از گروه خونی آدم و آوا ( حوا ) چه نتیجه ای می گیریم ؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

Re: از گروه خونی آدم و آوا ( حوا ) چه نتیجه ای می گیریم ؟

پست توسط MRT »

Alborz Omidi sh نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲۵ - ۱۲:۰۷
MRT نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲۵ - ۱۲:۰۰
اینا را گفتم شاید به دماغش ایراد بگیرن. ولی ممکن چون فشن زود عوض بشه از فردا داماغ ها بیاد پایین و فقط پزشکای اسرائیلی بلد هستن. دماغ زیاد سربالا بره فقط باید بری تل آویب عمل کنی . تو خود امریکا نمی تونن. همه جا میتونن ببرن بالا ولی اسرائیل دو طرفه هست. من لوسی را بیشتر از شما دوست دارم چون گناه کار و خطا کار نبوده. نشانه میگن شهدا پوسیده نمیشن. این ببین چقدر پاک بوده استخوان هاش تا الان مونده
دوست عزیز ما ک نیازی نداریم شما دوستمون داشته باشی و در ضمن لازم نیست برای هر چیزی معیار مذهبی قرار بدید
اتفاقا ممکنه مذهبی ها بگن اونا را مسخره کردم. ولی موضوع اصلا تمسخر نیست. کار کرد مغز هست هر کسی برای خودش باور داره معیار داره مدل داره فوتو مدل داره معیار داره. حقیقت چیه؟
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

موقعی که لوسی زنده بود ما هم شیر داشتیم و هم گرک. شیرای الان نزد اونا گربه هم نیستن. گرگ ها الا توله سگ هم نیستن. یعنی حرکت به طرف پستی نژاد. ولی چطور لوسی برعکس حرکت کرده اصلاح نژادی شده.

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

ما تو تکامل دو حرکت برعکس هم داریم. گونه انسانی رو به اصلاح گونه حیوانی رو به پستی نژاد. یعنی دو منحنی سینوسی با اختلاف فاز. من دنبال توجیه این پدیده هستم. اگه اونا سینوسی باشن ما کسینوسی هستیم.

تصویر

تصویر

Alborz Omidi sh

نام: Alborz Omidi sh

محل اقامت: In milky way galaxy

سپاس: 42

پست توسط Alborz Omidi sh »

MRT نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲۵ - ۱۲:۱۷
موقعی که لوسی زنده بود ما هم شیر داشتیم و هم گرک. شیرای الان نزد اونا گربه هم نیستن. گرگ ها الا توله سگ هم نیستن. یعنی حرکت به طرف پستی نژاد. ولی چطور لوسی برعکس حرکت کرده اصلاح نژادی شده.
دوست عزیز جهش های ژنتیکی متفاوت هستن و درضمن لوسی و انسان ها بر حسب یک جهش توانایی استفاده از هوش رو پیدا کردن.
🦖❤️🦕

نمایه کاربر
MRT

تماس:

پست توسط MRT »

خوب مشکل لاینحل برای من این است چرا لوسی با ماموت همزمان بوده ولی ماموت شده فیل، لوسی شده آدم ؟ مگر این دو شرایط مساوی در تکامل نداشتن. مگر تکامل تبعیض گر است مثل حکومت ها گزینشی رفتار می کند؟ بیخیال عقیده دیگران حقیقت چه میتواند باشد. چنین به نظر می رسد سایر جیوانات رو به خنگی حرکت می کنند برعکس انسان. گویا اینها هم 180 درجه زاویه دارن همه جا این 180 درجه هست!!!!!!!!!!!!!!!! اما علت چیست شما توضیح بدید من فقط گوش می کنم. من لوسی را تک و تنها نمی بینم ان را داخل یک سیستم می نگرم.

تصویر

تصویر

Alborz Omidi sh

نام: Alborz Omidi sh

محل اقامت: In milky way galaxy

سپاس: 42

پست توسط Alborz Omidi sh »

MRT نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۲۵ - ۱۶:۰۶
خوب مشکل لاینحل برای من این است چرا لوسی با ماموت همزمان بوده ولی ماموت شده فیل، لوسی شده آدم ؟ مگر این دو شرایط مساوی در تکامل نداشتن. مگر تکامل تبعیض گر است مثل حکومت ها گزینشی رفتار می کند؟ بیخیال عقیده دیگران حقیقت چه میتواند باشد. چنین به نظر می رسد سایر جیوانات رو به خنگی حرکت می کنند برعکس انسان. گویا اینها هم 180 درجه زاویه دارن همه جا این 180 درجه هست!!!!!!!!!!!!!!!! اما علت چیست شما توضیح بدید من فقط گوش می کنم. من لوسی را تک و تنها نمی بینم ان را داخل یک سیستم می نگرم.
شما بین ماموت کلمبیایی و اولین انسان راست قامت شباهتی میبینی؟ نه واقعا شباهتی دارن؟

و مثل اینکه شما اصلا به قوانین ژنتیک اعتقادی نداری
برادر/خواهر عزیز هر موجودی ژن منحصر به فرد خودش رو داره. و هر جهش مخصوص ژن های اون موجود هست که از ماموت فیل و از لوسی انسان میسازه
🦖❤️🦕

نمایه کاربر
Player

سپاس: 25

پست توسط Player »

از ریز ترین موجودات عالم (ذرات بنیادی، اتم ها، ملوکول ها) تا بزرگترین موجودات عالم (سیارات، ستاره ها، سیاه چاله ها) و هر آنچه که بین آن هاست (ما، حیوانات، گیاهان و ...) از یک اصل بنیادی تبعیت می کنند، و آن پیدا کردن بیشترین تطابق ممکن با محیط و کنش های خارجی آن است. زمانی که به یک توپ ضربه می زنید، توپ به ناچار به حرکت در می آید. تمام ذرات مایل به حرکت در مسیری هستند که کمترین کنش را داشته باشد. ساکنان جنوب تهران که در محله های نسبتا خشن متولد شده اند، یا به خاطر جبر جغرافیایی امکان تحصیل نداشته اند و شروع به انجام کارهای فیزیکی کرده اند، غالبا بدن ورزشکاری و فیزیکی بهتری نسبت به ساکنان شمال تهران دارند. در برخی از موارد، موجودات با انتخاب با محیط تطبیق پیدا می کنند و در برخی دیگر، مطابق قوانین فیزیک و دگرگشت و ... .

امری که مسلم است، این است که شرایط محیطی برای تمام موجودات یکسان نیست و نمی تواند هم باشد. به همان میزان که یک ماموت با لوسی تفاوت دارد، ما انسان ها نیز از یک دیگر متفاوت هستیم. چرا شما، مثل من نیستید؟ چه چیزی بجز عوامل ژنتیکی باعث تفاوت بین من و شما چه از نظر ذهنی و چه از نظر جسمی شده است؟ پاسخ شرایط محیطی است.

اینگونه نیست که انسان ها در فرآیند فرگشت "پیشرفت" کرده باشند و باقی حیوانات پسرفت. چشمان عقاب ها می تواند تا 4 برابر بهتر از چشم انسان ها اجسام دور را مشاهده کند. سگ ها قدرت بویایی بسیار بهتری نسبت به انسان ها دارند. یوزپلنگ می تواند تا 128 کیلومتر بر ساعت با سرعت بدود. در حالی که رکورددار انسان ها، به زور سرعتش به 45 کیلومتر بر ساعت می رسد. آیا ما نسبت به این حیوانات پسرفت داشته ایم؟ خیر. آنچه که در نهایت به انسان شدن من انسان منجر شده است، با آن چه که به یوزپلنگ شدن یوزپلنگ منجر شده است، متفاوت است. اجدادی از یوزپلنگ زنده مانده اند، که بیشترین سرعت دویدن را داشته اند. اجدادی از انسان ها زنده مانده اند، که بیشترین توانایی کار با ابزار را داشته اند. نه انسان ها، و نه حیوانات "پیشرفت" نکرده اند. بلکه صرفا با محیط، تطابق بیشتری پیدا کرده اند. این قضیه حتی همین الان هم صادق است. هر روز خبر انقراض گونه گیاهی یا حیوانی خاصی را می شنویم. هر روز خبر از گونه های جدید فرگشت یافته کرونا را می شنویم.

اما سوالی که می تواند ارزشمند باشد، این است که چیزی در ابتدا منجر به تنوع گونه ها شد، زمانی که این تنوع از گونه ها وجود نداشت؟ نمی دانم. اما می دانم در ساختار یخ، تمام ملوکول های آب، هرچند در حال لرزش هستند، اما تقریبا تمام آن ها با سرعت مشابهی (نزدیک به صفر) حرکت می کنند. زمانی که یخ در هوای گرم قرار می گیرد، شروع به ذوب شدن می کند. حالا این ملوکول های آب، طبق آمار ماکسول بولتزمان، هر کدام با سرعت متفاوتی شروع به حرکت می کنند. سرعت دو ملوکول آب در حالت مایع و گاز، می تواند بسیار متفاوت و با اختلاف زیاد باشد. اما این تفاوت از کجا ظاهر شد؟ پاسخ، همانطور که گفته شد، شرایط محیطیست. اگرچه در ظاهر شرایط محیطی تمام ملوکول های آب یکسان است، اما اگر کمی ریزتر نگاه کنید، میبینید که هر ملوکول در معرض حرارت متفاوتی قرار می گیرد. شار حرارتی کمتری به ملوکول های عمق یخ می رسد. طبیعتا در سیستم های پیچیده تر مثل موجودات زنده، بهم زدن کوچک ترین شرایط محیطی می تواند سبب پیدایش تفاوت های بنیادی در بازه زمانی لازم شود؛ که شده است، و دارد می شود.

ارسال پست