مکعب و کعبه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

Re: مکعب و کعبه

پست توسط MRT »

garfield نوشته شده:اینم چند تا مورد دیگه (از اینها خیلی هست اگر به انگلیسی سرچ کنید):

خواص ضد سرطانی شراب:
http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 073922.htm

خواص درمانی برای پروستات:
http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 131320.htm

استدعا میکنم کمی به چیزهایی که توی کودکی در مدرسه به خوردتون دادن شک کنید. هیچ دلیلی نداره همش درست باشه.
اگر هم که درست بود ضرر نکردید. حداقل کمی تحقیق کردید.
ميپرسند تو را از خمر ( تخمير شده ، نوشابه الكلی ) و قمار ( شرط بندی ) ، بگو در آن دو گناهی بزرگی و منافعی برای انسيان ( مردم ) [است] و گناه آن دو بزرگتر است از فايده آن دو و ميپرسند تو را چه چيز انفاق كنند ، بگو زيادی ( اضافه مال ، خوبی چيز ، مازاد مورد نياز ) را ، آنچنان مبين ميكند خداوند برايتان آيات را ، باشد برايتان كه تفكر كنيد 219 بقره

هیچ موقع بدون مطالعه سخن نگویید. الکل نوعی ماده بیهوشی و خواب آور است ولی مسمومیت بالایی دارد و مصرف زیاد آن کشنده است و مصرف مداوم آن جنون و سرطان معده ، روده و کبد به همراه دارد .
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
alijohar

سپاس: 94

پست توسط alijohar »

بر در ميخانه عشق ،‌ اي ملك تسبيح گوي
كانجا طينت آدم مخمر ميكنند
اين جهان زندان و ما زندانيان
بر شكن زندان و خود را وا رهان

نمایه کاربر
alijohar

سپاس: 94

پست توسط alijohar »

garfield نوشته شده:اینم چند تا مورد دیگه (از اینها خیلی هست اگر به انگلیسی سرچ کنید):

خواص ضد سرطانی شراب:
http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 073922.htm

خواص درمانی برای پروستات:
http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 131320.htm

استدعا میکنم کمی به چیزهایی که توی کودکی در مدرسه به خوردتون دادن شک کنید. هیچ دلیلی نداره همش درست باشه.
اگر هم که درست بود ضرر نکردید. حداقل کمی تحقیق کردید.
اعراب 1400 سال پيش - كه از لحاظ فرهنگي 1800 سال از تمدن عقب بودند - به چيز هاي عجيبي اعتقاد داشتند :
1- مثلا وقتي زني ميديدند به او حمله مي كردند ؛ پس مصلحينشان گفتند زنان حجاب داشته باشند.
2- وقتي شراب مي خوردند ؛ مست و عربده كش مي شدند ؛ پس آن را هم ممنوع كردند
امروز دوره اين ممنوعيت ها گذشته ؛ اين ها مال 3000 سال پيش است.
اين جهان زندان و ما زندانيان
بر شكن زندان و خود را وا رهان

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

smile072

نمایه کاربر
lp_metaler

سپاس: 3

تماس:

پست توسط lp_metaler »

سلام
من این مبحث رو دیدم و تضمیم گرفتم عضو شم تا بتونم نظراتم رو بیان کنم

خیلی جالبه که توی گرمای سگ درجه زنان باید تا مچ دست و پا و پیشانی رو بپوشونن به نظرتون دلیلش چیه؟

ایا واقعا دینی که خدایی باشه باعث عقب موندگی ادم باید بشه؟

اگه خدا می خواست ادم رنج بکشه که از همون اول اونو نمی افرید

البته باز من به خدای شما هیچ اعتقادی ندارم و تمام جملات بالا از دیدگاه دین خودتون گفتم
به وبم حتما سربزنید
http://www.Amy-Lee.blogfa.com

نمایه کاربر
garfield

پست توسط garfield »

MRT نوشته شده:...
هیچ موقع بدون مطالعه سخن نگویید. الکل نوعی ماده بیهوشی و خواب آور است ولی مسمومیت بالایی دارد و مصرف زیاد آن کشنده است و مصرف مداوم آن جنون و سرطان معده ، روده و کبد به همراه دارد .

اصلا لینک هایی رو که دادم نگاه کردید؟! حالا فرض که من بدون مطالعه. اغلب دانشمندان دنیا میگویند مصرف به اندازه الکل ضرر که ندارد هیچ ضروری هم هست. حالا شما باز از مضرات مصرف غیراصولی اون بگید. من که عرض کردم مصرف به اندازه.
کمی سایت های علمی رو بخونید.

البته اینم بدونید که من اینجا برای جلوگیری از ورود به بحث های بیهوده فرض کردم که بدون مطالعه باشم. لذا داخل پرانتز بهتون میگم که بنده 37 سالمه تحصیلات عالیه دارم و پدرم هم (در زمان حیات) از اولین استاد های کرسی دانشکده پزشکی دانشگاه ملی (شهیدبهشتی فعلی) بوده. بنده از خردسالی آموخته ام که مطالعه بهترین تفریح است.

نمایه کاربر
garfield

پست توسط garfield »

lp_metaler نوشته شده:سلام
من این مبحث رو دیدم و تضمیم گرفتم عضو شم تا بتونم نظراتم رو بیان کنم

خیلی جالبه که توی گرمای سگ درجه زنان باید تا مچ دست و پا و پیشانی رو بپوشونن به نظرتون دلیلش چیه؟

ایا واقعا دینی که خدایی باشه باعث عقب موندگی ادم باید بشه؟

اگه خدا می خواست ادم رنج بکشه که از همون اول اونو نمی افرید

البته باز من به خدای شما هیچ اعتقادی ندارم و تمام جملات بالا از دیدگاه دین خودتون گفتم

خوش اومدی دوست جدید. بنده شخصا با شما موافقم. smile072
ضمنا به خاطر سلیقتون (Evanesence) تبریک میگم. smile034
آخرین ویرایش توسط garfield چهارشنبه ۱۳۸۹/۵/۲۰ - ۱۸:۰۲, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
lp_metaler

سپاس: 3

تماس:

پست توسط lp_metaler »

ممنون smile124
به وبم حتما سربزنید
http://www.Amy-Lee.blogfa.com

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

2ba نوشته شده:معلومه کسی که به خدا اعتقاد نداره، این مباحث براش گنگه.
پیشنهاد می کنم بری همون بحث هری پاتر رو راه بندازی.
smile021
درجه ی گنگیتش برامون برطرف شده که میتونیم راحت همه چیزش رو نقد کنیم شما هم فقط جواب حکمت بدید .
2ba نوشته شده:مضرّات شراب خیلی بیشتر از مفادشه.
smile055 پستهای دوستان مشخص کننده است . ولی:
پزشک آخوندی! های شما آن را بسیار مضر و اعمالی مثل روزه را بسیار مفید معرفی میکنند .
وقتش نشده که دامنه ی منابعت رو گسترده تر کنی؟
2ba نوشته شده:من نگفتم نمی تونم حکمتش رو درک کنم، منظور من این بود هنوز حکمتش رو نمی دونم.
حکمتش رو کسی نمیدونه؟!هر کسی هم بدونه مهر و موم کردن دهانش دوختند!
2ba نوشته شده:چرندیاتت رو می تونی تو همون مبحثت (هری پاتر!) بیان کنی!
چرندیات نیستند عزیز من . واقعیات(دروغی) هستند که از ابتدای تولد دائما در گوشتان زمزمه کردند. کهنگی دروغ باعث شده این جوری جبهه بگیری.
2ba نوشته شده:پس من هم می توانم بگویم تو در جایگاهی نیستی که بخواهی نظر دهی.(در همه موارد دین)
در جایگاهی هستم چون از شما دین دارتر بودم(زمانی!)و از شما هم به آن آگاه ترم؟
2ba نوشته شده:شراب به دلیل داشتن الکل باعث مستی می شود، شما برای افزایش هوش می تونید کشمش بخرید(نه شرابی که ضررش خیلی بیشتر از مفادشه)
شراب رو به خاطر مست کنندگی بی ضررش(برای آموزش آداب شراب خوردن به رباعیات خیام مراجعه شود!)میخورن . در کنارش خواص فراوان هم به بدن میرسونه.

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

درود

دوستان مي بخشيد مي تونم ارتباط شراب با مكعب و كعبه را بدانم smile001 smile042 smile039

لطفا بي خيال اين طور بحث ها شويد
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

پست توسط MRT »

garfield نوشته شده:
MRT نوشته شده:...

اصلا لینک هایی رو که دادم نگاه کردید؟! حالا فرض که من بدون مطالعه. اغلب دانشمندان دنیا میگویند مصرف به اندازه الکل ضرر که ندارد هیچ ضروری هم هست. حالا شما باز از مضرات مصرف غیراصولی اون بگید. من که عرض کردم مصرف به اندازه.
کمی سایت های علمی رو بخونید.

البته اینم بدونید که من اینجا برای جلوگیری از ورود به بحث های بیهوده فرض کردم که بدون مطالعه باشم. لذا داخل پرانتز بهتون میگم که بنده 37 سالمه تحصیلات عالیه دارم و پدرم هم (در زمان حیات) از اولین استاد های کرسی دانشکده پزشکی دانشگاه ملی (شهیدبهشتی فعلی) بوده. بنده از خردسالی آموخته ام که مطالعه بهترین تفریح است.
خب الکل اعتیاد آور است و روز به روز میبایست مقدار مصرف آن بیشتر شود تا خواص قبلی خود را نشان دهد چون بدن در مقابل تاثیرات آن مقاوم شده و به سطح هوشیاری میرسد . شما باید امتحان کنید تا متوجه حقیت شوید ؟ چرا از تجربیات دیگران استفاده نمی کنید ؟ همه جا الکل و مواد مخدر و ... به بدی یاد میشود . به طور مثال شخصی برای خواب مقداری الکل مصرف می کند خب طبیعی است تا الکل نخورد به خواب نخواهد رفت و مقدار کم آن نیز دیگر خواب آور نخواهد بود .
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

خب الکل اعتیاد آور است و روز به روز میبایست مقدار مصرف آن بیشتر شود تا خواص قبلی خود را نشان دهد چون بدن در مقابل تاثیرات آن مقاوم شده و به سطح هوشیاری میرسد . شما باید امتحان کنید تا متوجه حقیت شوید ؟ چرا از تجربیات دیگران استفاده نمی کنید ؟ همه جا الکل و مواد مخدر و ... به بدی یاد میشود . به طور مثال شخصی برای خواب مقداری الکل مصرف می کند خب طبیعی است تا الکل نخورد به خواب نخواهد رفت و مقدار کم آن نیز دیگر خواب آور نخواهد بود .

دزود

در مورد مضر بودن الكل با شما موافقم

اما به نظرم وقتي بدن به ان عادت نمايد رفته رفته از برخي زيانهايش كاسته مي شود

در مجموع بزرگترين زيان آن پايين آوردن سطح هوشياري است كه بدست اوردن آن مدت زمان زيادي وقت مي خواهد چه بصورت كوتاه مدت و چه بلند مدت
واين به علت زمان بردن ترميم سلول هاي خاكستري است
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

پست توسط sadeghol »

اگه خانه کعبه مکعب نبود که دیگه نمیشد خانه کعبه اصلا کسی رو سراق دارید که خانه کعبه ای سراق داشته باشه که مکعب نباشه
تصویر

نمایه کاربر
2ba

محل اقامت: كرمان

سپاس: 59

تماس:

پست توسط 2ba »

garfield نوشته است:
مبتلا شدن مسلمونا به بیماری های عفونی دستگاه گوارش به دلیل غافل شدنشون از داروهای گیاهیه.
واقعا خسته نباشی smile021
چه ربطی به مسلمونا داره؟ یعنی همه دنیا دارن مریم گلی میخورن جز مسلمونا؟!!!!!!! (کو منبعت؟)
میخوای 100 تا دارو بهت معرفی کنم که عفونت دستگاه گوارشو درمان میکنه؟ این که دلیل نشد برادر من. باید ببینی توی عادت غذایی مسلمونا با غیرمسلمونا چه تفاوتهایی هست. که بزرگترینشون الکله.
نه.
انگار شما متوجه منظورم نشدید.
ما مسلونا شراب رو حرام می دونیم، به دلیل اینکه مضرّاتش خیلی بیشتر از مفادشه.
و باید از داروهای گیاهی به جای شراب استفاده کنیم. من با داروهای گیاهی مخالف نیستم، حتی صددرصد باهاشون موافقم چون نه تنها عوارض ندارن بلکه خیلی سریع بیماری رو برطرف می کنند.
ما نباید از شراب استفاده کنیم که باعث زایل شدن عقل، بیماری کبد، تأثیر سوء روی بینایی و ...می شود، بلکه منطق میگه می تونی از ماده دیگه ای که این عوارض رو نداره استفاده کنی. (اینه منظورم)
همین طور مصرفش به اندازه و یا بی اندازه نداره، هر قدر که مصرف می کنی همون طور که تأثیر مثبت (که اندکه) می ذاره تأثیرات منفی اش رو هم می ذاره.(حالا اینکه بگه چون کم مصرف می کنم تأثیر منفی نمی ذاره! مشخصه که داره خودش رو گول می زنه)

مطالب جالب زیر رو توی کتاب پزشکی قدیمی پیدا کردم.

آب انگور دارای مقداری تانن و اسید تارتریک و اسید مالیک و ارسنیک می باشد انگور دارای کلسیم، آهن،فسفر، سدیم، منیزیم، پتاسیم،، ید، منگنز و قند و دارای خواص رادیواکتیویته می باشد که دارای سرشارترین ویتامین هاست زیرا دارای ویتامین های (آ) و (ب) و (ث) و (د) است. مصرف انگور از بیماری اسکوربوت، سرماخوردگی کمبود کلسیم، اوره و سل جلوگیری می کند. امراض زیر را معالجه می نماید.
اسهال خونی، سیاه سرفه، یبوست ورم کولیت و ضعف روده ها، گاز و نفخ روده ها، سوزاک، کم خونی، طحال، سوء هاضمه مزمن، ورم و درد معده مزمن، امراض عصبی و روانی، نقرس، تب خال، برونشیت و امراض قلبی و کیسه صفرا و بیماری های کلیه و تب را هم قطع می کند.
منبع:دکتر برای همه(اطلاعات پزشکی)، تألیف اسماعیل اژدری، صفحه36

مضرات مشروبات الکلی
انگور و آب انگور وقتی خوب مصرف شود منشأ فوائد عظیمی می گردد ولی اگر بد مصرف شودعلت بدبختی ها و فجایع و بلایای بیشماری می شود که هیچ کس نمی تواند منکر آن باشد. خلاصه موقعی مورد سوء استفاده و سوء استعمال می گردد که به صورت نوشابه های الکلی درآید از زمانیکه بشر توانست مشروبات الکلی را بسازد و به عنوان نوشابه مصرف کند دچار خطرات و بلایای عظیمی گردید که در نتیجه در تمام مذاهب مصرف آن ممنوع گردید و درباره خطرات اجتماعی آن کتاب ها نوشته شده:
اگر مستی اسکندر و معشوقه اش نبود تخت جمشید با آن عظمت طعمه حریق عمدی پادشاه یونانی و معشوقه اش نمی گردید و روم با آن عظمت منقرض نمی شد. کشورهای دیگری در طول تاریخ از اوج قدرت و عظمت به پرتگاه سقوط و نابودی کشانده نمی شدند.

الکل دشمن شماره یک مغز
مصرف الکل حتی به میزان کم، سلول های مغزی را خراب می کند. چندی پیش که یکبار دیگر پزشکان متخصص از چهارگوشه ی جهان برای شرکت در کنگره جهانی مبارزه با الکل و الکلیسم درواشنگتن اجتماع کردند بار دیگر زنگ های خطر را به صدا درآوردند و از همه سو به بشر امروز هشدار دادند که«الکل دشمن شماره یک مغز است.»
دکتر ملوین کنزلی که سال های زیادی را به تحقیق در زمینه الکلیسم گذرانده است در نخستین جلسه این کنگره گفت: حتی مصرف کم الکل می تواند ضایعات مغزی بسیاری را سبب شود. وقتی انسان از نوشیدن مقدار کمی الکل احساس لذت و شادمانی می کند نمی داند به نابودی سلول های مغزی خود کمک کرده است:
«ضایعات مغزی ناشی از خوردن مواد الکل اجتناب ناپذیر است»
منبع:همان، صفحات45و 46

اثرات ارثی الکل

دکتر هربرت مسکوف یکی دیگر از پزشکان شرکت کننده در کنگره ی مبارزه با الکل و الکلیسم می گوید: الکل سلول های مغزی را ضعیف می کند و توانائی شخص را برای درک مسائل از بین می برد. اما مسئله مهمتر اثرات ارثی آنست. فرزند شخص الکلی خسته، تنبل و کودن است آمادگی تحصیلی ندارد و همیشه عصبانی است بعلاوه گاه دیده شده است که بعضی از اطفال این قبیل اشخاص ناقص به دنیا می آیند.
منبع:همان، صفحات47و48

سخنانی از بزرگان(در همان کتاب):

الکل غذا نیست، سمی است برای جسم و روح
برتلو شیمیدان و دانشمند فرانسوی

پیاله فروشی ها کشتارگاه انسان است.
استیک

الکل خطری برای جامعه است من معتقد شده ام که آینده به ملت هایی تعلق دارد که از مصرف نوشابه های الکلی خودداری می کنند.
دکتربولوال

الکل انسان را به فقر و رنج می کشاند و بزرگترین عامل بیماری جهانی است.
ژرژ کلمانسو

الکلیسم بزرگترین علت افزایش جرائم جهانی است.
هانری روبر

دکتر (لگرن) می گوید آزمایش های دقیقی که دکتر(برتوله) درباره اثر مشروبات الکلی در انسان انجام داده است ثابت می کند که مشروبات الکلی به هر شکلی باشد سمی است برای بدن انسان. سمی است برای تغذیه. سمی است برای نطفه. سمی است برای بچه و سمی است برای مرکز عصبی و بی حس کننده. تخدیر کننده، فلج کننده و زندگی و حیات شخص و احتیاج را به خطر نیستی می کشاند. مشروبات الکلی نه قوای بدنی را تقویت می کند و نه نیروئی می بخشد. سمی است برای هرکس. بنابراین هیچ آدم عاقلی و در هیچ مذهبی اجازه نمی دهد خود را به هدر داده و چنین سمی بخرد وارد بدن کند.
شراب برای سلامتی مضر است من ترسی ندارم که از شراب مذمت و نکوهش کنم زیرا شراب بلای الکلیسم را با خود می آورد و با این بلا بدبختی و رنج و مرگ در میلیون ها خانواده بشری جایگزین می گردد.
دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد! قضایا برخلاف واقع در نظرش جلوه می کند بیگانه را نزدیک می بیند. چنانکه همه اسرارش را برایش شرح می دهد. نزدیک را بیگانه، چنانکه پسر را بدست پدر به قتل می رساند. می گویند شراب اشتها را زیاد می کند؟ بله اما اشتهای کاذب را. می گویند شراب رنگ صورت را گلگون می کند؟ بله ولی مانند سرخی از شرم و خجالت که این دو نشانه آلودگی و طغیان خون است. یرقان، ضعف ریه، اتساع قلب، سرگیجه، تصلب شرائین-تنگ نفس، فشارخون، تشمع کبدی و هزاران بیماری دیگر از تتبعات محسوسی شراب خوری است. شرابخواران اکثر به واسطه ورم حاد ریه با خون ریزی بینی و پرده های آن تلف می شوند. ارتعاش خصوصاً در انگشتان و زیادی حسیاسیت پوست از عوارض شراب است در اثر حرارت فوق العاده کبد و معده زمینه هایی برای انواع بیماری ها مساعد می گردد. ولی همان طور که گفته شد عوارض روحی آن خیلی بیشتر از بدنی است وسوسه اشتباه در حس، خبط در قضاوت و ضعف نیروی عقلانی و کم شدن حافظه و هذیان گوئی، بی خوابی و خواب های وحشتناک از جمله عوارض روحی است که بر اثر نوشابه های الکلی پدید می آید.
منبع:همان، صفحات 49و50
تصویر
کاش تمام شود این روزهای سخت نبودنت...
اللهم عجل لولیک الفرج

http://muslimbeliefs.blog.com/

نمایه کاربر
2ba

محل اقامت: كرمان

سپاس: 59

تماس:

پست توسط 2ba »

edwardfurlong نوشته است:
2ba نوشته است:
معلومه کسی که به خدا اعتقاد نداره، این مباحث براش گنگه.
پیشنهاد می کنم بری همون بحث هری پاتر رو راه بندازی.
smile021
درجه ی گنگیتش برامون برطرف شده که میتونیم راحت همه چیزش رو نقد کنیم شما هم فقط جواب حکمت بدید .
edwardfurlong نوشته است:
saros نوشته است:
edwardfurlong مظر بودن شراب و ابشنگولی و امثال ذالک برای جسم روعلم پزشکی تائید کرده.
یعنی شما واقعا قبول داری شراب شعورو بالا میبره؟؟؟؟
یعنی با شعورا همشون شرابخورن؟یعنی بی شعورا شراب خور نیستن؟
یعنی اگه به گاو یا گوسفند یا بقیه ی جکوجونوراشراب بدیم با شعور میشنو دیگه همه جا خراب کاری نمیکنن یا همه جارو کثیف نمیکنن؟؟میشه بگی اینو از کجا در اوردی؟؟؟یعنی دانشمندا اومدن مرکز شعور توی مغزو پیدا کرد دیدن اگه شراب بخوری اونجا خیلی بهتر کار میکنه یا اون قسمت از مغز بزرگتر شده یا.....؟؟اگر هم شعور به مغز ربط نداره یعنی شراب قسمت شعورو حالا هر جا میخاد باشه رو تحت تاثیر مثبت قرار میده؟
دانسته های شما در مورد اسلام در همین حده ؟؟؟؟؟روزی 17 بارسجده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببینید از کعبه به کجا پریدیم smile058
شما آن را امتحان نکرده . پس در جایگاهی نیستی که نظر بدی!
دانسته های ما همین قدره!
البته اینو هم میدونیم که وقتی صورتتون رو به زمین میزنید روحتون غذا میخوره!(عجب روح کثیفی)
edwardfurlong نوشته است:
2ba نوشته است:
پس من هم می توانم بگویم تو در جایگاهی نیستی که بخواهی نظر دهی.(در همه موارد دین)
در جایگاهی هستم چون از شما دین دارتر بودم(زمانی!)و از شما هم به آن آگاه ترم؟
پست هات باهم متناقضن!(فکری به حال خودت بکن)

edwardfurlong نوشته است:
2ba نوشته است:
چرندیاتت رو می تونی تو همون مبحثت (هری پاتر!) بیان کنی!
چرندیات نیستند عزیز من . واقعیات(دروغی) هستند که از ابتدای تولد دائما در گوشتان زمزمه کردند. کهنگی دروغ باعث شده این جوری جبهه بگیری.
پست هامو درست و کامل نمی خونی.
پست های تو چرندیاتی (چشم دوزخی!،هاله نور در سایزهای مختلف!!و...) هستند که باید تو همون مبحث هری پاتر ارائه کنی.

edwardfurlong نوشته است:
2ba نوشته است:
شراب به دلیل داشتن الکل باعث مستی می شود، شما برای افزایش هوش می تونید کشمش بخرید(نه شرابی که ضررش خیلی بیشتر از مفادشه)
شراب رو به خاطر مست کنندگی بی ضررش(برای آموزش آداب شراب خوردن به رباعیات خیام مراجعه شود!)میخورن . در کنارش خواص فراوان هم به بدن میرسونه.
مست کنندگی بی ضرر!!! smile055
هیچ کس نمی تونه منکر ضررهای عظیم شراب بشه.
همچنین افکار خیّام رو قبول ندارم.
خیّام کلاً گفته غم مخور و می بنوش!

اشعار زیر افکار خیّام رو کامل نشون میده:
از هرچه به جز می است کوتاهی به
می هم زکف بّتان خرگاهی به
مستی و قلندری و گمراهی به!
یک جرعه می زماه تا ماهی به

چقدر بحث را منحرف کردید!(مکعب و کعبه کجا و شراب خوری کجا!!! smile056 )
پیشنهاد می کنم هر بحثی را در تاپیک مربوط به خود مطرح کنید.
تصویر
کاش تمام شود این روزهای سخت نبودنت...
اللهم عجل لولیک الفرج

http://muslimbeliefs.blog.com/

قفل شده