پیشنهاد فیزیک سطح بندی شده!

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
Ace_of_Hearts

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

تماس:

پیشنهاد فیزیک سطح بندی شده!

پست توسط Ace_of_Hearts »

smile040
سلام!
به نظر من اگه انجمن سایت بسته به میانگین سنی و تجربی سطح بندی اطلاعاتی و سطح بندی تحصیلی بشه میتونه هم برای بیشتر شدن بازدید سایت موثر باشه و هم برای یادگیری و درک بهتر بعضیها مثل من از مطالبی که توی سایت گذاشته میشن... smile052 smile045
راستش از اونجایی که اعضای اینجا اکثرا سنین نوجوان و جوان رو دربر میگیره و البته عده کثیری از بازدیدکننده های نت همینجور افراد هستن که برای مسائل تحقیقاتی-تحصیلیشون به اینترنت رجوع میکنن، درنظر گرفتن انجمنهایی همراه با سطح بندی تحصیلی برای مطالب و البته مسائل ریاضیاتی و فیزیکی در حدود پیشرفته تر نسبت به کتابهای درسی میتونه باعث بیشتر شدن بازدید سایت و مورد توجه قرار گرفتنش توسط بعضی افراد عادی که فقط بدنبال اطلاعات بیشتر در حیطه سنیشون هستن بشه... همونطوری هم که الان توی سایت داشتم میدیدم خیلی از سوالها همینطور بودن و ارتباط مستقیم با مطالب کتاب درسی داشتن اما بخاطر عدم وجود انجمن خاص برای اینجور سوالها خیلی از اونها تو جاهای مختلف فروم پخش شدن! smile033
(مثلا... دوتا انجمن به اسم های فیزیک تحصیلی-تحقیقی و ریاضی تحصیلی-تحقیقی با زیر انجمنهای دانش آموزی و دانشجویی...)
در ضمن... من خودم یه اخلاقی که دارم اینه که وقتی راجع به یه مطلبی کم بدونم و حس کنم خیلی پیشرفته هست به هیچ وجه نمیخونمش! و فکر میکنم خیلیهای دیگه هم باشن که همچین وضعیتی مثل من رو داشته باشن و به همین دلیل موقع خوندن مطالب احساس ضعف میکنن و سعی میکنن یا اصلا عضو نشن توی سایت یا اگر هم عضو شدن تو اینجور مسائل هیچ نظری نداشته باشن که ابراز وجود کنن لااقل!! smile024
به نظرم انجمن سایت یه کم مطالبش پراکنده هست و بیشتر به درد کسایی میخوره که تو زمینه های مختلف یه سری اطلاعاتی از قبل داشته باشن و از اونجایی که صفحه اصلی هم طوری هست که فقط به اخبار فیزیکی و مقاله ها پرداخته شده و بخش آموزشی نداره، تنها راه برای اینجور آموزشها و البته ایجاد علاقه نسبت به موضوعهای مختلف فیزیکی برای سایت انجمن و اعضاش و نوع بیان مطالبش داره... ولی وقتی نوع چینش انجمن محیط خوبی درست نکنه برای بیان اینجور مطالب ادامه دار، اعضا به گذاشتن مقاله های مختلف و پراکنده بسنده میکنن و بیشتر زحمت چیزهای مقدماتی و ایجاد علاقه رو میندازن گردن خود بازدیدکننده ها که اکثرشون مثل من همچین زحمتی رو به خودشون نمیدن!! smile024 smile033
پس بهتره مثل انجمن نجوم، انجمنهای بحثهای دیگه فیزیکی رو هم سطح بندی کنید تا مطالب از مقدماتی تا پیشرفته دسته بندی بشه و فهمشون برای بعضیها مثل من که نمادی از عموم هستم راحتتر بشه smile040 smile045

به امید روزی که به جای بخش معرفی سایتها و منابع! شاهد معرفی این سایت توسط کاربرهای سایتهای دیگه باشیم! smile040
به امید ترتیب اثر
با تشکر، مهران/رامتین smile072
no matter who u r or what u do... there's always a thing 2 sigh on 4 u
but although hard life makes u feel dizzy... try 2 have fun & take it easy

sophie

تماس:

Re: پیشنهاد فیزیک سطح بندی شده!

پست توسط sophie »

Ace_of_Hearts نوشته شده:
سلام!
به نظر من اگه انجمن سایت بسته به میانگین سنی و تجربی سطح بندی اطلاعاتی و سطح بندی تحصیلی بشه میتونه هم برای بیشتر شدن بازدید سایت موثر باشه و هم برای یادگیری و درک بهتر بعضیها مثل من از مطالبی که توی سایت گذاشته میشن... smile052 smile045
راستش از اونجایی که اعضای اینجا اکثرا سنین نوجوان و جوان رو دربر میگیره و البته عده کثیری از بازدیدکننده های نت همینجور افراد هستن که برای مسائل تحقیقاتی-تحصیلیشون به اینترنت رجوع میکنن، درنظر گرفتن انجمنهایی همراه با سطح بندی تحصیلی برای مطالب و البته مسائل ریاضیاتی و فیزیکی در حدود پیشرفته تر نسبت به کتابهای درسی میتونه باعث بیشتر شدن بازدید سایت و مورد توجه قرار گرفتنش توسط بعضی افراد عادی که فقط بدنبال اطلاعات بیشتر در حیطه سنیشون هستن بشه... همونطوری هم که الان توی سایت داشتم میدیدم خیلی از سوالها همینطور بودن و ارتباط مستقیم با مطالب کتاب درسی داشتن اما بخاطر عدم وجود انجمن خاص برای اینجور سوالها خیلی از اونها تو جاهای مختلف فروم پخش شدن! smile033
(مثلا... دوتا انجمن به اسم های فیزیک تحصیلی-تحقیقی و ریاضی تحصیلی-تحقیقی با زیر انجمنهای دانش آموزی و دانشجویی...)
در ضمن... من خودم یه اخلاقی که دارم اینه که وقتی راجع به یه مطلبی کم بدونم و حس کنم خیلی پیشرفته هست به هیچ وجه نمیخونمش! و فکر میکنم خیلیهای دیگه هم باشن که همچین وضعیتی مثل من رو داشته باشن و به همین دلیل موقع خوندن مطالب احساس ضعف میکنن و سعی میکنن یا اصلا عضو نشن توی سایت یا اگر هم عضو شدن تو اینجور مسائل هیچ نظری نداشته باشن که ابراز وجود کنن لااقل!! smile024
به نظرم انجمن سایت یه کم مطالبش پراکنده هست و بیشتر به درد کسایی میخوره که تو زمینه های مختلف یه سری اطلاعاتی از قبل داشته باشن و از اونجایی که صفحه اصلی هم طوری هست که فقط به اخبار فیزیکی و مقاله ها پرداخته شده و بخش آموزشی نداره، تنها راه برای اینجور آموزشها و البته ایجاد علاقه نسبت به موضوعهای مختلف فیزیکی برای سایت انجمن و اعضاش و نوع بیان مطالبش داره... ولی وقتی نوع چینش انجمن محیط خوبی درست نکنه برای بیان اینجور مطالب ادامه دار، اعضا به گذاشتن مقاله های مختلف و پراکنده بسنده میکنن و بیشتر زحمت چیزهای مقدماتی و ایجاد علاقه رو میندازن گردن خود بازدیدکننده ها که اکثرشون مثل من همچین زحمتی رو به خودشون نمیدن!! smile024 smile033
پس بهتره مثل انجمن نجوم، انجمنهای بحثهای دیگه فیزیکی رو هم سطح بندی کنید تا مطالب از مقدماتی تا پیشرفته دسته بندی بشه و فهمشون برای بعضیها مثل من که نمادی از عموم هستم راحتتر بشه smile040 smile045

به امید روزی که به جای بخش معرفی سایتها و منابع! شاهد معرفی این سایت توسط کاربرهای سایتهای دیگه باشیم! smile040
به امید ترتیب اثر
با تشکر، مهران/رامتین smile072

سلام . منم با نظر شما موافقم چون خودمم خيلي وقتها در فهميدن بعضي مباحث دچار مشكل مي شم . اميدوارم پيشنهاد شما مورد توجه مديران سايت قرار بگيره smile038 smile072

نمایه کاربر
Ace_of_Hearts

تماس:

پست توسط Ace_of_Hearts »

somi نوشته شده:سلام . منم با نظر شما موافقم چون خودمم خيلي وقتها در فهميدن بعضي مباحث دچار مشكل مي شم . اميدوارم پيشنهاد شما مورد توجه مديران سايت قرار بگيره smile038 smile072
اینطور که پیداس تا الان که هیچ کدومشون ندیدن این تاپیک رو... منم امیدوارم این موضوع صورت بگیره تا یه کم از این بلاتکلیفی تو این سایت بیام بیرون smile052

نمایه کاربر
ویستا M

سپاس: 5

پست توسط ویستا M »

به نظر من کسی اگه خیلی عاشق فیزیک باشه هر جایی دنبالش میره مثل من!!سایت های آموزشی هم کم نیستند خیلی ها
می تونند ازشون استفاده کنند...من بر عکس شما هر موقع مطلبی می بینم که در موردش کم می دونم اول میرم تحقیق میکنم
بعد میام مسئله ی پیشرفته ی مطرح شده رو می خونم!!!عشق ورزیدن به فیزیک یعنی این!!
اگه شما حوصله نداری فیزیک رو یاد بگیری اگه دو هزار آموزش ببینی باز هم حوصله ی خودندشو نداری!!
سعی کنید به جای عوض کردن سایت خودتونو باهاش وفق بدید...
همیشه موفق باشید..
فیزیک همواره همان چیزی خواهد شد که تو از آن انتظار داری

نمایه کاربر
Ace_of_Hearts

تماس:

پست توسط Ace_of_Hearts »

ویستا M نوشته شده:به نظر من کسی اگه خیلی عاشق فیزیک باشه هر جایی دنبالش میره مثل من!!سایت های آموزشی هم کم نیستند خیلی ها
می تونند ازشون استفاده کنند...من بر عکس شما هر موقع مطلبی می بینم که در موردش کم می دونم اول میرم تحقیق میکنم
بعد میام مسئله ی پیشرفته ی مطرح شده رو می خونم!!!عشق ورزیدن به فیزیک یعنی این!!
اگه شما حوصله نداری فیزیک رو یاد بگیری اگه دو هزار آموزش ببینی باز هم حوصله ی خودندشو نداری!!
سعی کنید به جای عوض کردن سایت خودتونو باهاش وفق بدید...
همیشه موفق باشید..
اولا من از طرف خودم تنها حرف نزدم و میدونم حرفهام ممکنه از زبان خیلیهای دیگه مثل من باشه!... ثانیا توی ایران که همه چیز روی نمره و مدرک میچرخه اکثر افراد ترجیح میدن به جای اینکه فیزیک رو از روی علاقه بخونن به عنوان ابزاری برای پیشرفت مسیر آینده خودشون اون رو مطالعه میکنن و برای همین معمولا از یه سطحی بالاتر نمیرن!... ثالثا برای یه پسر شاغل سوم دبیرستانی وقت زیادی وجود نداره که حتی درسهاش رو کامل بخونه چه برسه بخواد کلی وقت بزاره و سطوح پایین یه سری علومی رو از چندین جای مختلف مطالعه کنه و دنبالشون بگرده که آخرش سطح بالاترش رو اینجا بتونه راحتتر مطالعه کنه!... رابعا صحبت بنده برای در نظر گرفتن اکثریت بود نه کسایی که عاشق فیزیک هستن!... چون این سایت خیلی تخصصی هست و اکثریت شامل اعضاش نمیشه... ولی اگر شامل افراد بیشتری بشه هم میتونه برای علاقمند کردن خیلیها به رشته های فیزیک و فهمیدن استعدادهاشون کمک کنه و هم میتونه نقطه شروعی برای خیلیها مثل من باشه که بفهمن فیزیک به چیزی نمیگن که صرفا توی کتابهای درسیشون میخونن و خیلیها در سنین خیلی پایینتر چیزهایی رو که توی این کتابها هست از قبل یاد گرفتن smile072
ًضمنا بنده نمیدونم داشتن یه سری اطلاعات سطح بندی شده توی سایت که سر و تهشون معلومه چه پیامد بدی داره نسبت به داشتن یه سری اطلاعات پخش و پلا؟ smile024
اگه هنوز جای سوء تفاهمی هست بگید شاید بشه رفع کرد smile034

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

نظرات اعضای خوب تالار رو خوندیم. ممنون. تمام نظرات دوستان مورد بررسی قرار میگیره و در تغییرات تالار و برنامه های انجمن موثر هست.
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
Ace_of_Hearts

تماس:

پست توسط Ace_of_Hearts »

Admin نوشته شده:نظرات اعضای خوب تالار رو خوندیم. ممنون. تمام نظرات دوستان مورد بررسی قرار میگیره و در تغییرات تالار و برنامه های انجمن موثر هست.
قبلا و قلبا ممنونیم! smile015

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

Re: Goods2010-02-11-nine-478

پست توسط DYNT70 »

این... چیه همه جا نوشته میشه؟

ارسال پست