پیشنهاد برای تغییر در انجمن گفت و گوی آزاد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست

آیا با تغییر در انجمن موافقید ؟

بله
9
60%
خیر
6
40%

مجموع رای گیری: 15

wolf687

سپاس: 8

پیشنهاد برای تغییر در انجمن گفت و گوی آزاد

پست توسط wolf687 »

با عرض سلام و خسته نباشید

من اینجا می خواستم به موضوع رو مطرح کنم که واقعا لازمه
اول از این شروع می کنم که در اول هدف از تشکیل این انجمن مطالب علمی بود.
سپس به در خواست کاربران بخشی نیز برای گفتگوهای آزاد نیز تهیه شد.
من با گفتگوهای آزاد مخالف نیستم ولی انگار در حال حاضر این انجمن به جای تبدیل شدن به یک مکان علمی به بک جا برای افزایش پستها و پز دادن تبدیل شده
بخش های شعر و مشاعره خوبا ولی نه اینکه اشعار دیگرانو بنویسیم در ضمن اگر یکی دو تا بود ایرادی نداشت.
ولی اگه به پست های کاربرانی مثل : خروش نگاه کنید
اینم لینکش :
http://www.hupaa.com/forum/memberlist.p ... ile&u=9315
می بینید این کاربر 1091 تا پست تو بخش مشاعره گذاشته که حدود نصف پست های ایشون هست !
لذا از مدیران خواهشمند است با این موضوع برخورد کنند و موضوعات بیهوده را یا حذف یا به حساب پست های کاربر اضافه نکنند.

با تشکر

نمایه کاربر
محمد مهدي غلامي

محل اقامت: مشهد

سپاس: 14

تماس:

Re: پیشنهاد برای تغییر در انجمن گفت و گوی آزاد

پست توسط محمد مهدي غلامي »

من هم موافقم.
نبايد پستهاي تالار آزاد به مجموع پستها اضافه بشه.
جنگ نرم ... ؟!!!

نمایه کاربر
proshat 110

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

پست توسط proshat 110 »

با سلام.من هم موافق این کار هستم با اینکه من خودم بیشتر در گفت و گوی ازاد پست دارم اما واقعا این جا دیگر کسی به مباحث علمی زیاد جواب نمیدهد ولی بحث های ازاد را همه جواب میدهند بالاخره این جا یک مکان علمی است دیگر.زمانی که من عضو شدم اینجا خیلی مباحث علمی فعالیت داشتند تا الان.هوپا داره از دست میره یه کاری کنید . smile072
نبینمت یه وقت شبی تسلیم دست سرنوشت
به عشق تو سرش بالاست ترانه اردیبهشت
تقدیم به همه اردیبهشتیها
اردیبهشت به معنای فرشته نگهبان کوهساران و چشمه ساران
http://www.p72mg.blogfa.com

نمایه کاربر
سحر666

پست توسط سحر666 »

s.sanatjou نوشته شده:اول از این شروع می کنم که در اول هدف از تشکیل این انجمن مطالب علمی بود
بله و این اصله مطلبه
البته نباید به این نتیجه رسید که افرادی که بیشتر در انجمن گفتگوی آزاد فعالیت می کنند بار علمی کمی دارن یا
از بخش های دیگه دیدن نمی کنن چرا که هر کس برای خودش دلایلی داره
s.sanatjou نوشته شده:من با گفتگوهای آزاد مخالف نیستم ولی انگار در حال حاضر این انجمن به جای تبدیل شدن به یک مکان علمی به بک جا برای افزایش پستها و پز دادن تبدیل شده
چه اهمیتی داره که طرف چقدر پست داده ؟
به نظرم پز دادن و افزایش پست ها به دلیل بزرگ نمایی خود واقعا بی معناست
شما از کجا به چنین نتیجه ای رسیدید ؟ که بچه های ما اینطوری فکر می کنن؟
شاید برای شما مهم باشه این مطلب که ابتدا به تعداد پست های طرف نگاه می کنی اما این مطلب رو نباید بست داد به همه
می خوای یک نظرسنجی بکنیم شاید اینطوری بهتر باشه
s.sanatjou نوشته شده:بخش های شعر و مشاعره خوبا ولی نه اینکه اشعار دیگرانو بنویسیم در ضمن اگر یکی دو تا بود ایرادی نداشت.
ولی اگه به پست های کاربرانی مثل : خروش نگاه کنید
اینم لینکش :
http://www.hupaa.com/forum/memberlist.p ... ile&u=9315
می بینید این کاربر 1091 تا پست تو بخش مشاعره گذاشته که حدود نصف پست های ایشون هست !
قبلا به این فکر کردم که شاید یک شعر چندین بار توسط افراد مختلف گذاشته بشه برا مشاعره خب اینجا باید یک فکری کرد
خیلی از بچه ها از مشاعره و یک مجموعه ی شعر نویسی برای مراجعه بهش لذت می برن
و گذاشتن بعضی از شعر ها از طرف یک نفر سیر فکریش رو نشون می ده

آیا اینکه یکی با افزایش پست هاش مثلا مقامه استاد رو بگیره خیلی برای شما مهمه (یک فیزیکدان به اینا اهمیت نمی ده ..کیفیت را مبنا قرار میده نه کمیت)؟
تقدیم به همه ی دوستداران فلسفه
معرفی کتاب :
پرسیدن مهم تر از پاسخ دادن است.
دنیل کلاک
ریموند مارتین
ترجمه حمیده بحرینی
ویراسته ی هومن پناهنده
چاپ دوم 88
قیمت 2800
متاسفانه تیتراژ 2000 نسخست

نمایه کاربر
COSMOLOGIST

نام: محمد میرزایی

محل اقامت: تهران - شیراز

سپاس: 153

تماس:

پست توسط COSMOLOGIST »

سلام و درود smile072

این بحث برای چندمین بار است که در این سال ها مطرح می شود

بار ها گفته شده که پست های افراد در تالار گفتگوی آزاد هیچ حاشیه امنیتی ندارد و معمولا هر ماه یک بار این بخش ادیت می شود

اکثر تاپیک هایی که به هر نحو بی ربط باشند معمولا حذف می شوند
نمونه های زیادی از این تاپیک های حذف شده در این چند سال ، در آرشیو مدیریت تالار موجودند

همان طور که قبلا نیز به این موضوع اشاره شده ، این تالار تنها به جهت ارتباط بهتر کاربران با یکدیگر و نیز خشک نبودن و مطلق نبودن جو تالار است
مسلما اگر کل تالار فیزیک باشد ، خود شما هم پس از مدتی دچار دلزدگی خواهید شد

اما برخی تاپیک ها مثل مشاعره ، عکاسی و . . . تاپیک هایی هستند که به چند دلیل پابرجا هستند و خود مدیریت تصمیم به این امر گرفته است

جناب خروش بار ها ذکر کرده اند که یکی از مهمترین اهدافشان از ایجاد این تاپیک ( مشاعره ) ، این است که اعضای جدید تالار که شاید نمی دانند از کجا و چگونه باید شروع کنند ، با استفاده از این تاپیک به قول معروف راه بیفتند !
s.sanatjou نوشته شده: انگار در حال حاضر این انجمن به جای تبدیل شدن به یک مکان علمی به بک جا برای افزایش پستها و پز دادن تبدیل شده

مسلما در تالاری چون هوپا ، کمتر کسی به فکر پز دادن با تعداد پست هایش است

کافی است نگاهی به نفراتی که بیشترین پست را در تالار دارند بیندازید

ضمن این که با ادیت هایی که هر ماه انجام می شود معمولا در نهایت پست های افراد در بخش گفتگوی آزاد کم خواهد شد

به هر روی نکته مهم اینجاست که :

شما به عنوان یک کاربر ( حتی اگر کاربری جدید باشید ) به محتوای پست های افراد توجه خواهید کرد و نه به تعداد پست ها

در اینجا نیز افرادی بیشتر مورد احترام هستند ( چه مورد احترام کاربران و چه مورد احترام مدیران ) که کیفیت پست هایشان بهتر است نه کمیت پست ها !
s.sanatjou نوشته شده: اگه به پست های کاربرانی مثل : خروش نگاه کنید
شما جناب خروش را مثال زدید

باید عرض کنم که ایشان بدون شک از بهترین های هوپا هستند

و تا آنجا که بنده اطلاع دارم هرگز به دنبال افزایش پست ها و به قول شما پز دادن نبوده اند

ضمن اینکه کافی است سری به تالار ریاضیات بزنید تا فعالیت های ایشان را در آن تالار مشاهده نمایید

مسلما همه برای ایشان احترام خاصی قایل هستیم ، نه به خاطر تعداد زیاد پست هایشان ، بلکه به خاطر تسلط ایشان بر مباحث ریاضیات و . . .

در انتها از شما تشکر داریم که از روی دلسوزی ، این مطالب را بیان نموده اید
انشا الله با نظارت بیشتر بر روی تالار گفتگوی آزاد ، سعی می کنیم از ایجاد تاپیک های اضافی و نیز بالا رفتن پست های غیر علمی کاربران جلوگیری نماییم .

پاینده باشید smile124

یا حق . . . smile072

ارسال پست