پایان نسبیت اینشتین با حل دقیق معادلات خود او ( فیزیک مطلق)

مدیران انجمن: parse, javad123javad

mirkoohi

نام: Javad gholinasab mirkoohi

سپاس: 4

Re: پایان نسبیت اینشتین با حل دقیق معادلات خود او ( فیزیک مطلق)

پست توسط mirkoohi »

من هم موافقم که نسبیت عام مشکل داره چون که با نگاه به نسبیت خاص میبینیم که سرعت و جرم هم ارز هستند اما در نسبیت عام تناقض وجود داره اگر برداشت ما از گرانش نسبیت عام سقوط در خمیدگی باشد آنگاه نسبیت عام و خاص باهم تناقض خاهند داشت . چراکه در نسبیت خاص سرعت هم باعث گرانش میگردد و همان حس به عقب رفتن در صندلی را تداعی میکند ، در حالی که سرعت هیچ حس سقوطی به جسم وارد نمیکند بنابراین بسیار واضح است ، آنچه که باعث گرانش میشود سقوط در خمیدگی فضا نیست بلکه فشاری است که چگالی فضا بر جسم وارد میکند . من نمیدانم چرا تنسور تکانه انرژی برابر صفره در حالیکه فضا مملو از انرژیه . چیزی که در نسبیت خاص بهش رسیدیم

Batlamuoos

سپاس: 2

Re: پایان نسبیت اینشتین با حل دقیق معادلات خود او ( فیزیک مطلق)

پست توسط Batlamuoos »

mirkoohi نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۳ - ۱۵:۵۰
من هم موافقم که نسبیت عام مشکل داره چون که با نگاه به نسبیت خاص میبینیم که سرعت و جرم هم ارز هستند اما در نسبیت عام تناقض وجود داره اگر برداشت ما از گرانش نسبیت عام سقوط در خمیدگی باشد آنگاه نسبیت عام و خاص باهم تناقض خاهند داشت . چراکه در نسبیت خاص سرعت هم باعث گرانش میگردد و همان حس به عقب رفتن در صندلی را تداعی میکند ، در حالی که سرعت هیچ حس سقوطی به جسم وارد نمیکند بنابراین بسیار واضح است ، آنچه که باعث گرانش میشود سقوط در خمیدگی فضا نیست بلکه فشاری است که چگالی فضا بر جسم وارد میکند . من نمیدانم چرا تنسور تکانه انرژی برابر صفره در حالیکه فضا مملو از انرژیه . چیزی که در نسبیت خاص بهش رسیدیم
آخه مگه مجبوري ... ... تانسور چه ميفهمي چيه خميدگي فضا چه ميفهمي چيه ...

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

محل اقامت: تهران

سپاس: 787

تماس:

Re: پایان نسبیت اینشتین با حل دقیق معادلات خود او ( فیزیک مط

پست توسط You-See »

absolute physics نوشته شده:
شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۱
غرور بی جا ناشنوایی می اورد و ناشنوایی کج فهمی و کج فهمی عمری را به هدر می دهد.
smile202 smile202 smile202
کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

ارسال پست