خبر مرگ خود را دریافت کنید!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
hhamid

سپاس: 48

تماس:

Re: خبر مرگ خود را دریافت کنید!

پست توسط hhamid »

marqos نوشته شده:آروم میمیرن؟ اگه آروم میمردن که کسی ازش وحشت نداشت از هر مرگی بدتره از هر مرگی...
البته این نظر شماست و صد البته محترم و هزار البته درست، شاید هم نادرست و ده هزار البته نسبی.
برخی از قربانیان تا انتها ...................... به مرگ لبخند می زنند.
به شخصه ترجیح می دهم که از زمان مرگم با خبر باشم. در واقع خبر دار بودن از زمان مرگم برای من بسیار لذت بخش است و این شاید خرفتی و دیوانگی من را برای چندمین بار تائید کند.
پیر خرفت Hhamid smile072
رويايي كه جزئياتش به اندازه ي بيداري باشد ... رنج و لذت را دو برابر مي كند.

زندگي يك تصادف و بي رنگ است . آنچه مي بينيم عبور اين صحنه ي بي رنگ از شيشه هاي رنگي تفكرات و عقايدماست.

نمایه کاربر
marqos

سپاس: 39

پست توسط marqos »

sadeghol نوشته شده:
marqos نوشته شده:
sadeghol نوشته شده:ولی از شوخی گذشته خوبیش اینه که آروم میکشت مثل تصادف و حوادث ناگوار نیست
آروم میمیرن؟ smile048 smile048 smile048 smile048 smile058 smile058
اگه آروم میمردن که کسی ازش وحشت نداشت
از هر مرگی بدتره از هر مرگی...
منظورم اینه که مثلا آقای دکتر میگه 4 ماه دیگه جناب عالی مردی تو این مدت کارایی که دوست داشتی میکنی با بقیه خدافظ میکنی و بعد........... باسه بقیه هم راحت تره چون مثلا یاره تصادفی چیزی کنه خیلی خانوادش حالشون گرفته میشه چون آمادگیشو ندارن smile054
فکر کنم تاحالا شاهد مرگ تدریجی یک بیمار سرطانی نبودی!
اون بیمار ثانییه به ثانیه حالش بد تر میشه! همـــــه ی اطرافیان غمی بی پایان دارن! همه فقط میتونن آب شدن اون شخص رو ببینن و نمیتونن کاری بکنن! شخص از خورد خراک، راه رفتن ، حرف زدن و یا حتی یه لحظه نگاهی محبت آمیز به یکی از عزیزانش باز میمونه smile047
اون قدر عذاب میکشه تا تو بدترین شرایت جان خود را ببازد!

نمایه کاربر
marqos

پست توسط marqos »

hhamid نوشته شده:
marqos نوشته شده:آروم میمیرن؟ اگه آروم میمردن که کسی ازش وحشت نداشت از هر مرگی بدتره از هر مرگی...
البته این نظر شماست و صد البته محترم و هزار البته درست، شاید هم نادرست و ده هزار البته نسبی.
برخی از قربانیان تا انتها ...................... به مرگ لبخند می زنند.
به شخصه ترجیح می دهم که از زمان مرگم با خبر باشم. در واقع خبر دار بودن از زمان مرگم برای من بسیار لذت بخش است و این شاید خرفتی و دیوانگی من را برای چندمین بار تائید کند.
پیر خرفت Hhamid smile072
نقل قول قبلی رو اگر بخوانیید میفهمی موضوع مرگ این بیماری رو smile015

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

پست توسط sadeghol »

marqos نوشته شده:
sadeghol نوشته شده:
marqos نوشته شده:
sadeghol نوشته شده:ولی از شوخی گذشته خوبیش اینه که آروم میکشت مثل تصادف و حوادث ناگوار نیست
آروم میمیرن؟ smile048 smile048 smile048 smile048 smile058 smile058
منظورم اینه که مثلا آقای دکتر میگه 4 ماه دیگه جناب عالی مردی تو این مدت کارایی که دوست داشتی میکنی با بقیه خدافظ میکنی و بعد........... باسه بقیه هم راحت تره چون مثلا یاره تصادفی چیزی کنه خیلی خانوادش حالشون گرفته میشه چون آمادگیشو ندارن smile054
اون بیمار ثانییه به ثانیه حالش بد تر میشه! همـــــه ی اطرافیان غمی بی پایان دارن! همه فقط میتونن آب شدن اون شخص رو ببینن و نمیتونن کاری بکنن! شخص از خورد خراک، راه رفتن ، حرف زدن و یا حتی یه لحظه نگاهی محبت آمیز به یکی از عزیزانش باز میمونه smile047

چندتا از فامیل ها و آشنایانو دیدم یک هفته آخر اذیت میشه از این که یه غریبه زیر ماشین لهت کنه یا که یه راسو یه تیر تو ملاجت بزنه که بهتره smile055
تصویر

نمایه کاربر
marqos

پست توسط marqos »

sadeghol نوشته شده:
marqos نوشته شده:
sadeghol نوشته شده:
marqos نوشته شده: آروم میمیرن؟ smile048 smile048 smile048 smile048 smile058 smile058

چندتا از فامیل ها و آشنایانو دیدم یک هفته آخر اذیت میشه از این که یه غریبه زیر ماشین لهت کنه یا که یه راسو یه تیر تو ملاجت بزنه که بهتره smile055
چی میگی؟ smile048 smile037

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

sadeghol نوشته شده:چندتا از فامیل ها و آشنایانو دیدم یک هفته آخر اذیت میشه
یه هفته آخر؟؟؟؟
از وقتی خبر سرطان شنیده می شه آرامش خانواده از بین میره
هرچقدرم خودتو (خدانکنه البته)شاد نشون بدی باز از درون آتیش می گیری
نم نم می میری
همیشه منتظر خونریزی بینی و مرگی smile012
افتضاحه
sadeghol نوشته شده:از این که یه غریبه زیر ماشین لهت کنه یا که یه راسو یه تیر تو ملاجت بزنه که بهتره smile055
انقدر ساده برخورد نکن smile072

ارسال پست