مفهومي تر..................

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
منجم آماتور

تماس:

مفهومي تر..................

پست توسط منجم آماتور »

سلام به همه دوستان عزيز
هدف از نوشتن تاپيك ها بهره مند شدن ساير دوستان از مطالب مي باشد ولي با حجم زياد اين تاپيك ها تفكر و تبادل نظر بر روي اين مطالب كمتر صورت مي گيرد .
از طرفي موضوعات مورد بحث خيلي متفاوت و متمايز انتخاب ميشوند كه رابطه خاصي نمي توان بين مطالب پيدا نمود و بيشتر مطالب نيز به صورت خبري نوشته مي شوند و امكان بحث و تبادل اطلاعات بوجود نمي آيد.
خواهش ميكنم مطالب نزديك به هم و با حجم مناسب براي قرار دادن در اين قسمت انتخاب نماييد تا همه دوستان بهتر بتوانند از مطالب استفاده نمايند و بتوانند مشكلاتشونو راحت تر و مناسب تر حل نمايند.
البته اين نظر شخصي من به عنوان يكي از دوستان كوچك شما مي باشد.
ممنون از همه دوستان كه صادقانه در اين قسمت تلاش مي نمايند.

نمایه کاربر
aamg

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط aamg »

درود
منم موافقم.اينجوري بهتر استفاده مي كنيم.

نمایه کاربر
omarekhayam

سپاس: 55

من موافقم

پست توسط omarekhayam »

من موافقم-تقسيم بندي موضوع در هر قسمت انجام شود
omarekhayam

نمایه کاربر
hertkof

سپاس: 2

Re: مفهومي تر..................

پست توسط hertkof »

منجم آماتور نوشته شده:سلام به همه دوستان عزيز
هدف از نوشتن تاپيك ها بهره مند شدن ساير دوستان از مطالب مي باشد ولي با حجم زياد اين تاپيك ها تفكر و تبادل نظر بر روي اين مطالب كمتر صورت مي گيرد .
از طرفي موضوعات مورد بحث خيلي متفاوت و متمايز انتخاب ميشوند كه رابطه خاصي نمي توان بين مطالب پيدا نمود و بيشتر مطالب نيز به صورت خبري نوشته مي شوند و امكان بحث و تبادل اطلاعات بوجود نمي آيد.
خواهش ميكنم مطالب نزديك به هم و با حجم مناسب براي قرار دادن در اين قسمت انتخاب نماييد تا همه دوستان بهتر بتوانند از مطالب استفاده نمايند و بتوانند مشكلاتشونو راحت تر و مناسب تر حل نمايند.
البته اين نظر شخصي من به عنوان يكي از دوستان كوچك شما مي باشد.
ممنون از همه دوستان كه صادقانه در اين قسمت تلاش مي نمايند.
من تو يه تاپيك ديگهخ همين نظر رو دادم ولي كسي استقبال نكرد...ولي كلا موافقم.
تصویر
ریاضی سابق
3hh.ir

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

اين واقعا كار سختيه اما ممكنه .

شما مثلا كساني رو كه به عنوان مهمان وارد سايت ميشن و اطلاعي در اين زمينه ندارند رو فرض بگيريد . همين طوري پست ميزارن و به عنوان تالار و بخشي كه در اون هستن توجه نمي كنن. حتي بعضي از كاربراي سايت هم همين طور هستن . اما مديراي سايت تمام تلاششون بر اينه كه اين مهم تحقق پيدا كنه .

انشاالله در آينده نزديك يه تغييراتي قراره صورت بگيره و احتمالا اين مشكلات هم تا حدي برطرف خواهند شد .

با تشكر از كاربران عزيز و دلسوز سايت كه هميشه به فكر ارتقاء‌سطح كمي و كيفي تالار هستند .

م.م -- عضو كوچك هوپا

ارسال پست