آزمايشي مربوط به خاصيت مغناطيسي نور

آزمايشي مربوط به خاصيت مغناطيسي نور

نوشتهاز سوی mehrzadja در يكشنبه 15 ارديبهشت 1387 - 21:28

دوستان سلام
چند روزه به يه مشكل در رابطه با خاصيت مغناطيسي نور برخوردمو
همونطور كه مي دونين اثباط خاصيت مغناطيسي نور توسط آزمايش اشترن گرلاخ امكان پذيره.چطوري ميشه اين آزمايش رو به روش خيلي ساده تكرار كرد يا اگه نشد چه آزمايشي رو پيشنهاد مي كنين كه باهاش نور رو بشه منحرف كرد.
با تشكر smile035
MJ

سپـاس : 0

ارسـال : 12

شهر: اردبیل
نام نویسی: 85/10/3

ذکر نشده

Re: آزمايشي مربوط به خاصيت مغناطيسي نور

نوشتهاز سوی MRT در يكشنبه 15 ارديبهشت 1387 - 22:41

mehrzadja نوشته است:دوستان سلام
چند روزه به يه مشكل در رابطه با خاصيت مغناطيسي نور برخوردمو
همونطور كه مي دونين اثباط خاصيت مغناطيسي نور توسط آزمايش اشترن گرلاخ امكان پذيره.چطوري ميشه اين آزمايش رو به روش خيلي ساده تكرار كرد يا اگه نشد چه آزمايشي رو پيشنهاد مي كنين كه باهاش نور رو بشه منحرف كرد.
با تشكر smile035

سلامت باشيد :

تا جايي كه من مطلع هستم با نتایج آزمایش اشترن گرلاخ درباره انحراف بخار نقره در میدان مغناطیسی ، بوجود حرکت اسپینی الکترون در اتم پی برده‌اند و تا به امروز نتوانسته‌اند مسير نور را منحرف كنند .

شاد و پيروز باشيد .
به علت سیاسی و ضد دینی شدن هوپا ، دیگر فعالیتی در تالار ندارم چون قوانین خود تالار به دست مدیران و سرپرستان نقض شده و فقط جواب مکاتبات را خواهم داد . اگر سوالی داشتید با این آدرس مکاتبه کنید : contact@ki2100.net

با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

http://www.ki2100.com

تصویر
نماد کاربر

سپـاس : 34

ارسـال : 1878

نام نویسی: 86/4/21

ذکر نشده

Re: آزمايشي مربوط به خاصيت مغناطيسي نور

نوشتهاز سوی mehrzadja در يكشنبه 22 ارديبهشت 1387 - 19:08

آقايون خانوما من درخواست كمك كردم.لطفا راه حل ارائه بدين!من ميخوام بروش آزمايش خاصيت مغناطيس نور رو ثابت كنم.چيكار كنم؟
MJ

سپـاس : 0

ارسـال : 12

شهر: اردبیل
نام نویسی: 85/10/3

ذکر نشده

بازگشت به فیزیک مدرن

چه کسی هم اکنون اینجاست ؟

کاربرانی که در این تالار هستند: بدون کاربران عضو شده و 20 مهمان