شما چي كشف كردين؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

Patriot.Iran

شما چي كشف كردين؟

پست توسط Patriot.Iran »

سلام بچه ها:اومدم ازتون دعوت كنم اگه احساس ميكنيذ به نكته جديدي تو علم رسيدين -هرچقدر هم كه عجيب و باور نكردني .ولي اگه فقط يه دليل پيش پا افتاده داره اونو اينجا بذاريد.اينكار چدتا مزيت داره
1-با نظرات همديگه آشنا ميشيم
2-اگه كسي دنبال مطلبي براي تحقيق ميگرده ميتونه به اينجا سر بزنه
3ممكنه همين كشف ساده و به ظاهر مسخره در آينذه تبديل به يكي از اركان علم بشري بشه.

معين

سپاس: 4

تماس:

پست توسط معين »

شتاب گرانش = (عدد پي) به نماي 2
.

نمایه کاربر
Natanaeel

تماس:

Re: شما چي كشف كردين؟

پست توسط Natanaeel »

Patriot.Iran نوشته شده:سلام بچه ها:اومدم ازتون دعوت كنم اگه احساس ميكنيذ به نكته جديدي تو علم رسيدين -هرچقدر هم كه عجيب و باور نكردني .ولي اگه فقط يه دليل پيش پا افتاده داره اونو اينجا بذاريد.اينكار چدتا مزيت داره
1-با نظرات همديگه آشنا ميشيم
2-اگه كسي دنبال مطلبي براي تحقيق ميگرده ميتونه به اينجا سر بزنه
3ممكنه همين كشف ساده و به ظاهر مسخره در آينذه تبديل به يكي از اركان علم بشري بشه.
اين كار علاوه بر مزيت ها يي كه بالا بهش اشاره كرديد ضررهايي داره كه به مزيتهاش مي چربن.
1- احتمال دزدي افكار خيلي زياده و ممكنه اين كشف ساده آدمهاي سودجو رو به سودجويي برسونه و مكتشف بيچاره بي نصيب بمونه
2- كسي كه دنباله مطلب براي تحقيق مي گرده بيشتر دنباله جوابه نه نظريه ي اثبات نشده
3- بلايي كه سر بنده اومد سر مكتشفان ديگه هم مي آد. يعني وقتي مي رن ايده اي رو كه از ذهن خودشون تراوش كرده رو ثبت كنن مي بينن يكي زرنگي كرده و از كم تجربگي اونا به نفع خودش استفاده كرده و بازده ي فكري مكتشف رو به نفع خودش به ثبت رسونده (حالا ثابت كردن موضوع با كرام الكاتبينه)
4- براي مبدل ساختن يك كشف به يك ركن علمي بايد اصل مبادله اطلاعاتي رو با افراد امين و مطلع رعايت كرد. اگر من در مورد ساخته ي ذهن خودم دو به شك باشم وضعيت شما هم بهتر از من نيست. پس بهتره به جاي چنگ زدن به دامن همديگه با افراد متخصص ايده هامون رو مطرح كنيم.
5- من به شخصه افراد حقيقي پشتUser Names رو نمي شناسم و نمي دونم چه كسايي از ايده ي من ايده مي گيرن...
در هر صورت به دوستان پيشنهاد مي كنم يه همچين كاري رو ابداٌ نكنن. شايد براي ديگران مملو از سود باشه ولي براي شما خالي از ضرر نيست.
يادتون باشه اينجا يه عده آدم هستن كه از آب كره مي گيرن؛ از سنگ شير مي چكونن؛ از هوا ماهي مي گيرنو...
در هر حال مواظب باشيد به بيت زير نرسيد! :arrow:
--------------------------------------------------
در اين دنيا كه مردانش عصا از كور مي دزدند
من خوش بــاور نادان محبـت جسـتـجـو كردم
اي كاش عظمت در نگاه تو باشد؛ نه در چيزي كه به آن مي نگري...

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

عظيمي نوشته شده:شتاب گرانش = (عدد پي) به نماي 2
با اينكه معتقدم كاملا اتفاقي است ولي خيلي خيلي جالب بود. بخصوص كه با تقريب خيلي خوبي شتاب محاسبه ميشه.

حتما شما هم با من هم عقيده ايد كه چرا اين قضيه رو اتفاقي ميدونم. يكاهاي متر و ثانيه كاملا قراردادي گذاشته شدن ولي پي ثابت هست و با هر قراردادي تغيير نميكنه.

π² ≈ 9.869
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
اميرخان

سپاس: 6

پست توسط اميرخان »

حتما بايد فرمولي باشه؟
اگه ميگيد نه تا منم نظريم رو اينجا بذارم.

Patriot.Iran

پست توسط Patriot.Iran »

حتما بايد فرمولي باشه؟
اگه ميگيد نه تا منم نظريم رو اينجا بذارم.
نه ،نيازي نيست كه حتما رابطه رياضي و فرمول باشه،صرف يه ايده نو كافيه،فقط بايد يه منطق(هرچقدر هم ساده)پشتش باشه،يعني طوري نشه كه مثلا من بيام رويا ها يا آرزوهامو اينجا بذارم.
كسي كه دنباله مطلب براي تحقيق مي گرده بيشتر دنباله جوابه نه نظريه ي اثبات نشده
تحقيق واقعي وقتي اتفاق ميفته كه مثلا شما چيز جديدي به كاروان علم بشر اضافه كنيد،وگرنه تكرار جوابهايي كه ديگرون بهش رسيدن ارزشي نداره.
در ضمن با حفظ احترام خدمت Admin،خواهش ميكنم فضاي تاپيك رو به سمتي سوق نديم كه سعي كنيم براي نظرات همديگه جوابيه اي بنوسيم،چون با اين كار ،باز هم همون چارچوبهاي محدود كننده اي كه تو كتابها بهمون ياد ميدن ،رو اعمال خواهيم كرد،ودقيقا به همون جايي ميرسيم كه الان هستيم.

ودر پاين اكتشاف خودم:من فكر ميكنم بشه بااستفاده از نظريه جهانهاي موازي ،مسئله انرژي تاريكو توضيح داد،به اين ترتيب كه:ميدونيم تواين نظريه ،جهانها به وسيله سياهچاله هايي به هم مرتبت ميشن،ازطرفي سياهچاله ماده رو از يه دنيا ميگيره و سفيد چاله معادل اون ماده رو به صورت انرژي تو دنياي ديگه پخش ميكنه،خب،الان تنها كافيه اينطور در نظر بگيريم كه ،ورودي دنياي ما به شدت بيشتر از خروجي اونه،و اين انرژي اضافي كه وارد ميشه همون انرژي تاريكيه كه ما ميشناسيم....يكي از نتايج اين نظريه اينه كه در آينده به علت تجمع انرژي و ماده در جهان ما،زماني ميرسه كه نقل و انتقال ماده و انرژي معكوس ميشه ،يعني خروجي دنياي ما بشدت بيشتر از وروديش خواهد بود،و اونوقت دنيا با سرعت بيشتري منبسط خواهد شد و تا ابد ،اين كاهش و افزايش سرعت انبساط جهان به صورت نوساني ادامه خواهد داشت.

نمایه کاربر
اميرخان

پست توسط اميرخان »

خلا توسط سياهچاله بلعيده ميشه.
خوب به دلايل من دقت كنيد.
1= ميدونيم كه خلا از هيچ ساخته نشده و در واقع از انرژي مرتعش ساخته شده و اين يك نظريه توسط تمام فيزيكدانان بزرگ دنيا نظير هاوكينگ و ويتن قبول شده.(طبق نظريه سي.پي.اچ بايد خود اون انرژي هاي مرتعش نيز بايد از سي.پي.اچ ها تشكيل شده باشند.)
2=خوب طبق نظريه سي.پي.اچ هم مي دونيم كه سياهچاله هم از گراويتون ها تشكيل شده كه گراويتون ها هم بارـرنگ و مغناطيس ـ رنگ هاي مثبت و منفي تشكيل ميدهند.همچنين طبق اين نظريه خود گراويتون ها از سي.پي.اچ هاي مثبت و منفي تشكيل شده كه اون ها هم واسه خودشون انرژي هستند.

نتيجه گيري = بنابر اين بارـ رنگ هاي مثبت و اقع در سياهچاله بارـرنگ هاي منفي خلا و باـرنگ هاي منفي سياهچاله بارـرنگ هاي مثبت خلا و همچنين مغناطيس رنگ هاي سياهچاله مغناطيس‌ـ رنگهاي خلا را به خود ميكشد. در واقع به خاطر جذب انرژي بيش از حد مجاز پديده تولي زوج رخ ميدهد و يك جفت پوزيترون ـ الكترون توليد مي شود و سر انجام به خاطر برخورد الكترون ـ پوزيترون به يكديگر پديده نابودي زوج رخ ميدهد و دو كوانتوم گاما توليد مي شود.(همان چيزي كه فيزيكداناني همچون هاوكينگ بر آن تاكيد دارند)

در ضمن صد در صد اينم مي دونيد كه ماده از انرژي ساخته شده و به خاطر همين هم هست كه ماده هم جذب سياهچاله مي شود.
خوب!!!! نظرتون چيه ؟
حتما نظر بديد. اگه تونستيد با بادليل قانع كننده بگيد غلطه و گرنه بگيد درسته
ممنون :wink:

نمایه کاربر
بيتا

سپاس: 7

تماس:

پست توسط بيتا »

تهي = بي نهايت
در من کسی آهسته میگرید ....

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

اميرخان نوشته شده:خلا توسط سياهچاله بلعيده ميشه.
خوب به دلايل من دقت كنيد.
1= ميدونيم كه خلا از هيچ ساخته نشده و در واقع از انرژي مرتعش ساخته شده و اين يك نظريه توسط تمام فيزيكدانان بزرگ دنيا نظير هاوكينگ و ويتن قبول شده.(طبق نظريه سي.پي.اچ بايد خود اون انرژي هاي مرتعش نيز بايد از سي.پي.اچ ها تشكيل شده باشند.)
2=خوب طبق نظريه سي.پي.اچ هم مي دونيم كه سياهچاله هم از گراويتون ها تشكيل شده كه گراويتون ها هم بارـرنگ و مغناطيس ـ رنگ هاي مثبت و منفي تشكيل ميدهند.همچنين طبق اين نظريه خود گراويتون ها از سي.پي.اچ هاي مثبت و منفي تشكيل شده كه اون ها هم واسه خودشون انرژي هستند.

نتيجه گيري = بنابر اين بارـ رنگ هاي مثبت و اقع در سياهچاله بارـرنگ هاي منفي خلا و باـرنگ هاي منفي سياهچاله بارـرنگ هاي مثبت خلا و همچنين مغناطيس رنگ هاي سياهچاله مغناطيس‌ـ رنگهاي خلا را به خود ميكشد. در واقع به خاطر جذب انرژي بيش از حد مجاز پديده تولي زوج رخ ميدهد و يك جفت پوزيترون ـ الكترون توليد مي شود و سر انجام به خاطر برخورد الكترون ـ پوزيترون به يكديگر پديده نابودي زوج رخ ميدهد و دو كوانتوم گاما توليد مي شود.(همان چيزي كه فيزيكداناني همچون هاوكينگ بر آن تاكيد دارند)

در ضمن صد در صد اينم مي دونيد كه ماده از انرژي ساخته شده و به خاطر همين هم هست كه ماده هم جذب سياهچاله مي شود.
خوب!!!! نظرتون چيه ؟
حتما نظر بديد. اگه تونستيد با بادليل قانع كننده بگيد غلطه و گرنه بگيد درسته
ممنون :wink:
من كه چيز جديدي توي حرف هاتون نديدم .

ميشه بيشتر توضيح بدين ؟!؟!؟!

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

gfn*بيتا نوشته شده:تهي = بي نهايت
ميشه بيشتر توضيح بدين ؟!؟! :roll: :roll: :roll:

نمایه کاربر
اميرخان

پست توسط اميرخان »

Cosmologist, جان.شما تا به حال هيچ چيز از نظريه سي.پي.اچ نخوندين.(طبق گفته خودتون)
من اين فرضيه اي رو كه دادم بنا بر اصول اون نظريست(سي.پي.اچ).شما براي بهتر فهميدن فرضيه من بايد چندين مقاله از مقالات سي.پي.اچ رو بخونيد.(حتما)
ممنون

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

اميرخان نوشته شده:Cosmologist, جان.شما تا به حال هيچ چيز از نظريه سي.پي.اچ نخوندين.(طبق گفته خودتون)
من اين فرضيه اي رو كه دادم بنا بر اصول اون نظريست(سي.پي.اچ).شما براي بهتر فهميدن فرضيه من بايد چندين مقاله از مقالات سي.پي.اچ رو بخونيد.(حتما)
ممنون
آخه اين موضوع رو من در جاي ديگه هم ديده بودم .

اما حتما شما ميگين كه من ميخواستم اون رو از ديد سي . پي . اچ بررسي كنم . :wink:

===============

اما خوشحال ميشم مقالاتي در زمينه سي . پي . اچ واسم بفرستيد يا ميل كنيد . :wink:

نمایه کاربر
بيتا

سپاس: 7

تماس:

پست توسط بيتا »

Cosmologist,
بايد قدرت تخيل بالايي داشته باشيد تا متوجهش بشيد ( تمركز كنيد ) ...
در من کسی آهسته میگرید ....

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

gfn*بيتا نوشته شده:Cosmologist,
دارم به يه نتايجي مي رسم . تصویر

a.gh.n

سپاس: 3

پست توسط a.gh.n »

Cosmologist نوشته شده:
gfn*بيتا نوشته شده:Cosmologist,
دارم به يه نتايجي مي رسم . تصویر
تصویر

ارسال پست