تله کینزی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

قوانین انجمن
مسئولیت مطالبی که در تالار نوشته میشود به عهده نویسنده است و مدیریت سایت هوپا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
مطالب نوشته شده در سایت به معنی رد یا تایید آنها از سوی مدیریت سایت هوپا نمی باشد.
مدیریت سایت هوپا حق دارد هر گونه تاپیک مغایر با قوانین را بدون اطلاع به نویسنده مطلب حذف یا ویرایش کند.
هر گونه بی احترامی به سایر کاربران در سایت ممنوع میباشد و با شخص مربوطه برخورد خواهد شد.
از به انحراف کشیدن تاپیک ها و مطرح کردن مطالبی که موجب به انحراف رفتن تاپیک میشود شدیدا خود داری کنید.
این قوانین توسط مدیریت سایت هوپا قابل تغییر است و با توجه به شرایط حاکم بر سایت ممکن است تغییر کند.
ارسال پست
Alvin3

نام: Alvin

سپاس: 1

تله کینزی

پست توسط Alvin3 »

سلام دوستان گلم ... بچه ها از نظر علمی میشه آیا تله کینزی کرد یا به عبارتی دیگه با ذهن اجسام را تکان داد ... ممنونم :?

نمایه کاربر
rohamjpl

نام: roham hesami

محل اقامت: Tehran -Qeytariyeh, Ketabi Street, 8 meters from Saba

سپاس: 167

تماس:

Re: تله کینزی

پست توسط rohamjpl »

کینزیز یا کینزی ها به کنترل یا تغییر یک وضعیت (خارج از بدن ) با استفاده از قدرت ذهن می گویند که انواع مختلفی دارد سایونیکز چیست؟
به تمریناتی میگویند که برای رسیدن به توانایی های ذهنی انجام میشود و کسانی که این تمرینات را انجام میدهند سایون مینامند. و به کسانی که یه نوع کینزی را تمرین میکنند از اسم آن کینزی “زی” را حذف و”تیک”را اضافه میکنند؛ برای مثال کسی که تله کینزی را تمرین میکند، “تله کینتیک “مینامند.من شخصا قبول ندارم ایده های تلكینزیس چندین قانون فیزیكی تثبیت شده را نقض می كند ، از جمله قانون مربع معكوس ، قانون دوم ترمودینامیك و حفظ شتاب .
البته شاید که یک نیروی پنجم ناشناخته که باعث ایجاد کینزی می شود ، باید انرژی زیادی منتقل کند. انرژی باید بر نیروهای الکترومغناطیسی غلبه کنداتصال اتم ها به هم ، زیرا اتم ها باید بیشتر از نیروهای الکتریکی به نیروی پنجم پاسخ دهند. بنابراین چنین نیروی اضافی بین اتم ها باید همیشه وجود داشته باشد ،تا حال مشاهده یا اندازه گیری نشده و تاثیری ندیدیم
خوب البته در حال حاضر شما از یک رایانه استفاده می کنید یکارتباط میدم بین کینزی و برهم نهی ، که در واقع یک مجموعه کامل از قطعات الکترونیکی به نام ترانزیستور است. هر یک از آن ترانزیستورها کار نمی کنند مگر اینکه الکترونها در یکجا در چندین مکان وجود داشته باشند ، یک پدیده عجیب و غریب به نام Quantum Superposition.بنابراین Quantum Superposition چه ارتباطی با تلكینزیس یا ذهن بر ماده دارد؟
خوب ، ذراتی مانند الکترون همیشه در یک مکان خاص زندگی نمی کنند ، اما در نوعی لکه از بسیاری از مکان ها ، بسیار نزدیک به یکدیگر ، بعضی بسیار دور است. روش دیگر برای قرار دادن آن این است که برخی از بسته های ریز ماده کمی در همه جا وجود دارد ، اما دقیقاً در هیچ کجا .این بدان معناست که بسیاری از الکترونهای اتاق که شما در حال حاضر در آن نشسته اید - مانند آنهایی که در رایانه شما هستند - در رایانه و درون مغز شما وجود دارند.
و هر بار که فکر می کنید درون مغز شما چه اتفاقی می افتد؟ جریان های الکتریکی جریان دارند و میدان های الکترومغناطیسی ایجاد می شوند که بر الکترون ها تأثیر می گذارند ، از جمله آنهایی که فضاهای داخل و خارج سر شما را اشغال می کنند.حالا وقتی شما یک الکترون را با یک میدان الکتریکی فشار می دهید یا می کشید ، مانند یک الکترون در الکتریسیته ساکن که روی خز جمع می شود ، الکترون کمی حرکت می کند. وقتی این اتفاق برای یک الکترون رخ دهد که همزمان فضاهای زیادی را اشغال می کند ، آن چیزی را تجربه می کند که فیزیکدانان آن را فروپاشی می نامند .
سقوط به نوعی شبیه همان اتفاقی است که وقتی یک چوپان در پایان روز ، با یک تفاوت جزئی ، در گوسفندهای پراکنده خود جمع می شود ، اتفاق می افتد. اگر گوسفندان مختلف در گله مانند بسیاری از حالت های کوانتومی یک الکترون بودند ، چوپان مجبور نبود سگ گوسفندان خود را برای تحکیم حیوانات به بیرون بفرستد. او فقط به نزدیکترین گوسفند ضربه می زد ، سپس بلافاصله - و منظور من از سرعت نور سریعتر است - همه گوسفندها به جز یکی ناپدید می شوند ، و فقط یکی را برای هدایت به داخل محفظه گوسفندان برای شب باقی می گذارد.
"شیر" چوپان تشبیهی است برای کاری که با بسیاری از حالتهای الکترون هنگام تولید میدان الکتریکی با افکار خود انجام می دهید: باعث می شوید چندین تجسم همزمان آن ذره "فرو ریخته" و یک مکان خاص را اشغال کند.
و این "مکان" می تواند در داخل مغز شما باشد ، جایی در اتاقی که در آن نشسته اید یا 14 میلیارد سال نوری در آن سوی جهان است.
.ما برهم نهی را در جهان ماکرو نمی توانیم حس کنیم، چرا که اشیای ماکرو به طور مداوم با محیط اطرافشان به عنوان مشاهده کننده برهمکنش می کنند، بنابراین در هر لحظه فروریزش تابع موج رخ می دهد. برهم نهی کوانتومی یک اصل بنیادی مکانیک کوانتوم است که چارچوب معینیت فیزیک کلاسیکی را در هم می شکند. در مکانیک کوانتوم، آینده را فقط از طریق احتمال ها می توان پیش بینی کرد و برخلاف مکانیک کلاسیکی، شرایط یکسان، اغلب منجر به نتایج کاملاً متفاوتی می شود. شاید با خودتان فکر کنید مفهوم احتمال در جهان ماکرو هم وجود دارد. اما ناچارم شما را ناامید کنم چرا که کاملاً اشتباه فکر می کنید! هر پدیده ی به نظر تصادفی در جهان ماکرو، مثلاً پرتاب یک تاس، کاملاً معلوم و معین است. در واقع پدیده هایی که ما آنها را تصادفی می نامیم، تنها به دلیل دانش ناکافی ما از سیستم آنها، تصادفی به نظر می رسند. در مورد پرتاب تاس روی یک سطح، عدم اطلاع ما از ارتفاع تاس روی سطح، سرعت چرخش تاس، جرم تاس، زبری سطح و عوامل دیگر باعث می شود تا ما آن را یک عمل کاملاً تصادفی فرض کنیم! با جمع بندی مطالب بالا به این نتیجه میرسیم که در مکانیک کوانتوم، به جای سوال “ذره کجا قرار دارد؟” باید این سوال را بپرسیم: “احتمال یافتن یک ذره در یک مکان معین چیست؟”
تصویر

نمایه کاربر
ماشین زمان

سپاس: 6

پست توسط ماشین زمان »

smile145 راستش من اولش بار نمی کردم و فکر می کردم یه چیز خرافاتیه اما وقتی یه مدت مدیتیشن کار کردم، تونستم چاکرای درستامو باز کنم! راستی، می شه از لحاظ علمی توضیح داد که چاکرا واقعاً چیه؟ علم فیزیک اونو تأید می کنه؟
smile028 برای تمام زمان های آینده فقط می گم «بزودی»!

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

محل اقامت: تهران

سپاس: 790

تماس:

پست توسط You-See »

چاکرا فقط یه نیروی ذهنی برای تسلط بر بدنه و هیچ نمود بیرونی ای نداره
نمی شه با ذهن خالی و بدون استفاده از هیچ دستگاهی، چیزی رو جابجا کرد
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

ارسال پست