ابرجهان وجهانهای موازی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
siamak_bi2005

نام: حسین قراملکی

سپاس: 4

ابرجهان وجهانهای موازی

پست توسط siamak_bi2005 »

ابرجهان وجهانهای موازیجهان ما داخل جهانی است که دارای بعدهای بالاتری است.
احتمال دارد ابرجهان به صورت سطح یا مثل جهان ما کروی باشد.
اگر ابرجهان به صورت سطح باشد آنگاه دارای طول وعرض خواهد بود.
وکوچکترین ذره آن جهانهای موازی خواهند بو که تقریبا به اندازه جهان ماهستند.
وجهان ما هم داخل این ابرجهان قرار دارد.
یعنی میلیاردها میلیارد همچون جهان مادر این صفحه هستند.
محاسبات مبتنی بر نظریه Mنشان می دهد که حداقل ده به توان پانصد جهان با قوانین فیزیک متفاوت در پهنه ابر جهان وجود دارد.
این جهانها در روی صفحه تشکیل 18 بعدمی دهند که شش بعد آن گسترش یافته و12بعد آن فشرده شده است.
اگر این ابر جهان را به صورت کروی در نظر بگیریم این ابعاد به 27 می رسد.
که 9 بعد آن گسترش یافته و18 بعد آن فشرده شده است.
کسانی که به عدالت خداوندی شک دارند با وجود جهانهای موازی دیگر جایی برای شک نیست.
احتمال دارد شما مادرزادی فلج باشید و هر گناهی می کنید اینطور توجیه کنید که اگر فلج نبودم گناه نمی کردم ولی شما در جهانهای موازی دیگر فلج نیستید ویا این جهان فقیر هستید ودزدی می کنید ولی در جهانهای موازی چی؟

نمایه کاربر
bigcrunch

سپاس: 48

Re: ابرجهان وجهانهای موازی

پست توسط bigcrunch »

یعنی خدا همه ی این 500^10 رو اداره می کنه؟؟؟؟ دقیقا توضیح بده ببینم منظورت از 2 3 سطر آخر چیه؟
اجازه ندهید شخصیت شما مورد تهاجم افراد و رویدادها قرار گیرد. (ماری کوری)

نمایه کاربر
MA102

نام: Laplace transforms

سپاس: 1193

پست توسط MA102 »

در این صورت اختیاری وجود نداره، من گناه میکنم چون در یک جهان دیگر گناه نمیکنم، و وقتی هم ک گناه نمیکنم در جهان دیگر گناه می کنم، با این تفسیر اگر تو روز قیامت ب اسم قاتل امام حسین(ع) مواخزمون کردن اصلا تعجب نکنید!!!

smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072
علم×دین=انسان

وَ مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاس جَمِيعاً

و هر کس نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده.

سوره مبارکه المائدة آیه32

بانک اهداء سلولهای بنیادی:
http://iscdp.tums.ac.ir/

siamak_bi2005

پست توسط siamak_bi2005 »

منظور اینه که شما ومن در تمام شرایط خوب وبد ودشوار وخلاصه در تمام مذاهب ظاهر می شویم وفقط انسانیت انسان مهم است نه چیز دیگر.
من در آن جهان آخرت نمی توانم ادعا کنم چون در خانواده فقیر به دنیا اومدم مجبور به دزدی شدم چون در جهانهای دیگر که فقیر نبودم حتی شاید حکمرانی هم کرده باشد.کلیه کارهای من در جهانهای دیگر جمع می شود وتقسیم بر تعداد جهانهایی که بودم.
عین کلاس درس که شما 10واحد دارید در ریاضی 15می گیرید ودر ورزش 15ودر هندسه مثلا 8.جمع اینها ملاک است.

نمایه کاربر
bigcrunch

پست توسط bigcrunch »

خب یعنی جهان آخرت سیگمای اعمال تمام این جهانهای موازی است؟؟!!!
شما سطح تحصیلاتتون چقدر هست؟ انجمن رو به مسخره نگیرین لطفا. این حرفها خریدار نداره تو دنیای واقعیه علم

نمایه کاربر
نوآور

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1323

پست توسط نوآور »

siamak_bi2005 نوشته شده:ابرجهان وجهانهای موازیجهان ما داخل جهانی است که دارای بعدهای بالاتری است.
احتمال دارد ابرجهان به صورت سطح یا مثل جهان ما کروی باشد.
اگر ابرجهان به صورت سطح باشد آنگاه دارای طول وعرض خواهد بود.
وکوچکترین ذره آن جهانهای موازی خواهند بو که تقریبا به اندازه جهان ماهستند.
وجهان ما هم داخل این ابرجهان قرار دارد.
یعنی میلیاردها میلیارد همچون جهان مادر این صفحه هستند.
محاسبات مبتنی بر نظریه Mنشان می دهد که حداقل ده به توان پانصد جهان با قوانین فیزیک متفاوت در پهنه ابر جهان وجود دارد.
این جهانها در روی صفحه تشکیل 18 بعدمی دهند که شش بعد آن گسترش یافته و12بعد آن فشرده شده است.
اگر این ابر جهان را به صورت کروی در نظر بگیریم این ابعاد به 27 می رسد.
که 9 بعد آن گسترش یافته و18 بعد آن فشرده شده است.
کسانی که به عدالت خداوندی شک دارند با وجود جهانهای موازی دیگر جایی برای شک نیست.
احتمال دارد شما مادرزادی فلج باشید و هر گناهی می کنید اینطور توجیه کنید که اگر فلج نبودم گناه نمی کردم ولی شما در جهانهای موازی دیگر فلج نیستید ویا این جهان فقیر هستید ودزدی می کنید ولی در جهانهای موازی چی؟
استناد به گزاره های علمی برای اعتبار بخشی به ذهنیتهای مذهبی، تفکرات غیر علمی و یا شاید گاهی ضد علمی!
این پدیده در جهان امروز و به ویژه در کشورمان بسیار رایج است و معمولا به سرعت،
در میان افواه عوام ناآگاه، طرفدارانی هم پیدا می کند. نخبگان با فکر و آگاه اما... نه!
آنها، ضمن خوردن پاپ کورن، به این نتیجه گیریها می خندند. smile058
ایران تبدیل شده به واحه ای دانشگاهی در میان یک برهوت صنعتی

siamak_bi2005

پست توسط siamak_bi2005 »

اگر قبول داریم خدایی توانا هست برای ایشان کار چندان سختی نیست.اگر قبول داریم ابعادی هستند که بالاتر از ابعاد جهان ما هستند پس باید قبو ل کنیم برای داشتن ابعاد بالاتر ،میلیاردها میلیارد جهان کوچکتر باشد تا مجموع آنها ابرجهانی با ابعاد بالاتر را بسازد.
در قران به هفت آسمان اشاره شده آیا می دانی منظور چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

siamak_bi2005

پست توسط siamak_bi2005 »

در همین انجمن هوپا در مورد جهانهای تودر تو مطلبی نوشته بودند که اگر آنجارا مشاهده نمایید من خودم مخالف جهانهای موازی بودم
ولی وقتی به 9 بعد مکانی فضا وبعد از آن به ابرجهان فکر کردم ودر واقع آن را غیراز نظریه ریسمان به اثبات رساندم دیدم جهانهای موازی واقعیت دارد

نمایه کاربر
bigcrunch

پست توسط bigcrunch »

به اثبات رساندی؟؟!! شاگرد ایرانی ویتن که می گن شمایی پس! عموجون چند سالته الان؟؟؟

نمایه کاربر
MA102

نام: Laplace transforms

سپاس: 1193

پست توسط MA102 »

siamak_bi2005 نوشته شده:منظور اینه که شما ومن در تمام شرایط خوب وبد ودشوار وخلاصه در تمام مذاهب ظاهر می شویم وفقط انسانیت انسان مهم است نه چیز دیگر.
من در آن جهان آخرت نمی توانم ادعا کنم چون در خانواده فقیر به دنیا اومدم مجبور به دزدی شدم چون در جهانهای دیگر که فقیر نبودم حتی شاید حکمرانی هم کرده باشد.کلیه کارهای من در جهانهای دیگر جمع می شود وتقسیم بر تعداد جهانهایی که بودم.
عین کلاس درس که شما 10واحد دارید در ریاضی 15می گیرید ودر ورزش 15ودر هندسه مثلا 8.جمع اینها ملاک است.
پس تمام انسانها در جهان آخرت برابراند/ یزید در ای دنیا حاکم فاسق بوده، در جهانی دیگر در کربلا کشته شده!!!

اما موضوعی ک از مبحث جهانهای بسیار ابرریشمان.
قوانین فیزیک در این جهانها متفاوتند و اکثر آنها نمی توانند حامل حیات باشند.
برای مثال، مثلا در گام اول، انفجار بزرگ، اگر سرعت انفجار زیاد باشد، مواد پراکنده شده و اجسام شکل نمیگیرند و جهانی از غبار رقیق داریم؛ واگر سرعت انفجار کم باشد ماده موجود در سیاهچله ها میرنبد.
حدس میزنید این دو حد چقدر باهم تفاوت دارند؟

مطمئنم حدس نزدید و اومدید ببینید چقدر.
10بتوان 124 رقم اعشار.

گام بعد ستارگان مناسب، اگر ثابتهای G h c متفاوت با جهان ما باشند، یا ستارگان شکل نمی گیرند، یا بسیار سرد و بیرمق اند، یا عمرشان سریعا تمام میشود.
نمونه دیگر، ممکن است در جهانی سرعت واپاشی نوترون کمتر باشد ک نسبت 25 به 75 هلیوم ب هیدروژن شکل نمیگیرد
در جچهانی ممکن است واپاشی نوترون ممنوع باشد، در این صورت توده های گاز وارد فاز ترکیب هسته ای و ستاره شدن نمیشوند.
و این لیست بسیار دراز است.

با شنیدن یک موضوع سعی نکنید آن را با دین ترکیب کنید ک هم از منظر دینی ممنوع است(اسمشم تفسیر ب رای است)، هم آن موضوع بخاطر ماهیت متغییر علم ممکن است عوض شود، هم اینکه متخصص علم نیستید و ی چیزی تو نت(حالا شاید استثنا در کتاب!!!) خوندین و از بقیه ماجرا خبر ندارید.

smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072
علم×دین=انسان

وَ مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاس جَمِيعاً

و هر کس نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده.

سوره مبارکه المائدة آیه32

بانک اهداء سلولهای بنیادی:
http://iscdp.tums.ac.ir/

siamak_bi2005

پست توسط siamak_bi2005 »

از کجا می دانی یزید در جهانهای دیگر کار خوب می کند؟در ثانی یزید در این جهان نمره منفی گرفته که لحاظ می شه

siamak_bi2005

پست توسط siamak_bi2005 »

گزارش نوشته نامناسبپاسخ بهمراه نقل قول
از سوی bigcrunch در شنبه 5 بهمن 1392 - 23:27

به اثبات رساندی؟؟!! شاگرد ایرانی ویتن که می گن شمایی پس! عموجون چند سالته الان؟؟؟
متاسفانه ایراد ما اینه که بیگانه پرستیم در ایران جوانان زیادی از جمله شما هستند که بهتر از انها نظریه پردازند ولی کسی بها نمی دهد.در این زمان با اینهمه پیشرفت هنوز نقطه را بدون بعد فرض می کنند واز مجموع نقاط بعد درست می شود.
اگر نقطه بعدی ندارد چطور از مجموع آنها بعد درست می شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال پست