با هم برای کنکور بخوانیم

مدیران انجمن: parse, javad123javad

همیشه اول

محل اقامت: زیر اسمان خدا

سپاس: 1

با هم برای کنکور بخوانیم

پست توسط همیشه اول »

درود
در حال و هوای داغ سیاسی حاکم بر گفت و گوی ازاد تصمیم گرفتم موضوعی ایجاد کنم که خیلی از بچه های هوپا یعنی بچه ها ی سوم الان حسابی درگیرشن
می دونم احتمالا زیاد تاپیک پر رفت و امدی نخواهد بود چون سومی ها که سرشون حسابی شلوغه بقیه هم که کاری به کار ما ندارن و سیاست اونقدئر براشون جذاب هست که از ما خبری نگیرند
ضمن ارزوی موفقیت برای کشور عزیزم در انتخابات هر کسی که دلش می خواد و وقت داره برنامه اش رو برای امتحان های نهایی بگه و اصلا در این مورد صحبت کنیم که از تجربیات وبرنامه های هم برای موفق تر شدن کمک بگیریم

کامیارو پیروز باشید
بدرود
درود
این متنی بود که برای موضوع امتحان نهایی مناسب بود و حالا من به پیشنهاد Sprite عزیز
متنی جدید و مناسب برای این موضوع می نویسم
در حال و هوای یخ زده و پر از دیکتاتوری(آتش زیر خاکستر ) حاکم بر ایران تصمیم گرفتم این تاپیک رو به جایی دیگه بکشونم که الان خیلی از بچه هایی که می رن پیش درگیرشن
امید وارم تاپیک پر رفت وامدی باشه مثل الان چون همهی کنکوری ها درگیر کنکور اند و اضطراب دارند و یه چنین جایی برای دفع اضطراب ها مناسبه دیگران هم که چون بیکارند (از لحاظ سیاسی )می یان یه نگاهی می ندازند و ان شاالله ما رو از تجارب خود مسرور می گردانند
ضمن ارزوی سقوط دیکتاتوری در کشور عزیزم هر کس می تونه منت بگذاره و ما رو از وجودش به فیض برساند که از تجربیات و برنامه های هم برای موفقیت استفاده کنیم

کامیار و پیروز باشید
بدرود

در پناه حق smile072
آخرین ویرایش توسط همیشه اول جمعه ۱۳۸۸/۴/۲۶ - ۰۰:۴۲, ویرایش شده کلا 3 بار
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر
دکتر آلینوش طریان دارای دکترای فیزیک از دانشگاه سوربن فرانسه است و نخستین زنی بود که در ایران در رشته فیزیک استاد دانشگاه شد.و نخستین شخصی بود که درس فیزیک ستاره‌ها (اختر فیزیک) را در ایران تدریس کرد. دکتر طریان را «مادر نجوم ایران» می‌نامند.

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

Re: امتحانات نهایی

پست توسط کاوه »

درود smile072

لطف کنید اسم کاندیدای مورد علاقتون رو پاک کنید چون امکان دارد تبلیغات محسوب شود و تاپیکتان به بیراهه رود

بدرود
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

همیشه اول

پست توسط همیشه اول »

درود
چشم حق با شماست سیاست باید از علم جدا باشه تا به یه جایی برسه
ممنونم از پیشنهادتون
بدرود
آخرین ویرایش توسط همیشه اول جمعه ۱۳۸۸/۲/۲۵ - ۲۳:۱۸, ویرایش شده کلا 1 بار
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر
دکتر آلینوش طریان دارای دکترای فیزیک از دانشگاه سوربن فرانسه است و نخستین زنی بود که در ایران در رشته فیزیک استاد دانشگاه شد.و نخستین شخصی بود که درس فیزیک ستاره‌ها (اختر فیزیک) را در ایران تدریس کرد. دکتر طریان را «مادر نجوم ایران» می‌نامند.

نمایه کاربر
کاوه

تماس:

پست توسط کاوه »

اول جمله درود می گویند نه بدرود

ممنون از قبول پیشنهادم ؛ البته فکر نکنید من اون کاندیدا رو دوست ندارم چون بر عکس من می خوام به اون رای بدم smile038

مثله اینکه کسی به بحث شما علاقه ای ندارد و همه سیاستمدار شدند smile039
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

4Duniverse

سپاس: 6

پست توسط 4Duniverse »

سلام

بستگی به خود دانش آموز داره .
مثلا بعضی ها تازه شروع می کنن به خوندن که فکر نمیکنم تو هوپا اینچنین دانش آموزی داشته باشیم .
بهترین کار مرور کلی کتاب و بعد از اون بررسی سوالات امتحانات نهایی سال های گذشته است .
البته فکر میکنم همه ی شما اینو می دونستید smile034
درضمن اگر رشتتون ریاضی هست سوالات امتحان نهایی فیزیک سال 86 رو با بقیه سال ها مقایسه کنید ...
سالی که سوالات امتحان فیزیک به مجلس رفت .... فکر میکنم در کشور یک نفر 20 شد .

همیشه اول

پست توسط همیشه اول »

درود
radical نوشته شده:اول جمله درود می گویند نه بدرود
بله ممنونم از تذکر تون اشتباه شده بود اصلاحش کردم
radical نوشته شده:مثله اینکه کسی به بحث شما علاقه ای ندارد و همه سیاستمدار شدند
بله مثل اینکه جو سیاست خیلی سنگین شده البته حق هم داره ...
ادامه نمی دم که بحث به بیراهه کشیده نشه
اما یه سوال خود شما چرا هیچ چیز در این مورد نمی گید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
4Duniverse نوشته شده:درضمن اگر رشتتون ریاضی هست سوالات امتحان نهایی فیزیک سال 86 رو با بقیه سال ها مقایسه کنید ...
سالی که سوالات امتحان فیزیک به مجلس رفت .... فکر میکنم در کشور یک نفر 20 شد .
بله من رشته ام ریاضیه ممنونم که این خبر رو بهم داید من نمی دونستم
ایول به اون که 20 شده
از راهنمایی هاتون ممنونم جناب 4Duniverse
بدرود
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر

نمایه کاربر
کاوه

تماس:

پست توسط کاوه »

بله مثل اینکه جو سیاست خیلی سنگین شده البته حق هم داره ...
ادامه نمی دم که بحث به بیراهه کشیده نشه
اما یه سوال خود شما چرا هیچ چیز در این مورد نمی گید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درود smile072

چی بگم من چیزی نمی دونم

نمایه کاربر
Y.A.K.T

محل اقامت: ماه

پست توسط Y.A.K.T »

سلام
البته فکر نکنم کمتر کسی برنامش به سنگینی برنامه من باشه.
از یه طرف مرور درسا (مخصوصا زیست smile056 ) . از یه طرف کم کردن مدت امتحانات به مدت ده روز به خاطر انتخابات( smile097 ) و از یه طرفم فشار جشنواره خوارزمی برای تحویل سریع طرح. حالا من این وسط باید چی کار کنم؟ smile054
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
و مهربانی را از نا مهربانی؛
با این همه ، در شگفتم
که نسبت به آموزگاران خود سپاس گذار نیستم.

(جبران خلیل جبران)

خووووووووووووووووب من دوباره بعد از یه چند ماه برگشتم. البته با اندکی تغییرات

همیشه اول

پست توسط همیشه اول »

درود
Y.A.K.T نوشته شده:از یه طرف مرور درسا (مخصوصا زیست )
چه جالب مگه شما فکر می کنید ما موقع امتحانات چیکار می کنتیم که شما مرور می کنید خوب دوست عزیز همه ی ما درسا رو مرور می کنیم دیگه
smile033
Y.A.K.T نوشته شده:از یه طرف کم کردن مدت امتحانات به مدت ده روز به خاطر انتخابات( )
خوب ما هم همین شرایط رو داریم smile042
Y.A.K.T نوشته شده: از یه طرفم فشار جشنواره خوارزمی برای تحویل سریع طرح. حالا من این وسط باید چی کار کنم؟
تنها چیزی که ما رو حد اقل من رو از شما تمیز می ده همین هست
خدا بهتون صبر بده و موفق باشید
خوب نمی خوایید برای ما بگید حالا قصد دارید با این برنامه ی فشرده چیکار کنید ؟

من به شجصه اول خیلی نگران بودم که نمره هام چه طور می شه خیلی هم استرس داشتم اما وقتی با مشاور مدرسه صحبت کردم نتیجه گرفتم و حالا خیلی ارومم و دارم اهسته اهسته پیش می رم چون همه چیز رو سپردم به خدا خودش کمکم می کنه
بدرود
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر

نمایه کاربر
Y.A.K.T

پست توسط Y.A.K.T »

باسلام smile124
چه جالب مگه شما فکر می کنید ما موقع امتحانات چیکار می کنتیم که شما مرور می کنید خوب دوست عزیز همه ی ما درسا رو مرور می کنیم دیگه
خوب ما هم همین شرایط رو داریم
بابا چرا آدمو ضایع می کنین؟ smile054
منم می دونستم تو 2 مورد اول مشترکیم. منظور منم همون مورد سوم بود که خودش جای چند تا کار رو می گیره. smile035
خوب نمی خوایید برای ما بگید حالا قصد دارید با این برنامه ی فشرده چیکار کنید ؟
3 تا 5 ساعت در روز که صرف طرح و این ور و اون ور دویدناش میشه و بقیش رو هم مشغول درسام می شم. smile056
البته از یه سری تکنیک های آلفای ذهنی و ریکی هم کمک می گیرم.
(به شما هم توصیه می کنم از تکنیک های آلفای ذهنی استفاده کنید. خیلی کمکتون می کنه. smile038 )
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
با این همه ، در شگفتم

(جبران خلیل جبران)

eshge-fizik

محل اقامت: دانشگاه محقق اردبیلی!

تماس:

پست توسط eshge-fizik »

smile018 سلام.من میخوام یه کمکی به اونایی که امسال امتحانای نهایی دارن بکنم.شاید بگین نهایی راحته ولی اصلن هم اینطور نیست.تو سال 86 ما امتحان نهایی دادیم،همه شون خوبه ولی نمیدونم چرا هرچی راجع به نمره می گفتیم برعکس شد.من که می گفتم تو دین و زندگی 15 می شم،شدم 19.5 و اون فیزیکی که کل کشور اعتراض کردن و چند تا سوالشم حذف شد و 85%تو شهر ما تو اون نمره ی قبولی نگرفته بودن،من شدم 16.خلاصه اینکه اصلن با مقیاسهای ما این نمره ها جور در نمی اومد.فقط بشینین کتاباتونو خوب بخونین.چون هر چی هم سوالو بپیچونن بازم میشه فهمید که از کجای کتاب اومده.ok?

همیشه اول

پست توسط همیشه اول »

درود
Y.A.K.T نوشته شده:بابا چرا آدمو ضایع می کنین؟
سلام دوست عزیز من عذر می خوام که ضایعت کردم می دونی اخه خیلی برام جالب بود که این رو نوشته بودید
Y.A.K.T نوشته شده:البته از یه سری تکنیک های آلفای ذهنی و ریکی هم کمک می گیرم.
ساعتای شما با ما ها فرق نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ smile042 اخه ما همین جوری زندگی می کنیم وقت کم می اریم اون وقت شما به نتت که می رسی طرح خوارزمی هم که هست امتحان ها هم از یک طرف به الفای ذهنی و این جور کارا هم می رسی ؟؟
eshge-fizik نوشته شده: سلام.من میخوام یه کمکی به اونایی که امسال امتحانای نهایی دارن بکنم.شاید بگین نهایی راحته ولی اصلن هم اینطور نیست.تو سال 86 ما امتحان نهایی دادیم،همه شون خوبه ولی نمیدونم چرا هرچی راجع به نمره می گفتیم برعکس شد.من که می گفتم تو دین و زندگی 15 می شم،شدم 19.5 و اون فیزیکی که کل کشور اعتراض کردن و چند تا سوالشم حذف شد و 85%تو شهر ما تو اون نمره ی قبولی نگرفته بودن،من شدم 16.خلاصه اینکه اصلن با مقیاسهای ما این نمره ها جور در نمی اومد.فقط بشینین کتاباتونو خوب بخونین.چون هر چی هم سوالو بپیچونن بازم میشه فهمید که از کجای کتاب اومده.ok?
دوست من را نمایی هاتون خیلی مفید بود اما به نظر من اگر هر کس قبل از امتحانت یه نگاهی به امتحان نهایی های سال ها ی قبل بندازه کاملا روش نمره دهی دستش می اد اینطوری هم سر امتحان دقت می کنه که ه چیز هایی رو بنویسه هم بعدش دقیق تر سوال ها رو چک می کنه و نمره ی دقیق تر ی تخمین می زنه هر چند من به شخصه هر گز بعد از امتحان چک نمی کنم که چند می شم به نظر شما خوبه یا بده؟
بعدم من قصد دارم امتحان نهایی فیزیک 86 رو شب قبل از امتحانم از خودم امتحان بگیر
بعد هم یه سوال دارم شما نمی دونید اون تنها کسی که در ایران سال86 فیزیک 20 شد اسمش چی بود و کجایی بود؟
بدرود
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر

نمایه کاربر
Y.A.K.T

پست توسط Y.A.K.T »

Y.A.K.T نوشته است:
بابا چرا آدمو ضایع می کنین؟
سلام دوست عزیز من عذر می خوام که ضایعت کردم می دونی اخه خیلی برام جالب بود که این رو نوشته بودید
خواهش می کنم. smile124
ساعتای شما با ما ها فرق نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ smile042 اخه ما همین جوری زندگی می کنیم وقت کم می اریم اون وقت شما به نتت که می رسی طرح خوارزمی هم که هست امتحان ها هم از یک طرف به الفای ذهنی و این جور کارا هم می رسی ؟؟
واسه همین ساعتای شما هم مثل من بشه می گم بیایین آلفای ذهنی و ریکی دیگه. البته الان دیگه یکم دیر شده مخصوصا ریکی.(در صورت نداشتن وضعیت خاص بهتره بذارین برای بعد از ورود به دانشگاه) من دوسالی می شه دارم کار می کنم. smile018 جاتون خالی. خیلی باحاله. smile038 (البته شایدم یکمش به خاطر خون مریخی که تو رگام جریان داره باشه )
اگر هر کس قبل از امتحانت یه نگاهی به امتحان نهایی های سال ها ی قبل بندازه کاملا روش نمره دهی دستش می اد
آره. خیلی خوبه. منم کل سوالات نهایی رو از قبل گرفتم و دارم کار می کنم. خیلی کمک می کنه. smile015
آخرین ویرایش توسط Y.A.K.T یک‌شنبه ۱۳۸۸/۲/۲۷ - ۱۳:۵۹, ویرایش شده کلا 1 بار
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
با این همه ، در شگفتم

(جبران خلیل جبران)

نمایه کاربر
Y.A.K.T

پست توسط Y.A.K.T »

من به شخصه هر گز بعد از امتحان چک نمی کنم که چند می شم به نظر شما خوبه یا بده؟
کارتون کاملا درسته. از نظر روان شناسی هم همینطوره. چون مخصوصا که نهاییه اگه یه سوال رو بفهی اشتباه شده دیگه پدرت در میاد. اونوقت از وقتی رسیدی خونه همش حواست میره سر همون یدونه سوال. وقتی می خوایی درس بخونی اون سوال میاد جلوی چشمات و تمرکز و سیستم عصبیت رو بهم می ریزه. وقتی می خوابی مثل کابوس همش میاد جلوی چشات. دوباره از صبح که پامیشی از همون اول صبح مثل بختک می چسبه به مخت و ولت نمیکنه تا شب.کلا 24 ساعته باهاته. دوباره فردا صبحش هم که بیدار شدی باید بری سر جلسه امتحان و وقتی می شینی هم از اون ور نذاشته خوب درس بخونی هم نمی ذاره سر همونایی که خوندی تمرکز کنی. بعدش هم این امتحان رو هم افتضاح می دی و فشارها چند برابر میشه . بعد دوباره میری خونه و ....(همون چرخه قبلی).... خوب حالا روز آخرین امتحانه. بچه ها همه آماده ان که امتحان بدن. اما هرچی نگاه می کنن تو رو نمی بینن. منتظر می شن که ناظم بیاد تا شاید ازت خبری داشته باشه. از ناظم که می پرسن میگه: هیچی سکته مغزی وقلبی رو با هم کرده و الانم تو بیمارستان بستریه. بعدشم خداحافظ تا شهریور. (البته اگه تا اون موقع حالت خوب بشه چون تو کما هم ولت نمی کنه smile039 .) smile039 smile039 smile039 smile038
پس در کل به این نتیجه رسیدیم که شما کار درستی می کنید. smile006 smile018 smile019
من آموختم
سکوت را از پر حرفی،
صبر وتحمل را از ناشکیبی
با این همه ، در شگفتم

(جبران خلیل جبران)

همیشه اول

پست توسط همیشه اول »

درود
Y.A.K.T نوشته شده:واسه همین ساعتای شما هم مثل من بشه می گم بیایین آلفای ذهنی و ریکی دیگه. البته الان دیگه یکم دیر شده مخصوصا ریکی.(در صورت نداشتن وضعیت خاص بهتره بذارین برای بعد از ورود به دانشگاه) من دوسالی می شه دارم کار می کنم.
می شه یکم برامون توضیح بدی که اصلا این الفای ذهنی چی هست چون تا اونجایی که من از این جور چیزا می دونم (اطلا عاتم در مورد یوگا خوبه و تا حدی هم با الفای ذهن استاد احمدی اشنام )خود این کالر ها خیلی از ادم وقت می گیرن
یکم در مورد کار هایی که می کنی اگه برات مشکلی نداره توضیح می دی ؟
Y.A.K.T نوشته شده:کارتون کاملا درسته. از نظر روان شناسی هم همینطوره. چون مخصوصا که نهاییه اگه یه سوال رو بفهی اشتباه شده دیگه پدرت در میاد. اونوقت از وقتی رسیدی خونه همش حواست میره سر همون یدونه سوال. وقتی می خوایی درس بخونی اون سوال میاد جلوی چشمات و تمرکز و سیستم عصبیت رو بهم می ریزه. وقتی می خوابی مثل کابوس همش میاد جلوی چشات. دوباره از صبح که پامیشی از همون اول صبح مثل بختک می چسبه به مخت و ولت نمیکنه تا شب.کلا 24 ساعته باهاته. دوباره فردا صبحش هم که بیدار شدی باید بری سر جلسه امتحان و وقتی می شینی هم از اون ور نذاشته خوب درس بخونی هم نمی ذاره سر همونایی که خوندی تمرکز کنی. بعدش هم این امتحان رو هم افتضاح می دی و فشارها چند برابر میشه . بعد دوباره میری خونه و ....(همون چرخه قبلی).... خوب حالا روز آخرین امتحانه. بچه ها همه آماده ان که امتحان بدن. اما هرچی نگاه می کنن تو رو نمی بینن. منتظر می شن که ناظم بیاد تا شاید ازت خبری داشته باشه. از ناظم که می پرسن میگه: هیچی سکته مغزی وقلبی رو با هم کرده و الانم تو بیمارستان بستریه. بعدشم خداحافظ تا شهریور. (البته اگه تا اون موقع حالت خوب بشه چون تو کما هم ولت نمی کنه .)
smile033 smile033 smile033 smile033 smile033 smile033 smile056 smile056
smile056 smile056 smile056 smile056 smile056 smile056 smile056 smile056
خدا رو شکر که من از این کارای خطر ناک و وحشت ناک انجام نمی دم در ضمن بد نیست یه خدایی نکرده تو دهن ادم باشه
یا خدا این همه مدت ندونسته چه کار خوبی می کردم
Y.A.K.Tیکم پیاز داغش رو بد جور زیاد کردی همیشه اینقدر پر رونق حرف می زنی؟
خوب دیگه چه کارا نباید بکنیم (البته به نظر شما )که اخرین امتحان سکته ی مغزی و قلبی رو با هم نزنیم)
بدرود smile072
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر

ارسال پست