فیزیک مطلق و اثبات کاملا دقیق اشتباه بودن فرمول معروف انرژی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
[email protected]

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

محل اقامت: تهران

سپاس: 514

تماس:

Re: فیزیک مطلق و اثبات کاملا دقیق اشتباه بودن فرمول معروف ان

پست توسط [email protected] »

اولین سپاس را با خواندن مطلب پیشین نثارتان کردم باشد که بتوانیم در کشف حقیقت کوشا و همواره دوستدار یکدیگر باشیم! smile020

Grotesque

سپاس: 29

پست توسط Grotesque »

اگر ممکن است, کمی از روابط ریاضی به کار رفته در این کتاب را بنویسید و اینکه چند فرمول که خودتان بررسی کرده اید را در مقابل فرمول های فعلی بیاورید تا کمی امکان مقایسه برای ما حاصل شود. نمیشود با هیچ چیز, استدلال کرد.

نمایه کاربر
MENERVA

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

اگه روش اثبات فرمول و کلن هیچ کدوم از روابط ریاضی شو قرار نمی دین, حدقل چند صفحه از کتابتون رو بذارین که شیوه نگارش و ادبیات انگلیسی تون رو ببینم (درست و غلط بودن ریاضیاتش به کنار, برای من ادبیات حرفه ای خیلی مهمه). با تبلیغات شما خودم یه ذره کنجکاو شدم این کتاب رو بخونم, ولی تا زمانی که هیچ توضیح اثرگذاری ارایه نمی دین, معلومه که تمایل مخاطب رو هم برای خریدنش جلب نمی کنه smile072

Grotesque

پست توسط Grotesque »

روش شما برای معرفی مطلبی که دارید مناسب نیست, شما خبرهایی از فیزیک دارید که چندان عادی نیستند و پایه های این علم را تغییر میدهند پس نباید انتظار داشته باشید که ما صرفا با جملات بدون اثبات شما چیزی را بپذیریم. این با ذهن های شکاک و دانش پژوه ما سازگاری ندارد.
همچنین درست است که شما نویسنده کتاب هایی که معرفی میکنید هستید و حقوق مادی این اثر متعلق به خود شماست, اما باید این را نیز در نظر بگیرید که ما واقعا از نتایج کار شما و درستی یا نادرستی اش احتمالا سودی جز دانستن شخصی نمیبریم و اگر چه حمایت از اندیشه های نو کار شایسته ای است, ولی شاید ما ترجیح دهیم به جای خواندن یک اثر و قضاوت در باره درستی اش که اصلا ممکن است ما دانش قضاوتش را نداشته باشیم, چندکتاب که درست به نظر میرسند و از نظر ما اسلوب مند اند بخوانیم زیرا منابع مالی و زمانی ما چنان فراخ نیست که بتوانیم به بررسی همه اندیشه های نو بپردازیم. برای ملموس شدن این حقیقت, مثالی نیز ذکر میکنم. فرض بفرمایید من مدعی اختراع وسیله ای هستم که میتواند با آب و هوا, صندلی تولید کند ولی متاسفانه قادر به ارائه عکس نیستم و اگر مایل باشید طرز کار این وسیله را ببینید باید به دانشگاهی در کشور کانادا که نمونه این دستگاه را به آنجا فرستاده ام مراجعه کنید و ضمنا من حاضرم به همه سوالات در این باره پاسخ علمی بدهم. آیا شما حاضرید ادعای مرا بررسی کنید؟

دانش احتیاجی ندارد که ما به آن ایمان بیاوریم, درستی دانش مستقل از باور شدن توسط ماست. با زبان دانش ادعای خود را بیان کنید اگر حقیقت باشد به زودی مخاطبانی جدی خواهید یافت.
به یاد داشته باشید بار اثبات ادعا به دوش مدعی است.

ما مشتاقانه به دنبال حقیقتیم. از شما متشکرم که مطلب مرا خواندید.

فیزیک مطلق

نام: mohsen lutephy

سپاس: 17

پست توسط فیزیک مطلق »

خیلی ممنون از دوستان عزیز ببخشید من کمی دیر پاسخ داده ام.
درباره ی مطلب اول که مقداری موضوع از این کتاب قرار دهم این حرفی منطقی است اما درباره ی مطلب دوم که شما پول و وقت ندارید این به خود شما ربط دارد و زمینه ی تحقیقی شما چرا که در سطح حرفه ای، هر کسی مقولاتی را دنبال میکند و به این جهت از تمامی انتشارات مربوط به ان مقولات خود را نسبتا اگاه میکند تا بی خبر نباشد که نتیجه اش عدم موفقیت است.
فکر میکنید من نوعی روزانه چندمقاله که به کار من نیز نیاید می خوانم البته می خوانم تا ببینم چه نوشته است و دنبال این نیستم که حتما درست باشد بلکه خودم انتخاب میکنم در موضوعی که تحقیق میکنم تمام مقالات را از ریز و درشت.
من حتی اسم اشخاصی که در مقوله ای که در زمان خاصی روی موضوعی کار میکنند ذخیره میکنم و حتی با مطالعه در روش حرکت انها ، پیش بینی میکنم که در چند ماه بعد ، چه مقاله ای نشر خواهد داد و این شیوه ی حرفه ای هاست چه که حرفه ای کسی است که ابتدا بر تمام موجودیت علمی درباره ی مقوله ای که کار میکند خود را اگاه میکند سپس کار خود را با اطمینان پیش میبرد و حتی حرفه ای ها ، ساعاتی را به بررسی نظریاتی که اصلا معلوم است چرت و پرت است میپردازند چرا که گاهی بررسیی این مقالات چرت نیز باعث اگاهی میشود چنانکه خطا باعث درس عبرت میشود.
من اینجا نیامده ام که شما کتب مرا خریداری کنید چون میدانم این کتب فارسی نیستند و در ایران به سادگی نمیتوان ویزا کارت تهیه کرد تا خریداری نمود بلکه کتب من تماما توسط بزرگترین دانشمندان جهان در حال خریداری است چرا که انها کاملا میدانند موضوعاتی که من میگویم از لحاظ علمی یعنی چه و کجای علم را نشانه رفته است ، انها انقدر قوی هستند که وقتی که عنوان را میبینند تا ته کار را می خوانند.
اگر اینجا هستم و زیاد هم اصرار ندارم باشم دلیلش این است که ما همزبان هستیم و بواسطه ی همزبانی، دوستان عزیزی که حرفه ی نیستند با هموطن خود که مقابل تمام علم فیزیک غربی ایستاده است اشنا شوند.
تاپیک طولانی شد لذا ادامه در تاپیک دیگر

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

دقیقا غیر ممکن ترین چیز در فیزیک این است که کسی بگوید رابطه ی E_k=1/2mv^2 اشتباه است چرا که هر کسی که پای به فیزیک میگذارد گویا این رابطه ، اولین چیزی است که علم غرب به او تعلیم میدهد.
اما چرا این رابطه این همه مهم و اولیه در فیزیک است؟
دلیلش از لحاظ حرفه ای دو چیز است.
۱. قانون بقای انرژی در برخورد اجسام بزرگ و کوچک متحرک یا ساکن حال یا نسبیتی یا کلاسیک
۲. کامپتون افکت compton effect
اینها دلایل کلی هستند و ممکن است در پدیده های جزیی هم مواردی قابل ذکر باشد.

و قانون compton effect از قانون اول که در برخورد اجسام بزرگ حاصل شده است اهمیت بسیار بیشتری دارد چرا که در برخورد فوتون با یک الکترون ساکن، دیگر جای بحث و جدل نیست حال انکه در اجسام بزرگ میتوان اما و اگر اورد و نیروهای بین اتمی و غیره را وارد کار بررسی کرد.
به قولی ، قانون compton effect لخت ترین شکل فهم قانون بقای انرژی است!
در واقع برخورد دو جسم بزرگ مجموعه ای از بیلیونها ، برخورد ذره ای است و لذا کامپتون افکت را میتوان شاخص محک صحت قانون بقای انرژی دانست.
دوستان عزیز ایا در اینکه کامپتون افکت ، شاخص تشخیص قانون بقای انرژی است سوالی مطرح است؟

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

من اگر توضیح میدهم دلیلش این است که این کتاب یعنی
https://www.amazon.com/pythagorean-phys ... 1539024318
اصلا از اول تا اخر ان فرمول های ریاضی است و ۱۲۰ صفحه است چرا که تنها قسمتی کوچک از ان مربوط به انرژی جنبشی است و اکتشافات زیادی دارد مثلا این قضیه که اثبات میکند وجود انرژی در میدان های نیرو ، توهم غربی هاست و میدان ها فاقد انرژی هستند و اینکه فوتون ، حامل نیروی الکتریکی است مضحک است چرا که مثلا با قرار دادن یک کاغذ سیاه، بین دو جسم باردار ، فوتون دیگر نمیتواند عبور کند در حالی که نیروی الکتریکی عبور میکند و اگر میگویند حامل نیروی الکتریکی، فوتون مریی نیست خب بگویند کدام طیف الکترومغناطیسی است تا نشان بدهیم چنین نیست و بسیاری مسایل دیگر ، که طبل رسوایی فیزیک غربی را به صدا دراورده است.
لهذا من از ترکیب موضوعات بیزارم و بهتر میدانم که فعلا از انرژی جنبشی صحبت کنیم و اگر دوستان ایرانی مودبانه و علمی رفتار کنند من در همین هوپا، با علوم ساده و نه پیچیده، طومار علم غربی را به هم میپیچم.
اما مرد باشید و بلند بگویید که امد ان فیزیکی که از تقریب و تناقض مبرا است.
من از ترس تبه کاری اینها، پنج کتاب بینهایت زیبای خود را پنهان کرده ام و نشر نداده ام چرا که اینها را بسیار شیطان میبینم و صلاح در این میبینم که ارام حرکت کنم تا حقیقت بمرور جا بیفتد چنانکه میبینید من از پی دی اف های با اعلامیه absolute physics استفاده نکرده ام چرا که نمی خواهم مخالفت انها را ترغیب کنم.
اگر یک خطا در فیزیک مطلق کسی بیابد قطعا بدانید که من کتاب مربوطه را پاره میکنم و این را قسم یاد میکنم.

نمایه کاربر
user

سپاس: 13

پست توسط user »

فیزیک مطلق نوشته شده:من اینجا نیامده ام که شما کتب مرا خریداری کنید چون میدانم این کتب فارسی نیستند و در ایران به سادگی نمیتوان ویزا کارت تهیه کرد تا خریداری نمود بلکه کتب من تماما توسط بزرگترین دانشمندان جهان در حال خریداری است چرا که انها کاملا میدانند موضوعاتی که من میگویم از لحاظ علمی یعنی چه و کجای علم را نشانه رفته است ، انها انقدر قوی هستند که وقتی که عنوان را میبینند تا ته کار را می خوانند.
اگر اینجا هستم و زیاد هم اصرار ندارم باشم دلیلش این است که ما همزبان هستیم و بواسطه ی همزبانی، دوستان عزیزی که حرفه ی نیستند با هموطن خود که مقابل تمام علم فیزیک غربی ایستاده است اشنا شوند.

این از بزرگواری شماست که خودتان را با ما آشنا
کردید . این سایت تاکنون چند بزرگوار دیگر هم به
جامعه ی علمی دنیا معرفی کرده و با ظهور شما
برگ زرین دیگری به افتخارات این سایت اضافه شد.
مطمئن باشید شما هم به عنوان یکی از چهره های
ماندگار این سایت در اذهان کاربران و بلکه در قلب
تک تک کسانیکه دلشان برای ایران می تپد جای
گرفتید .بیش از این اگر ادامه بدهید به چهره ی
علمی تان خدشه وارد میشود و زیبنده نیست
کسی همچون شما خودش را درگیر بحث با این
و آن کند.

اکنون که با شما آشنا شدیم دیگر به هدفتان نائل آمدید
و ناراحت میشوم از اینکه بعد از رسیدن به هدفتان دیگر
دلیلی برای حضور شما نیست و باید با شما خداحافظی کنیم.

با آرزوی موفقیت و پیروزی جبهه حق بر باطل
خدا را به شمای بزرگ میسپارم smile072
...Who knows? Only Time

Grotesque

پست توسط Grotesque »

اگر چه این شیوه درستی برای بررسی نوشته های شما نیست, اما لااقل به ما غیرحرفه ای ها کمک میکند اینکه بدانیم شما کجا تحصیل کرده اید, هم اکنون در چه مرکزی مشغول پژوهش و مطالعه اید, حوزه تخصصی شما چیست و اینکه چه مدت به بررسی مطالبتان مشغول بوده اید؟ چرا برای اثبات مطالبی به این اندازه مهم روندی به این شکل در نظر گرفته اید و مثلا در کنفرانسی نتایج کار را اعلام نکرده اید؟

ضمنا, باید بگویم که بیشتر ما علم را متعلق به مرز خاصی نمیدانیم و غرب و شرق برایمان معنایی ندارند. این نوشته را با گزین گفته ای از فاینمن به پایان میبرم:

It doesn't matter how beautiful your theory is, it doesn't matter how smart you are. If it doesn't agree with experiment, it's wrong.

نمایه کاربر
MENERVA

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

لابه لای حرفاتون می دیدم چندین بار تاکید کردین که دیگران حرفه ای رفتار کنن, ولی شیوه معرفی کتاب شما اصلن حرفه ای نیست. شما می تونین کتابتون رو معرفی کنین و یه درآمدی بر اون بنویسین. ولی عباراتی مثل "من طومار علم غربی را درهم می پیچم" و "طبل رسوایی فیزیک غرب را می زنم" اصرار کردن به این مطالب به جای پرداختن به روش اثبات و ریاضیاتتون, اصلن حرفه ای نیست.

یه رفتار فوق غیرحرفه ای دیگه ناسیونالیزه کردن علم فیزیک و محدود کردنش به غرب, شرق و ایران و انیرانه. متهم کردن علوم به واسطه غربی بودنش و تاکید روی "غربی بودن" یک علم یه رفتار مذموم و غیرحرفه ایه. درست و غلط بودن یه علم هیچ ربطی به مرز و بومش نداره.

یه نکته دیگه تبلیغات بیش از حد و خیلی نامتعارفه کتابتونه. تبلیغات از یه حدی که خارج بشه کتاب رو از حالت ساینتیفیک به یه کالای تجاری تقلیل می ده. باعث می شه ما فکر کنیم هدف دیگه ای رو توی ذهنتون دارین و دنبال یه گفتگوی سالم علمی نیستین.
~~~

اینا رو به عنوان "نقد" در نظر نگیرین. چون خودم رو در این جایگاه نمی بینم که بخوام یه نویسنده متخصص فیزیک رو نقد کنم. در حدی هم نیستم که درباره اعتبار علمی کتابتون کامنت بدم. فقط این نکته رو می خوام بگم که اگه کتابتون طبق استاندارهای کتاب علمی یه کتاب معتبر باشه, روش معرفی شما به عنوان یه نویسنده معتبر هم باید حرفه ای باشه. حتی این غیرحرفه ای بودن ممکنه روی ادبیات کتابتون هم تاثیرگذار بوده باشه و از اعتبارش کم کنه.
آخرین ویرایش توسط MENERVA جمعه ۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۲:۱۷, ویرایش شده کلا 4 بار

نمایه کاربر
The Morrígan

سپاس: 182

پست توسط The Morrígan »

فیزیک مطلق نوشته شده:خیلی ممنون از دوستان عزیز ببخشید من کمی دیر پاسخ داده ام.
درباره ی مطلب اول که مقداری موضوع از این کتاب قرار دهم این حرفی منطقی است اما درباره ی مطلب دوم که شما پول و وقت ندارید این به خود شما ربط دارد و زمینه ی تحقیقی شما چرا که در سطح حرفه ای، هر کسی مقولاتی را دنبال میکند و به این جهت از تمامی انتشارات مربوط به ان مقولات خود را نسبتا اگاه میکند تا بی خبر نباشد که نتیجه اش عدم موفقیت است.
فکر میکنید من نوعی روزانه چندمقاله که به کار من نیز نیاید می خوانم البته می خوانم تا ببینم چه نوشته است و دنبال این نیستم که حتما درست باشد بلکه خودم انتخاب میکنم در موضوعی که تحقیق میکنم تمام مقالات را از ریز و درشت.
من حتی اسم اشخاصی که در مقوله ای که در زمان خاصی روی موضوعی کار میکنند ذخیره میکنم و حتی با مطالعه در روش حرکت انها ، پیش بینی میکنم که در چند ماه بعد ، چه مقاله ای نشر خواهد داد و این شیوه ی حرفه ای هاست چه که حرفه ای کسی است که ابتدا بر تمام موجودیت علمی درباره ی مقوله ای که کار میکند خود را اگاه میکند سپس کار خود را با اطمینان پیش میبرد و حتی حرفه ای ها ، ساعاتی را به بررسی نظریاتی که اصلا معلوم است چرت و پرت است میپردازند چرا که گاهی بررسیی این مقالات چرت نیز باعث اگاهی میشود چنانکه خطا باعث درس عبرت میشود.
من اینجا نیامده ام که شما کتب مرا خریداری کنید چون میدانم این کتب فارسی نیستند و در ایران به سادگی نمیتوان ویزا کارت تهیه کرد تا خریداری نمود بلکه کتب من تماما توسط بزرگترین دانشمندان جهان در حال خریداری است چرا که انها کاملا میدانند موضوعاتی که من میگویم از لحاظ علمی یعنی چه و کجای علم را نشانه رفته است ، انها انقدر قوی هستند که وقتی که عنوان را میبینند تا ته کار را می خوانند.
تاپیک طولانی شد لذا ادامه در تاپیک دیگر

ببینید، اون دسته از افرادی که تو فیزیک تخصص دارن و سواد علمیشون در حدی هست که دارای صلاحیت برای فهم نظریه های شما و داوری درباره ی اون ها باشن، مثل خود شما کتب و مقالات تازه ای که منتشر میشه روُ دنبال و مطالعه می کنن، و لزومی نداره شما کتابتون رو اینجا معرفی کنید. به علاوه، راستش من شخصاً هیچ کدوم از این افراد متخصص روُ نمی شناسم که به عنوان عضو فعال هوپا مرتب به اینجا سر بزنه. البته منظورم این نیست که هیچ کس تو این سایت چیزی سرش نمیشه، دارم درباره ی افرادی حرف می زنم که لولشون در حد لول شماست. مثلاً من که سوادم در حد کارشناسیه، وقتی احتمال میدم کمتر از پنجاه درصد کتاب شما روُ می تونم بفهمم، خوندن کتاب شما کار کاملاً بیهوده ای برای من محسوب میشه، در نتیجه میرم درس خوندموُ می خونم؛ مطالعه و نقد کتاب شما به عهده ی اساتید بنده است نه خود من. قصدم اینه که به نظر من این سایت محل مناسبی برای معرفی کتاب هاتون نیست.

اما درباره ی اون جملَتون که بُلد کردم، همون طور که گفتم خوندن کتاب شما برای من که حرفه ای نیستم کار بیهوده ایه. با این وجود میشه بفرمایین چجوری می تونم با شما آشنا بشم؟

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

فیزیک مطلق نوشته شده:من اگر توضیح میدهم دلیلش این است که این کتاب یعنی
https://www.amazon.com/pythagorean-phys ... 1539024318
اصلا از اول تا اخر ان فرمول های ریاضی است و ۱۲۰ صفحه است چرا که تنها قسمتی کوچک از ان مربوط به انرژی جنبشی است و اکتشافات زیادی دارد مثلا این قضیه که اثبات میکند وجود انرژی در میدان های نیرو ، توهم غربی هاست و میدان ها فاقد انرژی هستند و اینکه فوتون ، حامل نیروی الکتریکی است مضحک است چرا که مثلا با قرار دادن یک کاغذ سیاه، بین دو جسم باردار ، فوتون دیگر نمیتواند عبور کند در حالی که نیروی الکتریکی عبور میکند و اگر میگویند حامل نیروی الکتریکی، فوتون مریی نیست خب بگویند کدام طیف الکترومغناطیسی است تا نشان بدهیم چنین نیست و بسیاری مسایل دیگر ، که طبل رسوایی فیزیک غربی را به صدا دراورده است.
لهذا من از ترکیب موضوعات بیزارم و بهتر میدانم که فعلا از انرژی جنبشی صحبت کنیم و اگر دوستان ایرانی مودبانه و علمی رفتار کنند من در همین هوپا، با علوم ساده و نه پیچیده، طومار علم غربی را به هم میپیچم.
اما مرد باشید و بلند بگویید که امد ان فیزیکی که از تقریب و تناقض مبرا است.
من از ترس تبه کاری اینها، پنج کتاب بینهایت زیبای خود را پنهان کرده ام و نشر نداده ام چرا که اینها را بسیار شیطان میبینم و صلاح در این میبینم که ارام حرکت کنم تا حقیقت بمرور جا بیفتد چنانکه میبینید من از پی دی اف های با اعلامیه absolute physics استفاده نکرده ام چرا که نمی خواهم مخالفت انها را ترغیب کنم.
اگر یک خطا در فیزیک مطلق کسی بیابد قطعا بدانید که من کتاب مربوطه را پاره میکنم و این را قسم یاد میکنم.

محسن عزیز، من با مطالعه‌ی این پست شما حس کردم که شما با پایه‌های اولیه فیزیک در سطح دبیرستان ناآشنا هستید و احتمالا تمام این نوشته‌ها و پست‌ها هم سوبرداشت‌های شخصی شما از موضوعات غیرعلمی‌ هست. دو پیشنهاد برای شما دارم. اول اینکه فیزیک رو از ابتدا و با مطالعه‌ی کتاب‌های سال‌های دبیرستان در رشته‌ی ریاضی‌فیزیک شروع کنید. قدم به قدم. عجله نکنید. بعد از اینکه مطمئن شدید که فیزیک در سطح مبتدی رو عمیقا یاد گرفتید، فیزیک پایه کلاسیک دانشگاهی رو با مطالعه‌ی فیزیک‌های هالیدی و بعد از آن، الکترومغناطیس و مکانیک تحلیلی و ... ادامه بدید.

پیشنهاد دوم هم این هست که حتما حتما قبل از اظهارنظر در حوزه‌ی علم، چند کتاب با موضوع «فلسفه‌ی علم» و «روش علمی» رو مطالعه کنید. کاملا مشخص است که شما درکی از مفهوم صحیح علم و روش کار اون ندارید. برای همین دچار سوءبرداشت شدید و به یک زبان شبه‌علمی، نظرهای شخصی و اشتباه خودتون رو در قالب علم بیان می‌کنید. اینکه این کار به شکل خیلی «شیک» و در قالب درج یک دستنوشته‌ی PDF در سایت آمازون انجام بشه، کمکی به شما نمیکنه و صرفا ممکنه چند مبتدی رو برای چند روز دچار شک کنید. ولی نهایتا چیزی عاید شما نمیشه.

باور کنید اگر به این دو پیشنهاد من عمل کنید، متضرر نمیشید. به عنوان فردی که ۲۰ سال فیزیک خونده و در حوزه‌ی ترویج دانش فعالیت کرده، به من اعتماد کنید و این راه و روش صحیح رو در پیش بگیرید. پیروز و موفق باشید. smile072
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

شما فقط موجب خنده ی من هستید خدا شفا دهد!

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

من نصیحت user را قبول میکنم و از مدیران هوپا تقاضا میکنم همه ی تاپیک های مرا حذف کنند اینجا در شان من نیست!

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

جناب monoke hime من ۱۵ سال است که هوپا رامیشناسم و وقتی بچه بودم هم چیزی در اینجا قرار ندادم حالا فکر میکنی بعد از ۱۵ سال چرا امدم من میدانستم اینجا چه خبر است گفتم تعدادی جوان مثل شما با من اشنایی یابد تا بعد از چند سال که کتب من به فارسی ترجمه شد و شماها بیشتر پی به درستی ان بردید راه فیزیک جدید را دربرگیرید.
این از خضوع و فروتنی من است که اینجا امدم چرا که برای من یک کودک ۱۰ ساله که علاقه به فیزیک دارد با دانشمندان بزرگ سن یکی است.
من تنها برای فیزیک نیامده ام بلکه هدف من در اصل تاسیس جامعه نوین علمی جهانی است که یک پارلمان علمی جهانی ، کار بررسی تحقیقات علمی را انجام میدهد و من قوانین این پارلمان جهانی را در کتاب زیر قرار داده ام.
International scientific parliament

لطفا فیزیک مطلق را با نظریات دیگر یکی نکنید این فیزیک را کسی نتواند زیر سوال ببرد حال انکه نظریات دیگر ، هزاران هزار تناقض دارند البته منظورم نظریات غیر معروف جهانی است که خیال پردازی های شخصی است.
من در حال بستن قرارداد های نشریاتی با شرکت های علمی بزرگ هستم مرا چه نیازی به تبلیغ در هوپا.
لطفا تمام تاپیک های مرا حذف کنید بسیار مشتاق نیستم اینجا باشم.
سعدی گل است و خار است در چشم دشمنان!

ارسال پست