صفحه 1 از 1

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: پنجشنبه 7 دي 1396 - 11:06
از سوی user41967
مرسي علي جان پيشنهاد خيلي خوبيه smile072

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: پنجشنبه 7 دي 1396 - 12:14
از سوی DARKENERGY
ببخشید دوستان اما من مسئوليت قبول نمیکنم، چون نه وقتش رو دارم و نه تا حالا همچین کاری کردم.
اگر یکی از اعضا مسئوليت این کار رو به عهده بگیره خیلی بهتره، و در آخرم نتیجه رو اینجا اعلام کنید.
جناب شارعی، آقای عارفی هم فکر نکنم وقت این کار رو داشته باشن ولی بازم اگر خواستید ازشون بپرسید.

موفق باشید smile072

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: جمعه 8 دي 1396 - 12:59
از سوی M_J1364@yahoo.com
منم با این کار موافقم. فقط اگه از مدیران کسی موافق نیست شماره حساب بده، یه کسی که مورد اعتماد همه باشه بهتره با صلاحدید و توافق همه ی کاربرا انتخاب بشه smile020

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: يكشنبه 10 دي 1396 - 00:07
از سوی You-See
مساله اینه که من تنها به مدیر سایت، اون هم ملینا خانم اعتماد دارم و کاربرای دیگه رو زیاد نمی شناسم و مدیرای دیگر رو هم اصلا نه تا حالا کارکردشون رو دیدم نه مطمئنم وجود خارحی داشته باشن.

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: يكشنبه 10 دي 1396 - 11:10
از سوی user8604
پولاتون رو نیگه دارین این زلزله وقتی رسید به شهرتون برا خودتون کانکس بخرین.

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: شنبه 23 دي 1396 - 20:10
از سوی girl*
ما بتونیم خرج شیکم خودمون رو دربیاریم خوبه. اگه دنبال کار انسان دوستانه هستید همون فقرای مناطق خودتون رو از فقر نجات بدین. کرمانشاه و سایر مناطق زلزله دیده باید دولت و بقیه ارگان های دولتی و خصوصی که باز زیر نظر دولت هستن کاری کنن. یه ذره پول نفت صرفه جویی کنن همه مشکلات حل میشه..

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: چهارشنبه 11 بهمن 1396 - 16:51
از سوی MENERVA
بچه ها یکی از فامیلهای دوست من (دوست صمیمیم) توی کرمانشاه که دوتا از عزیزانشون رو توی زلزله اخیر از دست دادن در حال حاضر اوضاع خیلی بدی دارن؛ یه مقدار که دوستم از اوضاعشون گفت خیلی دلم واسشون سوخت؛ خیلی ناراحت شدم براشون. واسه همین من در حد توان خودم یه مقداری جدا کردم که بدم به این خانواده و یه مقداری هم به بقیه دوستام گفتم و کمک کردن و یه پولی جمع کردم؛ اینجام اومدم بگم, اگه کسی خواست کمکی کنه اینجا به من پیام خصوصی بده (یا تلگرام) که من شماره حسابم رو بهش بدم. مبلغی که جمع‌آوری بشه رو من مستقیما می دم به اون خانواده که حداقل برای یک خانواده سرپناهی فراهم بشه.

از دوستان نزدیک من و کسانی که من رو می شناسن و به من اعتماد دارن, اگه مایل به کمک بودن می تونن توی تلگرام شماره حساب من رو بگیرن یا اینجا به من پیام خصوصی بدن.

پ.ن.
فقط به دوستان خودم بهم پیام بدن, چون اگه کسی من رو نشناسه بعدا ممکنه پشت سرم حرف دربیاره و... خلاصه که این پیام فقط برای کسایی بود که من رو می شناسن و بهم اعتماد دارن smile072
----
خیلی بده, خیلی سخته؛ توی این سرما شبا تو فضای باز خوابیدن؛ شرایط روحی و عاطفی شون به کنار که علاوه بر از دست دادن عزیزانشون مجبورن تو همچین شرایط اسفناکی زندگی کنن... شرایط روحی شون به مراتب دردناک تره... بچه ها هرچقدر که در حد توانتون هست, چقدرش به من ربطی نداره, به خودتون مربوطه؛ از پول چند روز تفریح و کافی شاپ و پارک رفتنتون بزنین و به این خانواده کمک کنین؛ من خودم پول یه ماه شام فست فود و رستوران خوردن و کافی شاپ و... خلاصه پول یه ماه تفریحم رو کنار گذاشتم که بدم به این خانواده. یه ماه تفریح من واجب تره یا نیاز مالی شدید اونا؟ من که نمی میرم یه ماه با دوستام نریم بگردیم, شمام هرچقدر که در توانتون بود, فقط کمتر از پنجاه تومن نباشه دیگه.

همین جا یا تلگرام شماره حسابمو بهتون می دم. به بقیه دوستامم گفتم و تا الان یه مبلغی جمع کردم, اینجام گفتم تا این مبلغی که جمع کردم بیشتر بشه و بفرستم واسشون.

سـپـاســــــ smile072

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: سه شنبه 24 بهمن 1396 - 19:57
از سوی girl*
پول تفریح! پول کافیشاپ! پول گشت و گذار! آیا با ما مردم ایران هستید؟!

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 10:14
از سوی MENERVA
نگفتم شما بیا کمک کن. من خودم پول یه ماه بیرون رفتن با دوستام و پولی که از طریق دوست و فامیلا جمع‌آوری کرده بودم رو دادم به اون خانواده. نمردم از اینکه یه ماه کافه نرفتم و با دوستام نگشتم. نمی گم کسایی که کمک نکردن انسانیت سرشرن نمی شه. خب الان وضع مردم خیلی بده و بیشتریا دستشون تنگه. ‌من درک می کنم که خیلی ها دوس داشتن کمک کنن ولی دستشون تنگ بود و پول نون‌ شبشون رو به زور درمیاوردن. ولی کمک نمی خواین بکنین حداقل اونایی که کمک کردن رو چپ چپ نیگا نکنین که "ما توی نون شبمون هم موندیم شما چه دل خجسته ای دارین رفتین به زلزله زده ها کمک کردین"! منم شرایطم‌ مثه بقیس الان, دستم تنگه و خب وضع مالیم خیلی خوب نیس. ولی دیدم شرایط زلزله زده ها اضطراری تر از تعاتر رفتن و کافی شاپ رفتن منه.

خبر کرمانشاه فقط یه ماه تیتر رسانه ها بود و ملت همه سمپاتی کردن و کمک فرستادن و... بعد تموم شد! فراموش شد! به همین راحتی... کمک نکنین اوکی, من‌ واقعن درک می کنم, خودمم به دوستام گفتم اول پول ندادن, کلی وضعیت تراژیک اون خانواده رو توضیح‌ دادم که دلشون سوخت و پول ریختن به حسابم. ولی حداقل کاری که می تونین بکنین اینه که تا جایی که در توانتون هست آگاهی بدین و اطلاع رسانی بکنین, به دوستاتون بگین اونا هنوز دارن توی سرما توی بارون توی برف می خوابن. دیشب من رو تختم پتو رو کشیدم چشامو بستم و گرم و نرم به صدای بارون گوش کردم؛ بعد یاد زلزله زده ها افتادم که اونا توی هوا چجوری می خوابن... به این فکر کنین که خیلی راحت به جای اونا شاید خدایی نکرده ما شبا تو سرما توی چادر و زیر برف و بارون می خوابیدیم. حداقل اطلاع رسانی کنین.

الان خود شما, تا الان یک کلمه هم با وضعیت زلزله زده ها همذات‌پنداری و ابراز ناراحتی نکردین, نه تنها هم‌دردی نکردین بلکه گفتین ما توی خرج خودمونم موندیم و... دیگه حدقل اونایی که کمک کردن رو هم به سخره نگیر! این چه کاریه عزیز من؟ واقعن اتحاد و یگانگی مردممون از هم پاشیده شده... هیشکی دلش واسه دیگری نمی سوزه و همه به فکر خودشون و شیکم خودشونن...

کمک کردن و هم‌دردی با مردم خیلی حس خوبی داره. پولی که من جمع کرده بودم رو وقتی دادم به بابای اون خانواده اینقدر از خودم راضی بودم و با خودم حال کردم که هیـــچ تفریحی تو دنیا اون حس رضایت رو درونم ایجاد نمی کرد.

Re: پیشنهاد به تمامی اعضا برای تهیه و ارسال حداقل یک کانکس

نوشتهنوشته شده در: چهارشنبه 25 بهمن 1396 - 23:03
از سوی girl*
عزیز من منکه کاری به کمک کردن ندارم. گفتی گشت گذار و تفریح و کافیشاپ و تئاتر. گفتم کسی این جور تفریحا نداره که بخواد هم ازش بگذره. ما هم درک میکنیم شرایط سخته با هوای کوهستانی کرمانشاه. ولی واقعا شما از دانشجو جماعت که کرایه ماشینش هم از باباش میگیره چه توقعی دارید. انشالله اونا که میتونن کمک کنن. smile072