ایده ابتکاری

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
Mehdi 1386

نام: مهدی

سپاس: 1

ایده ابتکاری

پست توسط Mehdi 1386 »

سلام من علاقه شدیدی دارم به فیزیک و نمیدونم روی چه چیزی تحقیق کنم و گیج شدم و دنبال ایده ابتکاری میگردم من از شما کمک میخواستم چون بهتون اعتماد دارم ممنون در زمن من ۱۵ ساله ام

Paradoxy

سپاس: 1012

Re: ایده ابتکاری

پست توسط Paradoxy »

چه چیزی بهتر از همین پیدا کردن ایده؟ پیشنهاد میکنم سمت و سویی بچرخید که حال میکنید، نه سمت و سویی که فکر میکنید چیز توپی ازش در میاد.

Mehdi 1386

پست توسط Mehdi 1386 »

من میخوام روی چیزی کار کنم بنام گراویتیون من میخوام نسبیت عام و فیزیک کوانتم را تطبیق بدم این خوبه یا یک سیاه چاله

Mehdi 1386

پست توسط Mehdi 1386 »

من سخت درگیر این کار ها هستم که محاسبه کنم فیزیک یاد بگیرم و غیره و قرمان های فیزیکم اروین شروندیگره و مثلا هایزنبرگ نیلز بور و انیشتین و نیوتن و فارادی و ماخ

Mehdi 1386

پست توسط Mehdi 1386 »

من از شما نظر میخوام چون یکی از افرادی هستین که توی فیزیک سر رشته دارین ومن رو درک میکنین چون هیچ کسی من را درک نمیکند در مدرسه و به من کمک نمیکند بخاطر همین تو این سایت اومدن چون افرادی هستن که من رو درک میکنن مثل شما و افراد دیگر من چون به فیزیک علاقه دارم که این فیزیک جواب سوالات من رو میده چون من از اون ادما هستم که جواب سوالاتشون رو نگیرن خوابشون نمیگیره

Paradoxy

سپاس: 1012

پست توسط Paradoxy »

Mehdi 1386 نوشته شده:
چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۱۶:۰۳
من میخوام روی چیزی کار کنم بنام گراویتیون من میخوام نسبیت عام و فیزیک کوانتم را تطبیق بدم این خوبه یا یک سیاه چاله
سنگینه خب. من پیشنهاد میکنم چیزای ساده تری رو دنبال کنید علی الحساب، ولی از علایقتونم دور نمونید. چرا این رو میگم؟ خب ببینید اینا که میرن جشنواره خوارزمی، یا ثبت اختراع دارن که از آسمون نیومدن. از همین سن شروع کردن به طراحی چیزای ساده و عملی. حالا هم از نظر مالی، و هم از نظر علمی با این کار تونستن پیشرفت کنند تا حدی.
با این حال اگر دوست ندارید، خب منم از سن شما شروع کردم به نسبیت خاص خوندن و هرکسیم که میگه نمیشه، غلط کرده. فعلا ایده ندید. بشینید نسبیت خاص رو فول بشید. این خودش زمان میبره. بعد بخواید نسبیت عام رو که بخونید، میبینید کلی چیز هست که نمیدونید و عقبید. کم کم باید جای خالی اونارو هم پر کنید. در نهایت وقتی به تسلط نسبی توی هر دو زمینه رسیدید ناخودآگاه میتونید ایده بدید. منتهی در کنار این خوندن ها انگلیسی بخونید. انگلیسی بخونید و انگلیسی بخونید.

مهدی @@@@@@@

نام: مهدی اسدیان

محل اقامت: ساری

تماس:

پست توسط مهدی @@@@@@@ »

من همه ی این ها رو خوندم و من واسه ی یک مسابقه شرکت کردم و من فیزیک محاسباتی یا تعوری کار کردم وقتی من گقتم اعداد کوانتمی خود اون افرادی برای راستی ازمایی اومده بودن هنگ کردن من علاقه خیلی شدیدی به فیزیک دارم و اخترفیزیک هم همینطور من خیلی کار ها کردم و مطالب رو یاد گرفتم و هنوز کامل نشده و من هر روز دارم کتاب و مطالب فیزیک میخونم من میخواستم کتاب اصول ریاضی فلسفه طبیعی رو بگیرم مامانم نمیزاره میکه بدرد سنت نمیخوره من حالیم نشد و با پول خودم خردیم و الان دارم ازش لذت میبرم و جواب سوالاتم رو میگیرم ممنون که پیام های من توجه میکنی خیلی ممنون

مهدی @@@@@@@

تماس:

پست توسط مهدی @@@@@@@ »

من اینگلیسی هم خوندم و بلدم نه کامل و بچه های مدرسه به من میگن خرخون چون من تنها کسی هستم که به فیزیک اهمیت میده تو خانواده من همه عشق پزشکی هستن من تنها کسی هستم که به فیزیک علاقه مندم

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

محل اقامت: krj_teh

سپاس: 4151

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

مهدی @@@@@@@ نوشته شده:
چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۲۳:۱۶
من همه ی این ها رو خوندم و من واسه ی یک مسابقه شرکت کردم و من فیزیک محاسباتی یا تعوری کار کردم وقتی من گقتم اعداد کوانتمی خود اون افرادی برای راستی ازمایی اومده بودن هنگ کردن من علاقه خیلی شدیدی به فیزیک دارم و اخترفیزیک هم همینطور من خیلی کار ها کردم و مطالب رو یاد گرفتم و هنوز کامل نشده و من هر روز دارم کتاب و مطالب فیزیک میخونم من میخواستم کتاب اصول ریاضی فلسفه طبیعی رو بگیرم مامانم نمیزاره میکه بدرد سنت نمیخوره من حالیم نشد و با پول خودم خردیم و الان دارم ازش لذت میبرم و جواب سوالاتم رو میگیرم ممنون که پیام های من توجه میکنی خیلی ممنون
کاربر محترم لطفاْ از یک نام کاربری برای فعالیت در انجمن استفاده کنید

آنکه رفت، به حُرمت آنچه با خود برد حقِ بازگشت ندارد

I’m so lonely, broken angel
I’m so lonely, listen to my heart
One n’ only, broken angel
Come n’ save me, before I fall apart

مهدی @@@@@@@

تماس:

پست توسط مهدی @@@@@@@ »

یعنی چی ببخشید

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

محل اقامت: krj_teh

سپاس: 4151

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

مهدی @@@@@@@ نوشته شده:
چهارشنبه ۱۳۹۹/۲/۳۱ - ۲۳:۲۵
یعنی چی ببخشید
شما هم زمان از دو نام کاربری یعنی هم از نام کاربری (( مهدی @@@@@@@ )) و هم از نام کاربری (( Mehdi 1386 )) استفاده میکنید، فقط از یک کدوم از این نام کاربری‌ها استفاده کنید

آنکه رفت، به حُرمت آنچه با خود برد حقِ بازگشت ندارد

I’m so lonely, broken angel
I’m so lonely, listen to my heart
One n’ only, broken angel
Come n’ save me, before I fall apart

مهدی @@@@@@@

تماس:

پست توسط مهدی @@@@@@@ »

ببخشید حتما درستش میکنم