مسابقات ملی طراحی خودروی الکتریکی و هیبرید برگزار می‌شود

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
4Duniverse

عضویت : جمعه ۱۳۸۶/۶/۲ - ۲۱:۰۷


پست: 1412

سپاس: 6

مسابقات ملی طراحی خودروی الکتریکی و هیبرید برگزار می‌شود

پست توسط 4Duniverse »

مسابقات ملی طراحی خودروی الکتریکی و هیبرید برگزار می‌شود
مرحله دوم مسابقه ملی طراحی ماشین با موضوع طراحی و ساخت خودروی الکتریکی و هیبرید دو نفره در مهر ماه سال آینده برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، مهندسی سهیل کیانی پور مدیر برگزاری این مسابقات با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقه ملی طراحی خودروی الکتریکی گفت: این مسابقه ملی در سال جاری با استقبال گسترده تری نسبت به سال گذشته مواجه شده است به گونه ای که تیمهای شرکت کننده از 29 تیم به 89 تیم و افراد حاضر در مسابقه از 279 نفر به 871 نفر افزایش یافته است که نشان از بالارفتن توان دانشجویان و محققان ایرانی در این زمینه دارد.

وی با بیان اینکه این مسابقه در سه مرحله طراحی مفهومی، طراحی اجزا و ساخت و آزمایش خودرو برنامه ریزی شده است که پس از ارزیابی طرحها در مرحله طراحی مفهومی 73 تیم شرکت کننده با موفقیت به مرحله بعد راه یافتند، اظهار داشت: شرکت کنندگان تا پایان اسفندماه فرصت دارند برای حضور در مرحله بعد دفترچه های مرحله طراحی اجزا را ارائه دهند. آزمونهای عملی مرحله نهایی ساخت و آزمایش در مهرماه سال آینده برگزار خواهد شد.

کیانی پور با اشاره به استانداردهای تدوین شده برای ارزیابی دقیق طرحهای شرکت کننده در این مسابقات اضافه کرد: به منظور آموزش نیروی انسانی کارآمدتر و بالابردن توانایی آنها دو دوره آموزشی RSM و ساخت و به کارگیری کامپوزیت نیز همزمان با برگزاری این مسابقات برگزار خواهد شد.

خبرگزاری مهر

ارسال پست