چگونه میدان سرعت را به میدان فشار برای بدست آوردن سطح صدا تبدیل کنیم؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

سپاس: 5492

تماس:

چگونه میدان سرعت را به میدان فشار برای بدست آوردن سطح صدا تبدیل کنیم؟

پست توسط rohamavation »

چگونه میدان سرعت را به میدان فشار برای بدست آوردن سطح صدا تبدیل کنیم؟من در حال مطالعه نویز اختلاط جت هستم و یک میدان سرعت به من داده می شود که Vx، Vy، Vz در مختصات دکارتی دارد. می خواستم بدانم آیا روشی وجود دارد که بتوانم اطلاعات مربوط به سطح صدای تولید شده از میدان فشار را پیدا کنم؟از آنجایی که جریان در نظر گرفته شده نشان دهنده اختلاط جت است، به احتمال زیاد آشفته است. برای سادگی، تراکم ناپذیری جریان را در لحظه فرض کنیم. بنابراین، معادله برنولی را نمی توان مستقیماً برای محاسبه میدان فشار با توجه به میدان سرعت استفاده کرد. برای به دست آوردن میدان فشار، معادله ناویر استوکس یا معادله فشار پواسون باید با اعمال شرایط مرزی مناسب حل شود.مشخصات میدان سرعت می‌تواند به تعریف رژیم‌های جریان کمک کند که می‌تواند سرنخ‌هایی از فیزیک زیربنایی بدهد، اما فیزیک مربوطه تا حد زیادی به بزرگی‌های سرعت بستگی دارد. رویکردهای مختلفی برای تولید صدا وجود دارد که وابسته به رژیم‌های جریان هستند و تمرکز بر روی هر یک از رژیم‌های جریان حاکم غیرممکن است، مانند آرام، آشفته، تراکم‌ناپذیر، تراکم‌پذیر، زیر صوت، مافوق صوت و غیره. اگر می خواهید اطلاعات مفیدی از ما داشته باشید، باید سوال خود را اصلاح کنید و به خصوص، علاوه بر مقادیر واقعی بزرگی میدان سرعت، شرایط جریان را نیز ارائه دهیددر آیروآکوستیک، قانون توان هشتم لایت‌هیل بیان می‌کند که قدرت صدای ایجاد شده توسط یک حرکت آشفته، دور از تلاطم، متناسب با توان هشتم سرعت آشفته مشخصه است${\displaystyle W=K{\frac {\rho _{o}}{c_{o}^{5}}}L^{2}U^{8},}$
Hesami, sixth
semester of aerospace engineering
smile072 smile072 رهام حسامی ترم ششم مهندسی هوافضاتصویر
smile260 smile016 :?:
تصویر

ارسال پست