فیزیک صفر

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
sohraab

نام: سهراب

فیزیک صفر

پست توسط sohraab »

سلام دوستان smile020
من جدیدا به مبحث فیزیک علاقه مند شدم و دارم یکسری مطالعات و یادگیری ها توش میکنم ولی مشکلم اینه هیچ منبعی پیدا نکردم که از مباحث صفر و پایه شروع به اموزش کنه و توی مباحث پایه هم یه چیزایی میاد که ربطی نداره و باهاش اشنایی ندارم smile054 میخواستم ببینم کسی از دوستان یه کتاب فیزیک پایه(که ترجیحا توی اینترنت پیدا بشه) که از مقدماتش توضیح داده باشه میتونه به من معرفی کنه که بخونم؟ یا یکسری مقالات به هم پیوسته در باب فیزیک پایه، خیلی ممنون smile072

Paradoxy

سپاس: 1012

Re: فیزیک صفر

پست توسط Paradoxy »

فیزیک کلاسیک منظورتونه؟ میتونم سطح مدرکتون رو بپرسم؟

sohraab

نام: سهراب

پست توسط sohraab »

درسته منظورم فیزیک نیوتونی هستش که پیش نیاز فیزیک نوین(کوانتوم هستش)، من امسال میرم اول دبیرستان و اولین سالیه که فیزیک داریم پس طبیعتا هیچ اشنایی قبلی با فیزیک ندارم یکسری مطالعات جسته گریخته ای دربارش کردم و یک چیزایی هم متوجه شدم اما هیچکدوم کامل نبود و از پایه نبود smile025 کتاب خاصیم دربارش پیدا نکردم فرمول های اموزشی فیزیک هم اکثرا پیچیده بودند و متوجهشون نشدم ممنون میشم راهنماییم کنید smile072

نمایه کاربر
Erfan.A

سپاس: 10

پست توسط Erfan.A »

برو کتاب فیزیک پایه تالیف فرانک ج.بلت رو بخر(شاید توی اینترنت هم باشه)
این کتاب بی نهایت مفهومی کار میکنه و سعی داره تا ریاضیات پیچیده رو از مفاهیم فیزیک جدا کنه.اگه میخوای فیزیکت قوی بشه حتما اینو بخون.

نمایه کاربر
Erfan.A

سپاس: 10

پست توسط Erfan.A »

4 جلدی هم هست که جلد اولش در مورد مکانیک ، جلد دومش در مورد گرما ، سیالات و البته امواج صوتی است ، جلد سومش در مورد الکتریستهو مغناطیس هست و جلد چهارمش هم در مورد فیزیک نوین است.

Paradoxy

سپاس: 1012

پست توسط Paradoxy »

sohraab نوشته شده:سلام دوستان smile020
من جدیدا به مبحث فیزیک علاقه مند شدم و دارم یکسری مطالعات و یادگیری ها توش میکنم ولی مشکلم اینه هیچ منبعی پیدا نکردم که از مباحث صفر و پایه شروع به اموزش کنه و توی مباحث پایه هم یه چیزایی میاد که ربطی نداره و باهاش اشنایی ندارم smile054 میخواستم ببینم کسی از دوستان یه کتاب فیزیک پایه(که ترجیحا توی اینترنت پیدا بشه) که از مقدماتش توضیح داده باشه میتونه به من معرفی کنه که بخونم؟ یا یکسری مقالات به هم پیوسته در باب فیزیک پایه، خیلی ممنون smile072

می تونم بپرسم چطور علاقه مند شدید؟ ازین جهت می پرسم که می خوام بدونم دقیقا چه منبعی می تونه علاوه بر یاد دادن مباحث، لذت بخش هم باشه براتون.

ارسال پست