صفحه 1 از 1

ثبت مقاله

ارسال شده: پنج‌شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۳
توسط ehsanmohebbi
سلام بر همه ی شما عزیزان
من سه تا مقاله در مورد نسبیت و مکانیک کوانتومی دارم که خودم کشف کردم . اگر می شود به من کمک کنید که مقالت را به کجا ارسال کنم و چگونه آن ها را ثبت کنم ؟
اگه می شود به ایمیلم ارسال کنید .

Re: کمک کنین PLZ!!!

ارسال شده: پنج‌شنبه ۱۳۹۰/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۳
توسط ehsanmohebbi
در ضمن ایمیلم هم e.mohebbinazar@gmail.com

Re: کمک کنین PLZ!!!

ارسال شده: سه‌شنبه ۱۳۹۰/۱۲/۲ - ۲۱:۵۰
توسط sahba_m_h
مقاله کشف کردید/ یا نوشتینش؟

Re: ثبت مقاله

ارسال شده: جمعه ۱۳۹۰/۱۲/۲۶ - ۱۶:۴۱
توسط professor.freak
خوب به یک مجله تخصصی این کاره می فرستید . اونا هم میدن به چند تا فیزیکدان دیگه که بخونن و اگه حرف های درستی بود با کله واست چاپ می کنن.

Re: ثبت مقاله

ارسال شده: جمعه ۱۳۹۰/۱۲/۲۶ - ۲۰:۲۸
توسط محمد اخشيك
دوست گرامي، جسارت نشود اما به دو سؤال من پاسخ دهيد تا راهنمايي‌تان كنم: اول آنكه تحصيلاتتان چقدر است؟ دوم اينكه آيا تا به حال ايده‌ي خودتان را در برابر استاد دانشگاه يا فيزيك‌پيشه‌اي مطرح كرده‌ايد؟

Re: ثبت مقاله

ارسال شده: جمعه ۱۳۹۰/۱۲/۲۶ - ۲۳:۵۷
توسط کواسار
مقاله تو بذار برای دانلود ما هم بخونیم .

Re: ثبت مقاله

ارسال شده: دوشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۲۹ - ۰۰:۳۸
توسط ehsanmohebbi
من سوم راهنمایی راهنمایی علامه حلب (سمپاد ) هستم
نشونشون دادم ولی گفتند نفهمیدیم چی گفتی
مثلا چه مجله هایی ؟؟؟

Re: ثبت مقاله

ارسال شده: دوشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۳
توسط محمد اخشيك
دوست عزیز، فقط چند نکته را ذکر می کنم. نظریه پردازی در فیزیک امروز خیلی با گذشته فرق کرده است. دیگر مثل گذشته نیست که یک اینشتینی بنشیند و بعد نظریه ای بدهد که دنیا را تکان دهد. دنیای علم دیگر قهرمان به آن معنا ندارد، یک سری پژوهشگر هستند که در کنار هم کار می کنند و بصورت مکتوب و یا در سیمنارها اطلاعات شان را به اشتراک می گذارند و در نهایت راه حلی برای مسئله پیدا می شود، غرضم این است که اگر می خواهید پژوهشگر شوید باید ابتدا وارد این جمع علمی شوید، مسئله را انتخاب کنید، روی کارهایی که در آن مسئله انجام شده مطالعه کنید، راه حل را پیدا کنید و بعد به اشتراک بگذارید تا ملت بخوانند و نظر دهند و تکمیل شود. جنس مسائل بسیار مهم است، مسئله ی کلی واقعا در فیزیک کم است و تمامی مسائل خرد خرد شده اند و هر کس روی یکی کار می کند. ببینید مثال می زنم از فیزیک ذرات. در این فیزیک بخش های مختلفی وجود دارد و به قدری مسائل تخصصی شده است که یک نفر که روی کرومودینامیک کوانتومی کار می کند شاید خیلی چیزها و ریزه کاری های فیزیک نوترینو را ندارد. کل علم اصول و قواعد سفت و سخت آکادمیک دارد و خب این نظم نیز برای علمی که به این سرعت پیش رفت می کند واقعا نیاز است. حال فرض کنید که شما به یکی از این اساتید میل بیزنید و بگویید که نظریه ای راجع به کوانتوم و نسبیت دارید! احتمال خوانده نشدنتان زیاد است و بدانید اکثر اساتید روزی چندین و چند ایمیل دریافت می کنند که در آن ادعا می شود فلان نظریه ی کلی غلط است. اساتید گوش نمی دهند.
بعد از این همه سخن پراکنی و توضیح به شما پیشنهاد می کنم درسهایتان را بخوانید، آنچه که از شما خواسته می شود را درست انجام دهید و با شیب ملایم پیش روید. وقتی به سطح یک دانشجوی کارشناسی ارشد و یا اواخر کارشناسی رسیدید کم کم قواعد بازی را می آموزید و در ضمن شاید بفهمید ایده ای که الان دارید کجا بدرد می خورد، کجا پخته تر می شود و شاید هم اصلا غلط باشد.

Re: ثبت مقاله

ارسال شده: دوشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۹
توسط ehsanmohebbi
ممنون ولی خودم میدانم
درست هستند
نا سلامتی من انیشتینم smile039 smile039 smile039 smile039 smile039