پیشنهادی به مدیران هوپا

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
hhamid

سپاس: 48

تماس:

پیشنهادی به مدیران هوپا

پست توسط hhamid »

درود
در چند ماهی که در این سایت به فعالیت پرداختم متوجه برخی نکات شدم که بررسی آنها خالی از فایده نیست.
1) از نظر بنده ملاک و معیار رده بندی وکاربران در رتبه هایی از قبیل فعال-استاد-حرفه ای و ... نیاز به تحول اساسی دارد.رده بندی موجود،بر اساس تعداد پست های ارسال شده است و مستقل از میزان بازدید یا برانگیختن مشارکت کاربران در بحث و یا ... عمل می کند که دور از منطق است.
برای بهبود این وضع می توان به چند نکته عمل کرد:
الف)میزان مشارکت کاربران در یک مبحث در امتیاز آنها موثر باشد.
ب)مدت زمان فعال و زنده بودن یک مبحث در امتیاز شرکت کنندگان در آن موثر باشد.
ت)میزان بازدید کاربران از یک مبحث در امتاز ایجاد کننده آن لحاظ شود.
2)امکان امتیاز دادن کاربران به مباحث مطرح شده وجود ندارد و ایجاد آن به سامان دادن بیشتر به محتویات سایت کمک می کند.
3)فقدان یک نظر سنجی هفتگی یا ماهانه بسیار محسوس است و از فواید آن می توان، به رای گذاشتن روش های پیشنهادی برای بهبود و پیشرفت سایت، را متذکر شد.
امید است که این پیشنهادات مورد بررسی مدیران محترم و سایر کاربران گرامی قرار گیرد.

Hhamid
رويايي كه جزئياتش به اندازه ي بيداري باشد ... رنج و لذت را دو برابر مي كند.

زندگي يك تصادف و بي رنگ است . آنچه مي بينيم عبور اين صحنه ي بي رنگ از شيشه هاي رنگي تفكرات و عقايدماست.

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

Re: پیشنهادی به مدیران هوپا

پست توسط mahboobeh »

hhamid نوشته شده:درود
در چند ماهی که در این سایت به فعالیت پرداختم متوجه برخی نکات شدم که بررسی آنها خالی از فایده نیست.
1) از نظر بنده ملاک و معیار رده بندی وکاربران در رتبه هایی از قبیل فعال-استاد-حرفه ای و ... نیاز به تحول اساسی دارد.رده بندی موجود،بر اساس تعداد پست های ارسال شده است و مستقل از میزان بازدید یا برانگیختن مشارکت کاربران در بحث و یا ... عمل می کند که دور از منطق است.
2)امکان امتیاز دادن کاربران به مباحث مطرح شده وجود ندارد و ایجاد آن به سامان دادن بیشتر به محتویات سایت کمک می کند.
3)فقدان یک نظر سنجی هفتگی یا ماهانه بسیار محسوس است و از فواید آن می توان، به رای گذاشتن روش های پیشنهادی برای بهبود و پیشرفت سایت، را متذکر شد.
امید است که این پیشنهادات مورد بررسی مدیران محترم و سایر کاربران گرامی قرار گیرد.

Hhamid
smile072

نمایه کاربر
بنيادي

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

تماس:

پست توسط بنيادي »

hhamid نوشته شده:درود

Hhamid
smile072 smile072

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

۱- موردِ‌ یک‌جایِ‌ بحث داره. بنده نمی‌دونم این‌انجمن از چه‌سیستمِ مدیریتِ محتوایی استفاده می‌کنه و آیا رؤسایِ انجمن خودشون نوشتند این‌رو یا نه، ولی در تقریباً‌ تمامِ سیستم‌هایِ مدیریتِ‌ محتوا، درجه‌بندی به‌صورتِ خودکار و براساسِ پست و ازقبل تعریف‌شده تشریف داره و دادنِ مدال و این‌حرف‌ها غیرِ خودکار و توسطِ مدیرِ‌ اون‌انجمن. چیزایِ پیشنهادیِ شما واقعاً ایده‌آل هستند ولی چه‌طور می‌خوایی براساسِ «کیفیت» و نه«کمیّت» کدنویسی کنی؟ ... فرضِ این‌که رؤسا خودشون رتبه‌بندی کنند هم بی‌فایده‌ست، بنده در طولِ یه‌سالِ خاموشی‌م و مطالعه‌یِ این‌انجمن (!) هرگز حتی حضورِ بعضی از مدیران رو حس نکردم؛ حالا نمی‌دونم من بی‌دقّت بودم یا نه. یَحتمل شما قدیمی‌ترها بهتر آگاهی دارید.
۲- smile072 اتفاقاً نصب یا نوشتنِ ماژولِ «تشکر» یا یه‌چیزی تو همین مایه‌ها راحت‌هم هست و تعجب می‌کنم چرا چنین چیزی گذاشته‌نشده.
۳- هم‌چنان smile072 .
۴- بنده یه‌پیشنهاد دیگه‌هم داشتم. از یه‌ویرایش‌گرِ متنِ جدیدتر استفاده بشه... این‌نبودِ قابلیّتِ Undo اعصابِ آدم رو خورد می‌کنه.
۵- و یه‌پیشنهادِ دیگه! با کاربرایی که‌تا عضو می‌شن یه‌سؤال کاملاً تکراری می‌کنن برخورد بشه. این‌پرسشِ بدونِ جست‌و‌جویِ قبلی -به‌نظرِ من- فقط باعثِ تضعیفِ انگیزه و شور و شوقِ اعضایِ انجمن واسه‌یِ تبادلِ اطلاعات می‌شه.

چاکریم.

نمایه کاربر
احسان2142

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 20

تماس:

پست توسط احسان2142 »

سلام!
aalireza نوشته شده:۵- و یه‌پیشنهادِ دیگه! با کاربرایی که‌تا عضو می‌شن یه‌سؤال کاملاً تکراری می‌کنن برخورد بشه. این‌پرسشِ بدونِ جست‌و‌جویِ قبلی -به‌نظرِ من- فقط باعثِ تضعیفِ انگیزه و شور و شوقِ اعضایِ انجمن واسه‌یِ تبادلِ اطلاعات می‌شه.
smile124 smile124 smile124 smile072 smile072

نمایه کاربر
hhamid

تماس:

پست توسط hhamid »

از دقت نظر شما متشکرم
روش امتیاز دهی پیشنهادی من بر اساس کیفیت نیست بلکه بر اساس میزان بازدید از تاپیک یا تعداد کاربرانی که در آن بحث شرکت کردند یا تعداد پاسخ های داده شده و یا مدت زمان فعال بودن مبحث می باشد و با محتواو کیفیت کاری ندارد.

زندگي يك تصادف و بي رنگ است . آنچه مي بينيم عبور اين صحنه ي بي رنگ از شيشه هاي رنگي تفكرات و عقايدماست.

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

قبلا بحث شده بود ولي گفتن كه براي اين كار بايد كلا فروم رو تغيير بدن و اين كار ممكنه باعث ازبين رفتن اطلاعات بشه

نمایه کاربر
aalireza

سپاس: 346

پست توسط aalireza »

mamy72 نوشته شده:قبلا بحث شده بود ولي گفتن كه براي اين كار بايد كلا فروم رو تغيير بدن و اين كار ممكنه باعث ازبين رفتن اطلاعات بشه
خب بلاخره این‌کارا الزامی‌هستند و تویِ هر انجمنی وجود دارن و دورنمایِ‌ این‌قضیه هم این‌طور هستش که هرچه‌قدر این‌کار دیرتر انجام بشه، اطلاعات هم حجیم‌تر می‌شن و نگه‌داری‌ و مواظبت‌ازشون مشکل‌تر. من می‌گم مدیرِ هر انجمنی - و کاربرایِ داوطلب - بیان و اطلاعاتِ موردِ نیاز رو جدا کنند و بعضی هاشون رو تویِ یه‌ویکی قرار بدند، بعضی‌هاشون رو تویِ سؤالاتِ متداول و الخ. به‌طورِ کلی این‌به‌روز رسانی لازمه، اونم نه‌فقط تویِ انجمن؛ مثلاً کدوم سایتی رو شما می‌شناسی که صفحه‌یِ خوراک ( مثلا RSS ) نداشته‌باشه؟
به‌نظرِ من یه‌سیستمِ مدیریتِ محتوایِ متن‌باز - مثلاً وردپرس - واسه سایت مناسبه، انجمن هم هزار و یک جور سیستم هست که جواب‌گویِ همه‌یِ نیازهایِ ما هم هست ... اگرم تعویضِ سیستم زیادی دردسر داره، خب رویِ همین کار کنیم و ارتقاش بدیم، نمی‌شه که سیستم این‌انجمن طوری نوشته‌شده‌باشه که هیچ‌چیزی نشه بهش اضافه کرد! می‌شه؟! ( البته قبول دارم واسه‌یِ سایت ( صفحه‌یِ اصلی‌) نمی‌شه. smile039 )
البته بنده چندهفته‌ای نیست که زبون وا کردم، فلذا شما کاربرانِ قدیمی باید از این‌انجمن آگاهیِ بیشتر داشته‌باشین.

چاکریم.

نمایه کاربر
afshin1

پست توسط afshin1 »

aalireza نوشته شده:
mamy72 نوشته شده:قبلا بحث شده بود ولي گفتن كه براي اين كار بايد كلا فروم رو تغيير بدن و اين كار ممكنه باعث ازبين رفتن اطلاعات بشه
خب بلاخره این‌کارا الزامی‌هستند و تویِ هر انجمنی وجود دارن و دورنمایِ‌ این‌قضیه هم این‌طور هستش که هرچه‌قدر این‌کار دیرتر انجام بشه، اطلاعات هم حجیم‌تر می‌شن و نگه‌داری‌ و مواظبت‌ازشون مشکل‌تر. من می‌گم مدیرِ هر انجمنی - و کاربرایِ داوطلب - بیان و اطلاعاتِ موردِ نیاز رو جدا کنند و بعضی هاشون رو تویِ یه‌ویکی قرار بدند، بعضی‌هاشون رو تویِ سؤالاتِ متداول و الخ. به‌طورِ کلی این‌به‌روز رسانی لازمه، اونم نه‌فقط تویِ انجمن؛ مثلاً کدوم سایتی رو شما می‌شناسی که صفحه‌یِ خوراک ( مثلا RSS ) نداشته‌باشه؟
به‌نظرِ من یه‌سیستمِ مدیریتِ محتوایِ متن‌باز - مثلاً وردپرس - واسه سایت مناسبه، انجمن هم هزار و یک جور سیستم هست که جواب‌گویِ همه‌یِ نیازهایِ ما هم هست ... اگرم تعویضِ سیستم زیادی دردسر داره، خب رویِ همین کار کنیم و ارتقاش بدیم، نمی‌شه که سیستم این‌انجمن طوری نوشته‌شده‌باشه که هیچ‌چیزی نشه بهش اضافه کرد! می‌شه؟! ( البته قبول دارم واسه‌یِ سایت ( صفحه‌یِ اصلی‌) نمی‌شه. smile039 )
البته بنده چندهفته‌ای نیست که زبون وا کردم، فلذا شما کاربرانِ قدیمی باید از این‌انجمن آگاهیِ بیشتر داشته‌باشین.

چاکریم.
smile072
امضات هم خیلی جالبه smile051

نمایه کاربر
MRM

سپاس: 2

پست توسط MRM »

پیشنهاد به مدیران؟
کدوم مدیر منظورتونه؟
من اکنون در این شرایط سخت میگویم خدایی هست

میرحسین موسوی خامنه

آنگاه که غرور کسي را له مي کني،
آنگاه که کاخ آرزوهاي کسي را ويران مي کني،
آنگاه که شمع اميد کسي را خاموش مي کني،
آنگاه که بنده اي را ناديده مي انگاري ،
آنگاه که حتي گوشت را مي بندي تا صداي خرد شدن غرورش را نشنوي،
آنگاه که خدا را مي بيني و بنده خدا را ناديده مي گيري ،
مي خواهم بدانم،
دستانت را بسوي کدام آسمان دراز مي کني تا براي خوشبختي خودت دعا کني؟.
بسوي کدام قبله نماز مي گزاري که ديگران نگزارده اند؟

نمایه کاربر
بنيادي

تماس:

پست توسط بنيادي »

MRM نوشته شده:پیشنهاد به مدیران؟
کدوم مدیر منظورتونه؟
اینو هستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمایه کاربر
Don Bardiya

سپاس: 2

تماس:

پست توسط Don Bardiya »

جور دیگه هم می شه این مشکل رو حل کرد ولی مغرضانه حلش نمیکنن . مدیرای اینجا که کارشون شده حذف کردن پست کاربرا میتوkن تو همون تالار خودشون بموننو کاربرای مستعد بخش خودشونو تشخیص بدن بعد به آقا اشکان معرفیa کنن ، ایشوننم یه جور تاییده به کاربرا بده مثلا "علی" بشه "علی*" یا رنگشو عوض کنن ، تو امضاش بهش مدال بدن و هزاتا کار دیگه که می شه انجام داد ولی ... smile012 ! ؟
I don't ever want god to hear our screams and mistake them for prayers

نمایه کاربر
afshin1

پست توسط afshin1 »

درود
اگر امکان این بود که وقتی یکی یه تاپیک جدیدی را درست کرد بتواند آن را بعد از مدتی پاک کند؛خیلی خوب می شد.

نمایه کاربر
hhamid

تماس:

پست توسط hhamid »

یکی از اشکالات سیستم فعلی اینست که شخصی با پست کردن جک و عکس متفرقه و در دل و قصه و ... استاد تمام می شود.

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

hhamid نوشته شده:یکی از اشکالات سیستم فعلی اینست که شخصی با پست کردن جک و عکس متفرقه و در دل و قصه و ... استاد تمام می شود.
منم اين رو قبول دارم چون يك نمونه بارزش خودمم
واقعا خيل بده كه امتياز من از كسايي مثل pulsar بيشتره smile012

ارسال پست