چرا الكترون و پروتون همديگر رو جذب مي كنند؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
هرمز پگاه

محل اقامت: پاريس

سپاس: 978

تماس:

پست توسط هرمز پگاه »

retin_dont_forget_me_69 نوشته شده:قضيه كل نيست جناب isan, .ولي گويا آقاي پگاه بيش از حد اعتماد به نفس دارند و همه را بيسواد مي خوانند ولي خود حتي جملات ساده ي ما را درك نكرده و بي ربط دانسته اند. خواستيم در صورت ثقل بودن برايشان توضيح دهيم .به علاوه من ايشان را مدتهاست استاد مي خوانم حتي قبل از اين ماجرا ها ولي گويا ايشان جانب ادب را نگه نمي دارند و بعد ما را متهم هم مي كنند.شما خود قضاوت كنيد.
با تشكر
بیخود است بیسواد!
سفسته ی نفهم دانستن ما درد شما
را درمان نمیكند و نفهم هم كسی است
كه از ضریح آویزان شده و روزه میگیرد
و قمه میزند و برای مرد نامرئی ١٢۰۰
ساله در چاه جمكران نامه و پول میدهد!!
یا سرعت فرشتگان را محاسبه مینماید!!
smile021
طبیعی است كه چنین كسی
دیگر نمیتواند دریابد كه انرژی
میتواند در مكانی زندانی شود
و آنگاه مانند جرم نماد یابد!

گفتار شما هم به این تاپیك و به سخن
ما هم ربطی نداشت، چنانكه گفتیم !
خرد، زنده ی جــاودانی شنــاس
خرد، مايه ی زنــدگانی شنــاس
چنان دان هر آنكس كه دارد خرد
بــدانــش روان را هــمی پــرورد

Retin_69

سپاس: 10

پست توسط Retin_69 »

به نام خدا
هرمز پگاه نوشته شده:
retin_dont_forget_me_69 نوشته شده:
هرمز پگاه نوشته شده:
retin_dont_forget_me_69 نوشته شده:.... با توجه به متريك مينكوفسكي و ريمن و فضاـزمان كه فضاوزمان را به دوخته اند بيگ بنگي بوده كه در پي آن ماده به وجود آمده از چگالي فوق العاده .خوب جواب اين متريك به معادله اي كه زمان در ان صفر است اين گونه است ولي نكته اين جاست كه در اين متريك و هندسه ها مي توان باز هم به صفر رسيد (تئوریک) پس برای توضیح بهتر می توان لوپ را که در vmr_pcr هم گفته شده ...
با تشکر
سفسته : من آنم كه رستم بود پهلوان!
( اظهار فضل بيربط !)
خير استاد! اگه اين شرايط رو در نظر نگيريد كه ازلي بودن نخواهد بود .به علاوه جواب صفر در زمان در متريك مينكوفسكي چند حالت دارد .لزومي ندارد حتما مبدا زمان باشد .اگر شما سر در نمي آوريد دليلي بر اشتباه بودن نيست .بگوييد توضيح مي دهيم.
با تشكر smile072
بیخود است،
معنی ازلی را هم نمیدانید،
ازلی منسوب به ازل، یا
بزبان ریاضی ، بینهایت منفی
در بـُعد زمان و یا "همه زمانی "
است و صفتی بیرون از زمان
نمیباشد. بر این پایه ، اگر زمان
بفرض مبداء هم داشته باشد و
یا خیر، ماده/انرژی یا همان
گوهر سازنده همه چیز و همه كس
در جهان، در هر " زمانی" وجود
داشته است و این یعنی ازلی
بودن !( یعنی شما نمیتوانید بگویید
كه زمانی بوده است كه پیش از آن
زمانی نبوده است !)
از این گذشته، تئوری بیگ بنگ
تنها در باره ی زمان پس از زمان
پلانك نگر داده است و نه درباره ی
آن و در آنجا هم فیزیك كلاسیك
و نسبیتی كاربرد ندارد و فیزیك
كوانتومی شایسته ی آن شرایط
است، جناب بیسواد!
و همه ی اینها هم به این تاپیك
ربطی ندارد!! •
سلام
گويا استاد پگاه قصد دست برداشتن از سوتي دادن را ندارند .خسته شدم استاد از بس توضيح دادم تو اين چند پست. اگر زبان خاصي را مي فهميد بگوييد من اهتمام بر آن دارم كه با همان فرهنگ و گويش با شما كلام كنم!
اگر قدري و فقط قدري در مورد مفهوم لوپ تفكر مي كرديد مي فهميديد در هر دوره زمان به صورت قراردادي صفر است و نه در كل .شما كلماتي به نام زمان موهومي يا حقيقي را شنيده ايد! زمان يك تناوب را موهومي مي دانيم و به صورت برداري با اندازه اي دلخواه بر روي t فرض می کنیم و بدیهیه که برای پوشش کامل محور به این نتیجه می رسیم که با انتهای یک زمان موهومی زمان موهومی بعدی با صفر خود شروع می شود و نه آنکه واقعا صفر است .معادلات بیگ بنگ هم برای صفر های موهومی است نه حقیقی .در واقع میشه برای زمان مینکوفسکی(موهومی) که مشکل صفر شدن را دارد و تکینگی هم به همین خاطر است(اطلاعات اضافه برای این که سوالی بعد پیش نیاید)ولی زمان حقیقی اصلا مبدا ندارد یا همان ازلی است پس ماده و انرژی که خیر ولی چیزی که برایتان توضیح دادیم .ازلی است اگر این مفهوم لوپ را در می یافتید پس گویا الان تفهیم شد که آنچه را که خود از بیان آن عاجز بودید ما بیان کردیم ولی فقط عمقی نگری می خواست که شما به خرج ندادید . اگر فکر می کنید که چیزی می دانید ( که در طی چند پست قبل خلف ان را اثبات کردید) سعی کنید فکر هم بکنید .شما حتی مفهوم ساده ی لوپ را نیز متوجه نشدید و بعد می خواین برای من ازلی بودنی که من خودم دارم میگم رو برام توضیح بدین !!؟!!؟ خیر بهتر است از این دور ها بر ندارید استاد پگاه .در پست قبل هم گفتم که اگر نفهمیدید می توانم تا آنجا که علم ناچیزم اجازه می دهد توضیح دهم ولی شما با نهایت بی فکری گفتار مرا بیخود می خوانید آن هم در صورتی که اگه بگم همین حرف های خودم رو برام توضیح بدید نمی توانید ! می خواهید امتحان کنیم ؟!؟!!؟
پس سعی کنید باز هم قدری در گفتار ما دقت کنید که بعد این که پست دادید این بلا سرتان دیگر نیاید که بفهمید همان منظور ما درست بوده و شما اصلا منظور ما را نفهمیدید و همین طوری پستی دادید!!!!!!
باتشکر
من از ريشه ي گياهان گوشتخوار مي آيم
ومغز من هنوز
لبريز از صداي وحشت پروانه ايست كه اورا
در دفتري به سنجاقي
مصلوب كرده بودند...

کمرنگ

Retin_69

پست توسط Retin_69 »

درمورد پلانك هم همين طوره من هم از نسبيت استفاده نكردم به علاوه حتي كوانتم هم جواب نمي دهد .يعني شما حتي مفهوم تكينگي نيز نمي دانيد!
ومغز من هنوز
در دفتري به سنجاقي
مصلوب كرده بودند...

کمرنگ

نمایه کاربر
omid h

محل اقامت: كرج

سپاس: 4

تماس:

پست توسط omid h »

اگر مي گفتي چرا جذب مي كنند مي گفتم نكته سنجي و حالا كه ميگوييي چرا حذب ميكنند ميگويم نابغه اي!
آفرين!! (-:

Retin_69

پست توسط Retin_69 »

هرمز پگاه نوشته شده:
retin_dont_forget_me_69 نوشته شده:قضيه كل نيست جناب isan, .ولي گويا آقاي پگاه بيش از حد اعتماد به نفس دارند و همه را بيسواد مي خوانند ولي خود حتي جملات ساده ي ما را درك نكرده و بي ربط دانسته اند. خواستيم در صورت ثقل بودن برايشان توضيح دهيم .به علاوه من ايشان را مدتهاست استاد مي خوانم حتي قبل از اين ماجرا ها ولي گويا ايشان جانب ادب را نگه نمي دارند و بعد ما را متهم هم مي كنند.شما خود قضاوت كنيد.
با تشكر
بیخود است بیسواد!
سفسته ی نفهم دانستن ما درد شما
را درمان نمیكند و نفهم هم كسی است
كه از ضریح آویزان شده و روزه میگیرد
و قمه میزند و برای مرد نامرئی ١٢۰۰
ساله در چاه جمكران نامه و پول میدهد!!
یا سرعت فرشتگان را محاسبه مینماید!!
smile021
طبیعی است كه چنین كسی
دیگر نمیتواند دریابد كه انرژی
میتواند در مكانی زندانی شود
و آنگاه مانند جرم نماد یابد!

گفتار شما هم به این تاپیك و به سخن
ما هم ربطی نداشت، چنانكه گفتیم !
سلام مجدد
خیلی بامزه پست می دید استاد !
بیخود است ؟!؟!!؟ جدا! خوبه خوب دلیل بیان کنیم؟
گفتم که اعتماد به نفس زیادی دارید ( تاپیک پرسش و پاسخ خودتان) گفتم فهم نکردید کلاممان را که از پست بالایی پیداست !
گفتم استاد میگفتم ( با وجدان جواب دهید آیا نمی گفتم؟ ) گفتم جانب ادب را ندارید( از ابتدای پست هایتان معلوم است و این که هنوز توهینی به اعتقادات شمت نشده شما باب فحش و ناسزا را به قرآن و خداوند و .... باز کرده اید و وقتی دلیل می خواهیم و وارد بحث می شویم مانند همین تاپیک شما از درون تهی می شوید و پست هایی می دهید که حتی یک فیزیک دوست مبتدی مانند من هم می توان صحت گفته هایتان را به آن جا رساند که عرب نی ننداخته است .پس چه ادعایی دارید !!!!! )
جالب است اگه بهتون بگم که من نه سفر زیارتی رفتم و نه روزه می گیریم و نه تا حالا برای آقا امام زمان نامه انداختم (البته از بی لیاقتی من بوده است) و نه فرشته ها رو میارم تو بحث فیزیک پس کل کلامتان چیزی بیش تر از چرت و پرت هایی نبود که فاقد اعتبارند .به علاوه نمی دانم چه شما را این قدر عصبی کرده است که مدام بد و بیراه می گویید و خودتان را تابلو می کنید ! آقا نمی توانید بحث نکنید .شما خود از ابتدا این تاپیک را منحرف کرده که از ادب به دور است بعد به من میگویید پژوهش های دانشیک بدرد شما نمی خوررد و الزامی ندارد چون به الله اعلم راضی هستید و بعد هم ادعا می کنید اسلام را شناخته اید .هر چند که من حتی مسلمان هم نیستم ولی ز گهواره تا گور دانش بجوی آن قدر معروف هست که نخوام به بقیه ی چرت و پرت ها جواب بدم ! من ابتدا خود atheism بودم حتی شاید پیش تر از شما ولی چیزی را زندگی به من آموخت و آن این بود که گوهر اصل را با چشم سر نتوان دید و این مسیر را تغییر داد ولی گویا شما از این هم بی بهره بودید!
بحث علم را پیش نکشید که با رکورد متوسط 2 سوتی در هر پست الان تو صدر جدول هستید پس بساطتان را جمع کنید شما خود نتوانستید جملات ساده ی ما در تصحیح حرفهایتان را نیز درک کنید پس بحث درک را به میان نکشید که در این مورد اصلا نمی توانید چیزی بیان کنید !آری شاید چنین کسی نتواند ولی من آنگونه نیستم این را فکر می کردم در یافته باشید .بسیار سوتی می دهید جناب آنقدر که دیگه فکر کنم دارم شک می کنم شما حتی چیزی از علم بدانید .
صحبت از ربط نکنید که هنوز پست ابتدای تاپیک باقی مانده ((به نام خدا؟ چون خدا خواسته ؟)).در این مورد شکست خوردید.هیچ کس باور نمی کند و گول شما را نمی خورد که بخواهید صفات خود را به ما بچسبانید.همین برایتان کافی است.

بیایید با هم نقاب دانش ایشون را برداریم ! خوب شما که این قدر می دانید پس چرا جواب سوالات ساده ی ما را نمی دهید به عنوان مثال حتی به روی خود نیاورید که من از هم ارزی نیرو و انرژی و ماده سخن گفتم و از گوشه ای می خواهید به بیرون از بحث بجهید ولی خیالتان راحت Retin حواسش جمع هست پس بازی در نیارید راه خروجی از بن بستی که خود ، خود را گیر انداخته اید ندارید .منتظر جوابیم.
خوب حالا بیایید با هم بخندیم .شما به من میگی دارم سفسطه نادان بودن شما را به زبان می رانم .در جواب همین بس که بگویم نگاهی به بالای پست هایتان بیاندازید تا مفهوم واقعی بیسواد را بفهمید ! این هم سوتی های دیگری که می دهید .پس اصلا نمی توانید در این موارد هم صحبت کنید که اسم شما در بالای فهرست بیسوادان و بی ادبان نوشته شده است ! سعی کنید در حد خود سخن بگویید که دیگر این گونه دچار اضمحلال نشوید .دستور نیست چون من در حد دستور نیستم ولی نصیحته .یادش نگیرید .عملش کنید تا نقص که نه نقضتان رفع شود.در این گرداب بهتره دیگه دست و پا نزنید چون هر لحظه داره بیشتر می برتتون پایین
با تشکر
ومغز من هنوز
در دفتري به سنجاقي
مصلوب كرده بودند...

کمرنگ

مهمان

پست توسط مهمان »

ما كه چيزي سر در نياورديم!!!!يعني جوابمو نگرفتم! smile105 smile060

نمایه کاربر
هرمز پگاه

تماس:

پست توسط هرمز پگاه »

بیخود است،
ما نشان دادیم كه با باور به خدا،
نمیتوان در دانش پیشرفت كرد
و همان خواست خدا پاسخ همه
چیز است!
متریك متریك كردن و غیره هم
نشانه كافی برای با سوادی نیست،
بلكه باید موضوع را فهم كرده
باشید كه نشان دادیم كه نكردید!
نه معنی و مفهوم های ابتدایی
فلسفه و دانش مانند "ازلی"،
ماده، انرژی، " ذاتی" و غیره
را میدانید و نه از انسجام اندیشه
برخوردارید.
( البته كسی كه به اجنه باور دارد
و كوه های طبق گفته ی قران
میخ زمین !! و جای امن !! میداند
بیش از این چه میتوان چشم داشت!؟)
! من ابتدا خود atheism بودم
smile022 smile022
بیسواد!!
آدم آته ایسم !! نمیشود، بلكه
آته ایست میشود ! " ایسم"
ها نام مكتب و " ایست" ها نام
پیروان آن مكتب است، مثلا ً مكتب
سوسیالیسم كه هوادار ان سوسیالیست
خوانده میشود جناب بیسواد قبلا ً اته ایسم !!
روشن نیست كسی كه فرق میان اینها
را نمیداند چگونه آتئیستی شده بوده !!
smile022

isan

پست توسط isan »

گويا استاد از ديكشنري فارسي استفاده مي كنن.يا شايدم ديك استاد قديمي.چون الان از ريشه اصلي اصلي اين كلمه يعني atheos استفاده مي شه.حالا يه سوال:استاد چرا شما و هم مكتبان شما سعي ميكنيد ديگران رو جذب اين مكتب كنيد و تبليغ مي كنيد.دين داري هم بد جلوه ميدين؟جوابش ميشه با يه ضرب المثل داد:misery loves company

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

atheist
منکر خدا، خدانشناس، ملحد.
atheism
انکار وجود خدا، الحاد، کفر.
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
هرمز پگاه

تماس:

پست توسط هرمز پگاه »

isan نوشته شده:گويا استاد از ديكشنري فارسي استفاده مي كنن.يا شايدم ديك استاد قديمي.چون الان از ريشه اصلي اصلي اين كلمه يعني atheos استفاده مي شه.حالا يه سوال:استاد چرا شما و هم مكتبان شما سعي ميكنيد ديگران رو جذب اين مكتب كنيد و تبليغ مي كنيد.دين داري هم بد جلوه ميدين؟جوابش ميشه با يه ضرب المثل داد:misery loves company
فقط كوت كردم كه این
جوك را حذف نكنند!

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

تاپيك مجددا فعال شد.

از كليه كاربران گرامي خواهشمنديم به بحث اصلي بازگشته و ضمن رعايت قوانين سايت به گفتگو در مورد سوال طرح شده بپردازند.

با تشكر
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

Retin_69

پست توسط Retin_69 »

به نام خدا
سلام
گويا ما نبوديم باز دور برداشتيد استاد! گرد خاكي راه انداختيد كه اول خودتان را به نابودي مي كشاند .ژيشتر گفته بوديم كه در حد خود صحبت كنيد ولي خير! گويا اين مورد هم علاوه بر موارد ديگر فهم نشد !

استاد گفتیم که دست و پا نزنید که خود را بیشتر فرو می برید ولی گویا شما نفهمیدید آزموده را آزمودن خطاست ! حال ادامه ماجرا
در مورد atheism حق باشماست .اشتباه کردیم چون داشتیم املا را با بابیلون چک می کردیم و بعد هم به علت عجله زیاد به کل فراموش کردیم که حرف t را جایگزین کنیم.استاد با این کار آبروی خود را بردید باز هم پنداشتید که ما را لگد مال کرده اید .دوستان خوشحالم که کار استاد به جای رسانیدم که توان فهم مفهومی را نیز ندارند و فقط به ظاهرش توجه می کنند .شما دیدید که ایشان به خاطر یک اشتباه چاپی چه کردند و دبکه ای راه انداختند حال بیاندیشید که اگر اشتباهی در گفتار ما می دیدند آن موقع دیگر چگونه کوس رسوایی ما را می نواختند .خیر استاد باز هم کل پا شدید .با این کار نشان دادید حتی پست های ما را نیز درک نکرده اید چه برسد به این که توانسته باشید از آنها ایرادی بگیرید .بد سوتی دادید استاد ! حال بیاندیشید این فرد چگونه برای کم نیاوردن عبارت بیخود است و بیسوادی است را در مقابل هر گفتار ما بیان می کردند .( می دونم که انتظار اینو دیگه نداشتی استاد! ) .سنگی را پرت کردید ولی نفهمیدید که همان سنگ با نیرویی مضاعف بر پیکر خودتان فرود می آید .برای این بود که گفتم در حد خود بحث کنید ! ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگاه توست! حال می توانید شخصیت این مرد دانشمند نما را بیابید .فردی که حتی از پس مفاهیم ساده نیز بر نیامد .استاد تقصیر خودتان بود نباید شروع می کردید که این گونه به گل فرو مانید! سوتی بدی بود بسیار بد.......
هرمز پگاه نوشته است: (( بیخود است،
نمیتوان در دانش پیشرفت كردو همان خواست خدا پاسخ همه
چیز است! ))

این گونه جملات از زمان گبز تا به حال دیگر استفاده نمی شونداستاد ! خیر .این بار هم بد سوتی دادید ! این جا آن جایی است که مچ میگیرند .اینجا مانند پل خربگیر است .کجا نشان دادید؟ کلک های قدیمی است استاد پگاه . در پست های پیشین دستتان را رو کردید پس نپندارید که با این اوهام بتوانید ما را رد کنید! کجا نشان دادید این جا مچ می گیرند .تاپیک رامرور کنید ! ببینید روش های استاد را برای فرار از بحث .گفتم که بهتر بود دست و پایی نمی زدید چون بیشتر در لجن فرو می روید ! کسی ذهنش با این جمله ها مخدوش نمی شود ! وقت است پای ادعایی که کردید بایستید ! فرار نشانه ی ترس است پس ترسو نباشید ! باز هم بد سوتی دادید استاد .بد! گفته بودیم گردو خاک نکنید چون ابتداخود را نابود می کند.
نوشته است که : (( متریك متریك كردن و غیره هم
باشید كه نشان دادیم كه نكردید!))
وااااااااااااااااااااااااااااای.ایول ( اسمایل خنده در حد پودر شدن ! ) بد سوتی دادید استاد ! خودتون رو داغون کردید. شما با نهایت دقت مهر محکمی بر بیسوادی خود زدید.شما با زیبا ترین کلام دلیل سفسطه سفسطه بلغور کردن خود را بیان کردید .آفرین اقرار به بی سوادی خودش خیلی خوبه برا شروع ! دوستان خود چهره ملا نمای پوشالی خود را گشود .هرمز بسیار کوچک بودید برای مباحث .این را گفته بودیم که در حد خود کلام برانید . تاپیک را مرور کنید .آثار ننگین خود رو می بینید که حتی مفاهیم ساده مانند ازلی بودن و یا حتی لوپ رو هم فهم نکردید پس در این مورد هم محال است که کسی کلامتان را بپذیرد .گفتم که دست و پا نزنید اینجا گرداب است ! گفتیم که اگر به ادعایتان ادامه دهید امتحانتان می کنیم باز هم شما جوری خواستید بحث را ادامه دهید که ما را بر حذر دارید ولی خیر محال بود.! گفته بودم در حد خود سخن گویید تا چون کنون در گل نمانید ! می توانید یک و فقط یک پست دیگر بدهید تا آنچنان شرافت علمی شما به زیر سوال رود که تبدیل به جوکی برای همه شوید امتحانش خرجی ندارد استاد ! امتحان کنید اگر می توانید ! مایلید خودمان شروع می کنیم ؟
خیلی جالبه استاد .یعنی خیلی خفت دارد که بتوان هر آنچه که خواهیم بگوییم و شما نتوانید کلام کنید . گفتم که در حد خود می بایست سخن می راندید ! این جا مچ گیری است پس باز هم بد سوتی دادید استاد ! بهتر است که خود بساط را جمع کنید اگر خواهان باقی ماندن اندک آبرویی باقی مانده هستید وگرنه خود این کار را می کنیم .مایلید امتحانتان کنیم ؟ شاید تا به حال به رگ غیرتتان بر خورده باشد پس بهتره قبول کنید ! یک پست دیگه تو زمینه ی علمی کافیه تا به ظاهر گلشن کنونی علمتان به چنان لجن زاری تبدیل شود که ابتدا بوی تعفنش خودتان را خفه کند!باز هم مانند همیشه سوتی دادید استاد!
نوشته است : (( نه معنی و مفهوم های ابتدایی
برخوردارید. ))
باز هم سوتی دیگری از هرمز . فقط کافی است که یک نمودار ساده از لوپ رو این جا سند کنم که حتی غیر فیزیکیان هم به شما بخندند.خیر ! استاد کلی گویی هم قدیمی شده .شما در هیچ پستی حتی منظور ما را درک نکردید( سفسطه نیست حقیقت است مایلید نشانتان دهیم؟ ) پس ادعا نکنید که جواب ما را داده اید که کاخ فرعونیتان را بر سرتان فرو می ریزیم ! گویا خود نیز مفهوم ابتدایی ترین مفاهیم را نیز در نیافته بودید . خیر استاد کسی گول نمی خورد .محال است بتوانید فرار کنید .دوستان ببینید من کی از او هم ارزِ نیرو و انرژی و ماده را خواستم ! او به روی خود نیاورد چون علمی نداشت به آن .باز هم بگویید ما بیسوادیم ! حد اقل به شعور هر آنکه این فروم را می خواند احترام بگذارید ! قضاوت را با خودشان می گذاریم.
استاد حرف از دومی(( نه از انسجام اندیشه برخوردارید.)) نزنید که تناقض ابتدایی پاسخ هایتان در ابتدای تاپیک برایتان کافی بود . اتفاقا همین مورد بود که توانست استاد پگاه را به جایی رساند که برای فرار از فشار خود غلط املایی را نشان دهد ! استاد خفن گیر کردید.پس باز هم سوتی دادید .این بار خیلی بدتر!پیشتر گفتیمتان دست و پا نزنید اینجا مرداب است!
استاد حضار می فهمند که شما سر از بحث می پیچانید .حیف که همونی که قبول نداشتید هوایتان را داشت وگرنه اگر امر می فرمود از ابتدای پست هایتان تا به حال مانند این دفعه که با 20 پست نابود شدید 137 بار لگد مالتان می کرد !
هرمز جکی شد برای خاطره . ستاره ای که بی فروغ به افسانه پیوست ! بهتر بود که از ابتدا در حد خود سخن می گفتتید ! حال که مایلیلد بیش از حد خود بپرید کافی است بالی بزنید تا ببینید که آنچنان بال هایتان قیچی شود که از هستی ساقط گردید .بهتر است در همان سایت گفتگو بمانید پسر .کوچک تر از آن بودی که ایندور ها را بر می داشتی .حال آیا می توانید سکوت کنید .بهتر است تا اطلاع ثانوی پستی ندید .اینجا گرداب هر قدم یعنی یک جنبش به سرازیری لجن زار ! امتحان کنید!
با تشکر
ومغز من هنوز
در دفتري به سنجاقي
مصلوب كرده بودند...

کمرنگ

Retin_69

پست توسط Retin_69 »

سپاسگذارم آقای عارفی
___________________________________________________________________________________
در مورد سوال که دوستان هم جواب دادند .جواب شما نیروی الکتریکی است که میان دو بار مخالف پرتون ( مثبت ) و الکترون ( منفی ) وجود دارد.مانند آهنربا که دو قطبش به هم نیرو وارد می کنند ولی آنجا نیروی مغناطیسی هست .
با تشکر
ومغز من هنوز
در دفتري به سنجاقي
مصلوب كرده بودند...

کمرنگ

nasra

پست توسط nasra »

به نام خدا
بله اما خوب چرا بار مثبت و منفي همديگر را جذب مي كنند؟ یعنی این نیروی الکتریکی حاصل از چیست؟
با تشکر

نمایه کاربر
هرمز پگاه

تماس:

پست توسط هرمز پگاه »

retin_dont_forget_me_69 نوشته شده:به نام خدا
سلام
گويا ما نبوديم باز دور برداشتيد استاد! گرد خاكي راه انداختيد كه اول خودتان را به نابودي مي كشاند .ژيشتر گفته بوديم كه در حد خود صحبت كنيد ولي خير! گويا اين مورد هم علاوه بر موارد ديگر فهم نشد !

استاد گفتیم که دست و پا نزنید که خود را بیشتر فرو می برید ولی گویا شما نفهمیدید آزموده را آزمودن خطاست ! حال ادامه ماجرا
در مورد atheism حق باشماست .اشتباه کردیم چون داشتیم املا را با بابیلون چک می کردیم و بعد هم به علت عجله زیاد به کل فراموش کردیم که حرف t را جایگزین کنیم.استاد با این کار آبروی خود را بردید باز هم پنداشتید که ما را لگد مال کرده اید .دوستان خوشحالم که کار استاد به جای رسانیدم که توان فهم مفهومی را نیز ندارند و فقط به ظاهرش توجه می کنند .شما دیدید که ایشان به خاطر یک اشتباه چاپی چه کردند و دبکه ای راه انداختند حال بیاندیشید که اگر اشتباهی در گفتار ما می دیدند آن موقع دیگر چگونه کوس رسوایی ما را می نواختند .خیر استاد باز هم کل پا شدید .با این کار نشان دادید حتی پست های ما را نیز درک نکرده اید چه برسد به این که توانسته باشید از آنها ایرادی بگیرید .بد سوتی دادید استاد ! حال بیاندیشید این فرد چگونه برای کم نیاوردن عبارت بیخود است و بیسوادی است را در مقابل هر گفتار ما بیان می کردند .( می دونم که انتظار اینو دیگه نداشتی استاد! ) .سنگی را پرت کردید ولی نفهمیدید که همان سنگ با نیرویی مضاعف بر پیکر خودتان فرود می آید .برای این بود که گفتم در حد خود بحث کنید ! ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگاه توست! حال می توانید شخصیت این مرد دانشمند نما را بیابید .فردی که حتی از پس مفاهیم ساده نیز بر نیامد .استاد تقصیر خودتان بود نباید شروع می کردید که این گونه به گل فرو مانید! سوتی بدی بود بسیار بد.......
هرمز پگاه نوشته است: (( بیخود است،
نمیتوان در دانش پیشرفت كردو همان خواست خدا پاسخ همه
چیز است! ))

این گونه جملات از زمان گبز تا به حال دیگر استفاده نمی شونداستاد ! خیر .این بار هم بد سوتی دادید ! این جا آن جایی است که مچ میگیرند .اینجا مانند پل خربگیر است .کجا نشان دادید؟ کلک های قدیمی است استاد پگاه . در پست های پیشین دستتان را رو کردید پس نپندارید که با این اوهام بتوانید ما را رد کنید! کجا نشان دادید این جا مچ می گیرند .تاپیک رامرور کنید ! ببینید روش های استاد را برای فرار از بحث .گفتم که بهتر بود دست و پایی نمی زدید چون بیشتر در لجن فرو می روید ! کسی ذهنش با این جمله ها مخدوش نمی شود ! وقت است پای ادعایی که کردید بایستید ! فرار نشانه ی ترس است پس ترسو نباشید ! باز هم بد سوتی دادید استاد .بد! گفته بودیم گردو خاک نکنید چون ابتداخود را نابود می کند.
نوشته است که : (( متریك متریك كردن و غیره هم
باشید كه نشان دادیم كه نكردید!))
وااااااااااااااااااااااااااااای.ایول ( اسمایل خنده در حد پودر شدن ! ) بد سوتی دادید استاد ! خودتون رو داغون کردید. شما با نهایت دقت مهر محکمی بر بیسوادی خود زدید.شما با زیبا ترین کلام دلیل سفسطه سفسطه بلغور کردن خود را بیان کردید .آفرین اقرار به بی سوادی خودش خیلی خوبه برا شروع ! دوستان خود چهره ملا نمای پوشالی خود را گشود .هرمز بسیار کوچک بودید برای مباحث .این را گفته بودیم که در حد خود کلام برانید . تاپیک را مرور کنید .آثار ننگین خود رو می بینید که حتی مفاهیم ساده مانند ازلی بودن و یا حتی لوپ رو هم فهم نکردید پس در این مورد هم محال است که کسی کلامتان را بپذیرد .گفتم که دست و پا نزنید اینجا گرداب است ! گفتیم که اگر به ادعایتان ادامه دهید امتحانتان می کنیم باز هم شما جوری خواستید بحث را ادامه دهید که ما را بر حذر دارید ولی خیر محال بود.! گفته بودم در حد خود سخن گویید تا چون کنون در گل نمانید ! می توانید یک و فقط یک پست دیگر بدهید تا آنچنان شرافت علمی شما به زیر سوال رود که تبدیل به جوکی برای همه شوید امتحانش خرجی ندارد استاد ! امتحان کنید اگر می توانید ! مایلید خودمان شروع می کنیم ؟
خیلی جالبه استاد .یعنی خیلی خفت دارد که بتوان هر آنچه که خواهیم بگوییم و شما نتوانید کلام کنید . گفتم که در حد خود می بایست سخن می راندید ! این جا مچ گیری است پس باز هم بد سوتی دادید استاد ! بهتر است که خود بساط را جمع کنید اگر خواهان باقی ماندن اندک آبرویی باقی مانده هستید وگرنه خود این کار را می کنیم .مایلید امتحانتان کنیم ؟ شاید تا به حال به رگ غیرتتان بر خورده باشد پس بهتره قبول کنید ! یک پست دیگه تو زمینه ی علمی کافیه تا به ظاهر گلشن کنونی علمتان به چنان لجن زاری تبدیل شود که ابتدا بوی تعفنش خودتان را خفه کند!باز هم مانند همیشه سوتی دادید استاد!
نوشته است : (( نه معنی و مفهوم های ابتدایی
برخوردارید. ))
باز هم سوتی دیگری از هرمز . فقط کافی است که یک نمودار ساده از لوپ رو این جا سند کنم که حتی غیر فیزیکیان هم به شما بخندند.خیر ! استاد کلی گویی هم قدیمی شده .شما در هیچ پستی حتی منظور ما را درک نکردید( سفسطه نیست حقیقت است مایلید نشانتان دهیم؟ ) پس ادعا نکنید که جواب ما را داده اید که کاخ فرعونیتان را بر سرتان فرو می ریزیم ! گویا خود نیز مفهوم ابتدایی ترین مفاهیم را نیز در نیافته بودید . خیر استاد کسی گول نمی خورد .محال است بتوانید فرار کنید .دوستان ببینید من کی از او هم ارزِ نیرو و انرژی و ماده را خواستم ! او به روی خود نیاورد چون علمی نداشت به آن .باز هم بگویید ما بیسوادیم ! حد اقل به شعور هر آنکه این فروم را می خواند احترام بگذارید ! قضاوت را با خودشان می گذاریم.
استاد حرف از دومی(( نه از انسجام اندیشه برخوردارید.)) نزنید که تناقض ابتدایی پاسخ هایتان در ابتدای تاپیک برایتان کافی بود . اتفاقا همین مورد بود که توانست استاد پگاه را به جایی رساند که برای فرار از فشار خود غلط املایی را نشان دهد ! استاد خفن گیر کردید.پس باز هم سوتی دادید .این بار خیلی بدتر!پیشتر گفتیمتان دست و پا نزنید اینجا مرداب است!
استاد حضار می فهمند که شما سر از بحث می پیچانید .حیف که همونی که قبول نداشتید هوایتان را داشت وگرنه اگر امر می فرمود از ابتدای پست هایتان تا به حال مانند این دفعه که با 20 پست نابود شدید 137 بار لگد مالتان می کرد !
هرمز جکی شد برای خاطره . ستاره ای که بی فروغ به افسانه پیوست ! بهتر بود که از ابتدا در حد خود سخن می گفتتید ! حال که مایلیلد بیش از حد خود بپرید کافی است بالی بزنید تا ببینید که آنچنان بال هایتان قیچی شود که از هستی ساقط گردید .بهتر است در همان سایت گفتگو بمانید پسر .کوچک تر از آن بودی که ایندور ها را بر می داشتی .حال آیا می توانید سکوت کنید .بهتر است تا اطلاع ثانوی پستی ندید .اینجا گرداب هر قدم یعنی یک جنبش به سرازیری لجن زار ! امتحان کنید!
با تشکر

از بی چارگی به تهدید سانسور و حدف
پست ها رسیده اند!! ( همچنانكه كل
تاپیك سرعت فرشتگان كه ننگی برای
مسلمین شده بود، از ریشه حذف شد !!)

دیگر سخن ها هم دكلمه و نثر
مسجع! و جنگ روانی است
و سفسته ی پرداختن به شخص
است كه ارزش ندارد !

آتئیسم را آتئیست نوشتن هم
از بیسوادی است كه بعنوان
غلط املایی !! ماست مالی