چه بر سر تالار فلسفه اومده؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

قوانین انجمن
مسئولیت مطالبی که در تالار نوشته میشود به عهده نویسنده است و مدیریت سایت هوپا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
مطالب نوشته شده در سایت به معنی رد یا تایید آنها از سوی مدیریت سایت هوپا نمی باشد.
مدیریت سایت هوپا حق دارد هر گونه تاپیک مغایر با قوانین را بدون اطلاع به نویسنده مطلب حذف یا ویرایش کند.
هر گونه بی احترامی به سایر کاربران در سایت ممنوع میباشد و با شخص مربوطه برخورد خواهد شد.
از به انحراف کشیدن تاپیک ها و مطرح کردن مطالبی که موجب به انحراف رفتن تاپیک میشود شدیدا خود داری کنید.
این قوانین توسط مدیریت سایت هوپا قابل تغییر است و با توجه به شرایط حاکم بر سایت ممکن است تغییر کند.
نمایه کاربر
amishtain

نام: AMIRFARHANG

سپاس: 125

Re: چه بر سر تالار فلسفه اومده؟

پست توسط amishtain »

برای من که فرقی نکرد..

نمایه کاربر
MA102

نام: Laplace transforms

سپاس: 1661

پست توسط MA102 »

از اولم قرار بوده این تالار مربوط به فلسفه علم باشه، که شده بود تالار فلسفه دین.
حالا مدیریت سایت باید تصمیم بگیره که فعالیت تالار چه طوری باشه.
تالار فلسفه باشه که باید حسابی روش کار بشه، یا نه فقط همون تالار فلسفه علم باشه.

smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072
علم×دین=انسان

وَ مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاس جَمِيعاً

و هر کس نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده.

سوره مبارکه المائدة آیه32

بانک اهداء سلولهای بنیادی:
http://iscdp.tums.ac.ir/

jhvh

سپاس: 290

پست توسط jhvh »

یه عده به اصطلاح با سواد تالار را به طور ناشایست در اختیار گرفته بودن ......

یه عده بسیجی اومدن و جواباشونو دادن بعد اون وریا دیگه بخارشون خوابید و رفتن رو بر قرار ترجیه دادن بعد اون تالار تعطیل شد

همش به بهانه ی فیلترینگ

همین که تنش ها کم رنگ تر شده بود و تالار دیگه اونقد منحرف نمیشد و در راستای قوانین قرار گرفته بود یه مهر تعطیل بهش زدن

الان باید سرخ بشیم که قراره اونم هنوز قطعی نیست که پستای شما بر میگرده

جالبه

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 291

تماس:

پست توسط فروهر »

SAEED نوشته شده:
Farady نوشته شده:
SAEED نوشته شده:
بله ممنون ميشم.بعدش ايجاد كننده ي تاپيك من بودم نه خانوم فروغ(منظورم عنوان جستار هست)
بعدش علت حذف و ريشه كن كردن تالار فلسفه رو تشريح كنيد.
جستار را تصحیح کردم

همانطور که گفتم با توجه به محدودیت هایی که قانون ف.ل.ت.ر.ی.ن.گ برای سایتها گذاشته اند مدیرکل تصمیم گرفته اند که تغییری در تالار فلسفه ایجاد شود

در آینده تعدادی از جستارها در اختیار کاربران قرار می گیرد
smile055 smile055

اون کاربری که بهتون اخطار داده با نهایت احترام یک بیشعور و ترسوی کامل بوده ، اگر از آزادی بیان تو یه انجمن عادی هم بترسیم فقط باید

بریم بمیریم smile012 smile012
درود

این اصلاح دیر یا زود باید انجام می شد

هدف انجمن فیزیکدانان ایران در ابتدای تاسیس بحث و گفتگو در مورد فیزیک بوده و متافیزیک به عنوان یک تالارجانبی محسوب می شود

جهت بحث مذهبی و دینی تالارهایی همچون تالار داخل امضام وجود دارد

smile012 smile012 smile012 smile012 smile012

اگه به نام جستار دقت کرده باشی.

نوشته: هم اندیشی.پس ما هر نوع بحث خواستیم می تونیم بکنیم.و این تقصیر ما نیست نشان از ضعف مدیریتی شماست. smile097

من با این تالار مسخره جدید زیاد حال نمی کنم. smile049
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 74

پست توسط garfield »

korosh_vfd نوشته شده:
me-alone نوشته شده:
hadimohammadi نوشته شده:اين طوريام نيست ... هيچ رازي براي كشف وجود نداره

همین تو و امثالت مثل خوره ریختین به جون هوپا و نابودش کردین!
تو چی میفهمی که علی جوهر یا هرمز پگاه یا شلغمِ نازنینم کیستند!! پس تز نده که اونا فکر کردند...
همین شماها اید که ایرانمون رو ویران میکنید!
اصلن شماها از نسل ما نیستید! فرزندانِ مغولان یا از نژاد عرب ها بودید که در سرزمینمون جا موندید!
چی فکر کردی برادر؟؟ حیف که تالار رو بستند وگرنه حالیت میکردم این خمینی جونت کیه!

تو مدرسه یه یارو اومده بود چرند میگفت, به زور پیش ها رو هم بردند! خلاصه یارو از هر دری زد و از آقا گفت و... آخرشم یه بی سیم آورد که مالِ شهید گمنام بوده, حالا بچه ها بیاید به امام زمان قول بدید! ناظمِ محترمه هم چش و ابرو مینداخت که هر کی بره خیلی خفن انضباظ میدم...
فکر کردم هر کی رفت واسه انضباط بود... اما حالا میفهمم ما هنوز هم عده ای بیگانه در مملکت داریم!
باشه گلم رازی نیست! امامت رو بچسب و ولایت فقیه رو که ادامه ی ولایت پیامبر است... باشد امید که آخرش از گشنگی بمیرید و ننگِ نامتان یا نامِ ننگتان فرا گیر شود...
اوه بوی !
آرومممممم
ریلکس باش جیگر
تو هنوز سنی نداری که !

دنبال سن میگردی؟
بیا یه چیزی دارم برات.
فقط سعی کن همینجوری تا آخرش ریلکس بمونی smile039

user8604

سپاس: 1143

پست توسط user8604 »

garfield نوشته شده:
korosh_vfd نوشته شده:
me-alone نوشته شده:

تو چی میفهمی که علی جوهر یا هرمز پگاه یا شلغمِ نازنینم کیستند!! پس تز نده که اونا فکر کردند...
اصلن شماها از نسل ما نیستید! فرزندانِ مغولان یا از نژاد عرب ها بودید که در سرزمینمون جا موندید!
چی فکر کردی برادر؟؟ حیف که تالار رو بستند وگرنه حالیت میکردم این خمینی جونت کیه!

تو مدرسه یه یارو اومده بود چرند میگفت, به زور پیش ها رو هم بردند! خلاصه یارو از هر دری زد و از آقا گفت و... آخرشم یه بی سیم آورد که مالِ شهید گمنام بوده, حالا بچه ها بیاید به امام زمان قول بدید! ناظمِ محترمه هم چش و ابرو مینداخت که هر کی بره خیلی خفن انضباظ میدم...
فکر کردم هر کی رفت واسه انضباط بود... اما حالا میفهمم ما هنوز هم عده ای بیگانه در مملکت داریم!
باشه گلم رازی نیست! امامت رو بچسب و ولایت فقیه رو که ادامه ی ولایت پیامبر است... باشد امید که آخرش از گشنگی بمیرید و ننگِ نامتان یا نامِ ننگتان فرا گیر شود...
اوه بوی !
آرومممممم
ریلکس باش جیگر
تو هنوز سنی نداری که !

دنبال سن میگردی؟
بیا یه چیزی دارم برات.
پیر شدی گارفیلد!

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 683

پست توسط *شارش* »

هرمز پگاه کجاست پس نخبه پرور با عربیم 1 کجا؟؟؟؟؟؟؟؟
این تالارو باید تحریم کنیم ،به خدا شوخی نمیکنم ،اینجا داره سیاسی میشه
فاطی ز علایق جهان دل برکن / از دوست شدن به این و آن دل برکن
یک دوست که آن جهان مطلق باشد /بگزین تو و از کون و مکان دل برکن

فاطی، اگر از طارم اعلا گذری / از خاکْ گذشته، از ثریا گذری
هیهات که تا اسیر دیو نفسی / از راه دَنی سوی تَدَلّی گذری

آن شوخ كه با شيشه مرا ساخته است / بنشسته و سنگ بر من انداخته است
اكنون كه شكسته ام در اين بازي تلخ، / خندم خوش از اينكه من نه، او باخته است!

به شایعات بی اساس بی توجه باشید و در مورد زیر دستان از روی ذهن قضاوت نکنید.

آتفه

پست توسط آتفه »

هوپا چه جوریه؟

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 123

تماس:

پست توسط کاوه »

smile012 smile012 smile012 smile012 smile012

اگه به نام جستار دقت کرده باشی.

نوشته: هم اندیشی.پس ما هر نوع بحث خواستیم می تونیم بکنیم.و این تقصیر ما نیست نشان از ضعف مدیریتی شماست. smile097

من با این تالار مسخره جدید زیاد حال نمی کنم. smile049

درود

شما هم اگر دقت کرده باشید در ایران زندگی می کنید

و در ایران نمی توان هر بحثی انجام داد

برای هر بحثی می تونید به فروم خارج از ایران داخل امضای من مراجعه کنید
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

user8604

سپاس: 1143

پست توسط user8604 »

me-alone نوشته شده:
آتفه نوشته شده:هوپا چه جوریه؟
دوست عزیز مقدمت گرامی...
هوپا: سایتی کاملن خر تو خر, سرشار از آدم های ابله و البته در میانشان گاه گاه کاربریست که میدرخشد!
سایتی با آدمینی که نقطه ضعفش را همه میدانند! سایتی که در آن امثالِ darkenergy و مرحوم محسن و جانباز رادیک مدیر میشوند!
در هوپا علم بود... کمتر شد... باز آمد... ولی باز کمرنگ تر شد... و سر انجامِ هوپا شد یک مشت بحثِ علمی در محدوده ی دبیرستان! تازه اونم بیشتریا اول و دوم اند و هر از بر حالیشان نمیباشد و اصلن یک وضعی...
مدتی هوپا شده بود سایت دوست یابی و هر بار که وارد میشدی (اگر دختر میبودی) کلی پیغام دریافت میکردی که تقاضای دوستی بودند!
اما بعد ها در پرتوی لطف و عنایت الهی و همت رادیک و سایر مسلمانان, این وضع جم شد و به اون یارو ها اخطار دادن و جمع کردن رفتن!!
کسی نبود بپرسه چرا این طور شد... ولی حقیقت این بود که این گونه شد, چون دخترانِ هوپا یه جای اینکه یک مشت گیک و نرد (به فرهنگ لغت انگلیسی مراجعه شود) درس خون باشن یک مشت قرتی پرتی و اهل فلِرت و این حرفا هستند!! smile001
در هوپا اساتیدی ست, نادر و کم یاب, که در هیچ سایتِ علمی یافت نمی شوند! (حتی در خودِ هوپا! و ما فقط به نام کاربریشان مینازیم) smile039 و اگر هم اساتیدی بیایند به قصدِ اینکه کمک کنند, فراری داده میشوند! ( نه که خیلی اوضاعِ اجتماعی هوپا خوبه... smile001 )
برات اتفاقن خوب هم هست! چون در هوپا یاد میگیری چه طوری در برابر ابلهان خاموش گردی و اهمیت ندی و برات مهم نباشه و آخر بار دیگه حتی سعی هم نکنی که قانع شان کنی و حرف حالیشون شود!! چون نمیشود که نمی شود که نمی شود!! smile039

خلاصه مقدمت به هوپا گلبارون smile041 smile046
در هوپا پسرایی هم هستن که واسه لاس زدن با دخترا خودشون رو دختر معرفی میکنن.ازشون باید فاصله بگیری آتفه.
مگه نه غلام؟

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

هوپا بد شده با مدیریت ضعیفش.

نمایه کاربر
*شارش*

پست توسط *شارش* »

میگم تالار فلسفه یه زمانی شلوغ بود الان پرنده هم پر نمیزنه.ببین چی کردن.نه علیجوهر نه عربیم 1 ونه اون یکیا هستن. smile025

نمایه کاربر
me-alone

محل اقامت: Winnipeg

سپاس: 159

پست توسط me-alone »

edwardfurlong نوشته شده:
me-alone نوشته شده:
دوست عزیز مقدمت گرامی...
هوپا: سایتی کاملن خر تو خر, سرشار از آدم های ابله و البته در میانشان گاه گاه کاربریست که میدرخشد!
سایتی با آدمینی که نقطه ضعفش را همه میدانند! سایتی که در آن امثالِ darkenergy و مرحوم محسن و جانباز رادیک مدیر میشوند!
در هوپا علم بود... کمتر شد... باز آمد... ولی باز کمرنگ تر شد... و سر انجامِ هوپا شد یک مشت بحثِ علمی در محدوده ی دبیرستان! تازه اونم بیشتریا اول و دوم اند و هر از بر حالیشان نمیباشد و اصلن یک وضعی...
مدتی هوپا شده بود سایت دوست یابی و هر بار که وارد میشدی (اگر دختر میبودی) کلی پیغام دریافت میکردی که تقاضای دوستی بودند!
اما بعد ها در پرتوی لطف و عنایت الهی و همت رادیک و سایر مسلمانان, این وضع جم شد و به اون یارو ها اخطار دادن و جمع کردن رفتن!!
کسی نبود بپرسه چرا این طور شد... ولی حقیقت این بود که این گونه شد, چون دخترانِ هوپا یه جای اینکه یک مشت گیک و نرد (به فرهنگ لغت انگلیسی مراجعه شود) درس خون باشن یک مشت قرتی پرتی و اهل فلِرت و این حرفا هستند!! smile001
در هوپا اساتیدی ست, نادر و کم یاب, که در هیچ سایتِ علمی یافت نمی شوند! (حتی در خودِ هوپا! و ما فقط به نام کاربریشان مینازیم) smile039 و اگر هم اساتیدی بیایند به قصدِ اینکه کمک کنند, فراری داده میشوند! ( نه که خیلی اوضاعِ اجتماعی هوپا خوبه... smile001 )
برات اتفاقن خوب هم هست! چون در هوپا یاد میگیری چه طوری در برابر ابلهان خاموش گردی و اهمیت ندی و برات مهم نباشه و آخر بار دیگه حتی سعی هم نکنی که قانع شان کنی و حرف حالیشون شود!! چون نمیشود که نمی شود که نمی شود!! smile039

خلاصه مقدمت به هوپا گلبارون smile041 smile046
در هوپا پسرایی هم هستن که واسه لاس زدن با دخترا خودشون رو دختر معرفی میکنن.ازشون باید فاصله بگیری آتفه.
مگه نه غلام؟
تو حرف حسابت چیه؟؟ اگه من عکسِ خودم رو با سوتین فلان رنگی برات فرستاده بودم (همون طور که درخواست کرده بودی) آدم میشدی دست از سرم برداری؟؟
متاسفم برات. همه جوره عقده داری. عقده ی جنسی و محبتی و عقلی و شعوری و فرهنگی و ... smile031
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 123

تماس:

پست توسط کاوه »

مگه نه غلام؟
جالبه یک بار ادوارد مسئله جالبی رو مطرح کرد که تا به حال با اون برخورد نکرده بودیم
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
نسيم*7*

محل اقامت: آنلا

سپاس: 55

پست توسط نسيم*7* »

garfield نوشته شده:
korosh_vfd نوشته شده:
me-alone نوشته شده:

اوه بوی !
آرومممممم
ریلکس باش جیگر
تو هنوز سنی نداری که !

دنبال سن میگردی؟
بیا یه چیزی دارم برات.
به به ،گارفیلد جان !
خوش اومدی smile072
"هر چه كمتر شود فروغ حيات،رنج را جانگداز تر بيني"
"سوي مغرب چو رو كند خورشيد،سايه ها را درازتر بيني"
"رهي معيري"