ساختن جهانی بهتر

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
soroush_haghighat

ساختن جهانی بهتر

پست توسط soroush_haghighat »

درود
از انجائی که هر اتفاق کلی که در این جهان رخ بده,میشه ازش بعنوان یک قانون برای چیزهای
کوچکتر استفاده کرد میشه نتیجه گرفت که در زندگی انسانها هیچوقت فقط خوبی یا بدی به تنهائی سپری نمیشه همانطور که در جهان پائیزو بهاروجود داره ,همانطو شب و روز, تفاوت در اینها بخاطر وجود داشتن فقط یک خورشید است که فقط یک
نیم کره رو پوشش میده.
حالا یک نظریه :
مااگه 2 تا خورشید داشته باشیم دیگه همیشه بهاره.
و من میگم که ما میتونیم ماه را خورشید دوم خودمون بکنیم ,شاید با بردن هیئدروژن به سطح ماه,خواهش میکنم نظر بدین.

نمایه کاربر
optics

سپاس: 1

Re: ساختن جهانی بهتر

پست توسط optics »

سلام
چون اینجا دنیا ست و هر کسی هر چی داره فقط برای خودش ممیخواد، شاید هم همیشه زمستون باشه.
بسته به اینکه شمالی ها مالک خورشید باشن یا جنوبی ها (نیمکره رو عرض میکنم) موضوع متفاوت میشه.
اما خودمونیم. با داشتن دو خورشید(حتی در دو نیمکره) چقدر هوا گرم میشد. بهر که هیچی، از جهنم هم داغتر.
موفق باشید.
امروز، همان فردایی است که دیروز منتظرش بودید.
Optics

soroush_haghighat

dorood,man chon keyboardam farsi nadare majboor shodam englishi benevisam
khoob mosalaman ke in jahani ke darim tosh zendegy mikoonim bady tosh hast va behtarin nist,
bad ma az khoobihash lezat mibarim va barae inke khoodemoono baraye badihash ghane koonim
migim badiha age vojood nadashte bashan hichvaght khoobiharoo hes nemikoonim
man goftam shayad beshe az mah estefadeh kard valy dalil haye shoma baraye estefadeh nakardane mah ham ghane koonande nabood,chon avalan hamantoor ke mah be ma nazdiktare az khoorshid kochektar ast va age oono roshan konim zamin nemisooze,dovooman dar moorede enerzhi baraye sarfe
in kar kheily ehtemalat hastesh ke bedoone zarar bedast biyarim.
va sevooman dar moorede tasire motaghabele mah va zamin roo ham dige mishe goftesh ke age
mah roshan beshe enerzhiee geraneshish bishtar mishe va dige doore zamin nemigarde shayad sabet bemoone .
khoob benazare man ensanha mikhaan khoodeshoono ba ye chizaye poor konan va shoma goftin ke
age zemestoon nabashe lezate ghadam zadane barf az bein mire valy age ye lezate ballatar biyad
mesle sex baraye hamishe dige adama be ghadam zadan rooye barf fekr nemikoonan ke, ya behtar begam choon dar zamin bahar hamishe mazhare tavaloode va sex too hame mojoodat halla nemidoonam age too mikhay roo barf rah bery va music gosh kooni daste khoodete

soroush_haghighat

درود من نگفتم 2 تا خورشید مثل هم داشته باشیم من گفتم یکی همون خورشید خودمون ودیگری ماه که خیلی از خورشید کوچکتر است و هیچوقت 2 راکتور هسته ای مثل هم نیستن که بخواهد برخوردی صورت بگیره.شاید نیروی گرانشی ماه بالاتر بره و دیگه دوره زمین نچرخه و دوره خورشید بچرخه.

منم نسبت به هیدروزن شک دارم ولی شاید بشه یه کاره دیگه کرد.

خوب به نظر من انسانها میخواهند خودشونو با یه چیزهائی پر کنند وشما گفتید که اگه زمستون نباشه لذت قدم زدن در برف از بین میره ولی اگه یه لذت بالاتر بیاد (مثل سکس برای همیشه) دیگه ادم ها به قدم زدن روی برف قکر نمی کنند.

ارسال پست