نظر سنجي: بياييد دست در دست هم دهيم تا تاپيك شيمي هم راه بياندازند!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

بخش شيمي ايجاد شود؟

بله بسيار ضروري است
28
85%
خير باعث ننگ است
3
9%
وقت تلف كردن است دنبالش را نگير!
2
6%

مجموع رای گیری: 33

نمایه کاربر
Whisper

محل اقامت: Neverland

سپاس: 2

Re: نظر سنجي: بياييد دست در دست هم دهيم تا تاپيك شيمي هم راه بيا

پست توسط Whisper »

الان تاپیک شیمی که بنده ایجاد کردم اوایل خوب بود ولی کم کم بدست فراموشی سپرده شد! چرا؟ از مدیران عزیز می خوام فکری بخاطر شیمی هم بکنن! حداقل بخشی به نام شیمی فیزیک ایجاد کنن!
لطفا چواب بدید!

نمایه کاربر
ویستا M

سپاس: 5

پست توسط ویستا M »

با عرض سلام!
اول می خوام بگم که با بوجود آمدن بخشی این چنینی چه در شیمی ، ریاضیات و سایر علوم کاملا موافقم اما می خواستم این رو
بگم شیمی و ریاضی بخشی از فیزیک اند و بی انصافانه است اگه بگیم تو این سایت بهشون بها داده نشده!
اصلا انجمنی با عنوان ریاضیات در فیزیک وجود داره و کاربران زیادی هم در اونجا فعالیت میکنند من امیدوارم که قسمت شیمی در فیزیک هم در سایت ایجاد بشه تا علاقه مندان در اونجا هم فعالیت داشته باشند همینطور هم بخشی از سوالات مطرح شده حتی در دنیای فیزیک به گونه ای وابسته به شیمی هم هستند ولی بهتره ریاضی و شیمی رو از فیزیک جدا ندونیم چون زیر مجموعه های اون هستند.
با تشکر از مدیران این سایت
همیشه موفق باشید...
فیزیک همواره همان چیزی خواهد شد که تو از آن انتظار داری

نمایه کاربر
Whisper

پست توسط Whisper »

ویستا M نوشته شده:اول می خوام بگم که با بوجود آمدن بخشی این چنینی چه در شیمی ، ریاضیات و سایر علوم کاملا موافقم اما می خواستم این رو
بگم شیمی و ریاضی بخشی از فیزیک اند و بی انصافانه است اگه بگیم تو این سایت بهشون بها داده نشده!
دقیقا بی انصافیه! من خودم چند تا تاپیک راه انداختم ولی چه سود که پراکنده اند! smile047

نمایه کاربر
ویستا M

سپاس: 5

پست توسط ویستا M »

بله در اینکه مطالب اختصاصی تر شیمی پراکندگی پیدا میکنند شکی نیست اما وقتی همچین سایتی به عنوان پایه و مادر علوم مطرح میشه همه ی مطالب رو در بر میگیره منظورم اینه که لازم نیست همیشه کم کاری های خودمونو گردن دیگران بندازیم مدیران محترم
این سایت نهایت تلاش رو برای بهبود اون میکنند اما من نمی دونم چرا همه به جای تشکر گله میکنند که اینجاش کمه اونجاش اضافیه!
البته هیچ چیزی بی عیب نیست و این سایت هم معایب خودشو داره اما من از همه ی دست اند کاران ممنونم و امیدوارم سعی بشه
مطالب اختصاصی تره علوم زیر مجموعه ی فیزیک هم مورد توجه خاص قرار بگیره
همیشه موفق باشید...
فیزیک همواره همان چیزی خواهد شد که تو از آن انتظار داری

نمایه کاربر
Whisper

پست توسط Whisper »

ویستا M نوشته شده:منظورم اینه که لازم نیست همیشه کم کاری های خودمونو گردن دیگران بندازیم مدیران محترم
این سایت نهایت تلاش رو برای بهبود اون میکنند اما من نمی دونم چرا همه به جای تشکر گله میکنند که اینجاش کمه اونجاش اضافیه!
ببخشید بنده چه کم کاری کردم؟ نکنه تقصیر بنده است که پراکنده است؟ شایدم ......بماند! smile038
انتقاد بجاش تشکرم بجاش! هدف از انتقاد سازندگی است نه سرکوب! چیزی که متاسفانه بسیاری ظرفیت پذیرش اونو ندارن و دلیل بر لج بازی فرد مقابل و سعی اون در سرکوب خودشون می ذارن!
به امید نتیجه گیری مدیران محترم!

نمایه کاربر
p.kparham

محل اقامت: تهران

سپاس: 3

تماس:

پست توسط p.kparham »

سلام
من موافقم
ولي مي دونم اينم مثل خيلي هاي ديگه تو نظرات گم ميشه ، بيخودي زور نزنيد...
متاسفم

bluesky

پست توسط bluesky »

ey val baba shimi akhareshe
manam mikhastam pishnahad bedamin tapiko shimio har chi ke besh marbute smile015
?rasti shoma midunid vase ghabuli tu reshteye mohandesi shimi ya nafte daneshgahe shiraz che rotbee lazeme
hadeaghalo hadeaksaresh
kheily mamnun misham agar pasokh bedid smile124 smile041

ارسال پست