روح

مدیران انجمن: parse, javad123javad

قوانین انجمن
مسئولیت مطالبی که در تالار نوشته میشود به عهده نویسنده است و مدیریت سایت هوپا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.
مطالب نوشته شده در سایت به معنی رد یا تایید آنها از سوی مدیریت سایت هوپا نمی باشد.
مدیریت سایت هوپا حق دارد هر گونه تاپیک مغایر با قوانین را بدون اطلاع به نویسنده مطلب حذف یا ویرایش کند.
هر گونه بی احترامی به سایر کاربران در سایت ممنوع میباشد و با شخص مربوطه برخورد خواهد شد.
از به انحراف کشیدن تاپیک ها و مطرح کردن مطالبی که موجب به انحراف رفتن تاپیک میشود شدیدا خود داری کنید.
این قوانین توسط مدیریت سایت هوپا قابل تغییر است و با توجه به شرایط حاکم بر سایت ممکن است تغییر کند.
yazdanhaliday

سپاس: 139

Re: روح

پست توسط yazdanhaliday »

یک آدم معمولی نوشته شده:فرق یه معبد با یه فرودگاه چیه؟
فرق جنگل با سالن مترو چیه؟

۱-معبد سقف دارد۰
۲-جنگل درخت دارد۰
تصویر

نمایه کاربر
MetaZehn

سپاس: 647

پست توسط MetaZehn »

یک آدم معمولی نوشته شده:فرق یه معبد با یه فرودگاه چیه؟
فرق جنگل با سالن مترو چیه؟

"یه معبد" از ی ه (فاصله) م ع ب د تشکیل شده ولی "فرودگاه" از ف ر و د گ ا ه تشکیل شده.
"جنگل" از ج ن گ ل تشکیل شده ولی "سالن مترو" از س ا ل ن (فاصله) م ت ر و تشکیل شده.
حله؟

یک آدم معمولی

سپاس: 5

پست توسط یک آدم معمولی »

من اصلا شوخی نکردم
سوالی رو که قبلا خودم از خودم در مورد روح پرسیده بودم را نوشتم بدون هیچ توضیحی
منظورم اینه که میتونید حسی را که یک جنگل دارد را با یه سالن مترو مقایسه کنید
این همان روح است
روح همان معنای ماده است
معمار های واقعی همه این راز را میدونند که معماری چه تاثیر عجیبی بر روان انسان میگذاره و حتی در روانشناسی این تاثیر انکار شده نیست
و این بجز روح چه چیزی میتونه باشه
روح یعنی اینکه هر شکل هندسی و هر نت موسیقی و هر صور نقاشی و هر عطر و ... دارای معنایی انسانی است
اگر اشتباه میکنم مشتاقم که بهم بگید

نمایه کاربر
MetaZehn

سپاس: 647

پست توسط MetaZehn »

یک آدم معمولی نوشته شده:من اصلا شوخی نکردم
سوالی رو که قبلا خودم از خودم در مورد روح پرسیده بودم را نوشتم بدون هیچ توضیحی
منظورم اینه که میتونید حسی را که یک جنگل دارد را با یه سالن مترو مقایسه کنید
این همان روح است
روح همان معنای ماده است
معمار های واقعی همه این راز را میدونند که معماری چه تاثیر عجیبی بر روان انسان میگذاره و حتی در روانشناسی این تاثیر انکار شده نیست
و این بجز روح چه چیزی میتونه باشه
روح یعنی اینکه هر شکل هندسی و هر نت موسیقی و هر صور نقاشی و هر عطر و ... دارای معنایی انسانی است
اگر اشتباه میکنم مشتاقم که بهم بگید

بعضی اعداد هم این خاصیت رو دارند، مثلن عدد 5 برای من حس عجیبی ایجاد میکنه، یا خیلیها به عدد 7 این احساس رو دارند، عدد 13 هم که میشناسی، پس اعداد هم روح دارند؟
در ضمن معنایی که در هن شما از یک جسم مادی (چیدمان نظام مند ماده) وجود داره با معنایی که من از همان جسم میشناسم متفاوت است پس روح آنها هم با هم متفاوت است؟
در ضمن این تعبیر خطرناک است زیرا به موجودی معدوم دوباره فرصت حیات متافیزیکی میبخشین.
شما از همون معنا استفاده کن

ارسال پست