استيون هاوكينگ به ايران مي آيد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
مهرداد

تماس:

استيون هاوكينگ به ايران مي آيد

پست توسط مهرداد »

سلام.

تيتر زدم كه استيون هاوكينگ به ايران مي آيد ولي خودم نمي دونم كه كي و كجا.و آيا اينكه واقعا مياد يانه.اگه كسي ميدونه بگه ما هم بفهميم !!!تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
جویای دانش
تصویر

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

خدا رو چه ديدي؟ شايد اُمد ايرانُ دخيلي هم به امام زاده اي بست و موقع برگشت حالش هم خوب شد!!;)
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

نمایه کاربر
CLOUDYSKY

نام: سعید سیوف جهرمی

سپاس: 27

تماس:

پست توسط CLOUDYSKY »

من يه همچين مطلبي را توي ويژه نامه روزنامه همشهري خوندم . به نظرم موضوع بايد صحت داشته باشه اما اينكه كي و كجا مياد چيزي ننوشته بود.
ولي من از يه جا ديگه شنيدم كه ميخواد بياد و بره زنجان. مركز تحصيلات تكميلي و علوم پايه و مركز كيهان شناسي دانشگاه زنجان.
اما باز هم توي اون روزنامه نوشته بود كه احتمالا سفرش به ايران بعد از سفر به ايستگاه فضايي خواهد بود.
حالا راست يا دروغ بودنش ديگه به عهده نويسنده اون مطلب.
مدير شبكه فيزيك هوپا
http://www.saeedjahromi.com

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

من هم هرچه گوگل كردم چيزي پيدا نكردم، تنها سايت هاي تركي چيز هاي نو شته اند. ولي من در تركي بيلماز هستم، اگر شما
مي دانيد بفرماييد اين هم لينك:

http://www.ntvmsnbc.com/news/405922.asp
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

مهمان

پست توسط مهمان »

فقط دعا کنید که بنده خدا تا اون موقع نمیره :lol:
تو اخبار شنیدم ولی درست متوجه نشدم که فکر کنم 29 تیر به ایران میاد.

نمایه کاربر
مهرداد

تماس:

پست توسط مهرداد »

البته اينو كه من شنيدم تلوزيون گفت و گفتش كه تير ماه مياد.!!!تصویر
جویای دانش
تصویر

نمایه کاربر
بيتا

سپاس: 7

تماس:

پست توسط بيتا »

خدا كنه .......
اگر ديدينش سلام منو بهش برسونيد .......
در من کسی آهسته میگرید ....

rmi

سپاس: 6

تماس:

Re: استيون هاوكينگ به ايران مي آيد

پست توسط rmi »

مهرداد نوشته شده:سلام.

تيتر زدم كه استيون هاوكينگ به ايران مي آيد ولي خودم نمي دونم كه كي و كجا.و آيا اينكه واقعا مياد يانه.اگه كسي ميدونه بگه ما هم بفهميم !!!تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

http://www.ipm.ac.ir/IPM/news/Hawking%2 ... nt%201.doc

مهمان

پست توسط مهمان »

هاوكينگ 22تير تا 31 در ايران خواهد بود و علاوه بر ديدار با دانشمندان ايراني چند سخنراني عمومي هم خواهد داشت .البته فعلا جزييات سفر اعلام نشده است.ولي به طور قطع به شهرهاي تهران و اصفهان سفر خواهد كرد.اين يكي از مهمترين رويدادهاي سال 86 براي جامعه ي فيزيك است.فراموش نكنيم چند ماه قبل كه او به دعوت مركز تحقيقات هستهاي اروپا به آنجا رفته بود رفته بود چگونه از او استقبال كردند و ماهنامه سرن چندين صفحه از صفحات اصلي خود را به او اختصاص داد .

مهمان

پست توسط مهمان »

ميتوانيد در گوگل سرچ كنيد : Hawking in iran

مهمان

پست توسط مهمان »

برنامه ي استقبال از او چگونه است؟ من مي خواهم حتما به استقبالش بروم. اين براي من بسيار مهم است كه شخصيتي كه بسيار برايم مهم است به تهران مي آيد.

نمایه کاربر
Zamani

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط Zamani »

من شنیدم می خواد در مدرسه ی ریسمان (مرکز تحقیقات بنیادی) سخنرانی کنهتصویر و اصلا دعوت هم از طرف اون جا براش فرستاده شده. مرکز تحقیقات بنیادی هم توی نیاوران تهرانهتصویر
لحظه ی دیدار نزدیک است/باز من دیوانه ام مستم/باز می لرزد دلم دستم/باز گویی در جهان دیگری هستم/های نخراشی به غفلت گونه ام را تیغ/ های نپریشی صفای زلفکم را دست/ و آبرویم را نریزی دل ای نخورده مست/لحظه ی دیدار نزدیک است...

نمایه کاربر
مهرداد

تماس:

پست توسط مهرداد »

ما چيكارا كنيم در اين راستا؟؟؟؟

انگار بايد بازم مديرا جمع شن دور هم و ...
جویای دانش
تصویر

نمایه کاربر
Zamani

تماس:

پست توسط Zamani »

مهرداد نوشته شده:ما چيكارا كنيم در اين راستا؟؟؟؟

انگار بايد بازم مديرا جمع شن دور هم و ...
من که با دسته گل می رم استقبال اشتصویر! عمرا! شست پام هم به اون جا نمی رسه!
علاوه بر سخنرانی های علمی یه سخنرانی عمومی هم داره. می تونیم از اینترنت این سخنرانی رو پخش جهانی کنیم. هر کی رفت اون جا جای منو هم خالی کنهتصویر
لحظه ی دیدار نزدیک است/باز من دیوانه ام مستم/باز می لرزد دلم دستم/باز گویی در جهان دیگری هستم/های نخراشی به غفلت گونه ام را تیغ/ های نپریشی صفای زلفکم را دست/ و آبرویم را نریزی دل ای نخورده مست/لحظه ی دیدار نزدیک است...

owlishman

تماس:

پست توسط owlishman »

اگر هم يه روزي بخواد بياد.از فرودگاه تهران كه تو شهر راه بيافته به آي پي ام نميرسه و احتمالا خواهد مرد با اين شلوغي و بي نظمي و هواي كثيفي كه در تهران هست!
واسه همين دلم ميخواد هيچ وقت پاشو اينجا نذاره وكتابها و مقاله هاش رو همين جا بخونيم همه...

ارسال پست