کسایی که کارشناسی یا ارشد به بالا دارند خود را معرفی کنند

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
sosiana

سپاس: 15

Re: کسایی که کارشناسی یا ارشد به بالا دارند خود را معرفی کنند

پست توسط sosiana »

ehmed نوشته شده:از اینکه دوستانی ناراحت شدن و حرف من را به دیده تحقیر دیدن من از ایشان معذرت میخواهم و هدفم اصلا این نبود در هر صورت بنده نه مدرک گرا هستم و نه اهمیتی میدم ولی شما خودتان و با انصاف به خیلی از مطالب نگاه کنید میبینید که خیلی از مطالب حاصل افکار اعتماد به نفس کاذب هست و من هر حرفی که زدم برای حرفم اثبات دارم و الان هم دارم روی فضای 5 بعدی کار میکنم بگذریم ولی من واقعا وقتش را ندارم که بعضی از بچه ها بحث کنم و ببینم چی میگند من فقط خواستم تخصص افراد را بدانم تا در تحقیقات و نظریاتی که دارم پیش ببرم از آنها کمک بگیرم مشکل جهان سوم همینه که فکر میکنه خیلی میداند ولی همه میدانیم که هیچ نمیدانیم پس الکی تعصب نشان ندهید بعد شما فکر میکنید نظریات من خنده دار است من هم قبول دارم و بایستی بگم دنیایی که در آن زندگی میکنید به همان صورت خنده دار است چون دنیایی وجود ندارد که در آن زندگی میکنید و هر آنچه را که میبینید توهمی بیش نیست
منم کاملا با نظر شما موافقم
من ليسانس فيزيک حالت جامدم
اين از من بقيه خواهشمنم بحثاتون رو کنار بذاريد و به صورت مسئله توجه کنيد
دو چيز را هميشه به ياد داشته باش
يكي خدا و ديگري مرگ
دو چيز را فراموش كن
بدي ديگران در حق خودت
خوبي خودت در حق ديگران
چهار چيزرا بيش از بيش نگهدار
شكمت را در سر سفره ديگران
زبانت را در جمع دوستان
چشمت را در خانه دوست
دلت را در سر نماز
روزگار دوروز است
يك روز براي تو و روزي بر عليه تو
اگر براي تو بود مغرور نشو
اگر بر عليه تو بود صبر داشته باش

Hamidreza-B

سپاس: 1

Re: کسایی که کارشناسی یا ارشد به بالا دارند خود را معرفی کنند

پست توسط Hamidreza-B »

به نظر من همين كه يه نفر با اين همه سايت و سرگرمي مياد تو نت و مياد رو هوپا بحثا رو مي خونه و توشون شركت مي كنه فيزيك كه اصلا كنار چه با سواد باشه چه بي سواد ستودنيه كارش دانشمنداي بزرگ هم سوالات عجيب و غريب دارن كه براي بدست اوردنش تلاش مي كنن مشكل ما اينه كه فكر مي كنيم هركي فييك خونده مي تونه تو فيزيك نظريه بده نمي گم اين كه نظريه اش درست باشه يا غلط اون رو ميشه به راه درست و شدني هدايت كرد همه ي ما با فيزيك زندگي مي كنيم چه خونده باشيم يا نه پس مي تونيم براي اشناي بيشترش تلاش كنيم اصلا اين سايت يه خوبيش اينه كه تو بازديد كننده ها يه شوق به فراگيريه علم فيزيك رو تشويق كنه و دوستان هم در اينجا به بچه هاي كه علاقه دارن كمك مي كنن
من صحبت هاي اياز رو تو اين مدت كم كه عضو هستم هرجا خوندم لذت بردم و دقيقا باهاشون موافقم و همين جا ازشون تشكر مي كنم بخاطر اين ديدگاه بازشون

ارسال پست