گشایش بیست و یکمین همایش هسته‌ای ایران در اصفهان

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
armin57ghazal

نام: آرمین

محل اقامت: تهران

عضویت : چهارشنبه ۱۳۸۹/۱۱/۶ - ۱۹:۲۷


پست: 484

سپاس: 584

جنسیت:

تماس:

گشایش بیست و یکمین همایش هسته‌ای ایران در اصفهان

پست توسط armin57ghazal »

آئین گشایش بیست و یکمین همایش هسته‌ای ایران پیش از ظهر امروز چهارشنبه، با حضور دانشمندان هسته‌ای کشور در دانشگاه اصفهان برگزار شد. در این همایش ۲ روزه بیش از ۳۵۰ تن از متخصصان و استادان هسته‌ای سراسر کشور به بحث و تبادل نظر می‌ پردازند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، آئین گشایش بیست و یکمین همایش هسته‌ای ایران پیش از ظهر امروز با حضور دانشمندان هسته‌ای کشور در دانشگاه اصفهان برگزار شد.

تصویر
در این همایش 2 روزه که قرار است 6 و 7 اسفند، در دانشگاه اصفهان برگزار شود، بیش از 350 نفر از متخصصان و استادان هسته‌ای سراسر کشور با محورهای مواد و سوخت هسته‌ای، رآکتورهای هسته‌ای، شتاب دهنده‌ ها، فیزیک هسته‌ای، پرتو پزشکی، آشکارسازی و دزیمتری، پلاسما و همجوشی هسته‌ای و کاربرد پرتوها به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

در این دوره از همایش، رئیس انجمن هسته‌ ای کشور، معاونان سازمان انرژی اتمی، رئیس سایت هسته‌ ای UCF اصفهان و افرادی از پادمان هسته‌ای کشور حضور پبدا کرده و به تبادل نظر بپردازند.

در این همایش همچنین برنامه‌های بزرگداشت استاد مرحوم «رحیم کوهی» از استادان برجسته هسته‌ ای کشور و اعطای جایزه ویژه شهید دکتر شهریاری به برترین ارائه کننده‌های مقاله برگزار می‌شود.

چند نشست تخصصی درباره راکتور بوشهر و اراک و کاربردهای فناوری هسته‌ای در پرتو پزشکی نیز در این همایش برگزار می‌ شود.

ارسال پست