زلزله در ژاپن باعث کاهش زمان 24 ساعته شبانه روز شد.

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
marqos

سپاس: 39

Re: زلزله در ژاپن باعث کاهش زمان 24 ساعته شبانه روز شد.

پست توسط marqos »

شلغم الدین نوشته شده:
marqos نوشته شده:طبق پیش بینی ها قراره یه زلزله ی قدرتمند هم در تهران رخ بده smile035 .البته میزان اون از 8 ریشتر به هیچ عنوان تجاوز نمیکنه smile015 ولی اگر زلزله ای در حد ،حدود 7الی7.5 ریشتر در تهران رخ بده این شهر تا ده سال آینده طعتیله smile048 !تهران هم که ریشه ی ایرانه پس بنابر این دیگه ایران نداریم!
به گزارش خبرگزاري فرانسه از توكيو، تعداد مجروحان زلزله و سونامي اخير در ژاپن نيز دو هزار و 285 تن اعلام شده است.
همچنين آخرين آمار بيانگر آن است كه تعداد 88 هزار باب منزل بر اثر زلزله و سونامي اخير در ژاپن تخريب شده است.
اين در حالي است كه برخي رسانه هاي محلي اعلام كرده اند كه در پي حوادث اخير در ژاپن حدود 10 هزار نفر نيز ناپديد شده اند.
بنابر اعلام برخي مقامات پليس ژاپن، احتمال مي رود شمار كشته شدگان حوادث اخير ژاپن از 10 هزار تن نيز فراتر رود."ایرنا"
ژاپن با اون همه آمادگی نتونست دو دقیقه زلزله رو تحمل کنه اون وقت تهران بتونه؟ smile058
یک روزنامه اتریشی با اشاره به اینکه عواقب زلزله هولناک ژاپن در زمینه اقتصاد و تامین انرژی برای همه دنیا قابل لمس خواهد بود، این واقعه هولناک را نقطه عطفی برای جهان ارزیابی کرد. smile042
زلزله ی ژاپن باعث این خسارت نبود بلکه تسونامی حاصل این فاجعه رو به بار آورد...

امکانش هست تهران میلیونی کشته بده اگه با همین وضع پیش بره! یک شهر با خیابونهای کوچیک، ماشین های زیاد، جمعیت بسیار زیاد و روی گسل... عامل منفی دیگه ای هم وجود داره؟
عامل منفی ای غیر از توقف حیاط در ایران؟

نمایه کاربر
آرشام

سپاس: 21

پست توسط آرشام »

میگم خوبه که همه اطلاعاتشون از پیشبینی مایاها خیلی پایینه smile069 پیشنهاد میکنم به دقت این پیشبینی رو بخونید تا به معنای واقعی اون برسید. smile067
به قول حسین پناهی:
نیستیم !
به دنیا می آییم...
عکس ِ یک نفره می گیریم !
بزرگ می شویم ،
عکس ِ دو نفره می گیریم !
پیر می شویم ،
عکس ِ یک نفره می گیریم …
و بعد...
دوباره باز نیستیم ...

نمایه کاربر
شلغم الدین

سپاس: 111

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

آرشام نوشته شده:میگم خوبه که همه اطلاعاتشون از پیشبینی مایاها خیلی پایینه smile069 پیشنهاد میکنم به دقت این پیشبینی رو بخونید تا به معنای واقعی اون برسید. smile067
شما ما رو راهنمایی کنید... لینک موثقی دارین از پیش بینی های مایاها ؟
«موآیِ» قبیله‌ی بغلی در تلفظ «ر» مشکل دارد
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

نمایه کاربر
marqos

سپاس: 39

پست توسط marqos »

شلغم الدین نوشته شده:
آرشام نوشته شده:میگم خوبه که همه اطلاعاتشون از پیشبینی مایاها خیلی پایینه smile069 پیشنهاد میکنم به دقت این پیشبینی رو بخونید تا به معنای واقعی اون برسید. smile067
اینا همش خرافاته

نمایه کاربر
آرشام

سپاس: 21

پست توسط آرشام »

شلغم الدین نوشته شده:
درود
اولا که دانش من در آن حد نیست که شما را راهنمایی کنم ولی به تازگی کتابی به نام کتاب سرنوشت اثر کارلوس باریوس با ترجمه مهرداد وثوقی و توسط نشر گل آذین انتشار یافته که نویسنده کتاب یکی از بازمانده های قوم مایا میباشد و به خوبی این پیشبینی را بررسی کرده و راز گشایی نموده است که البته متن آن بسیار طولانی است . اگر توانستم قسمت های مهم آن را تایپ یا اسکن میکنم. smile072
عنوان انگلیسی این کتاب هم : The book of destiny; unlocking the secrets of the ancient mayans and prophecy of 2012
به قول حسین پناهی:
نیستیم !
به دنیا می آییم...
عکس ِ یک نفره می گیریم !
بزرگ می شویم ،
عکس ِ دو نفره می گیریم !
پیر می شویم ،
عکس ِ یک نفره می گیریم …
و بعد...
دوباره باز نیستیم ...

نمایه کاربر
شلغم الدین

سپاس: 111

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

آرشام نوشته شده:
شلغم الدین نوشته شده:
درود
اولا که دانش من در آن حد نیست که شما را راهنمایی کنم ولی به تازگی کتابی به نام کتاب سرنوشت اثر کارلوس باریوس با ترجمه مهرداد وثوقی و توسط نشر گل آذین انتشار یافته که نویسنده کتاب یکی از بازمانده های قوم مایا میباشد و به خوبی این پیشبینی را بررسی کرده و راز گشایی نموده است که البته متن آن بسیار طولانی است . اگر توانستم قسمت های مهم آن را تایپ یا اسکن میکنم. smile072
عنوان انگلیسی این کتاب هم : The book of destiny; unlocking the secrets of the ancient mayans and prophecy of 2012
smile072
«موآیِ» قبیله‌ی بغلی در تلفظ «ر» مشکل دارد
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

ارسال پست