تأثیر کلمات بر شکل بلور آب

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
slice_of_god

سپاس: 654

Re: تأثیر کلمات بر شکل بلور آب

پست توسط slice_of_god »

بهداد ساجدی نوشته شده:بسیار عالیست و سپاسگذارم بابت این مباحث فوق العاده
برای بالارفتن اطلاعات عمومی شخص خودم سوالاتی در ذهن خودم دارم که اگر امکانش است دوستان بزرگوار حتما پاسخ خودشان را برایم بنویسند :

1 - از نوشته های عزیزان جمع بندی کردیم آب دارای شعور و اگاهی نیست . بنابراین آن اشکال مولکولهای آب چه دلیل علمی دارند ؟

2 - قبول کردیم آب انرژی را درک نمیکند . تعریف انرژی از نظر شما چیست ؟
اصن شعور آب رد شده...اگر شما می توانی اثبات کنی چرا نمیری 1 میلیون دلاربگیری؟
http://www.hupaa.com/20120602063500001/ ... 98%DB%8C-4
اولین تمرینم در کارگاه عملی برای خودم 5 سال قبل شروع کردم این بود که با تفکر و تمرکز روی برخی موارد بتوانم آنها را تغییر دهم مانند در طول یک سال و دو ماه سر هر چهار راهی که می رسیدم چراغ راهنمایی برایم سبز بود . آیا دلیل علمی برای این واقعه وجود دارد ؟ اخه نمیشه هر روز شانس بیارم و نمیتونم خودمو گول بزنم که این اتفاقات شانسی و اتفاقی باشه . لطفا شرکت کنید
امواج الکترومغناطیسی گسیل شده از مغز ضعیف تر اونی هستند که فکر می کنید....میلیاردها بار ضعیف تر از شارهای الکترومغناطیسی موجود در محیط که توسط ایستگاه های رادیویی تجاری ایجاد می شوند
و همچنین امواج مغزی به صورت ناامید کننده ای درهم و برهم ان.
کسی که سکوت می کند
بازی را مسخره کرده
ما که حرف می زنیم
باخته ایم .

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

بهداد ساجدی نوشته شده:به نظرم نوشته های Yellow Rose خیلی زیباست چون حداقل میدونند قانون احترام به نظرات دیگران یعنی چه
..
. وقتی از نظر مالی و شادی اینقدر غنی هستم پس نیازی به اثبات نظریه ها و قوانین ندارم . چه لزومی داره گفتگوهایی کنم که هیچ دستاوردی نداره . هزاران فرضیه هم بیاد و باز هم رد می شوند . هیچ شخصیتی وجود ندارد که بتواند جهان هستی را کاملا درک کند . روزی وجود خدا را اثبات میکنند و دوباره ردش می نمایند / انرژی اثبات می شود و دوباره رد می شود و همه چیز . وقتی نظریه ی مایع بنیادین هستی مطالعه می کردم متوجه شدم فقط یک چیز درست است :

هر انچیزی که افکارت باورش دارد و می پذیرد درست است خواه وجود داشته باشد خواه نه
متأسفم، اشخاص قابل‌احترام هستند و نه نظرات. لازمه‌یِ تفکرِ انتقادی برخوردِ ابژکتیو با تمام نظراته... بنده هم علاوه بر نظرات، به‌هیچ کسی که چیزایِ بالا رو تلاوت کرده باشه احترام نخواهم گذاشت چون مرامِ علمی و منطقی نداره و تظاهر به‌بحث و روشن‌گری می‌کنه. شما خودت داری می‌گی «هر چیزی که من باور دارم درسته چه وجود داشته باشه چه وجود نداشته باشه»! این‌طوری هیچ کس به‌هیچ‌سؤالی از شما نمی‌تونه پاسخ بده چون صحّتِ کلامش صرفاً وابسته به‌وضعیّتِ روانیِ شما در اون لحظه و تمایلِ شما به‌قبول‌کردن یا نکردنِ حرفاش هستش... نه منطق یا علم!
بنابراین اگه من بگم آزمایش‌هایِ‌ ایموتو دابل‌بلایند نبوده و الان قابلِ بازتولید در هیچ آزمایشگاهی بدونِ دخالتِ مستقیمِ آزمایش‌گر نیست، شما می‌گی من باور دارم و درسته و الان علمت نمی‌کشه و پس‌فردا علم متوجه می‌شه که فلانه و بهمانه!
ممکنه واقعاً علم در آینده بیاد و نتیجه بگیره دوتا هیدروژن و یه‌اکسیژن که بچسبن به‌هم یه‌هو باشعور می‌شن چون انرژیِ کیهانی درشون دخول می‌کنه و الخ، امّا مسئله‌یِ اساسی این‌جاست که اون نتیجه‌ای که علم می‌گیره با متودولوژیِ علمی بهش رسیده و اگه شما بتونی به‌صورتِ علمی نشون بدی، من همین الان همین‌جا قبولت می‌کنم، ولی تزریقِ مدعایی که ربطی به‌جهانِ فیزیکی داره، بدونِ روندِ متودولوژیِ علمی و بعداً‌ ادعایِ علمی کردنش نادرسته.... کماکان شما نیازی نیست جم بخوری چون «نیازی به‌اثبات نظریه‌ها و قوانین نداری». smile020

پی‌نوشت: اون چیزی که شما از گاندی آوردی و به‌گالیله ربطش دادی، احتراماً‌ تفِ سربالا بوده. گالیله همین‌طوری ننشسته بود کنجِ اتاق و بعد ارواحِ کیهانی بهش وحی کردن و قوانینِ فیزیک رو آشکار؛ گالیله با متودولوژیِ‌ علمی رفت جلو و تعصبِ قرون‌وسطایی جلوش رو گرفت چون اونام فکر می‌کردند چیزی که باور دارند درسته! حکایتِ شما برعکسه؛ شما یه‌چیزی همین‌طور می‌پرونی ولی جامعه‌یِ‌ علمی قبولت نداره!

بهداد ساجدی

نام: بهداد ساجدی

محل اقامت: تهران

سپاس: 11

تماس:

پست توسط بهداد ساجدی »

aalireza نوشته شده:
بهداد ساجدی نوشته شده:
1 - بنابراین اگه من بگم آزمایش‌هایِ‌ ایموتو دابل‌بلایند نبوده و الان قابلِ بازتولید در هیچ آزمایشگاهی بدونِ دخالتِ مستقیمِ آزمایش‌گر نیست، شما می‌گی من باور دارم و درسته و الان علمت نمی‌کشه و پس‌فردا علم متوجه می‌شه که فلانه و بهمانه!

2 - پی‌نوشت: اون چیزی که شما از گاندی آوردی و به‌گالیله ربطش دادی، احتراماً‌ تفِ سربالا بوده. گالیله همین‌طوری ننشسته بود کنجِ اتاق و بعد ارواحِ کیهانی بهش وحی کردن و قوانینِ فیزیک رو آشکار؛ گالیله با متودولوژیِ‌ علمی رفت جلو و تعصبِ قرون‌وسطایی جلوش رو گرفت چون اونام فکر می‌کردند چیزی که باور دارند درسته! حکایتِ شما برعکسه؛ شما یه‌چیزی همین‌طور می‌پرونی ولی جامعه‌یِ‌ علمی قبولت نداره!
دوست گرامی چه تظاهری ؟ چرا باید با تعصب اطلاعاتی حرف بزنم ؟

1 - در مورد این نوشته ی شما باید بگویم که من نظرم را بر مبنای موارد آزمایشگاهی خودم نوشتم . نه تحمیل نه اثبات یا رد این آزمایش . آیا شما آزمایشگاه تخصصی دارید ؟ و این موارد را خودتان انجام داده اید یا مبتنی بر نوشته های برخی افراد دیگه اینجا مطرح میکنید ؟
من تجاربیات خودم را اینجا نوشتم و همه معترضانه وارد بحث شدند

2 - من گفتم چیزی نمی پرونم . فقط گفتم محقق و هنرجوی Mind Attraction هستم . وقتی تمام موارد را با فیزیک در حال اثبات هستید باید در نظر داشته باشید که روزی هر کدام از آنها قابل رد شدن هستند همانطور که امروزه جنین مواردی مشاهده می شود .تفاوت اندیشه های ما در مفهوم زندگی ما هستش که شما مبنای زندگی روزمره تان را روی مسائل و قوانین فیزیکی تنظیم کرده ای که شاید در حد یک فرضیه باشد اما من علاقه ای به فرضیه ها ندارم و با قوانین اثبات شده ای که خودم در زندگی بهره می برم زندگی میکنم نه دانشمندم / نه استاد / نه غیبگو / نه رمال / نه فیلسوف / نه فرضیه پرداز / نه دروغگو و ... و هر دو مورد ستودنی است و دلیل بر برتری هیچکدام نیست و این یعنی هر کدام از ما دنیای ذهنی خاص خودمان را داریم .

من هیچ موردی را رد یا تایید نکردم فقط گفتم : که این آزمایشات را در آزمایشگاه انجام دادیم و جواب خودمان را گرفتیم و نوشتیم
حالا اگر شما می گویید اینطور نیست خوب حتما اینطور نیست . نمیتوانیم به بحث در این موارد که جوابش از پیش مشخص است بیشتر ادامه داد . تحمیل نظرات یکطرفه دردی را دوا نمیکند / منابع ما ایرانی ها شده ویکی پیدیا و فیس بوک و یکسری سایتهایی که ....

چندتا آزمایشگاه تخصصی برای اثبات حرفهایمان داریم ؟
آیا به اطلاعات آزمایشات دانشگاه MIT دسترسی داریم که این همه مدعی هستیم ؟

من در این قسمت چیزی نمی نویسم - سپاسگذارم از نظرات جالب شما عزیزان smile124
اولین تیم تحقیقاتی قانون جذب در ایران

www.v-ision.ir

dusty

سپاس: 327

پست توسط dusty »

داره میگه که ارزش و اعتبار حرف یه دانشمند با یک مثلا رمال یکیه!!!
پس باید به حرف های هم احترام بزارن و حرف همو رد نکن!
smile058 smile058 smile058 smile058
1 - در مورد این نوشته ی شما باید بگویم که من نظرم را بر مبنای موارد آزمایشگاهی خودم نوشتم . نه تحمیل نه اثبات یا رد این آزمایش . آیا شما آزمایشگاه تخصصی دارید ؟ و این موارد را خودتان انجام داده اید یا مبتنی بر نوشته های برخی افراد دیگه اینجا مطرح میکنید ؟
شما مبنای زندگی روزمره تان را روی مسائل و قوانین فیزیکی تنظیم کرده ای که شاید در حد یک فرضیه باشد اما من علاقه ای به فرضیه ها ندارم و با قوانین اثبات شده ای که خودم در زندگی بهره می برم زندگی میکنم
همون طور که گفتم قوانین شما مربوط به دنیای اوهام و تخیلات خودتونه پس نباید انتظار داشت که تو آزمایشگاهی غیر از آزمایشگاه تخیلات خودتون جواب بده!

نمایه کاربر
MetaZehn

سپاس: 112

پست توسط MetaZehn »

بهداد ساجدی نوشته شده:
aalireza نوشته شده:
بهداد ساجدی نوشته شده:
1 - بنابراین اگه من بگم آزمایش‌هایِ‌ ایموتو دابل‌بلایند نبوده و الان قابلِ بازتولید در هیچ آزمایشگاهی بدونِ دخالتِ مستقیمِ آزمایش‌گر نیست، شما می‌گی من باور دارم و درسته و الان علمت نمی‌کشه و پس‌فردا علم متوجه می‌شه که فلانه و بهمانه!

2 - پی‌نوشت: اون چیزی که شما از گاندی آوردی و به‌گالیله ربطش دادی، احتراماً‌ تفِ سربالا بوده. گالیله همین‌طوری ننشسته بود کنجِ اتاق و بعد ارواحِ کیهانی بهش وحی کردن و قوانینِ فیزیک رو آشکار؛ گالیله با متودولوژیِ‌ علمی رفت جلو و تعصبِ قرون‌وسطایی جلوش رو گرفت چون اونام فکر می‌کردند چیزی که باور دارند درسته! حکایتِ شما برعکسه؛ شما یه‌چیزی همین‌طور می‌پرونی ولی جامعه‌یِ‌ علمی قبولت نداره!
دوست گرامی چه تظاهری ؟ چرا باید با تعصب اطلاعاتی حرف بزنم ؟

2 - من گفتم چیزی نمی پرونم . فقط گفتم محقق و هنرجوی Mind Attraction هستم . وقتی تمام موارد را با فیزیک در حال اثبات هستید باید در نظر داشته باشید که روزی هر کدام از آنها قابل رد شدن هستند همانطور که امروزه جنین مواردی مشاهده می شود .تفاوت اندیشه های ما در مفهوم زندگی ما هستش که شما مبنای زندگی روزمره تان را روی مسائل و قوانین فیزیکی تنظیم کرده ای که شاید در حد یک فرضیه باشد اما من علاقه ای به فرضیه ها ندارم و با قوانین اثبات شده ای که خودم در زندگی بهره می برم زندگی میکنم نه دانشمندم / نه استاد / نه غیبگو / نه رمال / نه فیلسوف / نه فرضیه پرداز / نه دروغگو و ... و هر دو مورد ستودنی است و دلیل بر برتری هیچکدام نیست و این یعنی هر کدام از ما دنیای ذهنی خاص خودمان را داریم .

من هیچ موردی را رد یا تایید نکردم فقط گفتم : که این آزمایشات را در آزمایشگاه انجام دادیم و جواب خودمان را گرفتیم و نوشتیم
حالا اگر شما می گویید اینطور نیست خوب حتما اینطور نیست . نمیتوانیم به بحث در این موارد که جوابش از پیش مشخص است بیشتر ادامه داد . تحمیل نظرات یکطرفه دردی را دوا نمیکند / منابع ما ایرانی ها شده ویکی پیدیا و فیس بوک و یکسری سایتهایی که ....

چندتا آزمایشگاه تخصصی برای اثبات حرفهایمان داریم ؟
آیا به اطلاعات آزمایشات دانشگاه MIT دسترسی داریم که این همه مدعی هستیم ؟

من در این قسمت چیزی نمی نویسم - سپاسگذارم از نظرات جالب شما عزیزان smile124
شما كه مطالعه داري ميتوني توضيح بدي منظور از بلور اب جيست؟

ارسال پست