ایجاد آزمون برای عضویت در تالار

مدیران انجمن: parse, javad123javad

آیا با امتحان ورودی برای متقاضیان عضویت در تالار موافقید ؟

بله
25
61%
خیر
14
34%
نظری ندارم
2
5%

مجموع رای گیری: 41

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

Re: ایجاد آزمون برای عضویت در تالار

پست توسط ADMIN »

موضوع درجه بندی علمی کاربران را مد نظر قرار خواهیم داد. ولی نحوه و روش کار را باید بیشتر سنجید که انشالله در آینده نزدیک روشی عملی را پیاده خواهیم کرد.
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
QUPHAS

سپاس: 2

پست توسط QUPHAS »

من هم با درجه بندی موافقم.
البته باید برای ارتقا سطح اعضا هم فکری بشه مثلا اگر من مبتدی هستم بعد از دو سال که یکم اطلاعاتم بهتر شد چه جوری درجه ی من ارتقا پیدا میکنه؟
چون به نظرم نباید جوری بشه که هر چند وقت یکبار مجبور بشیم امتحان بدیم.

afi

محل اقامت: شیراز

سپاس: 54

پست توسط afi »

سلام
فکر نمیکنم عضویت گرفتن با امتحان کار چندان درستی باشه.خیلی ها تو این سایت میان تا یاد بگیرن،میخوان از صفر شروع کنن.ولی اینجوری؟؟؟
برای بالا رفتن سطح علمی هم،بهتره اساتید و کسانی که اطلاعات کافی دارن به تازه کارها کمک کنن.مشکل اینجاست که فعالیت اعضای حرفه ای خیلی کم شده.چرا!خدا میدونه>
موفق باشید

نمایه کاربر
parse

نام: سید محمد حسین نیری

محل اقامت: شيراز

سپاس: 34

تماس:

پست توسط parse »

afi نوشته شده:سلام
فکر نمیکنم عضویت گرفتن با امتحان کار چندان درستی باشه.خیلی ها تو این سایت میان تا یاد بگیرن،میخوان از صفر شروع کنن.ولی اینجوری؟؟؟
برای بالا رفتن سطح علمی هم،بهتره اساتید و کسانی که اطلاعات کافی دارن به تازه کارها کمک کنن.مشکل اینجاست که فعالیت اعضای حرفه ای خیلی کم شده.چرا!خدا میدونه>
موفق باشید
سلام!

بنده هم با این نظر موافقم. ولی درجه بندی اعضا برا اساس اطلاعات کار جالبی

می تونه باشه. هر چند که کار سختی هم هست.
ز کوی میکده دوشش به دوش می بردند
امام شهر که سجاده می کشید به دوش

حافظ

وبلاگ شخصی روزنوشت

نمایه کاربر
javad123javad

نام: Javad

محل اقامت: NoWhere

سپاس: 211

پست توسط javad123javad »

با سلام
یک راه برای درجه بندی کاربران می تونه بر مبنای تالارهایی باشه که کاربر در اون تالار بیشترین فعالیت رو داشته....برای مثال کاربری که در تالار نجوم فعالیت بیشتری نسبت به دیگر تالارها داشته ...کاربر فعال اون تالار شناخته می شه...
با تشکر و بدرود smile072

نمایه کاربر
odyssey

محل اقامت: no difference

سپاس: 3

پست توسط odyssey »

شاید درجه بندی زیاد کار درستی نباشه! چون مثلا یکی که درجه اش پایینه، دیگه اعضا به نظرش توجه زیادی نمی کنن! در صورتی که شاید نظرش درست باشه . اینجوری یکم در حق یه سری افراد ناحقی می شه!
اوایل با سن ها کنار نمیومدن، حالا می شه با درجه! مثلا یه نفر که درجه اش بالاست، نمی تونه تحمل کنه که یکی با درجه ی پایین بهش چیزی یاد بده! همه گاهی شاهد این قضایا بوده اند( البته فکر کنم!)
http://www.odyssey.mihanblog.com
http://www.youtube.com/watch?v=M1iqFe2nNnk
پیشنهاد می کنم فیلم رو ببینید!
تصویر

نمایه کاربر
rrkh

محل اقامت: اتاق

سپاس: 13

پست توسط rrkh »

شاید درجه بندی زیاد کار درستی نباشه! چون مثلا یکی که درجه اش پایینه، دیگه اعضا به نظرش توجه زیادی نمی کنن! در صورتی که شاید نظرش درست باشه . اینجوری یکم در حق یه سری افراد ناحقی می شه!
اوایل با سن ها کنار نمیومدن، حالا می شه با درجه! مثلا یه نفر که درجه اش بالاست، نمی تونه تحمل کنه که یکی با درجه ی پایین بهش چیزی یاد بده! همه گاهی شاهد این قضایا بوده اند( البته فکر کنم!)
سلام

همین الان هم برای تازه واردها چنین جوی موجود هستش.
تصویر
خدا در محیط استبداد پرستیده نمی شود.استبداد از کفر هم بدتر است
(مهندس مهدی بازرگان)

نمایه کاربر
Legionnaire

سپاس: 15

تماس:

پست توسط Legionnaire »

بنده تو يه تاپيك ديگم گفتم كه براي افراد يه مدال افتخار كنار اسمها شون بذاريم البته با يه امتحان اطلاعات عمومي فكر كنم خوب باشه
هر دو ماه يه امتحان يه طلا يه نقره يه برنز
خوبه نه

نمایه کاربر
odyssey

محل اقامت: no difference

سپاس: 3

پست توسط odyssey »

rrkh نوشته شده:
سلام

همین الان هم برای تازه واردها چنین جوی موجود هستش.
خب شما فکر کنید که این برنامه هم اجرا بشه دیگه بدتر می شه... نمی شه؟؟؟
http://www.odyssey.mihanblog.com
http://www.youtube.com/watch?v=M1iqFe2nNnk
پیشنهاد می کنم فیلم رو ببینید!
تصویر

نمایه کاربر
rrkh

محل اقامت: اتاق

سپاس: 13

پست توسط rrkh »

سلام

آره راست می گی.
تصویر
خدا در محیط استبداد پرستیده نمی شود.استبداد از کفر هم بدتر است
(مهندس مهدی بازرگان)

نمایه کاربر
عطار

پست توسط عطار »

سلام

چرا بايد افراد رو درجه بندي كرد؟
شايد كسي در زمينه ي متافيزيك و فلسفه خوب باشه يكي ديگه توي هواشناسي و ديگري كوانتوم

بعدشم اين جا كسي نيست كه بتونه خوب قابليت و علم و دانش يكي رو توي فلسفه اندازه بگيره

اين جا نيازي به درجه بندي نيست چون هركسي ممكنه درست بگه و هركسي هم اشتباه كنه و تنها چيزي كه معلوم مي كنه كي درست مي گه كي غلط جست وجوي ديگران براي اثبات و يا رد اون هستش البته با اين كه ممكنه كسي درست بگه ولي دانشمندان اون عصر قبولش نكنند.

نمایه کاربر
هواشناس

محل اقامت: شهر اولین ها

سپاس: 1

تماس:

پست توسط هواشناس »

با سلام :

به نظر بنده ، ضمناً بايد چند آزمون باشد ؛ مثلاً براي من كه ميخواهم مدير تالار هواشناسي شوم و اطلاعاتي راجع به اين علم دارم ، بايد امتحاني راجع به هواشناسي گرفته شود تا معلوم شود كه مثلاً بنده لياقت سرپرستي اين تالار را دارم يا نه؟
تبریز - ۱۴ مرداد ۱۲۸۵ : مشروطه میکنیم و تمام ایران را گلستان خواهیم کرد ؛ آزادی از آذربایجان برای تمام ایران

تبریز - ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ : قطعه خاکی در مرکز ایران بدهید ، در کویر ارومیه چیزی جز نمک برایمان نمانده است

http://tabrizweather.blogfa.com

عادت زده

پست توسط عادت زده »

سلام یکی خوبه این سوال را جواب بده که سوال وامتحان برای چه افرادی از چه سطح تحصیلی وچگونه به سن وتحصیل ذکر شده اعتماد کردن!!!سوال از مبانی مقدماتی فیزیک کلاسیک ونیوتنی باشه (در سطح دبیرستان) یا مفاهیم مکانیک در سطح هالیدی یا بالاتر سایمون وفولز ومریام یا حتی بالاتر در سطح مکانیک ارشد وگلدشتاین فوق لیسانس
مباحث فیزیک جدید دبیرستان باشه یا کوانتوم دانشگاه (لیسانس)یا ساکورایی یا الکتردینامیک نسبیتی پیشرفته یا شاید هم کرمودینامیک
نسبیت خاص لیسانس باشه یا عام که فقط تو یک رشته از میان تمام رشته های دانشگاهی واونهم در یک گرایش خاص وفقط در دوره ارشد ودکترا تدریس میبشه راستی امتحان برای کی ؟در چه سطحی ؟از چه کتابی ؟
هر که میخواد علم را به نیت واقعی اون دنبال کنه بهتره بره دانشگاه وتاphdادامه بده وبعد هم تا درجه پروفسوری
سایت که جای اینکارا نیست نکند میخواهید یک دانشگاه مجازی راه بیندازید سایت برای امدن وخواندن مقاله ولذت بردن وکمی هم تفریح است والبته بحثهای فیزیکی ومتافیزیک و..که تال حالا هم خوب بوده من نزدیک به 3سال یا بیشتر است که با هوپا شب وروز میگذرانم ازش راضیم بالاتر بره شایدبه درد نخور تر بشه

نمایه کاربر
ویستا M

سپاس: 5

پست توسط ویستا M »

عادت زده نوشته شده:سلام یکی خوبه این سوال را جواب بده که سوال وامتحان برای چه افرادی از چه سطح تحصیلی وچگونه به سن وتحصیل ذکر شده اعتماد کردن!!!سوال از مبانی مقدماتی فیزیک کلاسیک ونیوتنی باشه (در سطح دبیرستان) یا مفاهیم مکانیک در سطح هالیدی یا بالاتر سایمون وفولز ومریام یا حتی بالاتر در سطح مکانیک ارشد وگلدشتاین فوق لیسانس
مباحث فیزیک جدید دبیرستان باشه یا کوانتوم دانشگاه (لیسانس)یا ساکورایی یا الکتردینامیک نسبیتی پیشرفته یا شاید هم کرمودینامیک
دزسته!کاملا!
ببینیند اصلا نمی شه همچین کاری کرد به دلایل زیر!:
1)همه با اسامی مستعار اینجا هستند و مثلا من در مورد افرادی که کمکم می کنند یا
گاهی مشکلاتشون رو رفع می کنم هیچ اطلاعاتی ندارم جز اسم مستعارشون! smile023
2)بررسی 17000 عضو هوپا که بعضا اضافه هم میشند کار سختیه ... smile013
3)حتی اگه بگیم قبل از عضویت هر کس امتحان ورودی میگذاریم و اونو قبول یا رد میکنیم
این امتحان باید بر چه مبنایی باشه؟چه سنی؟چه میزان تحصیلاتی؟ smile024
4)حالا مثلا فرش کنیم امتحان ها هم طبقه بندی شد(دبیرستان،پیش،دانشگاه)اون موقع
اول باید خود هوپا قسمت بندی بشه بعد بیایم اعضاشو تقسیم کنیم... smile031 smile019
حالا با این همه مشکل باید چکار کرد؟؟...منظورم اینه که اگه ما می خوایم مشکلات پایین اومدن سطح هوپا حل بشه باید بگردیم دنبال چاره اماتو خودمون!! smile018
یاد بگیریم ما عضو این سایت هستیم نه تو چت روم!!این راه حله!ببینید به جای نظر دادن باید خودمون آستین بالا بزنیم من اینو قبلا هم گفتم که همین الان هر کس ببینه اومده هوپا چکار اون موقع همه چی حل میشه و
نیازی هم به هیچ آزمونی نیست....شما موافق نیستید؟؟؟؟ smile016
همیشه موفق باشید.... smile016
فیزیک همواره همان چیزی خواهد شد که تو از آن انتظار داری

نمایه کاربر
پزشك آينده

سپاس: 1

پست توسط پزشك آينده »

من هم بااين آزمون موافقم.هرچندكه اسم من پزشك آيندس ولي اطلاعات فيزيكيم بيست بيست وتنهادليل انتخاب اين اسم علاقه ي بيشتربه پزشكي وزيست.

ارسال پست