاندارد نبود فقط همین . اگه میبرفتی تو یه ازمایشگاه مجهز و این کارو انجام میدادی منم قبول داشستم . اختلاف اینا خیلی کمه . همین جوری نمیشه اندازه گرفت .
خوب چرا باید از اون دفاع کنن. اگه نظریه ی اون درست باشه که هست چه نفعی برای اونا داره . این جا که عرصه ی سیاسی نیست که بخوان این کارو کنن . اصلا اگه غلط باشه نمی تونن تو علم ازش استفاده کنن . اونا دنبال این نیستن که بخوان مثلا یه نظریه رو به نام یه صهیونیست بزنن . چون براشون نفعی نداره . اونا به دنبال نفع خود شون . سود جویی هستن . اونا می خوان کارای خیلی بلند پروازانه تر بکنن . به نظر من شما برو کتاب ((از نیل تا بلوای صهیون )) و ((نبوت هیلد))رو بخون . خیلی خوبه . اونا به دنبال نفع خودشونن . حالا نسبیت چه به نام انیشتین باشه چه به نام یکی دیگه چه سودی برای اونا داره .
عید نوروز برشما و تمام انسان های ازاده ی دنیا مبارک

ارسال پست